Článek

GLOSA: Moderátorská fraška na Cenách Anděl. Dědek s Kulhánkovou dosáhli vrcholu trapnosti, jejich výkon nebyl ani k smíchu

 
Kdyby se v Česku vyhlašovaly ceny za nejhorší moderátorský výkon, většina lidí v branži by byla po sobotních Andělech v naprostém klidu. Suverénně by totiž triumfovala dvojice Honza Dědek a Ivana Kulhánková, která prestižní galavečer uváděla. Ačkoli se snažili být vtipní, jejich humor absolutně minul cílovku a všechny ostatní skupiny kolem ní, snad jen kromě masochistů. Za svůj největší "úspěch" tak mohou považovat, že dokázali nevídané: aby se přítomné publikum v sále během téměř dvouhodinového přenosu prakticky nezasmálo.
31.03.2024 09:35 |

podobné články

Podobné články

Moderátoři Andělů dostali velkou bídu: Byli trapní a lezli na nervy, cupují je diváci

 
Letošní předávání hudebních cen Anděl zanechalo u diváků rozpačité reakce. Mohl za to především výkon moderátorského dua Honza Dědek a Ivana Kulhánková, kteří často balancovali na hraně trapnosti. "Dědek je trapný i ve svém pořadu, neumí pokládat otázky, ani pořádně neví, na co se má ptát, a leze mi na nervy," napsal na sociálních sítích Ivan.
01.04.2024 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2930 článků) , Ivan Ivan (508 článků)

GLOSA: Kdo může za kruté mrazy? UPRCHLÍCI

 
Nad výroky některých Čechů zůstává opravdu rozum stát. Jestli si myslíte, že jsme už dosáhli v některých věcem vrcholu stupidity a trapnosti, tak jste na omylu. Jeden jistý pán totiž přišel s názorem, že příliv uprchlíků může za to, že je letošní zima příliš krutá. Důvod je jasný. Uprchlíci umí manipulovat s počasím.
19.01.2017 16:05 |

podobné články

Na Cenách Anděl zabodovala kapela Kryštof a stala se skupinou roku

 
Výherci žánrových kategorií Cen Anděl se prosadili i v hlavních cenách udělovaných v sobotu Akademií populární hudby. Úzká porota odborníků na daný styl udělující žánrové ceny se s akademiky shodla v názoru na tvorbu Borise Carloffa a skupiny Zrní. Podle zástupců tuzemské hudební scény díky obměně členů akademie nabídly letošní Ceny Anděl skutečný průřez toho, co se děje na tuzemské scéně. 
17.03.2013 13:15 |

podobné články

Módní policie na cenách Anděl 2014: Která ze slavných žen byla za hvězdu večera a čí bradavky jsme to viděli?

 
Na "hudebních cenách Anděl":http://www.extra.cz/tema/andel-2014 se to opět hemžilo celebritami, celými dychtivými po nějakém tom módním uznání od nás :) Některým se to podařilo, ale bohužel některé jsme museli zařadit do "módního pekla":http://www.extra.cz/tema/modni-peklo.
15.05.2014 18:05 |

podobné články

Ze statistik ČSÚ nelze určit vliv zavedení EET

 
Tržby bez DPH v ubytování, stravování a pohostinství v prosinci v běžných cenách meziročně vzrostly o 15,7 %, ve stálých cenách o 7,6 %. V pohostinství a stravování se tržby v běžných cenách v prosinci zvýšily o 18,3 %, ve stálých cenách o 8,2 %. Oficiální a nezávisle zpracovaná statistická data včera zveřejnil ČSÚ. Vliv zavedení elektronické evidence tržeb (EET) z nich nelze přímo odvodit.
10.02.2017 07:40 |

podobné články

Nicole Kidman po fiasku na premiéře: Svůj nejlepší herecký výkon ještě předvedu

 
Přestože si v roce 2003 odnesla Nicole Kidman Oscara pro nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli za roli Virginie Woolf ve filmu Hodiny, nebyl to podle ní nejlepší výkon její kariéry. Teď se objevila jako Grace Kelly ve filmu Grace, kněžna monacká a nesklidila zrovna pochvalu. Australská hvězda si je vědoma toho, že je skvělou herečkou. Jeden nepovedený výkon ji neodradil od touhy dokázat světu, co v ní skutečně je. „Stále si myslím, že jsem ještě nepředvedla nejlepší výkon svého života,“ tvrdí.
30.05.2014 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Kidman (320 článků) , Virginia Woolf (3 články) , Grace Kelly (93 článků)

Aleš Háma se zastal pranýřovaného Honzy Dědka: Anděly neodflákl, hájí kolegu

 
Nedávné udílení cen Anděl se neobešlo bez laviny kritiky. Tu sklidila moderátorská dvojice Honza Dědek a Ivana Kulhánková. Zkušený moderátor Aleš Háma má však pro bídný výkon moderátorů pochopení. "Není to jednoduchá věc a samozřejmě velmi snadno se to odsoudí, ale to bych já nerad dělal," sdělil v rozhovoru pro eXtra.cz Háma, který se Honzy Dědka veřejně zastal. 
07.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (286 článků)

Moderátor Mikýř na cenách Anděl rozdělil společnost: Některým se líbil, jiným připomínal Soukupa!

 
Ve středu 27. dubna proběhlo slavnostní předávání hudebních cen Anděl. David Stypka získal posmrtně tři ocenění a sošku si domů odnesli i Ewa Farna, Mirai a další. Celým večerem provázel moderátor Martin Mikyska, jehož výkon ihned začali lidé na sociálních sítích hodnotit. A z komentářů vyplývá, že se mnohým líbil, ale přece jen se našli i tací, kterým jako moderátor nesedl.
28.04.2022 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1456 článků) , David Stypka (43 článků)

Farna konečně změnila šatník! Takhle to vypadá, když se z XL holky stane sexy kočka!

 
Vypadá to, že se zpěvačka "Ewa Farna":http://www.extra.cz/tema/ewa-farna-zpevacka (20) poučila ze svých minulých chyb, kdy si na vystoupení na cenách "Anděl 2013":http://www.extra.cz/tema/andel-2013 zvolila šaty, které jí "naprosto zdeformovaly postavu":http://www.extra.cz/farna-na-andelech-sokovala-obri-zadnici-cesko-polska-hvezda-zase-nakynula-a-nebyl-to-hezky-pohled-v-galerii-uvidite-vse a kvůli nimž Ewa opticky na kameře vypadala třikrát větší než ve skutečnosti. Tomu je zřejmě konec. Na svůj facebookový profil se česko-polská star pochlubila fotografií, na níž není ani známka o tom, že by zpěvačka měla nějaká kila navíc.
01.06.2014 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1456 článků)

Další hvězda se snížila k největší trapnosti dnešní doby a udělala si selfie po probuzení. Karolíno Kurková, proč?

 
Říká se tomu wake up selfie a znamená to, že vyfotíte sami sebe "ihned" po probuzení. Kromě toho, že to nemá absolutně žádný smysl a není to k ničemu dobré, je to vrchol trapnosti a ukázka totální lidské degenerace.
22.05.2015 14:41 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Kurková (464 článků)

6 trapností, které na dovolené dělají jen Češi

 
Také na dovolené poznáte hosty, kteří jsou z Čech? My Češi jsme prostě ve světě takovou kuriozitkou, která se jen tak nezapře. Ponožky v sandálech, všechno špatně i přežíračka k prasknutí jsou jen zlomkem našich vlastností. Víte, které trapnosti Češi na dovolené dělají?
21.07.2016 12:45 |

podobné články

Sokol zničil Slavíky a je králem trapnosti, bouří se diváci. Expertka ho brání

 
Vrchol trapnosti! Trapnoměr Sokola... Taková i mnohem drsnější slova se snášejí na hlavu Ondřeje Sokola (46) za moderování cen Český slavík Mattoni 2017. Navíc naštval svého šéfa i kolegyni!
28.11.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (469 článků)

Úřední zákaz: v noci bez smíchu a štěkotu psů

 
Už bylo dost smíchu, dost hlasité zábavy. Piešťanští radní budou schvalovat zákaz smíchu a psího štěkotu. Chtějí tím prý ochránit návštěvníky města před veřejností. Po schválení nařízení budou Piešťany nejsmutnějším městem na světě.
17.05.2011 22:35 |

podobné články

Smích léčí, záchvat smíchu ale může vážně ublížit

 
Zatímco smích je lék na všechny lidské neduhy fyzické i psychické, záchvat smíchu může být nebezpečný. Podle vědců z Oxfordské univerzity totiž při záchvatu smíchu dochází k přílišnému napětí a u oslabených částí těla to může vyvolat závažné problémy. V nejhorším případě se vytvářejí praskliny na srdci, dochází k záchvatu astmatu či inkontinenci, zvláště u žen vyššího věku.
23.12.2013 09:42 |

podobné články

Herečka Dana Morávková pár dní po smrti maminky: Salvy smíchu s Heřmánkem!

 
Přestože jí není do smíchu, Dana Morávková (43) plní povinnosti, při kterých se musí smát. Krátce po smrti milované maminky dokonce hrála v divadelní komedii, která na plakátech slibuje nezadržitelný proud hlášek a salvy smíchu!
11.11.2014 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (717 článků)

Novoměstský hrnec smíchu již zná vítěze

 
O uplynulém víkendu v Novém Městě nad Metují vyvrcholil 37. ročník festivalu české filmové a televizní komedie Novoměstský hrnec smíchu. Po celý týden probíhaly projekce těch nejlepších děl komediálního žánru, které se natočily v uplynulém roce. V průběhu soutěžních projekcí i letos probíhalo měření času, po který se diváci smějí. Cenu diváků – Novoměstský hrnec smíchu - podle kterého dostal festival své jméno, získala tento rok komedie „Hodinový manžel“ režiséra Tomáše Svobody.
14.06.2015 20:26 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Svoboda (166 článků) , Tomáš Svoboda (212 článků) , Tomáš Svoboda (79 článků)

Ivan David: Čechům českou kvalitu?

 
Samozřejmě. Ale je třeba vědět, kdo rozhoduje o nabídce. O cenách zcela nezávisle a svobodně rozhodují maloobchodní řetězce. Slovo „maloobchod“ je matoucí, jde o hypermarkety. Rozhodují o cenách, za které jsou ochotni nakupovat od zemědělců a potravinářů a také o cenách pro spotřebitele. Rozdíl mezi tím je příjem, po odečtení nákladů zisk. Zisk se daní v zahraničí a dividendy nezdaněné putují k zahraničním akcionářům.
25.03.2021 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2930 článků) , David David (1861 článků) , David David (1394 článků)

Premiér Fiala bude dnes jednat s dodavateli o cenách energií

 
Premiér Petr Fiala (ODS) dnes bude jednat se zástupci dodavatelů energií a úřadů o publikovaných cenách energií. Hlavním tématem schůzky by měla být úprava zveřejňovaných dat o cenách elektřiny a plynu.
04.05.2023 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6328 článků)

Vendula Pizingerová na pokraji blaha: Vrcholu dosáhnou jen někteří

 
Vendula Pizingerová (44) si užívá romantických chvil se svým manželem Josefem. Vyrazili spolu na Madeiru a intenzivně se věnují jeden druhému. Dokonce spolu dosáhli i vrcholu.
22.11.2016 14:40 |

podobné články