Článek

GLOSA: Jaromír Soukup: Rytíř, nebo sprosťák roku? Agresivní výpad vůči Agátě, kterou slíbil chránit

 
GLOSA: Sem tam mohl Jaromír Soukup (54) působit jako gentleman a rytíř, jenže stačilo ho zachytit v soukromí ve chvíli, kdy netušil, že je v hledáčku fotoaparátu eXtra.cz, a maska sympaťáka okamžitě spadla. Ukázkový zdvižený prostředníček a grimasy plné neuvěřitelného zoufalství a nenávisti vůči Agátě Hanychové (38) hovoří za vše. A to přitom minulý týden veřejně sliboval, že se ke své ex bude chovat hezky.
21.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3714 článků) , Jaromír Soukup (316 článků)
Podobné články

Jak a proč se chránit před jarním sluncem?

 
Jaro je konečně tady! Zima se vzdává kralujícího žezla a o slovo se tak hlásí teplotně přívětivější období plné veselých barev. Možná si i vy plnými doušky užíváte dny zalité jarním sluncem, kterému ochotně nastavujete tvář a čerpáte nejen hřejivé teplo, ale i  energii – a té je po letošní dlouhé zimě potřeba opravdu dostatek. Většina lidí se jarním sluncem nechává doslova učarovat. Není se čemu divit, vždyť v zimě je sluníčko nedostatkovým zbožím, zvláště trvá-li tak dlouho, jako letos. Málokdo ale ví, že vystavit se sluníčku bez ochrany v domnění, že přece ještě není tak silné a nemůže vám ublížit, je velice nerozumné. V dnešním článku vám řekneme proč. Proč bychom se měli chránit před jarním sluncem? Jakmile se mraky rozestoupí a počasí nám dopřeje první jarní paprsky, máme ihned lepší náladu. Pocitově se nám zdá, že jarní slunce ještě nemá takovou sílu, a proto často nemáme tendenci se před ním chránit. Chyba! Jarní sluníčko totiž může napáchat nepěkné škody. Věřte nebo ne, ale i když se vám to nezdá, jarní slunce má mnohdy daleko větší sílu, nežli to letní. Vznik nepříjemných a bolestivých spálenin je tak velmi častým jevem, stejně jako časné stárnutí kůže nebo zvýšení rizika rakoviny kůže. Jak se chránit před sluníčkem? A teď k tomu nejdůležitějšímu – odpovězme na otázku: jak se chránit před jarním sluncem? V první řadě je potřeba myslet na pokrývku hlavy. Sluníčko vás možná nepálí, ale tiše dělá paseku. Samozřejmostí jsou i sluneční brýle, které hodně lidí podceňuje. Přitom chránit zrak by měla být nepsaná povinnost. Pamatujte, že jarní slunce je hodně ostré a pro vaše oči tak nebezpečné a zrádné. Opomenout nesmíme ani krémy s ochranným faktorem, jež byste měli používat nejen na obličej, který je po zimě nejnáchylnější a také nejvíce odhalený, ale i na kůži, pokud se rozhodnete vyjít... Čtěte více Příspěvek Jak a proč se chránit před jarním sluncem? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.03.2017 03:15 |

podobné články

Soukup přirovnal Hanychovou ke Karlu Gottovi: Jsi těhotná, máš mě a ničí ti to kariéru

 
Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) jsou aktuálně nejsledovanějším párem českého showbyznysu. Třešničkou na dortu je poklad, který nosí známá modelka pod srdcem. Avšak ne všichni s Agátou a Jaromírem sympatizují, což je znát v některých diskuzích. Soukup svou partnerku v pořadu Agáta Jaromíra Soukupa dokonce přirovnal ke Karlu Gottovi (†80), když oznámil, že se oženil s Ivanou (46), na kterou se svalila lavina hatů. Stejně tak prý Agátě ničí kariéru Soukup, což sama modelka uznala a dokonce řekla, že je z toho rozhozená.
03.10.2022 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3714 článků) , Jaromír Soukup (316 článků)

Sirotci? Teroristi! Jaromír Soukup roztopil pekelnou výheň. To si v TV ještě nikdo nedovolil... Šokující hosté

 
Jaromír Soukup uvádí svůj, stále prý nový pořad, Jaromír Soukup LIVE. Soukup, údajně kvůli svému smyslu pro spravedlnost, se rozhodl pozvat někoho jiného než „elitní politiky“. Pozval si předsedu Národní demokracie Adama B. Bartoše, kandidáta na senátora Martina Konvičku, aktivistu a bývalého předsedu akce DOST Ladislava Bátoru, Vladimíra Frantu z webu Sputnik a neúspěšného kandidáta na prezidenta a současného kandidáta na senátora za Realisty Jiřího Hynka.
20.09.2018 13:46 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (124 článků) , Jiří Adam (65 článků)

Jaromír Soukup nechtěně odhalil, co má za tapetu: Nejsou na ní ani děti, ani družka Agáta

 
Mediální magnát, miliardář a moderátor Jaromír Soukup vyzpovídal ve svém pořadu VIP svět Speciál na TV Barrandov Shopaholicadel. V rozhovoru si část bystřejších fanoušků mohla všimnout toho, co má Jaromír Soukup na tapetě mobilu, nebyla to fotka Agáty Hanychové, jeho současné přítelkyně, či jednoho z jeho dvou dětí. Soukup má na tapetě sám sebe!
06.02.2023 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3714 článků) , Jaromír Soukup (316 článků)

GLOSA: Jaromír Soukup poslal na Agátu Hanychovou špatného špeha. Prokoukla ho, ale nemohla se ho zbavit

 
Když už chcete na bývalku nasadit špiona, nesmí asi vaše ex vědět, že jde o vaši pravou ruku, která pro vás udělá všechno a napíše klidně i ty nejhorší věci, které jí nadiktujete. Tohle se patrně honilo hlavou Agátě Hanychové (38) na první akci po rozchodu, kde kolem ní „chtivě“ kroužila šéfredaktorka Soukupova „společenského magazínu“, která nekompromisně zúčtovává se všemi, na něž si Jaromír Soukup (54) ukáže a jež nenávidí. A nešlo si nevšimnout, jak se jí Agáta snažila radši rychle zbavit.
17.09.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3714 článků) , Jaromír Soukup (316 článků)

Paví námluvy Jaromíra Soukupa. Nervózně koktal, culil se jako puberťák a z citů se Agátě vyznal přímo v televizi

 
Ještě před čtrnácti dny si Jaromír Soukup (53) s Agátou Hanychovou (37) vykal, a to během jeho show, kde mu kvůli modelce často docházela slova. Svou novou partnerku pozval hned do svých dvou pořadů na TV Barrandov po sobě. Nejenže celé povídání působilo jako rande v doprovodu kamer, ale také se Soukup červenal a Agátě několikrát velmi okatě zalichotil. 
19.06.2022 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3714 článků) , Jaromír Soukup (316 článků)

Vysvobození z domu smutku: Rytíř Jaromír Soukup odvezl Agátu a její rodinu pryč

 
Rodinu herečky Veroniky Žilkové zasáhl velký smutek. Smrt milované maminky a babičky Olgy, která náhle odešla o druhém svátku vánočním, všechny hluboce zasáhla. Rozhodl se proto zakročit a pomoci Jaromír Soukup, partner zdrcené vnučky Agáty Hanychové, a vzal ji i její nejbližší z domu, kde z každého koutu vyskakují bolestné vzpomínky. “Mám nejlepšího muže. Jaromír vzal celou partu a veze nás pryč,” informovala Agáta na svém Instagramu.
28.12.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3714 článků) , Jaromír Soukup (316 článků)

Soukup promluvil o malé Mie. Vztah mezi sebou si musíme nalézt, říká. Holčička zatím otčímovi říká "pane"

 
Mediální magnát Jaromír Soukup (53) prozradil detaily o těhotenství své přítelkyně Agáty Hanychové (37). V rozhovoru pro časopis Sedmička se Soukup rozpovídal o termínu porodu či jaký vztah má k Mie. Co se týká výchovy, oba se prý skvěle doplňují, ale Soukup ctí pravidla a Agáta spíš rozmazluje. I když Jaromír hezky mluví o malé Mie, ona svému otčímovi říká pane Soukupe.
30.09.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3714 článků) , Jaromír Soukup (316 článků)

Soukup vyvrátil mýty o konci vztahu: Láskyplné vyznání těhotné Agátě

 
Jaromír Soukup (53) a Agáta Hanychová (37) se zřejmě rozhodli užívat si Agátino těhotenství v soukromí. Na sociálních sítích ubylo zamilovaných příspěvků a spekulovalo se i o tom, zda jsou stále spolu. Nyní ale Soukup zveřejnil jasný vzkaz. Na Instagram přidal fotografii své těhotné partnerky a připsal k tomu zamilované poselství.
10.11.2022 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3714 článků) , Jaromír Soukup (316 článků)

Jaromír Soukup dluží, kam se podívá: Svůj honorář neměla dostat ani Agáta

 
Jaromír Soukup dluží, kam se podívá. To je zřejmé z podrobného soupisu věřitelů, který redakce eXtra v posledních týdnech přinesla. Podle informací deníku Blesk se zdá, že neplatil ani matce své dcerky, Agátě Hanychové, se kterou nejenže měl společný pořad, ale ona měla i svůj vlastní. 
10.09.2023 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3714 článků) , Jaromír Soukup (316 článků)

Slyšíte dobře. „Jaromír Soukup chválí Mirdu Kalouska.“ Tibet, alkohol, finance? Všechno jinak

 
Vlastník televize Barrandov a moderátor několika pořadů Jaromír Soukup obhajoval ve svém Týdnu podle Jaromíra Soukupa Miroslava Kalouska. „Říkalo se, že má někde miliardy, dokonce Andrej Babiš to říkal, že má někde miliardy poschovávané. Řekl bych, že ne,“ obhajoval ho moderátor. To však nebylo vše. Kalousek prý financím rozumí a má pravdu ve všem, co říkal ohledně plánovaného rozpočtu. „To jsou věci, Jaromír Soukup chválí Mirdu Kalouska a se slzou v oku vzpomíná na jeho eskapády,“ uznal sám moderátor a došlo i na jeho vlajku Tibetu, údajný odchod z politiky a alkohol.
28.07.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26067 článků) , Miroslav Kalousek (7816 článků) , Jaromír Soukup (316 článků)

Jaromír Soukup odhalil mužnou hruď: Tímhle tělem přivádí do varu Agátu Hanychovou

 
Bizarnější to už být nemůže. Jenom několik hodin poté, co jsme jako první odhalili, že mediální magnát Jaromír Soukup (53) a Agáta Hanychová (37) tvoří pár, došlo v budově televize Barrandov k nečekané scéně. Majitel naší nejmenší soukromé televize Jaromír Soukup předvedl jeden ze svých instinktů. Přímo během natáčení jednoho ze svých mnoha pořadů, kam si tentokrát pozval hochy z TVTwixx, se svlékl do půl těla a ukázal tak figuru, která nyní alespoň na čas patří právě dceři Veroniky Žilkové (60). 
21.06.2022 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3714 článků) , Jaromír Soukup (316 článků)

Jaromír Soukup si nebral servítky: Na Agátu vytáhl drogovou minulost

 
Jaromír Soukup (53), který si přezdívá král bulváru, tvoří pár s Agátou Hanychovou (37), což exkluzivně zjistilo eXtra.cz. Agáta by se zase dala považovat za královnu českého bulváru z pozice celebrity. Pár se tak zřejmě hledal, až se našel. Mediální magnát má ve vodách showbyznysu rozsáhlý přehled a ve svých pořadech se několikrát vyjadřoval právě i k Agátě nebo její mamince Veronice Žilkové (60). V pořadu VIP svět Speciál na své TV Barrandov dokonce otevřel Agátinu temnou minulost, když byla na drogách a matce brala peníze z účtu. Známá bývalá rebelka ho tak již zřejmě ničím nepřekvapí.
21.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3714 článků) , Jaromír Soukup (316 článků)

Poslední díl batmanovské trilogie jde do kin

 
S filmem Temný rytíř povstal bude ještě dlouho spojován masakr, který se udál na jeho premiéře v americkém Denveru. Je to logické a pochopitelné, ale také je to škoda, protože takový prolog si snímek nezasloužil. Hned na začátek je potřeba říct, že celá batmanovská trilogie (snímek Temný rytíř povstal navazuje na filmy Batman začíná z roku 2005 a Temný rytíř z roku 2008) posunula žánr komiksové adaptace k úplně novým obzorům.
25.07.2012 11:25 |

podobné články

„Blbe, kr*téne, kluku ušatá!“ Soukup nadával lidem z ČT a vysmál se právní odvetě

 
„Blbe, kr*téne, kluku ušatá!“ Soukup nadával lidem z ČT, televizi došla trpělivost.Generální ředitel a univerzální moderátor TV Barrandov Jaromír Soukup se postaral o nový spor s Českou televizí. Tentokrát je v jeho jádru návštěva maďarského premiéra Viktora Orbána v Česku. Zatímco Orbán přišel do TV Barrandov jako host, ČT o rozhovor žádala marně a Soukup na ni v jednom ze svých pořadů navíc zaútočil, že si pro komentář k návštěvě maďarského premiéra vybrala špatného člověka. Vulgárně přitom napadl moderátora a dramaturga ČT Luboše Rosího, veřejnoprávní televize se proto rozhodla kontrovat trestním oznámením.
14.12.2018 09:05 |

podobné články

Zase demonstrujou! Pochoďák, nesmysly! Soukup si nedá říct. Opět se smál Minářovi

 
Moderátor Jaromír Soukup chválí bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha za „dobrý čuch na marketing“. Soukup tak reaguje na Rathovy proklamace, že si bude ve vězení přivydělávat malováním ženských aktů. Kromě toho se svérázný moderátor také opřel do spolku Milion chvilek pro demokracii, jejichž akce považuje za zbytečné. „V tom průvodu není ani jediný volič ANO. A přesvědčovat ty, co tam budou, aby nevolili Andreje Babiše, je úplně zbytečné,“ prohlásil Soukup.
18.12.2019 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26067 článků) , David Rath (4629 článků) , Jaromír Soukup (316 článků)

Zahradil (ODS): Babišův výpad proti Vietnamcům je nechutný rasismus!

 
Babišův výpad vůči vietnamské národnostní menšině je nejen nejapným pokusem obhájit experiment s elektronickou registrací tržeb.
14.03.2015 11:30 |

podobné články

GLOSA: Jaromír Soukup je opět v sedle. Multimoderátor chystá novou show

 
Jeden z nejvytíženějších českých moderátorů Jaromír Soukup (52) s koncem loňského roku rozhodně nezahálel. Vyzýval diváky nejen TV Barrandov, aby se přihlásili do dalšího z jeho nespočetného množství pořadů. Třeba se na vás díky nové reality show usměje štěstí a stanete se boháčem. 
01.01.2022 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (316 článků)

Pavel Novotný? Kreténe, blbe, vmetl Jaromír Soukup také Luboši Rosímu z ČT. A pak padla šokující informace

 
Jaromír Soukup si ve svém pořadu Týden s Jaromírem Soukupem pochvaloval své interview s Viktorem Orbánem. A pustil se do České televize za aktivistku, která mluvila o Orbánovi, na kterou jsme již upozorňovali. „Tuhletu frajerku si Česká televize pozve do svého kádrovacího vysílání, aby označila Viktora Orbána, jak Česká televize potřebuje,“ rozčiloval se Soukup. Postupně se dostával do čím dál větší ráže a nakonec k ČT padaly výrazy jako kretén a blb. Tato slova nezůstala bez odezvy. „On chce zcela vážně kandidovat na prezidenta. Tohle je něco, co jsme si fakt nezasloužili,“ počastoval vlastníka a moderátora TV Barrandov Jakub Horák a Soukupa označil za nestvůru.
12.12.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1273 článků) , Jakub Horák (118 článků) , Pavel Soukup (178 článků)