Článek

Granát. Sledovanost nedělního Moravce. Byla by super, kdybychom neměli data konkurenční Partie Terezie Tománkové. Jenže my je máme

 
Vyznat se v datech sledovanosti vyžaduje píli, trpělivost, preciznost a vcelku čistou mysl. Tím vším ovšem ParlamentníListy.cz disponují, a proto jsme po delší odmlce zabředli do porovnání dat vybraných zpravodajských pořadů. Nejvíce nás zajímal poměr mezi dříve dominantními Otázkami Václava Moravce a Partií Terezie Tománkové. Jak jejich souboj dopadl v neděli 6. září?
11.09.2020 12:25 |

podobné články

Podobné články

Tajná zbraň Terezie Tománkové: Na politiky vytasí nadupaný dekolt

 
Sexy jako nikdy předtím! Moderátorka primácké Partie Terezie Tománková (40), dříve Kašparovská, vytáhne do ostrých střetů s politiky s proklatě hlubokým dekoltem.
03.09.2018 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Terezie Kašparovská (76 článků)

SLEDOVANOST Otázek Václava Moravce a Partie TV Prima

 
Setrvalý stav platí pro nedělní diskusní pořad České televize Otázky Václava Moravce. Jeho sledovanost dosáhla takřka stejných čísel jako před týdnem, a to byl hostem ministr financí Miroslav Kalousek, jehož účast zpravidla zvýší zájem televizních diváků. Mírný nárůst proti předchozím týdnům zaznamenala Partie na TV Prima.
31.10.2011 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7151 článků)

Partie, jakou jste ještě neviděli. Flégr strašil kolapsem zdravotnictví, Žaloudík mluvil o emigraci

 
Hosty druhé hodiny Partie Terezie Tománkové byli vakcinolog Jiří Beran, senátor a lékař Jan Žaloudík, šéfredaktor Zdravotnického deníku Tomáš Cikrt a evoluční biolog Jaroslav Flégr. Beran zdůrazňoval, že se v Česku nemusíme bát koronaviru, protože smrtnost viru není vyšší než u chřipky. Flégr okamžitě zvedl varovný prst. Profesor Žaloudík odmítl, že by byl guruem antirouškového hnutí. A nezůstal jen u toho. Citoval např. Angelu Merkelovou.
13.09.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2616 článků) , Jiří Beran (12 článků)

Představitelka Marie Terezie je v civilu kočka! Důkazem jsou FOTKY UVNITŘ

 
Během předchozích dnů jste mohli Zhlédnout unikátní dvojdílný film Marie Terezie. Ve filmu hrají převážně čeští herci. Manžela Marie Terezie Františka Lotrinského si zahrál Vojta Kotek (29). Roli Marie Terezie získala však herečka rakouská. Jedná se o Marii-Luisu Stockinger (25), která je bez paruky a historického kostýmu víc než půvabná.
03.01.2018 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (346 článků) , Marie Terezie (132 článků)

Jak zpevnit ochablé břišní svaly

 
Krásně ploché bříško je tajným snem snad každé ženy, která se nechce stydět za povolené partie, jenž se nevzhledně přelévají přes lem džín a vytváří tam dojem, že se dotyčná nehlídá v jídle a nekontrolovatelně se přejídá. Jak zpevnit ochablé břišní svaly, které nás nutí nosit volnější kousky oblečení? Na to se můžete společně s námi podívat v dnešním článku! Také toužíte po pevném bříšku, které budete moci v létě hrdě vystavovat v plavkách? Pak jste na správném místě! Poradíme vám, jak zpevnit ochablé břišní svaly a získat tak postavičku jako lusk, o které se vám až do dnešního dne ani nezdálo. Jdeme na to! Jak zpevnit ochablé břišní svaly? Bříško patří mezi nejproblémovější partie, které nedají spát nejedné ženě či dívce. Nezáleží na tom, zda vaše bříško vypadá špatně vlivem porodu, přejídání se o loňských Vánocích nebo jste zkrátka zakulacená od přírody. S našimi cviky si k pevnějšímu bříšku může dopomoci každý – stačí jen chtít a mít dostatek pevné vůle, abyste to nevzdali po prvních dnech! Co funguje na jednotlivé břišní svaly? Břišní partie se skládají z několika svalů. Najdeme zde svaly přímé, šikmé i hluboké, přičemž přímé a šikmé svaly se ještě dělí na spodní a horní. Chcete-li mít krásné bříško rovné jako prkno, pak je zapotřebí posilovat všechny jeho partie. Nestačí se zaměřit pouze na přímé břišní svaly, neboť v takovém případě ty šikmé začnou zaostávat a výsledek nebude tak efektivní. Kdo chce mít ploché bříško, ten se mu musí věnovat jako celku. Jak? To vám poradíme v následujících řádcích! Co platí na jednotlivé břišní partie: 1. Přímé břišní svalstvo: horní: cviky cílené na pohyb trupu směrem k bokům dolní: cviky cílené na pohyb bojů směrem k hrudníku 2. Šikmé břišní svalstvo: horní: cviky cílené na pohyb ramene směrem k protilehlému boku dolní: cviky cílené a... Čtěte více Příspěvek Jak zpevnit ochablé břišní svaly pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.09.2016 06:00 |

podobné články

V Praze to skřípe. Hřib a Pospíšil si vjeli do vlasů v přímém přenosu

 
Hosty nedělní Partie Terezie Tománkové na televizi Prima byli pražský pirátský primátor Zdeněk Hřib, jeho koaliční kolega ve vedení hlavního města a europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09) a opoziční zastupitel Prahy Patrik Nacher (ANO). Pánové si nic nedarovali zadarmo. Ve studiu se začali hádat i koaliční partneři Hřib a Pospíšil, až to Tománková nevydržela. „Pánové, já se tady s vámi nebudu překřikovat,“ uzemnila je.
12.07.2020 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2083 článků) , Jiří Pospíšil (2083 článků)

Koronavirus v Partii: Pozor na party, pozor na bruslení na ledu. Elektronické volby? Nezodpovědní Češi...

 
Hosty nedělní Partie Terezie Tománkové byli hlavní hygienička ČR Jarmila Rážová a epidemiolog Roman Prymula. Diskutovali o tom, jak zlé je to v České republice s koronavirem. Prymula chválil armádu, Rážová uklidňovala občany, že se neděje nic dramatického. Prozradili také, kdy se zase v Česku začnou povinně nosit roušky v městské hromadné dopravě v celé zemi. Prymula Čechům vyčinil, že se občas chovají velmi nezodpovědně.
09.08.2020 12:40 |

podobné články

Zděšení. Rusko se blíží k hranicím EU! To chce nové volby v Bělorusku! Senátor Fischer by si posvítil i na české zbraně u Lukašenka

 
Hosty nedělní Partie Terezie Tománkové v televizi CNN Prima News byli senátor Pavel Fischer a poslanec Ondřej Veselý (ČSSD). Diskutovali o tom, zda se Česko má bát Číny a Ruska, jak to ve svém projevu v Senátu naznačil ministr zahraničí USA Mike Pompeo. Došlo i na koronavirus a na situaci v Bělorusku. Jak Fischer, tak Veselý vynadali Babišovi. Každý za něco jiného. Veselý vyjádřil velkou obavu nad dalším přiblížením Ruské federace k hranicím EU.
16.08.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Veselý (113 článků) , Ondřej Veselý (113 článků) , Pavel Fischer (166 článků) , Mike Mike (79 článků)

Topolánkův megašvindl. Havlíčkovi došla trpělivost při debatě s expertem ODS

 
Hosty nedělní Partie Terezie Tománkové na televizi CNN Prima News byli ministr průmyslu a obchodu a také ministr dopravy Karel Havlíček (za ANO), a ekonomický expert ODS Jan Skopeček. Havlíček se před kamerami dočkal oslovení „pane premiére“. Když dostal slovo Skopeček, konstatoval, že vláda Andreje Babiše je neschopná a premiér se to snaží zamaskovat tím, že zadupal svého ministra Vojtěcha do země. A ještě prý předvádí prachsprostou korupci.
23.08.2020 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19343 článků) , Jan Skopeček (314 článků)

Varuji před koronavirovou panikou, řekne Zeman. A nebude mít roušku

 
Prezident Miloš Zeman bude hostem nedělní Partie Terezie Tománkové. Pořad byl předtáčen v sobotu a už teď uniklo pár informací o tom, co všechno občané z úst prezidenta uslyší. Nahlédněte.
05.09.2020 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24232 článků)

Zeman se zlomenou rukou usedl před kamery a začal účtovat: Vystrčilovi zabouchl dveře. Přitvrdil facku vůči Pompeovi. A to nebylo rozhodně vše

 
Exkluzivním hostem první hodiny Partie Terezie Tománkové v televizi Prima byl prezident republiky Miloš Zeman. Varoval před panikou kolem koronaviru a odmítl plošné nošení roušek. Tvrdě zkritizoval předsedu Senátu Miloše Vystrčila (ODS) za jeho cestu na Tchaj-wan a prozradil, jak jako prezident zareaguje. A nakonec ještě jednou udeřil na ministra zahraničí USA Mika Pompea.
06.09.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24232 článků)

Vytočený Kalousek v Partii: Řídí nás bláznivý chlap. Kdo mu to poradil? Prchal, nebo kartářka?

 
Hosty nedělní Partie Terezie Tománkové byli ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) a exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09). Pánové se přeli o to, kdo nese vinu na zhoršující se koronavirové situaci v Česku. Podle Zaorálka tu vinu nese virus. Když to Kalousek uslyšel, spustil kanonádu. „Nemůžete se nechat poručníkovat a řídit jedním bláznivým chlapem podle toho, jak mu radí Mára Prchal nebo jeho kartářka,“ vypálil Kalousek. Došlo i na Pavla Novotného (ODS).
13.09.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2650 článků) , Pavel Novotný (1010 článků) , Miroslav Kalousek (7151 článků) , Miroslav Novotný (63 článků) , Miroslav Novotný (40 článků)

Babišova vláda se chová jako malé děti, řádil Fiala na Primě

 
Hostem nedělní Partie byl předseda ODS Petr Fiala. Podle moderátorky Terezie Tománkové měl spolu s Fialou ve studiu sedět ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček, který však v pátek účast odmítl. Fiala volný prostor využil k ostré slovní palbě do celého kabinetu premiéra Andreje Babiše (ANO).
20.09.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19343 článků) , Petr Fiala (1683 článků) , Jan Hamáček (2080 článků)

SLEDOVANOST Otázek Václava Moravce a Partie TV Prima

 
Hosty nedělní Partie na televizi Prima byli ministr pro místní rozvoj Kamil Jankovský (VV) a ředitel Transparency International David Ondráčka. Exkluzivním hostem Václava Moravce byl premiér a předseda ODS Petr Nečas.
26.09.2011 09:30 |

podobné články

Osobnosti: David Ondráček (100 článků) , Petr Nečas (9345 článků) , Kamil Jankovský (97 článků)

SLEDOVANOST Otázek Václava Moravce a Partie TV Prima

 
Hosty nedělní Partie na televizi Prima byli šéfové poslaneckých klubů TOP 09 a KSČM Petr Gazdík a Pavel Kováčik. Hosty Václava Moravce byli šéf ÚOOZ Robert Šlachta, ale také expremiéři Petr Pithart, Jiří Paroubek a Miloš Zeman.
03.10.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3885 článků) , Petr Pithart (210 článků) , Pavel Kováčik (289 článků) , Petr Gazdík (989 článků) , Miloš Zeman (24232 článků) , Petr Gazdík (978 článků)

SLEDOVANOST Otázek Václava Moravce a Partie TV Prima

 
Hosty nedělní Partie na televizi Prima byli ministr obrany Alexandr Vondra a jeho stínový protějšek z ČSSD Jan Hamáček. Otázky Václava Moravce naproti tomu hostily ekonomy Josepha Stiglitze, Jana Švejnara a Vladimíra Dlouhého.
10.10.2011 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (578 článků) , Jan Švejnar (311 článků) , Alexandr Vondra (1238 článků) , Jan Hamáček (2080 článků) , Vladimír Dlouhý (578 článků)

Sledovanost Partie na Primě nezachránil ani Kalousek

 
Diskusní pořad Partie televize Prima zažívá po prázdninách hodně rozpačitý rozjezd. Ani jednou zatím nedosáhla jeho sledovanost hranici 200 tisíc, pod níž spadla v prvním pololetí jen výjimečně. A to se jako hosté vystřídali minule premiér Petr Nečas a naposledy ministr financí Miroslav Kalousek.
12.09.2011 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9345 článků) , Miroslav Kalousek (7151 článků)

Prima narychlo změnila moderátora Partie. Punčocháře střídá Kašparovská

 
Diskusní Partie TV Prima narychlo mění moderátora. Místo po Janu Punčochářovi, který opouští televizi na vlastní žádost, zaplní dosavadní moderátorka Zpráv FTV Prima Terezie Kašparovská. Diváci ji tak v nové roli uvidí už v neděli dopoledne. Brzy se do týmu Partie přidá i její kolega Tomáš Hauptvogel.
19.10.2014 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Terezie Kašparovská (76 článků)

Babiš na Primě „mučil“ moderátorku grafy. Neměla brýle, tak si k ní i lehl

 
Kdo si v neděli zapnul na Primě Partii s Andrejem Babišem (ANO), měl k politickému výkladu „nášup“ v podobě bohaté řeči těla premiéra. Babiš přišel do studia vyzbrojen štosem grafů, jenže od moderátorky Terezie Tománkové ho produkce posadila, jak nejdál mohla. Když si Tománková opakovaně stěžovala, že na grafy špatně vidí a že nemá brýle, premiér se k ní se svojí výbavou naklonil a prakticky se položil na stůl. Protože měl ten den 64. narozeniny, moderátorka s bohatým dekoltem ho nechala udělat to, co chtěl nejvíc. Bez přestání mluvit.
02.09.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19343 článků)