Článek

GLOSA: Nejdřív sebevědomí a posměšky, pak tvrdý náraz reality. Kde Feri šlápl při obhajobě vedle

 
V kauze Dominik Feri padl první verdikt. Exposlanec a kdysi populární politik si vyslechl rozsudek - tři roky natvrdo ve věznici s ostrahou. Samozřejmě, že bude následovat řetězec odvolání a případ bude zkoumat vyšší soudní instance, nicméně už teď dostal Feri, který je vzděláním právník, pořádné školení. Žalobkyně a soudkyně si totiž všímaly také toho, jak si počínal i mimo soudní síň.
03.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)
Podobné články

Feri má problém. Zničující skandál, nebo pomluva? Mlčení možná skončí

 
Zatímco poslanec Dominik Feri v Brně odstartoval předvolební kampaň koalice SPOLU představením programu pro mladé, po sociálních sítích se více než jeho vystoupení řeší vypjaté diskuse obsahující údajná svědectví, která popisují, že se měl Feri dožadovat sexu s mnohými studentkami a obtěžovat je nevhodnými návrhy k sexu či je například nutit k felaci. Některé příspěvky pak dokonce tvrdí, že Feri kladl sexuální nátlak i na dívky na středních školách, kam mladý politik častokrát zavítal v rámci přednášek. Jelikož se jedná pouze o spekulace, objevují se hlasy, že může jít o zákeřnou kampaň s cílem zdiskreditovat jednu z hlavních tváří TOP 09 před blížícími se volbami do Sněmovny. ParlamentníListy.cz poslance požádaly o jeho vlastní vyjádření, politik však na dotazy týkající se takto vážných obvinění dosud neodpověděl.
21.05.2021 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

„Co to meleš, h*so?“ Kauza Feri se teprve rozjela. Po převozu do špitálu

 
Reakce na zprávu o hospitalizaci a údajný pokus o sebevraždu exposlance Dominika Feriho, jenž je v současné době trestně stíhán kvůli obtěžování a znásilnění, se dosti různí. Zatímco se po sociálních sítích šíří spekulace, že šlo o „demonstrativní pokus“ a „hru na city“, zastávají se někdejšího poslance mnohé politické tváře. Že nebyl Feri zatím odsouzen, zdůrazňuje řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS). Exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) zveřejnil, že si Feri zaslouží druhou šanci. A od známého komentátora pak padlo: „Že Dominik Feri konečně vopíchal něco jinýho, než nezletilou holku proti její vůli – mě nechává naprosto klidným.“
30.05.2022 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1273 článků) , Miroslav Kalousek (7818 článků) , Dominik Feri (455 článků) , Miroslav Novotný (81 článků) , Miroslav Novotný (58 článků)

Feri po obvinění ze sexuálních útoků končí. Násilí odmítá, výpovědí dívek se chopila policie

 
Dominik Feri (TOP 09) složí poslanecký mandát a nebude kandidovat ani ve říjnových sněmovních volbách. Ve Sněmovně skončí 31. května. Rozhodnutí oznámil na svém Instagramu jen krátce poté, co Deník N přinesl svědectví o jeho nevhodném chování k ženám. Ty také redakci Alarmu. popsaly sexuální útoky a násilí, kterých se měl nejmladší zvolený poslanec v Česku dopouštět v letech 2015 - 2020. Některé ženy tvrdí, že s nimi Feri měl sex, i když to výslovně odmítly. Další se svěřily, že se z nich snažil vylákat nahé fotografie či je veřejně dehonestoval. Na základě informací z médií se už případem zabývá policie. Feri měl být čtyřkou pražské kandidátky koalice Spolu (ODS, TOP 09, KDU-ČSL). Policie zatím nestanovila kvalifikaci ve Feriho případu.
25.05.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

„Feri šuk*l. Feri je úchyl!“ Budějovice zažily chvilkaře. Chvilkaři velkou legraci

 
Marie Benešová musí odstoupit! A vláda v tuto chvíli nesmí jmenovat nového nejvyššího státního zástupce! Takové požadavky padly na protestní akci s názvem Necouvneme, která se konala v Českých Budějovicích. Promluvil zde i bývalý rektor Jihočeské univerzity Libor Grubhoffer. Nechyběl ani vzkaz od novináře Jana Tuny. Zazněla slova o velezradě nebo agentech StB. „Hanba!“ souhlasil dav. Akci hned na začátku narušil neznámý muž výkřiky: „Feri šuk*l. Feri je úchyl!“
28.05.2021 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Marie Benešová (446 článků)

Slizké. Takhle se chvástal Feri u Krause, když byl ještě za hvězdu. Dnes ta slova dávají nový smysl

 
V souvislosti s aktuálním skandálem kolem Dominika Feriho, jenž měl dle výpovědí mnoha žen údajně sexuálně obtěžovat dívky, zní dosti mrazivě některé pasáže rozhovoru, který v roce 2017 s aktuálně končícím poslancem vedl moderátor Jan Kraus ve své show. Během večera Feri na Krause vybalil postřehy ze svých „politických diskusí s děvčaty“, čímž tehdy i takto zkušeného moderátorského matadora dosti zaskočil. Řešilo se, i co rád Feri dělá po večerech a Feriho záliba v moravském víně a moravských ženách. „Chlastání na Moravě škodí zdraví!“ varoval tehdy Kraus politika, ještě před potyčkou v Boršicích. Feri se mu na to již tehdy svěřil, že šrámy utrpěl. Roli v tom hrála právě „temperamentní“ moravská dívka a jedna z „politických diskusí“ s opačným pohlavím.
29.05.2021 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1282 článků) , Dominik Feri (455 článků)

Feri promluvil o slavném nahém videu a sebevraždě: Jsem připraven se hájit, řekl

 
Expolitik Dominik Feri se před čtvrtečním jednáním soudu, který projednává obvinění jeho osoby ze znásilnění, vyjádřil k tomu, zda video, na kterém nahý komusi sděluje „seš úplně, úplně retardovaná. Úplně. A já jsem úplně nahej“, je pravé. Feri to potvrdil, podle něj bylo video určeno kamarádce. „Na videu jsem já, dokonce vám mohu říci, komu je adresované. Je to moje blízká kamarádka,“ uvedl podle serveru iDnes.cz Feri.
16.02.2023 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

Masturbující ženy s pohlednou tváří se cítí v posteli nejsebevědoměji

 
Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z belgické Lovaně. Zjistili totiž, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv ani tolik postava jako obličej. Ačkoli obezita sebevědomí snižuje, více než štíhlá postava ho může zlepšit pocit, že má žena krásné oči, rty a uši. Výrazně sebevědomí ale posiluje také fakt, že žena často masturbuje.
26.10.2017 21:30 |

podobné články

Potřebujete si zvýšit sebevědomí? Vědci našli "recept"

 
Sociální psychologové vědí, že pro lidskou psychiku a sebevědomí není nic zhoubnějšího než osamělost a společenská izolace. Jenže velká síť přátel nemusí být zárukou skvělého sebevědomí. Zato členství v různých sociálních skupinách ukazatelem dobrého sebevědomí je.
19.06.2015 14:05 |

podobné články

Richard Genzer v podnikání šlápl vedle: Skončil u soudu!

 
Udělal krok mimo herectví a hned šlápl vedle. Richard Genzer (50) se zapletl s firmou, do které vložil finance z vlastní kapsy, a z pozice dozorčího rady doufal, že se mu peníze rozmnoží. Jenže nakonec skončil u soudu.
07.03.2017 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Genzer (577 článků)

Feri pomáhá Kalouskovi: Mladým chtějí nadělit „stravenky“ na kulturu

 
Je mu 20 let. A tak je logické, že Dominik Feri je jednou z nejvýraznějších tváří TOP 09 na sociálních sítích. Vedle toho stíhá studovat VŠ, být nejmladším radním v Česku a objíždět besedy se studenty. Nyní se stal i ambasadorem Topky pro mladé, které chtějí kalouskovci přivést k většímu zájmu o politiku. Jak? Třeba skrze kulturní vouchery na koncerty, divadlo či třeba časopisy. Aby stát ukázal, že mu na mladých záleží, říká Feri v rozhovoru pro Blesk.cz.
30.01.2017 18:35 |

podobné články

VIDEO: Auuu, to muselo bolet! Neymar šlápl soupeři mezi nohy

 
Fotbalista Neymar baví diváky svými fintami, kličkami, přihrávkami a hlavně góly. V utkání svého Santosu proti Gremiu v brazilské lize ale ukázal i svou temnou stránku, když šlápl soupeři do rozkroku. Viděl druhou žlutou kartu, poté červenou a dost možná ho čeká tvrdý trest. Ve hře je až dvanáctizápasový distanc.
15.10.2012 17:25 |

podobné články

Vysmátý Feri se bez roušky raduje ze státnice. A už ví, o čem bude diplomka

 
Poslanec za TOP 09 a student Právnické fakulty Univerzity Karlovy Dominik Feri v pondělí úspěšně složil státnici z trestního, správního a ústavního práva. Informoval o tom dopoledne na svém twitteru, kde se při té příležitosti pochlubil vysmátou fotkou po boku svých spolužáků. Sundal si při tom z úst roušku, kterou na snímku drží v ruce. „Teď se jdu zas vrhnout na diplomku,“ dodal Feri a pro Blesk Zprávy přidal podrobnosti.
18.05.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

První slova Dominika Feriho, úsměv mu rychle ztuhl: Oběti se se mnou dál setkávaly, bránil se

 
Dominik Feri byl odsouzen ke tříletému trestu vězení. Soudkyně neuvěřila jeho obhajobě a senát jej shledal vinným ze dvou pohlavních zneužití a jednoho pokusu. Politik se proti rozhodnutí soudu okamžitě odvolal, státní zástupkyně i obžaloba si nechávají lhůtu na rozmyšlenou. Sám Feri ihned po opuštění soudní síně řekl, že s verdiktem nesouhlasí. Na místě byl i reportér redakce eXtra.cz.
02.11.2023 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

Muslimové dělají hrozný bordel, řekl mládeži Dominik Feri. Pak jim pustil Miroslava Sládka: Víte, kdo to je?

 
REPORTÁŽ „Politici by si měli uvědomit, že politika nekončí za Černým Mostem,“ konstatoval na besedě v Liberci Dominik Feri. Řada lidí z regionů má podle něj totiž pocit, že když nejsou z Prahy, nemohou politiku ovlivnit. Kdo se na regiony zaměří, ten má dle jeho názoru šanci ve volbách uspět. Stejně jako na téma korupce. Což udělal i nový americký prezident Donald Trump. Feri si naopak myslí, že téma islámu či uprchlíků ve volbách příliš fungovat nebude.
28.03.2017 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6036 článků) , Miroslav Sládek (147 článků)

Feri pohrozil prezidentu Zemanovi ústavní žalobou. Pak si s Tvarůžkovou povídali o šíleném zlovolném tandemu Zeman- Babiš

 
Do křesla pro hosta ve středečním Interview ČT24 usedl nejmladší poslanec TOP 09 Dominik Feri. Moderátorka Zuzana Tvarůžková se jednadvacetiletého zákonodárce zeptala, čemu se chce přednostně ve sněmovně věnovat. A Feri se rozpovídal o obraně české ústavy před Andrejem Babišem (ANO) a prezidentem Milošem Zemanem.
01.11.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26068 článků) , Miloš Zeman (27994 článků) , Zuzana Tvarůžková (198 článků) , Dominik Feri (455 článků)

Skandální video! Úplně nahý chlupatý Dominik Feri: Jsi úplně retardovaná

 
Dominik Feri (25) po obviněních ze sexuálního obtěžování odešel z politiky i veřejného dění. Nyní se na Twitteru objevilo video, kde zcela nahý Feri komusi nadává, že je "retardovaná".
19.08.2021 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

„Cože? Co to je?“ Feri přes víkend ťal do živého a mnohé naštval

 
Dominik Feri se po dlouhé odmlce vrátil na sociální sítě, kde zveřejnil svou obhajobu před soudem. K nelibosti těch, kdo ho považují za viníka znásilnění. Vyčítají mu, že se snaží vytvořit jednostranný obrázek, protože oběti naopak nevypovídají veřejně. Zvláště to, že Feri mluvil o ženách, u nichž byly případy odloženy a řekl i jejich jména. Padají výrazy jako prasárna, špinavá hra, jedné senátorce je z toho dokonce „k poblití“.
20.02.2023 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

Z čeho žije Dominik Feri? Prý je nezaměstnaný a přežívá z úspor. Jistí ho milionová investice

 
Jak je na tom Dominik Feri s financemi? I to byla otázka, která se tento týden řešila u soudu, kde se bývalý politik a exposlanec zpovídá z údajného několikanásobného zneužití, v jednom případě dokonce nezletilé dívky. Sám politik už v úterý uvedl, že žije z úspor, které si vytvořil během práce poslance parlamentu. My jsme se podívali, v jakých poměrech Dominik Feri před soudem žil.
28.04.2023 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

,,O tobě taky koluje ledacos." Po kauze Feri už leze ven všechno

 
Dominik Feri odstupuje, šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se směje. „Teď konečně chápu, proč to Kalousek zabalil," řekl a odkázal Feriho na rady Petra Fialy. Ten ale mlčí, stejně jako celá řada jeho spolustraníků, nemluvě o předsedovi KDU-ČSL. Ale pár zastánců Dominik Feri má, například starostu Řeporyjí Novotného. Nebo europoslance Zdechovského, který při debatě o něm vyjel na Piráta Kolaju: „Marceli, o Tobě kolují také různé story." ParlamentníListy.cz na daný problém upozornily jako vůbec první už v pátek 21. května, aniž by naše zprávy převzala jakákoli jiná média. PL navíc daly Ferimu abnormálně času na odpověď; téměř tři dny. Žádali jsme, aby se k jednotlivým záležitostem vyjádřil. Neučinil tak ani on, ani tiskový pracovník TOP 09.
26.05.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (405 článků) , Petr Fiala (5959 článků) , Dominik Feri (455 článků) , Jaroslav Fiala (169 článků)