Článek

Gregorová (Piráti): Co se děje v Americe dnes, pozítří může být u nás

 
Komentář na facebookovém profilu k šmírovacím technologiím
22.11.2021 14:35 |

podobné články

Podobné články

Gregorová (Piráti): Gruzie prochází krizí, je na nás nabídnout pomocnou ruku

 
Pirátská europoslankyně Markéta Gregorová se na pozvání bezpečnostního centra Evropské hodnoty setkala se zástupci gruzínského občanského sektoru. Gregorová informovala o chystané debatě na plénu Evropského parlamentu příští týden a nastínila plány na vyslání mediačního týmu, který by zemi pomohl vystoupit z ústavní krize.
06.03.2021 12:30 |

podobné články

Gregorová (Piráti): Navalnyj sice sejde z očí, ale z mysli symbol odporu Putin neodstraní

 
Europoslankyně Markéta Gregorová se zastala ruského opozičníka Alexeje Navalného. Toho včera tamní prokuratura odsoudila ke dvěma letům a osmi měsícům vězení za porušení podmínky. Gregorová chce kvůli tomu apelovat na Vysokého představitele pro společnou zahraniční a bezpečnostní politiku.
03.02.2021 12:05 |

podobné články

Gregorová (Piráti): Trans lidé, jste krásní!

 
Pirátka Gregorová spustila spontánní jednodenní akci na podporu trans osob, do nichž se nevybíravě opřel prezident Miloš Zeman. Na sociálních sítích se za 24 hodin zapojily téměř dva tisíce lidí. Gregorová tak organizacím, pomáhajícím trans lidem, daruje 95 tisíc korun.
30.06.2021 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26649 článků)

Lukáš Kovanda: Od pozítří Německo plošně sníží DPH

 
Německo od pozítří (od 1. července) na půl roku sníží daň z přidané hodnoty (DPH), aby podpořilo ekonomiku zasaženou koronavirovou krizí. Vyšší sazba klesne z 19 na 16 procent, snížená ze sedmi na pět procent. Rozhodl o tom Spolkový sněm, který dnes schválil část souboru opatření na podporu ekonomiky. Dnes odpoledne by ho měla podpořit i Spolková rada.
29.06.2020 17:35 |

podobné články

Dopitův návrat z dovolené do drsné reality: Už pozítří se dozví, jestli půjde sedět!

 
Z exotické dovolené rovnou za mříže může jít expartner Agáty Hanychové (27) Mirek Dopita (29). Za napadení fotografa na karlovarském festivalu mu hrozí až deset let za mřížemi! Soud je už pozítří.
25.09.2012 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3075 článků)

Lukáš Kovanda: Už pozítří nastane brexit. Co se změní pro Čechy žijící v Británii?

 
Komentář k brexitu, který nastane už pozítří. Zaměřuji se na to, co vše se v praxi změní pro jednotlivé skupiny Čechů.
29.01.2020 10:25 |

podobné články

Gregorová (Piráti): Jednotvárná politika nedokáže zohledňovat potřeby nás všech

 
Nejmladší česká europoslankyně Markéta Gregorová (Piráti) tento týden odstartovala unikátní podcastovou sérii v rámci kampaně Politika je pro všechny.
31.08.2021 19:20 |

podobné články

Gregorová přiznala: I když je už pár let vdovou, pořád má na Vánoce stejné rituály jako s manželem Radkem Brzobohatým

 
I když se herečka Hana Gregorová  (63) chlubí o čtyři konfekční velikosti štíhlejší postavou, vánoční cukroví si ujít nenechá. Gregorová, kterou v poslední době vídáme v seriálu Přístav, ale přiznala, že ho sama nepeče. Na Vánoce mívá pokaždé úžasné cukroví od své kamarádky.
23.12.2015 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Gregorová (518 článků)

Hana Gregorová (64) se svým zajíčkem Ondrou (32): Láska přímo na ulici!

 
Vdova Hana Gregorová (64) a Ondřej Koptík (32) jsou opět zamilovaní. Lásku si dokazují i přímo na ulici. Gregorová odhodila všechny zábrany a s doteky a náklonností vůbec nešetřila...
20.10.2016 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Hana Gregorová (518 článků)

Gregorová po boku zajíčka zhubla už 20 kilo! Její návod ale není pro každého

 
Vdova Hana Gregorová (64) a Ondřej Koptík (32) jsou opět zamilovaní a neustále si dokazují svou lásku. Aby si Gregorová zajíčka udržela, snaží se vypadat co nejlépe. Za krátký čas shodila přes 20 kg!
26.10.2016 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Hana Gregorová (518 článků)

Gregorová a Bohdalka: Válka pokračuje!

 
Je to už mnoho let, co Hana Gregorová (64) přebrala Jiřině Bohdalové (85) manžela, ale ty dvě se stále ještě nemohou vystát. Opět se to ukázalo na křtu knihy, jejíž byla Bohdalová za kmotru, a kam se přišla podívat i Gregorová se svým zajíčkem.
22.11.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1188 článků) , Hana Gregorová (518 článků)

Zaveďme sankce proti Číně! Mají koncentráky. Pirátka Gregorová řečnila v europarlamentu, jenže tam bylo prázdno...

 
Europoslankyně Pirátské strany Markéta Gregorová koncem prosince vyzvala k ekonomickým sankcím proti Číně kvůli existenci internačních táborů pro příslušníky ujgurského etnika a řečnila na to konto v Evropském parlamentu. Z videozáznamu řečnění, které Gregorová zveřejnila na Facebooku, je patrné, že je kolem pirátské europoslankyně i za ní spousta prázdných míst.
03.01.2020 06:55 |

podobné články

Piráti se sešli s velvyslancem Palestiny. Bezvýhradná podpora Izraele je toxická, vzkazuje europoslankyně Gregorová

 
Piráti se sešli s palestinským velvyslancem. Tématem byly boje v Izraeli. Bartoš vítá příměří v Gaze a vzývá dialog. Europoslankyně Gregorová se také rozepsala. Jde prý o nejkomplexnější problém na světě. Česká bezvýhradná podpora Izraele údajně škodí civilistům v obou zemích. A izraelský premiér Netanjahu je součástí problému, protože jde proti plánům EU. „S rozbombardovaným stolem se těžko jedná.“
21.05.2021 20:35 |

podobné články

Europirátka: Kreml nás nebude používat! Ivan David ji vyšetřil

 
Psychiatr a poslanec Evropského parlamentu Ivan David (SPD) se se svým odborným pohledem pustil do analýzy slov, jež pronesla europoslankyně Markéta Gregorová (Piráti) v souvislosti s rezolucí k Rusku, ve které europoslanci odsoudili jeho agresivní jednání vůči Evropě, Ukrajině a také útoky na vrbětický areál muničních skladů. Gregorová v souhrnu hovoří o jednotném postupu unie proti Ruské federaci. David usoudil v podstatě totéž, co většina lidí, která její řečnění zhlédla: „Byla by hvězdou tehdejšího Socialistického svazu mládeže.“ Stranou nezůstal ani komentář Gregorové ve vztahu k Izraeli.
21.05.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2216 článků) , David David (1068 článků) , David David (800 článků)

Gregorová (Piráti): Klíčová teď bude humanitární pomoc v Afghánistánu

 
Pirátská europoslankyně Markéta Gregorová souhlasí se zvýšením částky Evropské unie vyčleněné na humanitární pomoc v Afghánistánu. Ta by měla být tak vyšší než současných v přepočtu 1,5 miliardy korun.
23.08.2021 20:15 |

podobné články

Pirátka Gregorová: EU vakcíny zvládla, zkazily to státy. Třeba Česko. Vidím do toho

 
Europoslankyně Markéta Gregorová (Piráti) byla hostem Prostoru X, kde mimo jiné hovořila o Evropské unii. „Můj sen je evropská federace regionů, bez EU bychom dnes ještě vůbec neočkovali,“ uvedla.
10.02.2021 21:50 |

podobné články

Gregorová (Piráti): Je politika pro všechny?

 
Europoslankyně za Pirátskou stranu Markéta Gregorová spouští letní kampaň s názvem Politika je pro všechny. Jejím cílem bude prozkoumat bariéry, které v Česku brání pestřejšímu zastoupení žen, mladých lidí a dalších skupin, které v ní dnes chybí. Europoslankyně má za cíl tyto skupiny motivovat a představit zásadní data, která problém vysvětlí a pomohou k řešení.
26.06.2021 11:00 |

podobné články

Gregorová (Piráti): Sobotní volby v Gruzii vnímáme jako referendum o stavu země

 
Už dnes občané Gruzie rozhodnou, kdo zasedne na radnicích všech 64 okresech. Lokální volby pečlivě sleduje také pirátská europoslankyně Markéta Gregorová, která je už od čtvrtka přímo na místě v rámci pozorovací mise.
02.10.2021 11:50 |

podobné články

Gregorová (Piráti): Nemůžeme přijmout takové zneužívání lidských životů

 
Evropským parlamentem se dnes rozlinulo nevšední ticho. Za oběti manipulací běloruského diktátora Alexandra Lukašenka držela několik desítek vteřin ticho pirátská europoslankyně Markéta Gregorová.
11.11.2021 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Lukašenko (232 článků)