Článek

GLOSA: Přijde Oktagon o dalšího šampiona? Vémola prý rozhoduje o výplatě pro Kincla

 
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 11.0px 'Times New Roman'; color: #000000} p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 11.0px 'Times New Roman'; color: #000000} Všichni jsme si rovni, ale někteří jsou si rovnější. Přesně tak se dá popsat stav mezi zápasníky Oktagonu. To alespoň vyplývá z vyjádření Patrika Kincla, který tvrdí, že zatímco on nemohl nahlédnout do smlouvy Karlose Vémoly, ten podle všeho rozhoduje, za jaký honorář bude zápasit on. 
10.11.2023 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (842 článků)
Podobné články

Lela Vémola hájí své hulákání na Kincla: Karlos je hrdina, brání ho dál jako lvice

 
Již v květnu se uskuteční dlouho očekávaný zápas Karlose Vémoly a Patrika Kincla. Tisková konference Oktagon přinesla momenty, na které se jen tak nezapomene. Po tom, co se Lela Vémola Ceterová pustila do soupeře Patrika Kincla, zažilo publikum show ještě před zápasem. Lela se nyní na sociálních sítích vyjádřila k této aférce. 
06.03.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (842 článků)

Brutální obhajoba titulu! Kincl během pár vteřin zdemoloval Lohorého. Na tahu je Vémola

 
Tak to byla jízda! Patrik Kincl sliboval, že v obhajobě titulu šampiona střední váhy ukončí Alexe Lohorého do druhého kola, a to také splnil s pořádnou rezervou. Potřeboval na to přitom pouhých pár vteřin, během kterých soupeře nemilosrdně převálcoval, než jatka ukončil sudí. Organizace Oktagon tak nového šampiona střední váhy nepoznala, vše se ale může změnit na konci roku. Hned po zápase totiž Kincla vyzval Vémola, který chce svůj druhý pás po polotěžké váze získat i ve střední, a to ještě letos!
18.09.2022 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Kincl (35 článků) , Alex Alex (286 článků)

Vémola vs. Langer: Kincl, Mikulášek i Buchinger řekli, na koho by vsadili

 
Vémola vs. Langer - tento atraktivní souboj se stane třešničkou nadcházejícího galavečera Oktagon 47 v Bratislavě. A půjde o mnohé! Ve hře je totiž titul šampiona polotěžké váhy. Dojde na hlášku "Lvi žerou první" a obhájí Karlos "Terminátor" Vémola pás, nebo z klece se vztyčenou rukou odejde slovenský obr Pavol Langer, který si v posledních měsících píše kariéru velkými písmeny? Profesionální zápasníci řekli, jak tento duel vidí. Kdo podle Patrika Kincla, Ivana Buchingera nebo Václava "Baby Jagy" Mikuláška bude slavit výhru? 
07.10.2023 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Langer (1 článek) , Karlos Vémola (842 článků)

GLOSA: Novotný zpochybňuje triumf Kincla. Neznalost pravidel? Spíš slepá zaujatost a hloupé vytváření tlaku na sudí

 
Zápas Patrika Kincla i Karlose Vémoly rozdmýchává emoce i několik dnů poté, co šampion střední váhy obhájil svůj titul a porazil Terminátora na body. Přestože o vítězství Inspektora by mělo být naprosto jasno, pochybnosti o něm mezi fanoušky zasévá paradoxně samotný promotér organizace Oktagon MMA Ondřej Novotný. Ten sice uznal triumf šampiona, ale zpochybnil to, jakým rozdílem k tomu podle sudích došlo. Nejenže tak rozporuje současná platná pravidla bodování MMA a jde i proti svému parťákovi Pavolu Nerudovi, ale především z pozice šéfa organizace vytváří do budoucna tlak na rozhodčí. 
23.05.2023 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (231 článků) , Karlos Vémola (842 článků)

Karlos Vémola už není šampion: Terminátor přišel o titul. Dojde na zápas s Ďatelinkou?

 
Během dnešního oficiálního vážení před turnajem Oktagon 22 MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola (35) nenavážil danou hranici střední váhy 83,9 kilogramu, na rozdíl od jeho soupeře Milana Ďatelinky (25), který váhu splnil. Vémola převážil o 0,6 kilogramu a doktoři mu další hubnutí nedovolili. Titul šampiona tak Vémola nemůže obhájit, ač se do klece proti Ďatelinkovi postaví. Nemine jej ani pokuta.
26.03.2021 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (842 článků)

GLOSA: Vémola zase za nic nemůže. Novotný svedl zrušený zápas na Kincla

 
Měl to být zápas roku a dost možná největší od doby, kdy se v kleci porval Attila Végh s Karlosem Vémolou. Nakonec z bitvy mezi Patrikem Kinclem a Terminátorem není vůbec nic. Nejprve do všeho hodil vidle nemocný Vémola, následně jeho soupeř odmítl náhradní a na poslední chvíli nabízené varianty. Organizace Oktagon MMA tak nakonec musí řešit velký problém, protože ztratila svůj hlavní tahák a lidé se zbavují lístků ve velkém. Nelze se ale ubránit pocitu, že tomu šla sama naproti, neboť se zdá, že promotér Ondřej Novotný bodl Kinclovi kudlu do zad. 
10.12.2022 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (231 článků) , Karlos Vémola (842 článků) , Attila Végh (44 článků) , Attila Attila (79 článků)

Karlos Vémola a Patrik Kincl: Předzápasové dusno se dá krájet, nemůžou si přijít na jméno

 
Karlose Vémolu čeká pravděpodobně nejdůležitější zápas života. V kleci se střetne se svým největším rivalem Patrikem Kinclem. Sám Terminátor v rozhovoru pro Oktagon říká, že pokud neporazí Kincla, nemůže uspět ani v odvetě s Attilou. Tu už Oktagon oficiálně oznámil. Zápas Karlose a Attily se má konat na konci roku. 
18.05.2023 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (842 článků) , Patrik Kincl (35 článků) , Attila Attila (79 článků)

Karlos už neví, co by: Razii ve Vémolandu hodil na Kincla, ten se mu drsně vysmál

 
Karlos Vémola, který je známý tím, že má doma malou zoo, je v průšvihu. Podle informací eXtra.cz je vyšetřovaný kvůli podezření, zda se se skupinou dalších osob nepodílel na organizování pašování a legalizaci vzácných zvířat. Sám Vémola se nyní pro pořad ShowTime na CNN Prima NEWS vyjádřil, že za udáním stojí Patrik Kincl. "Tohle udání bylo učelový, od kamaráda Patrika Kincla, to dokazuje, jak strašně se mě před tím zápasem bál, protože to načasovali tak, aby se to dělo před tím zápasem," myslí si zápasník.
17.12.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (842 článků) , Patrik Kincl (35 článků)

Karlos Vémola si chce pořídit slona: Mám rád extrémy, budu na něm jezdit, říká

 
Karlos Vémola (36) je známý nejen jako MMA zápasník, ale také jako velký milovník zvířat. Ve svém Vémolandu, který obývá se svou snoubenkou Lelou Ceterovou (32) a dětmi, má i rozsáhlou domácí zoo, kterou dál rozšiřuje. Krokodýli, žraloci a lev jsou mu ale už málo, proto se rozhodl, že si pořídí i slona, o čemž informoval v pořadu Cesta na Oktagon: Vémola vs. Marpo. Vémola také prozradil, že téma zvířata je u nich doma občasným důvodem k hádkám.
24.05.2022 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (842 článků)

Novotný cupuje zápas Vémoly: Z jeho odchodu mi bylo špatně, říká a zpochybnil výhru Kincla

 
Od velkého zápasu Karlose Vémoly a Patrika Kincla sice uběhlo deset dní, ale dodnes se tento nejočekávanější boj řeší. Štěstí nakonec přálo Patrikovi, který nad Vémolou zvítězil, spoustě lidí ale výsledek stále leží v žaludku a přemýšlí, zda to bylo spravedlivé rozhodnutí. Jedním takovým je sám moderátor Oktagonu MMA Ondřej Novotný, který se v podcastu Letem světem k zápasu vyjádřil a vítězství Patrika Kincla zpochybnil.
30.05.2023 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (231 článků) , Karlos Vémola (842 článků)

Každá jízda končí: Karlos Vémola promluvil o definitivní tečce za kariérou, termínu i soupeři

 
Když Karlos Vémola prohrál v zápase s Patrikem Kinclem, přišla řada otázek, co bude se zápasníkem nyní. Nechal se totiž slyšet, že pokud skutečně nedokáže Kincla porazit, přijde zkrátka o vše. „Každá jízda jednou končí. Buď budu na špičce, nebo to nebudu dělat vůbec,“ nechal se slyšet v podcastu fightcast.one Vémola. MMA bijec promluvil o konci kariéry a řekl přesně, kdy k tomuto kroku dojde. Na vrcholu ho čeká už jen poslední rok! 
30.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (842 článků)

Válka Marpa a Novotného: Oktagon je cirkus, principál egoista a celý zápas blamáž, zuří tým rappera

 
Hořká tečka sobotního turnaje Marpo vs. Vémola pod organizací Oktagon MMA se stále vyrovnává s nepříjemnou dohrou. Člověk z týmu rappera Otakara Petřiny (37) Michal Rukavička nechal slovy nahlédnout do zákulisí příprav, ale také vyhodnotil samotný zápas, který nazval blamáží. Nit nenechal suchou ani na "egu" Ondřeje Novotného (44) a tragickém přístupu organizace Oktagon nejen k Marpovi. K turnaji a vlně nenávisti se vyjádřil na Instagramu i Novotný - aneb "je to hnus" někdy řekne víc než tisíc slov.
23.05.2022 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (231 článků) , Michal Novotný (92 článků) , Michal Novotný (89 článků)

Pozadí nevraživosti Vémoly a Kincla: Zrada přišla, když jsem byl finančně i zdravotně na dně, tvrdí Karlos. Nyní může ztratit vše

 
Zápas Vémola vs. Kincl 2, na který se těší celá česká bojová scéna a fanoušci MMA, se rychle blíží. K odvetnému duelu dojde už 20.5. na galavečeru Oktagon v pražské O2 areně a jde v něm o mnohem víc než jen o titul. “Ztratím všechno, pokud by mě porazil. Nedopustím to,” říká Karlos Vémola v rekapitulačním videu Oktagonu, které zmapovalo cestu těchto dvou rivalů. Co stojí za jejich nevraživostí? 
08.05.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (842 článků)

Vémola se zuby nehty brání: Nic jsem Lele neudělal! Může být i s dětmi doma

 
Kauza rozchodu zápasníka Karlose Vémoly a jeho partnerky Lely Ceterové nabírá na obrátkách. Poté, co Vémola v úterních ranních hodinách obvinil Lelu Ceterovou z nevěry, informoval portál eXtra.cz o tom, že zápasníkovo vyjádření nemusí být tak pravdivé, jak se může zdát. Redakci totiž kontaktovala manželka muže, kterého Vémola označil jako svůdníka jeho partnerky, a uvedla věci na pravou míru. Podle Lelina vyjádření, které má redakce eXtra.cz k dispozici, ji měl navíc Vémola napadnout, když měla v náručí jejich čerstvě narozeného syna, a rozhodla se podat trestní oznámení. Sám Vémola v rozhovoru pro Blesk jakékoliv napadení popírá a tvrdí, že Lela se může kdykoliv vrátit zpátky.
11.01.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (842 článků)

Oktagon si vystřelil ze svých zápasníků: Karlos Vémola a spol. v nečekaných rolích

 
Známí zápasníci MMA ukázali, že i když jsou pořádní rváči, umí si ze sebe udělat legraci. Oktagon na svém instagramovém profilu zveřejnil fotky, na kterých jsou jednotliví zápasníci stylizovaní do rolí z oblíbených seriálů, které jistě znáte z Netflixu. Na parodických snímcích samozřejmě nechyběl slovenský bijec Attila Végh (36), Terminátor Karlos Vémola (36) nebo Gábor Boráros (29), kterého si mnoho lidí zamilovalo díky reality show Survivor. 
19.03.2022 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (842 článků) , Attila Végh (44 článků) , Attila Attila (79 článků)

Půjde Karlos Vémola k oltáři po Štvanici jako šampion? Jeho plány dávají smysl, říká Novotný

 
Karlos Vémola (36) se vrátil po zranění ruky hned do ringu, kde kontroverzně zvítězil nad Marpem. Oddych ho ale nyní nečeká, za pár týdnů se utká pod organizací Oktagon MMA v Německu a rázem bude následovat zápas na nejlepším turnaji roku na pražské Štvanici, která se za pár dní téměř vyprodala. Je pravděpodobné, že tam Karlos svede boj o vysněný titul, díky kterému si pak následnou veselku s Lelou Ceterovou (32) užije o něco víc. V galerii se podívejte, jak to vypadalo na turnaji Oktagon 26 na pražské Štvanici minulý rok. Karlos přišel se zdravotní "kabelkou", dorazil fotbalista Patrik Schick nebo hollywoodský herec Orlando Bloom.
25.05.2022 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (376 článků) , Karlos Vémola (842 článků)

Hanychová útočí na šampiona Kincla: Je to namyšlený debílek, napsala a zastala se Vémoly

 
Agáta Hanychová (38) patří do menšiny těch, kteří během sobotního galavečera Oktagonu v O2 areně fandili Karlosovi Vémolovi. Zatímco většina fanoušků si přála výhru jeho protivníka Patrika "Inspektora" Kincla, influencerka zůstala věrná českému Terminátorovi. Patrik od ní dokonce schytal tvrdý hejt na sociálních sítích. 
22.05.2023 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3710 článků) , Karlos Vémola (842 článků) , Patrik Kincl (35 článků)

Boj o titul vyhrál Karlos "Terminátor" Vémola. Francouzského bijce drtil pět kol

 
Vrcholem středečního klání smíšeného bojového umění Oktagon 20 v brněnské Bobyhall Areně byla bitva o titul ve střední váze. Karlos "Terminátor" Vémola dostál svému slovu a svůj "comeback" zakončil s pásem pro šampiona. Francouz Alex Lohoré utrpěl v kleci těžkou porážku.
31.12.2020 00:11 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (695 článků) , Karlos Vémola (842 článků) , Alex Alex (249 článků) , Alex Alex (249 článků) , Alex Alex (286 článků)

Velký návrat krále: Vémola uškrtil mnohem těžšího soupeře a okamžitě se navezl do Kincla

 
Téměř rok čekali fanoušci na návrat Karlose Vémoly do klece a konečně se tak stalo. Terminátor navíc předvedl comeback ve velkém stylu, a byť se ze začátku nechal vybláznit, nakonec doručil letecký den a Ala Matavaa uškrtil. Zároveň si nezapomněl rýpnout do Patrika Kincla. Zbylým Čechům se na turnaji Oktagonu v Liberci vůbec nevedlo, většina se soupeři padla.
15.04.2023 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (842 článků) , Al Matavao (3 články)