Článek

GLOSA: Novotný zpochybňuje triumf Kincla. Neznalost pravidel? Spíš slepá zaujatost a hloupé vytváření tlaku na sudí

 
Zápas Patrika Kincla i Karlose Vémoly rozdmýchává emoce i několik dnů poté, co šampion střední váhy obhájil svůj titul a porazil Terminátora na body. Přestože o vítězství Inspektora by mělo být naprosto jasno, pochybnosti o něm mezi fanoušky zasévá paradoxně samotný promotér organizace Oktagon MMA Ondřej Novotný. Ten sice uznal triumf šampiona, ale zpochybnil to, jakým rozdílem k tomu podle sudích došlo. Nejenže tak rozporuje současná platná pravidla bodování MMA a jde i proti svému parťákovi Pavolu Nerudovi, ale především z pozice šéfa organizace vytváří do budoucna tlak na rozhodčí. 
23.05.2023 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Karlos Vémola (763 článků)
Podobné články

Novotný cupuje zápas Vémoly: Z jeho odchodu mi bylo špatně, říká a zpochybnil výhru Kincla

 
Od velkého zápasu Karlose Vémoly a Patrika Kincla sice uběhlo deset dní, ale dodnes se tento nejočekávanější boj řeší. Štěstí nakonec přálo Patrikovi, který nad Vémolou zvítězil, spoustě lidí ale výsledek stále leží v žaludku a přemýšlí, zda to bylo spravedlivé rozhodnutí. Jedním takovým je sám moderátor Oktagonu MMA Ondřej Novotný, který se v podcastu Letem světem k zápasu vyjádřil a vítězství Patrika Kincla zpochybnil.
30.05.2023 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Karlos Vémola (763 článků)

Lela Vémola hájí své hulákání na Kincla: Karlos je hrdina, brání ho dál jako lvice

 
Již v květnu se uskuteční dlouho očekávaný zápas Karlose Vémoly a Patrika Kincla. Tisková konference Oktagon přinesla momenty, na které se jen tak nezapomene. Po tom, co se Lela Vémola Ceterová pustila do soupeře Patrika Kincla, zažilo publikum show ještě před zápasem. Lela se nyní na sociálních sítích vyjádřila k této aférce. 
06.03.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (763 článků)

Pavel Novotný se oženil. Den po 33. výročí svatby svých rodičů

 
"Protekční spratek" Pavel Novotný do toho praštil. Syn baviče Petra Novotného si vzal svou přítelkyni Veroniku, s níž má dceru Lauru, v kapli Sacre Coeur v Praze. Další články k tématu: Pavel Novotný rozšířil klan bavičů, narodila se mu dcera Laura Pavel Novotný bude otcem, svatbu zatím neplánuje Usmíření v showbyznysu: Kristelová a Novotný zakopali válečnou sekeru Novotný si střílí z Kristelové, nafotil podle ní erotický kalendář Bavič Petr Novotný je dědečkem, rodina už oslavuje VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková
27.04.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (404 článků) , Pavel Novotný (1260 článků) , Ornella Štiková (1119 článků)

Z čeho vychází Benešová: Návrh na kárnou žalobu Zemana napadá jeho zaujatost

 
Podnět pro zahájení kárného řízení s nejvyšším státním zástupcem Pavlem Zemanem, který podal právník firmy Imex Group Radek Ondruš, napadá v několika bodech možný nezákonný postup šéfa žalobců v kauze Vrbětice, a dokonce i jeho osobní zaujatost v tomto případu.
06.05.2021 12:05 |

podobné články

GLOSA: Vémola zase za nic nemůže. Novotný svedl zrušený zápas na Kincla

 
Měl to být zápas roku a dost možná největší od doby, kdy se v kleci porval Attila Végh s Karlosem Vémolou. Nakonec z bitvy mezi Patrikem Kinclem a Terminátorem není vůbec nic. Nejprve do všeho hodil vidle nemocný Vémola, následně jeho soupeř odmítl náhradní a na poslední chvíli nabízené varianty. Organizace Oktagon MMA tak nakonec musí řešit velký problém, protože ztratila svůj hlavní tahák a lidé se zbavují lístků ve velkém. Nelze se ale ubránit pocitu, že tomu šla sama naproti, neboť se zdá, že promotér Ondřej Novotný bodl Kinclovi kudlu do zad. 
10.12.2022 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Karlos Vémola (763 článků) , Attila Végh (40 článků) , Attila Attila (74 článků)

Mezi řádky Karlosova vyjádření: Žádná gratulace soupeři, neznalost pravidel i mizivá šance na odvetu

 
Nedělní prohlášení zápasníka Karlose Vémoly sice prolomilo ticho ze strany poraženého, které po sobotním duelu nastalo, zároveň však vyvolalo velkou řadu otázek. Svůj text Terminátor zveřejnil na Instagramu a uvedl v něm několik zásadních skutečností týkajících se jeho budoucího působení v kleci i na zápasnické scéně. Co můžeme u Vémoly po porážce od Patrika Kincla očekávat?
22.05.2023 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (763 článků)

Karlos už neví, co by: Razii ve Vémolandu hodil na Kincla, ten se mu drsně vysmál

 
Karlos Vémola, který je známý tím, že má doma malou zoo, je v průšvihu. Podle informací eXtra.cz je vyšetřovaný kvůli podezření, zda se se skupinou dalších osob nepodílel na organizování pašování a legalizaci vzácných zvířat. Sám Vémola se nyní pro pořad ShowTime na CNN Prima NEWS vyjádřil, že za udáním stojí Patrik Kincl. "Tohle udání bylo učelový, od kamaráda Patrika Kincla, to dokazuje, jak strašně se mě před tím zápasem bál, protože to načasovali tak, aby se to dělo před tím zápasem," myslí si zápasník.
17.12.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (763 článků) , Patrik Kincl (27 článků)

Velký návrat krále: Vémola uškrtil mnohem těžšího soupeře a okamžitě se navezl do Kincla

 
Téměř rok čekali fanoušci na návrat Karlose Vémoly do klece a konečně se tak stalo. Terminátor navíc předvedl comeback ve velkém stylu, a byť se ze začátku nechal vybláznit, nakonec doručil letecký den a Ala Matavaa uškrtil. Zároveň si nezapomněl rýpnout do Patrika Kincla. Zbylým Čechům se na turnaji Oktagonu v Liberci vůbec nevedlo, většina se soupeři padla.
15.04.2023 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (763 článků) , Al Matavao (3 články)

Ženy Kincla a Vémoly: Lelu zná celé Česko, Pavla je paní Columbová, která hraje volejbal

 
Být drahou polovičkou zápasníka, kterého před klíčovým duelem sleduje celý národ, není nic jednoduchého. Své o tom ví modelka Lela Ceterová a volejbalistka Pavla Kinclová. Manželky bojovníků Karlose Vémoly a Patrika Kincla mají se svými drahými muži i potomky. Redakce eXtra.cz obě dámy srovnala.
20.05.2023 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (763 článků)

Lvi dožrali! Kincl smetl Vémolu a obhájil titul. Pak mu ukradl zápas s Véghem

 
A je jasno. Očekávaná odveta Patrika Kincla (33) a Karlose Vémoly (37) dopadla vítězstvím hradeckého Inspektora. Napínavá bitva dvou domácích zápasnických rivalů měla celých pět kol a trvala tak celkem 25 minut. Rozhodly proto až body rozhodčích, jejichž skóre promluvilo ve prospěch Kincla.
21.05.2023 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (763 článků) , Patrik Kincl (27 článků)

Hanychová útočí na šampiona Kincla: Je to namyšlený debílek, napsala a zastala se Vémoly

 
Agáta Hanychová (38) patří do menšiny těch, kteří během sobotního galavečera Oktagonu v O2 areně fandili Karlosovi Vémolovi. Zatímco většina fanoušků si přála výhru jeho protivníka Patrika "Inspektora" Kincla, influencerka zůstala věrná českému Terminátorovi. Patrik od ní dokonce schytal tvrdý hejt na sociálních sítích. 
22.05.2023 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3508 článků) , Karlos Vémola (763 článků) , Patrik Kincl (27 článků)

Exhejtman Novotný opustil ČSSD. Prý kvůli nedostatku demokracie

 
Poslanec a bývalý hejtman Karlovarského kraje Josef Novotný vystoupil z ČSSD. Novotný v únoru po tlaku strany odešel z funkce hejtmana a zůstal jen poslancem. Ve své oficiální rezignaci důvody nesdělil. ČTK o tom informoval předseda místní organizace v Sokolově a náměstek hejtmana Miloslav Čermák. Členem poslaneckého klubu ČSSD ve Sněmovně Novotný podle informací ČTK zůstává.
16.09.2015 21:41 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (206 článků) , Josef Novotný (52 článků) , Josef Novotný (206 článků)

Na Bartošové budeme parazitovat, až ji zabijeme, řekl Novotný

 
Pavel Novotný, kterému přezdívají protekční spratek, se rozpovídal o praktikách v bulváru. Šéfredaktor bulvárního webu přiznal, že některé z nich jsou už za hranicí etiky. Poptávka po informacích o životě celebrit ze strany čtenářů je ale obrovská. Další články k tématu: Pavel Novotný se oženil. Den po 33. výročí svatby svých rodičů Pavel Novotný bude otcem, svatbu zatím neplánuje Bartošová skončila v nemocnici. Rychtář s Macurou se hádali v televizi Manipulátorka Bílá, dohody s hvězdami. Novotný odkryl praktiky bulváru
22.07.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1260 článků)

Do televize nepatřím. Jsem ošklivý a koktám, říká Pavel Novotný

 
Syn baviče Petra Novotného Pavel, jemuž se přezdívá protekční spratek, přiznal, že není zrovna ukázkový typ vhodný do televize. Přesto je ale moderátorem pořadu o novinkách ze světa showbyznysu. Další články k tématu: Manipulátorka Bílá, dohody s hvězdami. Novotný odkryl praktiky bulváru Na Bartošové budeme parazitovat, až ji zabijeme, řekl Novotný Pavel Novotný se oženil. Den po 33. výročí svatby svých rodičů Pavel Novotný rozšířil klan bavičů, narodila se mu dcera Laura Hejda se pomstil za oběti bulváru, Novotného vyhodil z auta
03.10.2013 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (404 článků) , Pavel Novotný (1260 článků)

Bavič Petr Novotný je po operaci, měl mozkovou příhodu

 
Šestašedesátiletý bavič Petr Novotný měl v pondělí ráno odletět do Ameriky. Na letišti Václava Havla ale zkolaboval a musel být převezen do nemocnice na neurologii. Podstoupil operaci a čeká ho kritická noc. Další články k tématu: Z televize Pohoda bude Relax, na obrazovku se vrací Krampol a Novotný Pavel Novotný se oženil. Den po 33. výročí svatby svých rodičů Pavel Novotný rozšířil klan bavičů, narodila se mu dcera Laura
28.10.2013 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6408 článků) , Petr Novotný (404 článků) , Pavel Novotný (1260 článků)

Facka na sále? Zdeněk Zbořil: Pavel Novotný se dotkl citů obětí války. Neuvědomuje si, že...

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „S jakou historií by se měli v Rusku vyrovnat? S historií spálené země?“ Politolog Zdeněk Zbořil v dnešním Rozjezdu komentuje rozruch, který způsobil nejen svým záměrem vybudovat vlasovcům pomník starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný. „Nevím, zda si je pan Novotný vědom, že toto téma bude v jeho životě přítomné velmi dlouho a že nezůstane bez odpovědi, která pro něho zřejmě bude nepříjemnější než vzrušená slova mluvčí MZV RF.“ Podle Zbořila Novotný vstoupil na bitevní pole, o kterém si myslí, že se na něm vyhrává. „Ještě chybí heslo ‚Novotný na Hrad!‘ a o svou budoucnost by se mohl začít obávat i generál Petr Pavel, anebo pan doktor Hilšer.“
02.12.2019 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1260 článků) , Petr Pavel (2235 článků)

Tipy jak se vyspořádat s vysokým krevním tlakem

 
Vysoký krevní tlak rozhodně není nic, čemu bychom neměli věnovat pozornost, co bychom měli zanedbávat nebo co bychom měli brát na lehkou váhu. Negativní stránkou této zdravotní obtíže je skutečnost, že na rozdíl od jiných problémů vůbec nebolí a právě proto jsou vysoké hodnoty krevního tlaku tak moc záludné. Jestliže i vy bojujete s vysokými až hraničními čísly, pak si nenechte ujít náš dnešní článek, ve kterém si řekneme, jak se vypořádat s vysokým krevním tlakem! Lékaři se shodují na tom, že člověk s nízkým krevním tlakem bude sice žít dlouho, ale bude se velmi často trápit pro pocity slabosti a bude mu špatně. Naopak člověk s vysokým krevním tlakem nepocítí vůbec nic, ale za to je u něho mnohem vyšší riziko infarktu nebo mrtvice. Hodnoty krevního tlaku kolísají – kdy je to v pořádku a kdy ne? Naměřené hodnoty krevního tlaku se udávají ve dvou číslech a přirozené je, pokud tlak občas kolísá. Hodnoty se mění během dne a mohou se lišit například při sportování, ve chvílích rozčilení nebo tehdy, kdy budete ve stresu. Takto je to v pořádku. Zpozornět byste měli ve chvíli, kdy váš krevní tlak začne kolísat i ve chvílích klidu, protože v tu chvíli už je něco špatně. Kdy dochází k patologickému zvýšení krevního tlaku? Pokud se vám tlak zvedne čas od času, není to žádná noční můra. Kolem 40-50 věku života se krevní tlak patologicky zvedá a ženy by si tak měly dojít na odborné vyšetření, které určí, zda je vše v normě. Nespoléhejte ale na tuto věkovou hranici, tlak se vám může změnit kdykoli! Navíc o jeho vysokých hodnotách i několik let vůbec nemusíte vědět a v tom je hypertenze velmi nebezpečná. Co způsobuje vysoký tlak? Vysoký tlak může mít za následek srdeční selhání, může být příčinou mozkových příhod, rovněž urychluje proces aterosklerózy a postihnout... Čtěte více Příspěvek Tipy jak se vyspořádat s vysokým krevním tlakem pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
11.09.2016 17:50 |

podobné články

Nemám rád cancel culture. Lidstvo směřuje do háje, říká Novotný z Oktagonu

 
Ondřej Novotný (45) zavzpomínal na své začátky, přiblížil realitu života na ostrově v show Survivor, kterou moderuje, a dotkl se i témat, jako je chystaný zápas bojovníků Vémoly a Kincla. Zakladatel organizace Oktagon MMA a promotér byl hostem pořadu Rozstřel, který moderovala Monika Zavřelová.
15.05.2023 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků)

ERÚ řešil s Oponentní radou velkých spotřebitelů nová pravidla

 
Spolupráce při vytváření nových pravidel regulace a zpětná vazba při vytváření energetické legislativy byly hlavní náplní prvního pracovního setkání vedení ERÚ s velkými spotřebiteli v rámci Oponentní rady velkých spotřebitelů energie (ORE).
13.03.2014 08:40 |

podobné články