Článek

„Grázle, patříš za katr, končíš.“ Babiš zatočil s PirátoSTANem. Jde o návštěvu. Dusnou

 
„Prosím vás, já nechápu, jak takový ekonomický diletant vůbec se může ucházet o funkci premiéra.“ Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se znovu přihlásil o slovo. A tentokrát vedle Bartoše slovně sejmul také Víta Rakušana ze STAN, Milion chvilek pro demokracii, „mafiánského novináře“. Zvláštní prostor věnoval starostovi Františkových Lázní Janu Kuchařovi, dvojce kandidátky Pirátů a Starostů v Karlovarském kraji. Podívejte se sami.
15.08.2021 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24022 článků) , Jan Rakušan (27 článků)
Podobné články

„Grázl, patří za katr. Kámo, končíš. Pojďme ho vypískat.“ Starosta města, kam míží Babiš, už burcuje davy

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) se svou knihou zas vyrazí na veřejnost, nyní do Karlovarského kraje. Opět ho však nečeká příliš přátelská atmosféra. Tentokrát si na něj počká i samotný starosta Františkových Lázní Jan Kuchař (za STAN). „Pojďme tohohle šaška vypískat,“ vyzývá na sociálních sítích. Popsal, co v Karlovarském kraji, který Babiš zkraje roku označil za „úplně nejhorší, historicky ve všem“, premiéra čeká.
13.08.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24022 článků)

„Grázl, patří za katr. Kámo, končíš. Pojďme ho vypískat.“ Starosta města, kam míří Babiš, už burcuje davy

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) se svou knihou zas vyrazí na veřejnost, nyní do Karlovarského kraje. Opět ho však nečeká příliš přátelská atmosféra. Tentokrát si na něj počká i samotný starosta Františkových Lázní Jan Kuchař (za STAN). „Pojďme tohohle šaška vypískat,“ vyzývá na sociálních sítích. Popsal, co v Karlovarském kraji, který Babiš zkraje roku označil za „úplně nejhorší, historicky ve všem“, premiéra čeká.
13.08.2021 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24022 článků)

Jihomoravský kraj vydal brožuru Končíš základku? Kam dál, aby to stálo za to!?

 
Jihomoravský kraj ve spolupráci se středními školami, zaměstnavateli a dalšími zainteresovanými subjekty vydal edukativní brožuru s názvem „Končíš základku? Kam dál, aby to stálo za to!?“. Vydáním této brožury si klademe za cíl usnadnit budoucím středoškolákům, ale i jejich rodičům, výchovným poradcům, pedagogům a veřejnosti orientaci v konkrétních možnostech dalšího rozvoje absolventa základní školy. Brožura nabízí aktuální a souhrnné informace, které by mohly pomoci při profesní orientaci a rozhodování žáka základní školy, kam dál.
04.01.2015 20:02 |

podobné články

Jihomoravský kraj vydal příručku pro školáky „Končíš základku? Kam dál, aby to stálo za to!?“

 
Jihomoravský kraj vydal ve spolupráci se středními školami a zaměstnavateli v regionu elektronickou brožuru s názvem „Končíš základku? Kam dál, aby to stálo za to!?“. Tato brožura by měla usnadnit žákům posledních ročníků základních škol a jejich rodičům, výchovným poradcům, pedagogům a veřejnosti orientaci v konkrétních možnostech dalšího rozvoje absolventa základní školy.
10.12.2016 10:30 |

podobné články

Postrach hřbitovů půjde za katr: Soud potrestal Davida Skokana (23) třemi lety

 
V šoku byla Marie Belzová (72), když letos v únoru přišla na hřbitov ve Velemíně. Nerezová urna byla pryč a popel z ní byl vysypaný vedle hrobu. Davida Skokan (23), který zhanobil na 150 hrobů na severu Čech, poslal včera litoměřický soud na 3 roky za katr. Poškozeným musí zaplatit škodu ve výši 210 468 Kč.
25.09.2013 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Maria David (15 článků)

Je mi úplně jedno, že jsi Rom. Tvůj život skončil, b*zerante. Pavel Novotný (ODS) zatočil s hříšníkem

 
Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný opět předvedl světu své nekompromisní ostré vystupování. Tentokrát pořádně zatočil s mužem, který mu v jeho „rajonu“ vytvořil černou skládku. Na sociální síti o něm i přes nařízení o ochraně osobních údajů neváhal zveřejnit veškeré dostupné informace, které měl o jeho osobě k dispozici. A docílil svého – pachatel výměnou za odstranění svého jména a fotek z internetu vyklidil skládku rychlostí blesku.
16.06.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1166 článků)

Politici pod palbou: Zloději, grázle, lháři, napsali Gazdíkovi po zveřejnění čísel

 
Když se předseda poslaneckého klubu TOP 09 a Starostů Petr Gazdík ve čtvrtek probudil, čekala na něj nelichotivá SMS zpráva. Kdosi mu nadával z neznámého čísla do grázlů a zlodějů. Pravděpodobně se jedná o následek středeční vernisáže skupiny Ztohoven, při níž byla zveřejněna telefonní čísla vrcholných politiků.
22.11.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1084 článků) , Petr Gazdík (1073 článků)

Napadená tenistka Kvitová policii ohromně pomohla: Dostanou tě, grázle!

 
Byla v šoku, obávala se o svůj život. Přesto tenistka Petra Kvitová (26) stačila dokonale zmapovat lumpa, který ji v úterý přepadl v jejím bytě s nožem v ruce. A policistům ho pak detailně popsala!
23.12.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1564 článků)

Petra Kvitová poznala mezi figuranty útočníka: Tys mě pořezal, grázle!

 
 Kdyby lvice z Fulneku mohla, rozsápala by ho! Petra Kvitová (28) hleděla po 541 dnech do tváře grázla, který ji 20. prosince 2016 pořezal levačku, kterou hraje a která ji živí.
15.06.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1564 článků)

Do Olomouckého kraje přijíždí již potřetí prezident Miloš Zeman

 
Do Olomouckého kraje dnes přijede na třídennní návštěvu prezident Miloš Zeman. Jde o jeho třetí návštěvu v tomto kraji. Zatímco naposledy zamířil na sever regionu, tentokrát bude především na Přerovsku a Prostějovsku. V plánu má návštěvu některých podniků, diskutovat chce také s obyvateli Černotína, Kojetína a Hranic na Přerovsku a nově vzniklých obcí na Libavé, ale i s hranickými studenty. Návštěvu ukončí v pátek vysazením památného stromu v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem na Prostějovsku.
18.05.2016 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26960 článků)

Do Olomouckého kraje přijede na třídenní návštěvu prezident Zeman

 
Do Olomouckého kraje dnes přijede na třídenní návštěvu prezident Miloš Zeman. Jde o čtvrtou návštěvu v tomto kraji za jeho působení v prezidentské funkci. Tentokrát pojede především na Prostějovsko a Olomoucko. V plánu má návštěvu české zbrojařské společnosti Excalibur Army ve Šternberku či firmy Nutrend v Chválkovicích. Zamíří i za vojáky prostějovských speciálních sil. Veřejné debaty s občany prezident absolvuje v Hněvotíně, Šternberku, Uničově a Konicích.
20.03.2017 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26960 článků)

Prezident dnes zahájí návštěvu Královéhradeckého kraje

 
Prezident Miloš Zeman dnes zahájí dvoudenní návštěvu Královéhradeckého kraje. Na programu má setkání s krajskými zastupiteli a starosty, návštěvu strojírenské firmy či diskusi s občany. Zeman na oficiální návštěvu kraje přijíždí potřetí. Poprvé byl v kraji v dubnu 2014, podruhé loni v únoru.
31.03.2016 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26960 článků)

Prezident Zeman dnes zahájí návštěvu Královéhradeckého kraje

 
Prezident Miloš Zeman dnes zahájí třídenní návštěvu Královéhradeckého kraje. Kromě Hradce Králové pojede také do Vrchlabí, Rudníku, Červeného Kostelce, Jaroměře a do Nové Paky. Na programu má setkání s krajskými zastupiteli a starosty, návštěvu dvou firem a několik setkání s občany. Zeman na oficiální návštěvu kraje přijíždí počtvrté.
15.02.2017 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26960 článků)

Těžké dny Rooneyho. Skandál a teď duel s Evertonem

 
Rooney může čekat dusnou atmosféru, varuje Jagielka
10.09.2010 14:50 |

podobné články

Dusnou atmosféru šluknovských měst chladí policejní těžkooděnci

 
Převážně pozitivní odezvu sklidila přítomnost policejních těžkooděnců v ulicích severočeských měst. Noc v ulicích byla subjektivně klidnější, řekli ČTK během dneška místní politici. Zároveň ale pořád varují, že se jedná o bezprostřední řešení. Obavy z opětovného propuknutí násilí se váží především k pátku, na kdy byly ohlášeny do Varnsdorfu a Rumburku demonstrace proti nepřizpůsobivým. Varnsdorfská radnici ji už nepovolila, rumburská zatím váhá.
24.08.2011 22:40 |

podobné články

VIP PROSTŘENO: Nenávist mezi Heidi Janků a Lenkou Kořínkovou!

 
Večeře u trapnomága Richarda Nedvěda je pro hosty velkou neznámou. Budou jeho kouzla stačit na dusnou atmosféru? Heidi Janků už má připomínek Lenky Kořínkové plné zuby a rozhodně nebude mlčet...
19.07.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (630 článků) , Lenka Kořínková (84 článků) , Richard Nedvěd (23 článků)

Vágner o Tachecí ve VIP Prostřenu: Bylo mi jí líto…

 
Jak dusnou atmosféru u stolu, která se chvílemi dá krájet, hodnotí Bářini mužští soupeři – muzikant Karel Vágner (70) a kubánský návrhář Osmany Laffita (47)?
30.08.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Vágner (462 článků) , Osmany Laffita (196 článků)

Je to v prdeli, zaznělo z ODS. Dnešní noviny píší šílené věci o Nagyové

 
Páteční denní tisk i přes policejní informační embargo naznačuje, proč policie "sebrala" šéfku premiérova kabinetu Janu Nagyovou. Média zároveň popisují dusnou a zmatečnou atmosféru, ve které se celá aféra odehrává. Poslanec ODS ParlamentnímListům.cz popsal situaci jasně: ODS bude ráda, když se dostane do sněmovny.
14.06.2013 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1594 článků)

Filmové premiéry: V zajetí démonů, Wolverine, Violet & Daisy a Tango libre

 
Podle skutečných událostí je natočen film V zajetí démonů, hrůzný příběh světově proslulých vyšetřovatelů paranormálních jevů Eda a Lorraine Warrenových. Superstar mezi superhrdiny, nejslavnější postava ze ságy X-Men, je titulním hrdinou filmu Wolverine. O dvou mladých vražedkyních je akční krimi komedie Violet & Daisy. Snímek belgického režiséra Frédérica Fonteyna Tango libre odráží dusnou atmosféru vězení a v rytmu tanga mapuje složitou síť mezilidských vztahů.
25.07.2013 07:05 |

podobné články