Článek

GLOSA: Raego a ti druzí. V Českém slavíkovi soupeří legendy s rapery, kteří jsou lidem pro smích

 
Český slavík je zpátky. Po několika klopýtnutích, kterých se dopustil v minulých letech, se pokusil vyžehlit si svou pověst zvlášť u mladých lidí. Jedním ze způsobů, kterým to pořadatelé chtěli udělat, bylo přidání kategorie hip hop, tedy hudby, která oslovuje hlavně mladší generaci. Bohulibý záměr pořadatelů však ukazuje, jak moc je tahle kategorie rozpolcená. Vedle opravdových jmen se tu totiž sešli umělci, kteří u hiphopové komunity budí rozporuplné reakce.
12.11.2022 22:25 |

podobné články

Podobné články

Miláček zfanatizovaných třináctiletých teenagerek má problém: Je snad Raego šílenec?

 
Český zpěvák Ladislav Pham, známý spíše pod svým uměleckým pseudonymem Raego, je mezi svými fanoušky velmi oblíbený. Svůj facebookový profil plní jedním motivačním příspěvkem za druhým. Zjistili jsme, jak je to ve skutečnosti!
02.04.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Pham (3 články)

Na Českém slavíkovi měla nejodhalenější šaty večera. Ale pozor, tohle tělíčko už pár týdnů není volné!

 
Zpěvačka Markéta Konvičková  (20) se na Českém slavíkovi stala jednoznačně nejodhalenější hvězdou večera. Zatímco některé hvězdy přemýšlejí, kterou partii těla ukáží, Markéta ukázala úplně všechno - vnady, zadeček i kalhotky.
01.12.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (469 článků)

Gott (†80) by měl radost: Dcera Charlotte na Českém Slavíkovi!

 
Rok co rok Karel Gott (†80) vítězil v Českém slavíkovi, získal 42 ocenění, a dva roky po jeho smrti sklízí první úspěch v této anketě i jeho dcera. Charlotte Ella (15) bodovala mezi zpěvačkami!
20.11.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6743 článků)

Agáta jako chytrá horákyně: Na Slavíkovi předvedla své vnady bez podprsenky v úplně průhledných šatech

 
Modelka Agáta Prachařová vždycky ví, jak zaujmout. I když to zpočátku na Českém slavíkovi vypadalo, že Agáta zvolila decentní světlounce růžové šaty bez výstřihu, velmi rychle nás vyvedla z omylu.
25.11.2013 20:12 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3375 článků)

Zaboduje mrtvá Bartošová (✝48) ve Slavíkovi? Aktuálně prý atakuje první pozice

 
Na mrtvou princeznu českého popu Ivetu Bartošovou  (✝48) její fanoušci zjevně nezapomínají ani po smrti. Jak jinak si vysvětlit fakt, že v průběžném hlasování v Českém slavíkovi se její jméno objevuje v kategorii zpěvaček mezi prvními. Podle informací Blesku Bartošová atakuje první pětku. Hlasování skončí až 23. listopadu a do té doby se ještě mnohé může změnit.
08.11.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6974 článků)

Zábrany před nákupním centrem v Plzni: Mají zastrašit teroristy, lidem jsou ale pro smích

 
Před možným teroristickým útokem mají chránit betonové zátarasy u vchodů do nákupního centra Plaza v Plzni. Lidem jsou ale spíše pro smích, baví se jimi na sociálních sítích. A nepřesvědčily ani osloveného bezpečnostního experta.
24.10.2017 16:10 |

podobné články

Velký stratég Miloš Zeman je o dva tahy před svými soupeři! Každý útok na jeho osobu ho posiluje

 
GLOSA: Miloše Zemana (73) nemusíme milovat. Můžeme ho třeba i nenávidět. Můžeme nekonečné hodiny debatovat o jeho zdravotním stavu. Jedno ale musíme uznat - ten chlap je pragmatik, který je o dva tahy napřed před svými soupeři.
29.12.2017 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27577 článků)

Konvičková se SuperStar: Osmnáctiny slavila tetováním

 
Čerstvě plnoletá zpěvačka Markéta Konvičková si postupně plní své sny a přání. Teď se rozhodla, že rozšíří řady potetovaných, a nechala si na nárt udělat nápis ‚Smích je hudbou života.‘ „O tetování jsem dlouho přemýšlela. A protože jsem si k osmnáctinám chtěla nadělit něco speciálního, tak mi tetování přišlo jako to pravé,“ vysvětluje Markéta. „Ráda se směji. Smích léčí a prodlužuje život stejně jako hudba. Vlastně je to takové afrodiziakum. A právě díky tetování budu mít de facto pořád na očích připomenutí, že smích je důležitý.“
05.07.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (469 článků)

Co prozradí smích?

 
Rádi se smějete, optimismus a dobrá nálada vám není cizí? Děláte dobře. Smějte se všude a na všechny. Smích totiž léčí a je potřeba se chechtat, usmívat, hihňat, culit se, jásat i šklebit skoro pořád. Avšak dávejte si tak trochu pozor na to, jak se smějete… Za jakých okolností, komu a s kým. Smích o vás mnohé prozradí! Nevěříte? Tady je hitparáda
17.04.2013 05:15 |

podobné články

Co prozradí smích?

 
Rádi se smějete, optimismus a dobrá nálada vám není cizí? Děláte dobře. Smějte se všude a na všechny. Smích totiž léčí a je potřeba se chechtat, usmívat, hihňat, culit se, jásat i šklebit skoro pořád. Avšak dávejte si tak trochu pozor na to, jak se smějete… Za jakých okolností, komu a s kým. Smích o vás mnohé prozradí! Nevěříte? Tady je hitparáda
17.04.2013 12:45 |

podobné články

Vzpomínáte si na nejulítlejší smích kadeřnice Simony z Ulice?

 
Pamatujete si na živelnost Pavly Tomicové a její nejulítlejší smích, který kdy v Ulici zazněl? Už je to dávno, co Simona z Ulice zmizela za lepším životem s Rudolfem Hložánkem. Avšak na její smích nejde zapomenout.
28.04.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (301 článků)

Soukup je po Slavících pro smích: Vojtek ho nazval panem Hanychem, další hvězdy ještě hůř

 
Jaromír Soukup stále rozdýchává udělování cen Český slavík, kde padl vtípek i směrem k jeho jménu. Netrvalo dlouho, co se mediální magnát ozval zpátky přes svou TV Barrandov. Hámu nazval blbcem, slizounem a Pergnerová byla podle jeho slov během přenosu na drogách. Avšak vášnivé názory partnera Agáty Hanychové se celebrit nijak nedotýkají, naopak se nad jeho výroky velmi baví. Po Českém slavíkovi se nejen jemu, ale i jeho Agátě hromadně smějí na Instagramu. Přečtěte si, co o něm známé osobnosti píšou.
17.11.2022 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3375 článků) , Jaromír Soukup (189 článků)

Oběť nechutného spiknutí nebo těžký podivín? Známý český zpěvák se brání zvláštním obviněním

 
Chudák kluk! Na internetu ho „žerou“ statisíce dívek, které motivuje k tomu, aby se měly rády takové, jaké jsou, Raego zase klukům radí, aby se ke svým slečnám chovali jako k princeznám. Teď se ale objevila řada zlounů, co mu nepřejí počínající slávu a úspěch a chtějí mu asi ublížit, protože tvrdí věci, kterým se nechce ani náhodou věřit! Hlasujte v anketě na konci článku.
16.04.2016 17:45 |

podobné články

Rapeři ve svých textech chtěli KONEČNÉ ŘEŠENÍ! Teď jim hrozí vězení! Až 3 roky!

 
Kriminalisté navrhli obžalovat rapery s přezdívkami Hrobka, Pitva a Řezník, kteří na server Youtube umístili video, v němž mluví o konečném řešení problému bezdomovectví, Romů či přistěhovalců. Trojice tak míří k soudu, každému z nich hrozí tři roky vězení, informoval v úterý server idnes.cz.
09.08.2011 23:20 |

podobné články

Kesha poprvé vystoupí v pražském SaSaZu

 
Americká zpěvačka a raperka Kesha Rose Sebertová vystupující pod jménem Ke$ha dnes zazpívá v rámci svého evropského turné v pražském klubu SaSaZu. Pětadvacetiletá hudebnice z Los Angeles, která je autorkou několika hitů pro Britney Spearsovou a Miley Cyrusovou, se v České republice představí poprvé. Jako předskokani se objeví zpěvačka Mista, rapper Raego a dýdžejský projekt ONdray. 
18.07.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (924 článků) , Miley Cyrus (937 článků) , Kesha Sebert (1 článek)

Kapela FROM a Raego posilují v nové písni víru v sebe sama

 
Teplická poprocková formace FROM nabízí novou písničku Vocogo. Společný počin s raperem Raegem je pro ni vůbec první spoluprací s jiným interpretem. Ke skladbě vznikl videoklip.
30.07.2020 09:00 |

podobné články

Smutná minulost rappera Raega: Drsná šikana kvůli jeho vzhledu!

 
Mladý rapper, zpěvák a moderátor Ladislav Raego Pham (32) přiznal, že byl jako teenager ve škole hodně šikanovaný. Pro spolužáky byl zkrátka jiný – nejenom kvůli svému vietnamskému původu, ale i kvůli akné, které ho tehdy trápilo…
21.08.2020 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Pham (3 články)

Texty o vztazích a lásce vystřídal za song věnovaný mamince. Jak to má český zpěvák a rapper s láskou doopravdy?

 
Exotický zpěvák Raego, občanským jménem Ladislav Pham, se ve svých textech většinou rozepisuje o lásce a vztazích. Na své soukromí je přitom vcelku opatrný a příliš toho s veřejností na internetu nesdílí. Zdá se ale, že nějaká slečna si jeho srdce přece jen získala. „Já jsem asi ještě ve fázi, kdy bych to nechtěl přiznávat,“ mlžil v rozhovoru pro Super.cz zpěvák.
07.12.2020 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Pham (3 články)

SKOKANKOU ROKU NA SLAVÍKOVI: V roce 2008 Iveta popsala, že ji čeká PÁD!

 
Psal se rok 2008 a Iveta Bartošová se na Slavíkovi stala překvapivě SKOKANKOU ROKU. Vzala mikrofon a šla poděkovat těm, co jí poslali hlasy. A mluvila o tom, že ji čeká pád.
18.05.2014 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6974 článků)