Článek

GLOSA: Festival pokrytectví: Obermaierová žádá plyn od Putina, Nohavica trpí pod diktaturou USA

 
Jaroslava Obermaierová přemýšlí kvůli drahému plynu o sebevraždě, Jaromír Nohavica lamentuje, jak skáčeme podle USA. Herečka se přitom spolčuje s nejhoršími dezinformátory v zemi a prosazuje komunistu na Hradě, známý zpěvák zase odmítá vrátit metál od Putina. Vítejte na festivalu pokrytectví v podání usvědčeného udavače svých kolegů a důchodkyně, která má mnohonásobně větší příjem než obyčejný český důchodce, a přesto má potřebu strašit lidi, kteří jsou na tom podstatně hůře než ona. Proč mají zrovna tito lidé pocit, že žijeme v totalitě?
25.11.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Nohavica (236 článků) , Jaroslava Obermaierová (263 článků)
Podobné články

„Hrajou si své hry.“ Nohavica mluví: Ukrajina a další postup

 
Zpěvák Jaromír Nohavica poskytl rozhovor RadioUniversum.cz již 9. února. Poté, co přišel 24. únor a útok na Ukrajinu, došlo k doplnění rozhovoru o to, jaké aktuální pocity Nohavica má. „Chtěl bych věřit, že lidé pochopí, že je lepší sednout si k jednomu stolu než stoly po sobě házet,“ uvedl. Moderátorka Martina Kociánová se ptala třeba na to, co nyní zpěvák může dělat. „Co můžu? Udělat charitativní koncert. Můžu ve svém bytě ubytovat jednu ukrajinskou rodinu. Můžu poslat peníze na konto Člověk v tísni. A co víc? Prostě dál zpívat a psát. A budu,“ uvedl Nohavica.
20.03.2022 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Nohavica (236 článků) , Martina Kociánová (67 článků)

GLOSA: Hrdý nosič Putinovy medaile Jaromír Nohavica pláče! Zakazují mě už jako za komunistů

 
GLOSA: Jaromír Nohavica (68) byl kdysi váženým básníkem a zpěvákem, v posledních letech, a týdnech zvlášť, ale svou vlastní dosavadní kariéru zazdívá naprostým pošlapáváním hodnot, které kdysi vyznával a šířil. Když vzbudilo rozruch, že mu ani nyní není stydno být držitelem medaile od masového vraha a válečného zločince, začal fňukat, že už ho zakazují jako za komunistů. Proč ho za ta slova nefackuje hanba?
17.03.2022 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Nohavica (236 článků)

Hutko, to čumíš?! Pitomci vymaštěný. Jarek Nohavica se dočkal zastání, ale i Jana Rejžka v ČT

 
Zpěvák Jaromír Nohavica převzal v neděli na slavnostní recepci u příležitosti Dne národní jednoty Puškinovu medaili. V Kremlu ji dostal z rukou ruského prezidenta Vladimira Putina. Nohavica následně v ruštině poděkoval. A na sociálních sítích se strhla srmšť. A nejen na nich. Ocenění se věnoval i pořad 168 hodin veřejnoprávní České televize.
05.11.2018 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4742 článků) , Jaromír Nohavica (236 článků) , Jan Rejžek (91 článků)

Herečka Jaroslava Obermaierová: Přestala mluvit! Dnes jde pod kudlu!

 
Jaroslava Obermaierová (66) má plnou hlavu starostí a velký strach. Právě dnes musí podstoupit vážný zákrok. Herečku, kterou živí i její hlas, totiž v Praze čeká operace hlasivek. Ta může být velmi riziková! Obermaierová by mohla natrvalo přijít o hlas!
10.05.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (263 článků)

Jaroslava Obermaierová exkluzivně pro Šíp: Pravda o mé chudobě

 
Vynikající herečka Jaroslava Obermaierová (65) se před několika týdny objevila v médiích v souvislosti s tím, že se musí ze svého pražského bytu 3+1 odstěhovat do garsonky, protože nemá na nájem. Obermaierová teď Šípu prozradila skutečné důvody svého stěhování.
16.05.2011 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (263 článků)

Obermaierová skotačila, teď nemůže chodit

 
Jaroslava Obermaierová (65) úpí bolestí. Na jevišti si vykloubila koleno. „Pajdám, protože si nemůžu dovolit marodit. Ve hře Opona nahoru s holkama blbneme, špatně jsem doskočila a odneslo to koleno,“ prozradila Blesku Obermaierová. Nohu si leduje a věří, že to pomůže.
05.04.2012 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (263 článků)

Obermaierová nemůže mluvit

 
Herecká hvězda seriálu Ulice Jaroslava Obermaierová (66) je bez hlasu! Na hlasivkách se jí vytvořily takzvané hlasové uzlíky, které se dají odstranit jen operativně. Obermaierová doufá, že kvůli zákroku nepřijde o hlas trvale.  
24.05.2012 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (263 článků)

Moře slziček! Jaroslava Obermaierová prožila Vánoce bez chlupaté kamarádky

 
Hvězda seriálu Ulice Jaroslava Obermaierová (73) neprožila moc hezké svátky vánoční. Po deseti letech společného soužití ji navždy opustila fenka Pariska. Jaroslava Obermaierová přiznala, že taková ztráta dost bolí.
31.12.2019 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (263 článků)

Jaroslava Obermaierová slaví 73 let: Drbna Nyklová z Ulice bývala velice půvabná

 
Legendární herečka Jaroslava Obermaierová slaví dnes své 73. narozeniny. Posledních patnáct let můžeme herečku pravidelně vídat v nekonečném seriálu Ulice, kde hraje drbnu Nyklovou. Jaroslava Obermaierová má ale za sebou desítky skvělých rolí ve filmech a v mládí bývala neskutečně krásná. Na stáří se odstěhovala na zrekonstruovanou chalupu, kde se cítí nejšťastnější.
10.04.2020 08:01 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (263 článků)

Jaroslava Obermaierová podpořila na Hrad Josefa Skálu: Z pravice jsem měla vždycky strach a teď je vidět proč

 
Herečka Jaroslava Obermaierová podporuje v prezidentské kandidatuře komunistického kandidáta Josefa Skálu. Podle umělkyně by byl někdejší místopředseda KSČM ideálním prezidentem, jelikož z něj čiší „pocit otevřenosti a vzdělanosti, kterou mnoho lidí postrádá“. V rozhovoru se Skálou též Obermaierová tvrdě naložila současné vládě. Jedna z předních političek jí prý připomněla „dozorkyni v Buchenwaldu“. Od Skály pak zaznělo, kdo má být zodpovědný za prodej zásobníků plynu.
30.07.2022 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (263 článků)

Ceny energií drtí seniory. Herečka Obermaierová mluví o sebevraždě. Jsou zde další

 
Herečka Jaroslava Obermaierová se obává o svoji budoucnost a prý zvažuje i sebevraždu. To vše kvůli drahým energiím, které ze svého důchodu nedokáže poplatit. „Bojím se toho, co bude. Obávám se, že nic hezkého,“ uvedla Obermaierová, která je proto vděčná, že může stále být aktivní herečkou.
24.11.2022 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (263 článků)

Jsem pořád stejný, tvrdí Jaromír Nohavica

 
Jaromír Nohavica vystoupil od 29. srpna do 1. září na sérii koncertů na open air scéně Divadla Kalich v rámci Hvězdného léta pod Žižkovskou věží v Praze. Odpolední koncert pro děti vystřídaly večerní recitály. Za spoluúčasti muzikantů Roberta Kusmierského, hráče na klavír i akordeon, a perkusisty Pavla Plánky Nohavica potvrdil devízu charismatického zpěváka, tvůrce a miláčka publika.
31.08.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Nohavica (236 článků)

Smrt četníka Aloise (†97): Bojoval s nacistickou i komunistickou diktaturou

 
Bylo mu úctyhodných 97 let, když zemřel. Za svůj život toho ale zažil hodně. Alois Staňa se musel podotýkat s nacistickou i komunistickou diktaturou. Nikdy však nepřestal myslet na svou rodnou zemi.
06.05.2018 06:15 |

podobné články

U mě skončil. Pocit, jako když poznáš dceru v péčku... Jarek Nohavica převzal z rukou Putina medaili. A v Česku se spustil znovu řev

 
Český písničkář Jarek Nohavica převzal z rukou ruského prezidenta Vladimira Putina ruské státní vyznamenání za rozvoj česko-ruských vztahů a slovy polské verze časopisu Newsweek hrozí, že se zpěvák stane dalším z řady „užitečných Putinových idiotů“. Do Nohavici se však pustili i čeští novináři.
04.11.2018 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4742 článků)

Ringo Čech: Nohavica by byl vůl, kdyby medaili od Putina nepřijal! A polovina těch blbů, co ho kritizují...

 
ANKETA Fakt, že český písničkář Jarek Nohavica dostal z rukou Vladimira Putina medaili, vyvolal bouřlivé emoce. Zatímco někteří známému písničkáři ocenění přejí, jiní dali jednoznačně, a v některých případech i velmi tvrdě, najevo svůj nesouhlas. Pro ParlamentníListy.cz se na toto téma vyjádřil hudebník, malíř a textař František Ringo Čech, herci Ivan Vyskočil a Jan Kuželka, hudební producent a šéf jihočeské umělecké agentury Aleš Trdla i moderátor a skladatel Slávek Boura.
06.11.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4742 článků) , Ivan Vyskočil (362 článků) , Ivan Vyskočil (361 článků) , Jan Kuželka (50 článků) , Slávek Boura (108 článků)

Nohavica dostal za metál od Putina naloženo: Kryl, Hutka i Ztracený si nebrali servítky

 
Před dvěma dny ostravský písničkář Jarek Nohavica (65), který je pro mnohé symbolem demokratické republiky, převzal vyznamenání za rozvoj česko-ruských vztahů od ruského prezidenta Vladimira Putina (66). A tím nazdvihl mandle jiným písničkářům, včetně bratra Karla Kryla (†49). Ostře se do něj pustili!
07.11.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4742 článků) , Karel Kryl (202 článků)

Jarek Nohavica: Hip hop je folkem současnosti

 
Písničkář Jarek Nohavica pokřtil v neděli 7. června v pražské kavárně Platýz své nové CD a DVD V Lucerně. Je na něm sestřih záznamů z jeho vystoupení v pražském sále 14. až 16. dubna letošního roku. Všechny tři koncerty byly vyprodané, trvaly kolem tří hodin a Nohavica na nich představil průřez svým repertoárem od dob minulých po současnost.
09.06.2009 13:25 |

podobné články

Nohavica dobyl Itálii, domů si veze cenu Premio Tenco

 
Slezský bard Jaromír Nohavica se stal v sobotu večer jako první český písničkář v historii nositelem prestižní hudební ceny Premio Tenco. Cenu, která se každoročně uděluje v rámci Festivalu autorských písní, si Nohavica převzal ve vyprodaném Teatro Ariston v italském San Remu.
13.11.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Nohavica (236 článků)

Jarek Nohavica suverénně odráží útok za písničku o Romu Dežovi

 
Světlo světa spatřila už v září loňského roku, ale teprve dnes za ni dostává písničkář Jarek Nohavica za uši. Řeč je o písni Dežo, která si vysloužila na serveru týdeníku Respekt titulek „Nohavica tahá z rukávu rasistickou kartičku". Nechte to být, byla Nohavicova první reakce, pak ale poslal autorovi článku Kamilu Filovi poděkování.
04.05.2012 04:45 |

podobné články