Článek

GLOSA: Ostuda Survivoru Filip Křížek. Ještě větší blbec, než jsme si mysleli

 
Na ostrově se tvářil jako sekerník, který doslova terorizoval Egypťana Jacka Hamida za každé špatně vyslovené slovo, po návratu se sám zamotává do svých výroků. Filip Křížek si sice o sobě nejspíš myslí, že patří k nejlepším hráčům Survivoru u nás, do historie této hry se ale zapíše jako největší lhář. A to bohužel ne ve hře, kde je to povolené, ale jako podvodník, který zklamal všechny fanoušky Survivoru. 
14.04.2024 14:50 |

podobné články

Podobné články

Filip Křížek čelí astronomické pokutě. Produkce Survivoru řeší jeho odchod, ve smlouvě měl lhát

 
Filip Křížek (24) mohl být jedním z elitních hráčů v Survivoru 2024, přesto svůj souboj záměrně prohrál, aby mohl jet domů. Jeho odchod z drsné reality show však působil velmi zvláštně. Filip si totiž neustále stěžoval na stesk po rodině, která měla stát za jeho dobrovolným vypadnutím. Po návratu z ostrova ale v podcastu A-cast přiznal, že show opustil kvůli pracovním povinnostem, což mu nyní může způsobit obrovské problémy v podobě tučné pokuty. 
09.04.2024 14:45 |

podobné články

Glosa: Největší pokrytci Survivoru Bína a Křížek. Vysmívali se Jackovi, zachovali se jako zbabělci

 
Tvářili se, že přišli všem ukázat, jak se Survivor hraje, zachovali se ale jako zbabělci. Filip Křížek a Jakub Bína utekli z Dominikánské republiky jako spráskaní psi. Přesto se tváří, jako by celou show minimálně vyhráli. Do historie této show se zapíšou jako největší zklamání.
05.04.2024 16:10 |

podobné články

Fešný hasič ze Survivoru Filip Křížek. Doma na něj čeká žhavá manželka, kvůli snu opustil i ročního syna

 
Hvězda hrané reality show Praha – den & noc, Filip Křížek, je nejen lamačem dívčích srdcí v roli hasiče Marka, ale také už je v reálném životě hrdým tatínkem. Společně s partnerkou Nikolou a malým synem Theem prožívají radostné chvíle, které sdílejí na svém Instagramu.
15.02.2024 06:10 |

podobné články

Pirát pod palbou nemilosrdných fanoušků Survivoru. Stal se z něj arogantní blbec, co je leda na facku, zuří

 
Diváci Survivoru se stále více a více vztekají. Nejenže je pro ně letošní řada jedním velkým zklamáním, ale stále více jim na nervy lezou určití hráči. Jak napsali na sociálních sítích, vystát nemohou zejména Piráta, který se podle nich po přestupu k Lovcům chová jako arogantní blbec. 
11.04.2024 18:05 |

podobné články

Nevěra v Survivoru? Nikola a Filip se vyjádřili k údajnému románku, přiznali doteky

 
Už delší dobu se na internetu spekulovalo, že účastník Survivoru 2024 Filip Křížek měl mít s někým na ostrově více než přátelský vztah. Ornella Koktová v tradiční drbacím podcastu Agáta a Ornella prozradila, že hasič měl mít pletky s programátorkou Nikolou Kabátovou. Jak se k tomu vyjádřili samotní aktéři údajného románku?
26.04.2024 20:35 |

podobné články

Pohádkář Filip bere zpátečku. Znovu změnil své důvody pro konec v Survivoru, zalekl se obří pokuty

 
Filip Křížek dal svým kritikům další palebnou munici. Jeho vysvětlení, že odešel ze Survivoru kvůli práci, totiž vyvolalo velké haló a navíc TV Nova upozornila, že by Filipovi mohla hrozit vysoká pokuta za porušení smlouvy. Nyní hasič promluvil na sociálních sítích, že jeho odchod s prací neměl nic společného. Jak to tedy je?
10.04.2024 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Filip Nov (17 článků)

Ornella obvinila Filipa z nevěry. Měl mít pletky s jednou ze soutěžících Survivoru. Koktová práskla, kdo to byl

 
Účastník reality show Survivor Filip Křížek šokoval diváky, když se v duelu nechal porazit a soutěž opustil. Ačkoli svůj odchod původně zdůvodňoval steskem po rodině, následně uvedl, že se musel vrátit do práce, kde mu dali jen měsíc volna. S další teorií přišla ve svém podcastu Ornella Koktová. Podle jejího tvrzení měl mít Filip v Survivoru románek s Nikolou Kabátovou, což měl být důvod jeho odchodu. "Neříkám, že byl kocour v troubě, ale něco proběhlo. Je to důvod, proč odešel. Snad mi nerozbije hubu," řekla Ornella.
24.04.2024 15:50 |

podobné články

Zelenskyj: Nepodporovat Ukrajinu je ostuda! Tak to dnes je

 
„Ještě nikdy na světě nemělo veřejné mínění takový vliv na politiky. Lidé dnes diktují úřadům trendy a pravidla chování. Být lhostejný, nečinný a pomalý je ostuda. Být nerozhodný a příliš opatrný je ostuda. Mluvit liknavě, vágně a příliš diplomaticky je ostuda. Nepodporovat Ukrajinu je ostuda." Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj se s tím v Den nezávislosti nepáral. Rusko obvinil, že postavilo svět k propasti hned několika krizí hrozících současně.
25.08.2022 09:00 |

podobné články

Glosa: Mikýř odhalil největší tajemství Survivoru. Zákulisí vám změní pohled na věc

 
Přelstít, přehrát, přežít. Základní pravidla Survivoru, která jsou pro soutěžící čím dál hůř splnitelná. A to především v česko-slovenské verzi. A má to jednoduchý důvod. Hra se totiž začíná hrát ještě před nástupem do letadla a aliance jsou jasné ještě dřív, než se fanoušci vůbec dozví, kdo v nejnáročnější show světa bude bojovat o přežití. A právě to ničí podstatu Survivoru.
07.03.2024 20:50 |

podobné články

David Křížek před nástupem do plzeňského Alcatrazu: S rodinou vyrazil na krásnou dovolenou

 
Moderátorka Lucie Křížková (36) a její manžel, jachtař David Křížek (49) budou za několik dní rozděleni věznicí v Plzni, kam Křížek nastoupí na 3,5 roku. Rozhodnutí soudu přišlo v den jeho narozenin. Společně s milovanou rodinou si chtěli ještě před nástupem užít krásnou dovolenou u moře, a povedlo se, takhle si užívali krásného dne na jachtě v Chorvatsku ještě všichni pospolu. 
04.07.2021 12:30 |

podobné články

Osobnosti: David Křížek (151 článků)

Lucie Křížková v slzách: Jachtař David Křížek zůstane ve vězení déle

 
Bývalá miss za rok 2003 Lucie Křížková (37), kterou si řada lidí pamatuje ještě pod rodným příjmením Váchová, nezažívá zrovna nejšťastnější období svého života. Její manžel David Křížek (50) je v současné době ve výkonu trestu za spoluúčast na tunelování Metropolitního spořitelního družstva, kde měl být bílým koněm. V posledních dnech se ale pro krásnou moderátorku a maminku dětí Davida (10) a Loly (5) celá situace ještě zhoršila. Podle informací CNN Prima News odvolací Vrchní soud v Praze zvýšil českému jachtaři délku trestu. Za mřížemi bude Křížek tedy pobývat dlouhých pět let. 
18.07.2022 09:20 |

podobné články

Osobnosti: David Křížek (151 článků)

Masivní zdražování začalo. Piráti jsou komunisté, chystají popravu motorové dopravy. Česko spasí jiné věci, věří ekonom Křížek

 
Masivní zdražování potravin nehrozí, ono už začalo, varuje ekonom, pedagog a bývalý ředitel CzechInvestu Miroslav Křížek (Trikolóra). Podraží i hospody, nebo kadeřník, podle ekonoma ale zákazníkovi částečně pomůže konkurenční boj. „Zejména restaurační služby si musejí uvědomit, že hojnost turistů z různých částí světa ještě nějakou dobu nebude, takže je nutné cílit na české zákazníky,“ říká. Fokus na domov by měl podle něj platit i v zemědělství, při správné podpoře mohou být naše potraviny levnější než ty dovážené. Nápady Pirátů na zvyšování daní Křížek odmítá a „černým komunistům v trochu lepších oblecích“, jak je nazval, doporučuje místo toho raději dostudování základních ekonomických pojmů.
21.05.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Křížek (8 článků) , Miroslav Křížek (29 článků)

Filipa ze Survivoru se zastal otec: Od fanoušků dostal stejnou bídu jako jeho syn

 
Drsný hasič Filip Křížek z kmene Lovců, který bojuje o titul posledního přeživšího v náročné reality show Survivor, dostává od diváků pořádnou bídu za své agresivní chování. Na sociálních sítích se ho snažil zastat jeho otec Jindřich Křížek, ale od fanoušků soutěže to také schytal.
18.03.2024 14:50 |

podobné články

Ještě větší blbec, než jsme doufali, vzkázal Hudečkovi Hašek za jeho slova o Brně

 
Slova pražského primátora Tomáše Hudečka (TOP 09) o tom, že žádné jiné město kromě Prahy nemůže dostat Českou republiku na evropskou úroveň, nezůstala dlouho bez odezvy. Do primátora opřeli exprimátor Bohuslav Svoboda a jihomoravský hejtman Michal Hašek, jenž okomentoval výrok slovy: „Ještě větší blbec, než jsme doufali.” Hudeček se posléze za svou „neobratnost” omluvil.
09.09.2014 15:21 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2499 článků) , Bohuslav Svoboda (790 článků) , Tomáš Hudeček (675 článků)

Prahu dal na první místo, zbytek Česka za ní: Ještě větší blbec, než jsme doufali, schytal to primátor Hudeček

 
Tohle pražský primátor Tomáš Hudeček (TOP 09) příliš nezvládl. Do kampaně TOP 09 před komunálními volbami vstoupil velmi nešťastně, když důrazně vyzdvihl Prahu nad zbytek republiky. A schytal za to tvrdou kritiku. Hejtman Hašek to přirovnal k filmu "Ještě větší blbec, než jsme doufali". A ozvali se i další - exprimátor Svoboda, či liberecký hejtman Půta. Hudeček se nakonec raději omluvil...
10.09.2014 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (675 článků)

Ekonom Křížek: Maloobchod a služby měly být už dávno otevřené. Firmy si podmínky ohlídají lépe, než přeplněné hypermarkety

 
Miroslav Křížek je zděšen tím, že i další výměna na postu ministra zdravotnictví přinesla pouze další porci chaosu a nekoncepčnosti. Podle jeho slov je také zřejmé, že studenti genderových studií nejsou pravděpodobně budoucími tahouny naší ekonomiky. „Zrovna tak si nedovedu v praxi představit, že by si štamgasti kvůli dvěma pivům nechali dělat test,“ říká Miroslav Křížek z hnutí Trikolóra v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz
29.04.2021 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Křížek (8 článků) , Miroslav Křížek (29 článků)

5 triků pro lepší den

 
Znáte to: jen co ráno otevřete oči, je vám jasné, že dnešní den nebude stát za nic. Máte špatnou náladu, do ničeho se vám nechce, jste rozmrzelí a podráždění – zkrátka víte, že už jste měli i lepší den, nežli je právě tento. Každý z nás někdy takový den zažil, často jej lidově označujeme jako den blbec. Určitě se shodneme na tom, že den blbec vždycky nestojí za nic. Zpravidla se nám ten den nic nedaří, na co sáhneme, co zkazíme, nestíháme, chodíme pozdě, připálíme večeři, pohádáme se s přítelem, jsme protivní a zlí na lidi okolo sebe, kteří si to vůbec nezaslouží. A víte co? Přitom stačí tak málo, abyste si udělali lepší den. I obyčejné maličkosti totiž mohou den blbec otočit doslova o 360°! 5 triků pro lepší den – zkuste to taky! Až se zase příště probudíte se špatnou náladou, nebude se vám chtít cokoli dělat a budete cítit, že byste se nejraději někde schovali a celý den nevystrkovali nos, nenechte se ovládat blbou náladou a místo toho to zkuste po našem. Vyzkoušejte některý z našich triků pro lepší den a uvidíte, že hravě zaženete chmury, které by se vás jinak držely celý den- a ten by pak vážně nestál za nic. Trik první: usmějte se! Zní to možná jako klišé, ale funguje to dokonale. Kdykoli půjdete ten den kolem zrcadla, výlohy obchodu, lesklé skříně nebo třeba nerezového spotřebiče, usmějte se na sebe. A usmívejte se i na lidi okolo vás, i když se vám do toho nebude chtít. Je dokázáno, že úsměv dokáže zázraky. Trik druhý: zamlsejte si! Jestli něco platí na špatnou náladu, pak je to sladké. A nemusí to být nutně jen čokoláda, i když je pravda, že po té v případě potřeby sáhne většina z nás. Dejte si sušenku, zajděte si na dortík,... Čtěte více Příspěvek 5 triků pro lepší den pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.11.2017 08:55 |

podobné články

Poznali byste ho? Láďa Křížek shodil vlasy a nabral kila

 
Rocková hvězda přelomu 80. a 90. let Láďa Křížek se vrací na scénu. Dlouhé blond vlasy jsou pryč, zato přibylo pár kil. Známého rockera už málokdo pozná, ale fanoušci jeho muziky se dočkají návratu skupiny Kreyson. Další články k tématu: Vytáhněte pruhované elasťáky, Citron se vrací. A bude pln energie Láďa Křížek křísí Kreyson pomocí konkursu
14.10.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Křížek (41 článků)

Zpráva jako z hororu: Pobožný Láďa Křížek a Kreyson se vracejí! Na turné chystá překvápko, které pravověrní fandové nepoberou!

 
Jeden by řekl, že po šíleném experimentu s bratrskou formací Damiens se zpěvák "Ladislav Křížek":http://www.extra.cz/tema/lada-krizek (50) bude příště vracet trochu navážno, ale že to bude takové psycho...
18.01.2014 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Křížek (41 článků)