Článek

Goldemund (ČSSD): Diskuze nad objemnou cenou mě překvapila

 
Vyjádření starosty města Vyškov k novému zimnímu stadionu ve Vyškově:
03.01.2016 21:16 |

podobné články

Podobné články

Goldemund (ČSSD): Jsme v poločase

 
Zhodnocení poloviny volebního období 2014-2018 ze strany starosty Vyškova:
03.12.2016 17:20 |

podobné články

Goldemund (ČSSD): Vyškov si poradí bez půjček a úvěrů

 
Výstavba zimního stadionu, chystaný přesun vyškovských strážníků, oprava první poloviny Masarykova náměstí, problematika bývalé zdravotnické školy v Dědicích, velké regenerace sídlišť, miliony korun do oprav školek a škol, řada dalších investic. Vedení vyškovské radnice znovu zaměstnávala spousta témat. Některá byla obtížná, jiná méně, ovšem při ohlédnutí za uplynulým a rozhodně zajímavým rokem 2017 se shodují: šlo to znovu bez politikaření, soupeření, naschválů.
03.01.2018 14:05 |

podobné články

Goldemund (ČSSD): Službu Senior taxi mohou využít také držitelé průkazů ZTP a ZTP/P bez rozlišení věku

 
Na městský úřad, k praktickému lékaři nebo třeba na hřbitov. A to za jednotný poplatek 20 korun za jednu jízdu. Vyškov spouští cenově a časově dostupnou přepravu seniorů a lidí se zhoršenou pohyblivostí. Služba Senior taxi odstartuje v pondělí 3. září.
29.06.2018 09:50 |

podobné články

Kocumová (ZpLK): Starostové pod vedením hejtmana Půty, obviněného z korupce, se hodně vzdálili svým předvolebním slibům

 
Kontroverzní liberecká stavební společnost Syner bude rekonstruovat budovu bývalého Výzkumného ústavu textilních strojů, která se promění na tzv. Evropský dům. Výběrové řízení Syner vyhrál s cenou 76,7 mil. Kč, pouze 4 % pod projektovou cenou 79,8 mil. Kč. Paradoxně nedávno se vedení Libereckého kraje chlubilo, jak se mu daří na veřejných zakázkách dosahovat významných úspor. Zřejmě ne vždy. Malý rozdíl mezi očekávanou a nabídkovou cenou není jediná nesrovnalost. I to je důvod, proč se hejtmanovi kritika soutěže nezamlouvá, o čemž svědčí jeho přehnaná reakce na sociální síti Facebook.
12.03.2016 15:45 |

podobné články

Alena Vitásková se zúčastnila diskuze s odborníky USA na energetickou bezpečnost

 
Alena Vitásková se zúčastnila diskuze se zástupci odborníků USA k energetické bezpečnosti a novému energetickému zákonu. Hlavními předpoklady pro stabilní energetické prostředí jsou nezávislost regulátora a kvalitní investiční prostředí, shodli se účastníci diskuze pořádané Anglo-americkou vysokou školou (AAU) a nadací Richard Richards Foundation s názvem Energetická bezpečnost, investice v energetice a energetický zákon.
15.05.2015 19:51 |

podobné články

Drsná diskuze na porodním sále: Nepotřebuju se u porodu po****!

 
Diváky seriálu Malé lásky pobaví další příběh z porodního sálu, kde probíhá diskuze rodičů před porodem. O tom, proč zvážit, co před porodem jíst či nejíst a co vše pak může následovat. „Nepotřebuju se u porodu po****,“ obává se maminka. Jejich následná diskuze o tom, co vše z vás může vylézt, pokračuje i nadále.
29.08.2017 18:40 |

podobné články

Opilec chtěl výhru z tomboly domů odvézt, pod parou boural v cizím autě

 
Objemnou cenu zřejmě vyhrál v tombole na mažoretkovém bále ve Veselí nad Moravou místní muž (29). Pro její vyzvednutí si totiž půjčil bez vědomí majitelky její vůz Ford. Vůbec mu přitom nevadilo, že nevlastní řidičský průkaz.
20.02.2017 18:15 |

podobné články

Rihanna vydá knížku o svém životě

 
Objemnou publikaci chystá na letošní červen zpěvačka Rihanna . Jednadvacetiletá hvězda se rozhodla, že je čas shrnout její „bohatý“ život do poutavého čtení, ovšem zároveň přiznává, že objem knihy bude zvyšovat především bezpočet jejích fotografií.
07.01.2010 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Rihanna vydá knížku o svém životě

 
Objemnou publikaci chystá na letošní červen zpěvačka Rihanna . Jednadvacetiletá hvězda se rozhodla, že je čas shrnout její „bohatý“ život do poutavého čtení, ovšem zároveň přiznává, že objem knihy bude zvyšovat především bezpočet jejích fotografií.
11.01.2010 17:17 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Těhotná Abbasová: Po návratu z Afriky ukázala bříško

 
Bříško už se jí pěkně kulatí! Aby ne, vždyť moderátorka Lejla Abbasová (31) je na pomezí pátého a šestého měsíce těhotenství. O svém požehnaném stavu, do něhož ji přivedl exministr Michael Kocáb (57), však stále nechce mluvit a jak se včera přesvědčili fotoreportéři Blesku, i pomalu se zvětšující podbřišek schovává pod objemnou sponou širokého pásku.
02.09.2011 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (671 článků) , Lejla Abbasová (440 článků)

Vánoční pečení s Ivetou Fabešovou: Pařížské rohlíčky!

 
Cukrářka Iveta Fabešová (26), která má nyní na Primě pořad Vánoční pečení, je také autorkou dvou kuchařek. „Moje první knížka vlastně neměla být vůbec moje. Přeložila jsem objemnou kuchařku Julie Childové Umění francouzské kuchyně a obcházela nakladatelství. Práva na ni ale byla velmi drahá, a tak mi nakladatel navrhl, ať udělám vlastní knihu se sladkými recepty,“ vzpomíná Iveta.
16.12.2011 12:15 |

podobné články

Hrajte s Bleskem pro ženy o sadu Vyšívaného porcelánu!

 
Známá autorka kulinářských textů Dita Pecháčková spolu s první kuchařkou Deník Dity P. „vydává“ také svůj značkový porcelán. Nazvala ho Vyšívaný porcelán, protože jeho čtyři dezény, vzory, skutečně připomínají jednoduché vyšívání. Originální porcelán Dity Pecháčkové je nejen krásný na pohled, praktický k použití, ale do současné kuchyně vrací tradiční tvary a typy nádob, které v ní chyběly – například objemnou mísu na zadělávání těsta.
05.11.2012 00:10 |

podobné články

Selka v kroji, sexy blondýnka i děsivá zombie: 5 šokujících proměn vnadné Jitky Čvančarové

 
Herečka Jitka Čvančarová  (37) , která dnes slaví sedmatřicáté narozeniny, je ženou mnoha kontrastů. Snad žádná dáma v českém šoubyznysu nedostává v jednom týdnu pochvaly za skvěle zvolený sexy outfit, aby o pár dní později šokovala v modelu, který svými tvary a rozměry připomíná objemnou krabici.
23.03.2015 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (710 článků)

Tak je to jasné, na Ukrajině bojují Putinovi vojáci. Americký think tank o tom sepsal objemnou studii

 
Americký think tank Atlantic Council přinesl detailní studii bojů Ruské federace na východě Ukrajiny. Z ní vyplývá, že Rusko zde podporuje materiálně i vojensky povstalce a vysílá sem profesionální vojáky. Think tank svou studii opírá o satelitní snímky z aplikace Google Earth a další volně dostupné materiály.
06.06.2015 13:21 |

podobné články

Diety fungují i po šedesátce: Petra Janů se po letech vejde do džín velikosti 36

 
Zpěvačka Petra Janů  (62) by po svých zkušenostech s dietami nejrůznějšího druhu mohla za léta protrpěná odříkáním napsat hodně objemnou publikaci a rozdávat rady mnohem mladším dietářkám, které touží po štíhlejší postavě. Ona se však nebrání novotám. Nedávno objevila novou dietu, pila speciální koktejly, jedla polévky a zhubla poměrně rychle.
09.06.2015 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Petra Janů (403 článků)

Proboha, co se to s Dádou Patrasovou stalo? Buď tloustne kvůli lásce k Italovi, nebo k ALKOHOLU!

 
Buď jí svědčí láska k italskému seladonovi, nebo se s ní po zdravotní stránce musí něco dít. Možná v tom má prsty alkohol... Idol dětských srdcí Dáda Patrasová se objevila na křtu knihy Václava Junka Umřít pro film a mnohé svou objemnou postavou doslova šokovala...
21.05.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (1017 článků)

Vondráčková odletěla do Kanady, kde se rozvádí: Na letišti si ji proklepli

 
Lucie Vondráčková (38) se vrací zpět do Kanady, kam už den po oznámení rozchodu odletěl její manžel, hokejista Tomáš Plekanec (35). Přestože v uplynulých týdnech Lucie už na otočku v Kanadě byla, aby podepsala žádost o rozvod u svého právníka, teď se vrací na delší dobu. Odletěla i s oběma syny a objemnou bagáží!
28.08.2018 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1239 článků) , Tomáš Plekanec (320 článků)

Němcová (ODS): Proč ČSSD vyvolává politizaci diskuze o dějinách?

 
Pokud ČSSD tvrdí, že nechtěla připustit politizaci diskuze o dějinách české totalitní historie, musím se ptát, proč politizaci historie sama svými činy vyvolala?
12.04.2013 08:55 |

podobné články

Radní Frýdku-Místku před soudem: Měli prodat pozemky pod cenou, hrozí jim až 10 let vězení

 
Soud v pátek projednával další kolo nekonečné kauzy, která se táhne už od roku 2009. Týká se prodeje osmnácti městských pozemků ve Frýdku-Místku.  Obžaloba viní osm tehdejších radních, mezi nimi i tři primátory, že připravili město o deset milionů! Měli prodat městské pozemky úředníkům magistrátu a členům ČSSD pod cenou. Za to jim hrozí až deset let vězení.
20.10.2017 15:15 |

podobné články