Článek

Gottův hrob se v den nedožitých 82. narozenin plní květinami: První pugét přišel z Hradu!

 
14. července by slavný zpěvák Karel Gott (†80) oslavil již 82. narozeniny. Osud tomu však bohužel chtěl jinak, když se 1. října 2019 odebral na věčnost. Přestože zesnul, jeho odkaz stále žije. A fanoušci jej nepřestávají milovat – však také v den jeho narozenin se jeho hrob začíná vršit čerstvými květinami a věnci…
14.07.2021 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6387 článků)
Podobné články

Tady odpočívá Monika (†36) a Klárka (†8): Hrob andílků zasypali květinami

 
Zasypaný květinami, věnci a vzkazy je hrob Moniky (†36) a Klárky (†8) na hřbitově v Karviné-Ráji. Ty tragicky zemřely v Egyptě. Jejich smrt policie stále vyšetřuje.
16.08.2013 11:00 |

podobné články

Dominika Gottová se ozvala z Finska: Jak uctí památku nedožitých 82. narozenin Karla Gotta?

 
V den jeho nedožitých 82. narozenin vzpomíná na otce Karla Gotta i jeho nejstarší dcera Dominika Gottová  (48) . Ta už pár měsíců žije opět ve Finsku, kam se v březnu vrátila za manželem Timem.
14.07.2021 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6387 článků) , Dominika Gottová (554 článků)

Eva Muková nevzala dceru na oslavu tátových nedožitých narozenin

 
Dcera tragicky zesnulého zpěváka Petra Muka (†45) chyběla na oslavě jeho nedožitých 46. narozenin. Přestože malá Noemi doprovází svou maminku skoro na každém kroku, pietní oslavy byla pro tentokrát raději ušetřena.
23.02.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Muk (412 článků)

Američanka dostala pugét s poděkováním od zloděje

 
Američanka Stephanie Mariscová nevěřila svým očím, když jí přišel pugét květin v přepočtu za zhruba osmnáct set korun. Ne, že by květiny od nápadníků odmítala, ale rozhodně je nečekala od toho, kdo jí je poslal. Dotyčným byl zloděj, který jí z účtu vyčerpal 2,5 tisíce dolarů – asi 42 tisíc korun. A ke květinám přiložil lístek se slovy: Díky za peníze.
11.04.2011 19:20 |

podobné články

5 triků pro lepší den

 
Znáte to: jen co ráno otevřete oči, je vám jasné, že dnešní den nebude stát za nic. Máte špatnou náladu, do ničeho se vám nechce, jste rozmrzelí a podráždění – zkrátka víte, že už jste měli i lepší den, nežli je právě tento. Každý z nás někdy takový den zažil, často jej lidově označujeme jako den blbec. Určitě se shodneme na tom, že den blbec vždycky nestojí za nic. Zpravidla se nám ten den nic nedaří, na co sáhneme, co zkazíme, nestíháme, chodíme pozdě, připálíme večeři, pohádáme se s přítelem, jsme protivní a zlí na lidi okolo sebe, kteří si to vůbec nezaslouží. A víte co? Přitom stačí tak málo, abyste si udělali lepší den. I obyčejné maličkosti totiž mohou den blbec otočit doslova o 360°! 5 triků pro lepší den – zkuste to taky! Až se zase příště probudíte se špatnou náladou, nebude se vám chtít cokoli dělat a budete cítit, že byste se nejraději někde schovali a celý den nevystrkovali nos, nenechte se ovládat blbou náladou a místo toho to zkuste po našem. Vyzkoušejte některý z našich triků pro lepší den a uvidíte, že hravě zaženete chmury, které by se vás jinak držely celý den- a ten by pak vážně nestál za nic. Trik první: usmějte se! Zní to možná jako klišé, ale funguje to dokonale. Kdykoli půjdete ten den kolem zrcadla, výlohy obchodu, lesklé skříně nebo třeba nerezového spotřebiče, usmějte se na sebe. A usmívejte se i na lidi okolo vás, i když se vám do toho nebude chtít. Je dokázáno, že úsměv dokáže zázraky. Trik druhý: zamlsejte si! Jestli něco platí na špatnou náladu, pak je to sladké. A nemusí to být nutně jen čokoláda, i když je pravda, že po té v případě potřeby sáhne většina z nás. Dejte si sušenku, zajděte si na dortík,... Čtěte více Příspěvek 5 triků pro lepší den pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.11.2017 08:55 |

podobné články

Babiš stihl svatbu na poslední chvíli. Jermanové přinesl puget rudých růží

 
Na zámku Konopiště si své „ano“ řekli v sobotu místopředsedkyně Sněmovny Jaroslava Jermanová (45, ANO) a její o 15 let mladší partner Jakub Pokorný (30). Svatbu si nenechal ujít ani šéf ANO Andrej Babiš. Přispěchal na poslední chvíli a Jermanové přinesl puget rudých růží.
18.06.2016 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22563 článků)

Lady Gaga oslavila pětatřicítku: Obří pugét od přítele

 
Lady Gaga (35) je kvůli pracovním povinnostem dlouhou dobu oddělená od svého přítele Michaela Polanského (37). Ten na ni však nezapomíná a k narozeninám jí zaslal obří pugét růží.
31.03.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1457 článků)

Hrob Karla Gotta navštívil slavný zpěvák: Zachránil mi život, prozradil Mistrův kolega VIDEO

 
Před více než měsícem vdova po Karlu Gottovi (+80) oznámila, že se veřejnost může přijít poklonit památce jejího manžela na pražské Malvazinky. Od té doby navštívily jeho hrob tisíce lidí. Teď se k nim přidal i Bohuš Matuš (46), kterému před lety mnozí věštili, že jednou bude Gottův nástupce. U jeho památky zapálil velkou bílou svíci a redakci eXtra.cz svěřil, že Mistr pro něj vždy byl obrovskou inspirací a myslí na něj každý den...
31.01.2020 16:56 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6387 článků) , Bohuš Matuš (412 článků)

Knihovna Václava Havla u příležitosti nedožitých osmdesátin prvního polistopadového prezidenta dnes večer zahájí Rok Havla

 
V Knihovně Václava Havla dnes zahájí program letošního roku, který se ponese v duchu připomínání nedožitých 80. narozenin dramatika a bývalého českého prezidenta. Do oslav se zapojí i mnoho dalších tuzemských a zahraničních institucí. Při dnešním večeru, kterým bude provázet ředitel knihovny Michael Žantovský, pořadatelé spustí zvláštní webovou stránku s programem a představí logo oslav.
06.01.2016 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6047 článků) , Michael Michael (1700 článků)

MZV: Konference k výročí nedožitých 80 let Jiřího Dienstbiera

 
Ministerstvo zahraničních věcí ČR, Rada pro mezinárodní vztahy a Ústav mezinárodních vztahů společně pořádají 11. května 2017 od 14:00 hodin v Černínském paláci konferenci u příležitosti nedožitých osmdesátých narozenin Jiřího Dienstbiera.
11.05.2017 07:35 |

podobné články

Michaela Jacksona pohřbí až na konci srpna, v den jeho 51. narozenin

 
Pohřeb amerického zpěváka Michaela Jacksona se uskuteční 29. srpna, v den jeho nedožitých 51. narozenin. Oznámení Jacksonova otce citovala agentura Reuters. Jackson, který zemřel 25. června po srdeční zástavě, bude pohřben na hollywoodském hřbitově Forest Lawn v Los Angeles.
18.08.2009 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1739 článků) , Michael Forest (8 článků)

Tajemná legenda o "svaté holčičce" Aničce (†3): Co skrývá nejmenší hrob Malostranského hřbitova?

 
Nejmenší, ale také nejznámější hrob na Malostranském hřbitově připomíná malou holčičku Annu Degenovou, která zemřela v pouhých 3 letech. Dojemné pražské legendy o ní vyprávějí jako o „svaté holčičce“, která už jako malá každému pomáhala. Domů vodila chudé a nemocné a vyděšeným rodičům říkala, že zkrátka cítí, že je to tak správně. Na malou Aničku děti nezapomněly dodnes a v období dušiček se její hrob plní hračkami i lístečky s tajnými přáníčky.
26.10.2020 21:15 |

podobné články

Bohdalová koukala jak puk. Vzali jí pugét, co jí dali

 
Jiřina Bohdalová (81) se po premiéře filmu Vrásky z lásky, kde hraje jednu z hlavních rolí, stala obětí čachrů s květinami. Všem hercům byly rozdány pugéty, jen na herečku nezbylo. Okamžitě jí svou květinu podala Taťjana Medvecká, vzápětí jí paní Jiřině odebral režisér Jiří Strach a nakonec dostala úplně jinou než ostatní - rudé růže.
12.04.2012 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1140 článků) , Jiří Strach (224 článků) , Taťjana Medvecká (73 článků)

Oslavenkyně Janžurová zavalená květinami: Vzácné růže od ZACHRÁNCE!

 
Byť si na velké oslavy a dary nepotrpí, k osmdesátinám herečku Ivu Janžurovou zavalila lavina květin. Ten největší puget rudých růží jí poslal sám uznávaný kardiolog profesor Petr Neužil (59), který jí před pěti lety zachránil život.
21.05.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (554 článků)

Babišova vláda zamíří k hrobu Masaryka. Ten zeje v porovnání s Gottwaldovým prázdnotou

 
Krátce před tím, než prezident Miloš Zeman jmenuje novou vládu Andreje Babiše (ANO), její členové navštíví hrob prvního československého prezidenta Tomáše Garriqua Masaryka v Lánech a položí na něj věnec. Hrob, který aktuálně není nijak vyzdobený, se tak přiblíží hrobům prezidentů Václava Havla a Klementa Gottwalda, které jsou obsypané květinami, jak zjistil deník AHA. Poté se vláda odebere do Strakovy akademie na své první zasedání.
12.12.2017 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6047 článků) , Klement Gottwald (153 článků) , Andrej Babiš (22563 článků) , Miloš Zeman (25769 článků) , Václav Masaryk (152 článků)

K hrobu Karla Gotta přichází první fanoušci: Pietní místo se plní svíčkami a květinami VIDEO

 
Hrob Karla Gotta (†80) byl dokončen. Od sobotního rána se na hřbitově na Malvazinkách shromažďují lidé, kteří chtějí před Vánoci vzdát Mistrovi hold, poklonit se jeho památce a na pietní místo položit květinu, sošku či zapálit svíčku. Přinášíme vám video z místa posledního odpočinku Zlatého slavíka, k němuž přichází stále více lidí.
21.12.2019 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6387 článků)

Jasné varování: Vdova Ivana vrací úder těm, co zapálili Gottův (†80) hrob!

 
Vdova po Karlu Gottovi (†80) Ivana (44) nechce, aby se opakovala nedávná událost a hrob jejího zesnulého manžela nedej bože znovu vzplál. A tak fanouškům, již se chystají v budoucnu na hřbitov v pražských Malvazinkách, posílá jasné instrukce, jak předejít obdobnému průšvihu.
20.01.2020 08:50 |

podobné články

Modlitba za Karla Gotta: Slavný zpěvák navštívil hrob Mistra a pronesl tajemná slova

 
Před více než měsícem vdova po Karlu Gottovi (+80) oznámila, že se veřejnost může přijít poklonit památce jejího manžela na pražské Malvazinky. Od té doby navštívily jeho hrob tisíce lidí. Teď se k nim přidal i Bohuš Matuš (46), kterému před lety mnozí věštili, že jednou bude Gottův nástupce. A u hrobu legendy pronesl tajemnou modlitbu...
02.02.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6387 článků) , Bohuš Matuš (412 článků)

Gottův hrob navštívily už stovky fanoušků! Nosí květiny i ručně vyráběné dárečky. Prezident poslal věnec

 
Jedním z nejnavštěvovanějších míst v Praze se dnes stává hrob Mistra Karla Gotta, jenž by dnes oslavil své 81. narozeniny. Už od rána se tam sjíždějí fanoušci, aby mohli zavzpomínat na naši legendu přímo u jeho hrobu. Lidé nosí květiny, ručně vyráběné dárečky a zapalují nespočet svíček.
14.07.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6387 článků)