Článek

GLOSA: Andrej Babiš marně hledá morální dno. Komunistický kádr necítí hanbu a poplival demokracii

 
O politiku se zajímám zhruba 35 let, ale to, co předvádí v posledních dnech předseda hnutí jednoho muže ANO, tedy Andrej Babiš (69), to jsem opravdu nezažil. Člověk s jeho alarmující komunistickou minulostí si u příležitosti státního svátku dovoluje opakovaně poplivat období po sametové revoluci, coby dolarový miliardář s často pochybnými byznys praktikami nemá problém ani fňukat kvůli tomu, že některé firmy nepatří jemu, ale zahraničním investorům. Bohužel jeho voliči na to nepochopitelně slyší.
17.11.2023 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26065 článků)
Podobné články

Tvrdil, že má covid a poplival dvě prodavačky jízdenek: Jedna z nich nákaze podlehla

 
Ve Velké Británii zemřela žena, kterou v březnu poplival neznámý muž a tvrdil, že je nakažený novým typem koronaviru. Společně s ní poplival i druhou prodavačku jízdenek a u obou žen se později nákaza projevila. V úterý o tom informovala zpravodajská stanice BBC s odvoláním na příbuzné zesnulé ženy. Po útočníkovi nyní pátrá policie.
13.05.2020 09:30 |

podobné články

VIDEO: Rebel Řepka znovu “bliknul“. Poplival Volešáka

 
Fotbalista pražské Sparty Tomáš Řepka opět ukázal své horší já. V zápase se Slováckem poplival záložníka soupeře Ladislava Volešáka.
26.07.2010 12:41 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1212 článků) , Ladislav Volešák (9 článků)

Malý Mareš nám poplival mikrofon. Chytil hvězdné manýry od otce?

 
Starší syn moderátora Leoše Mareše (35) Jakub (5) se opravdu potatil. Přestože mu je teprve pět let, už pochytil po svém slavném otci hvězdné manýry. Když jsme se jej totiž chtěli na pátých narozeninách dcery zpěváka k arel-gott/#1"> k arel-gott/#1" class="celebrityId_1">Karla Gotta Charlottky zeptat na pár otázek, poplival nám mikrofon.
02.05.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6820 článků) , Leoš Mareš (3450 článků) , Jakub Mareš (135 článků)

Zachránili mu život, o dva měsíce později je poplival!

 
Muže, který se chtěl oběsit na smyčce z koženého bičíku, zachránili v Českém Těšíně před dvěma měsíci policisté, strážníci a hasiči. Policisté a strážníci se s mužem setkali po dvou měsících, byl však opilý a agresivní, své zachránce poplival.
05.08.2013 17:55 |

podobné články

Justina Biebera žaluje jeho bývalý soused, že ho poplival

 
Zpěvák Justin Bieber čelí další žalobě od svého souseda z kalifornského Calabasas. Už jednou spolu stáli před soudem, kanadskou hvězdu tam dotyčný muž hnal proto, že mu na dveře vysázel plato vajec. Teď ten stejný muž tvrdí, že ho dvaadvacetiletý hudebník poplival.
17.10.2016 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1594 článků)

„Mám koronavirus!“ tvrdil a poplival ji: Žena (†47) pak na covid-19 zemřela

 
V Británii zemřela s covidem-19 žena, kterou v březnu poplival neznámý muž, jenž tvrdil, že je nakažený koronavirem. S odvoláním na příbuzné zemřelé o tom v úterý informovala zpravodajská stanice BBC. Zda se 47letá Belly Mujingaová skutečně nakazila od dotyčného muže, není jasné. Po útočníkovi pátrá policie.
12.05.2020 22:10 |

podobné články

Kalousek vyzval ČSSD a ODS: Zmírněte hanbu, kterou vaši pražští zástupci způsobili Praze

 
Vedení TOP 09 dnes vyzvalo celostátní lídry ČSSD a ODS, aby se distancovali od rozhodnutí svých pražských zastupitelů podepsat sesterskou smlouvu s Pekingem. TOP 09 v prohlášení uvedla, že by tím alespoň zmírnili "světovou hanbu", která kvůli smlouvě hrozí ČR a jejímu hlavnímu městu. Vadí jí především to, že partnerství obsahuje uznání jednotné Číny, tedy že Tchaj-wan je součástí Číny. Smlouvu už po hlasování kritizovali zastupitelé opozice a Trojkoalice, o víkendu také tchajwanská vláda.
29.02.2016 17:05 |

podobné články

Otec poslal dceru (†3) v noci ven na hanbu: Po 2 týdnech našli tělo

 
Teprve tříletou Sherin poslal její otec na hanbu ve tři hodiny ráno, když odmítla dopít mléko. Zhruba za patnáct minut zmizela. Po více jak dvou týdnech našla policie tělo o kterém věří, že patří holčičce.
23.10.2017 10:45 |

podobné články

Erik Tabery: Kdo se baví s Okamurou, patří na hanbu

 
Šéfredaktor týdeníku Respekt Erik Tabery se zhurta pustil do Tomia Okamury (SPD). Novinář nechápe, jak je možné, že se s tímto radikálním politikem členové ostatních stran vůbec baví. Každý, kdo Okamuru podporuje, patří na hanbu.
27.10.2017 18:35 |

podobné články

Michael Žantovský je pobouřen: Přítomnost české velvyslankyně v Sýrii vrhá hanbu na nás všechny

 
Ředitel Knihovny Václava Havla Michael Žantovský považuje za hanbu to, že máme velvyslankyni v Sýrii. Uvedl to ve svém komentáři pro server Echo24.cz.
10.08.2018 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6448 článků) , Michael Michael (1894 článků)

Krize v královské rodině pokračuje: Harry a Meghan šli na hanbu už i v muzeu

 
Někteří berou oznámení Meghan (38) a prince Harryho (35) opravdu vážně. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se chtějí na nějaký čas distancovat od královské rodiny a stáhnout se z veřejného života. V londýnském muzeu Madame Tussauds se rozhodli, že budou jejich přání respektovat. Voskoví Harry a Meghana putovali na hanbu.
10.01.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1873 článků)

Vím, jak na to, psal Andrej Babiš v dopise občanům. Může ho však prý potkat nesnáz

 
POLITOLOGOVÉ Politici, kteří dvacet let řídili národ, byli neschopní, teď musí přijít lidé, kteří mají morální kredit a ve svých profesních životech něco dokázali, říká miliardář Andrej Babiš, který stojí v čele nedávno vzniklého politického hnutí ANO. Netají se, že tou zásadní změnou myslí především sebe. Ale je jeho morální kredit a profesní život opravdu bez poskvrnky?
03.09.2013 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26065 článků)

Vím, jak na to, psal Andrej Babiš v dopise občanům. Může ho však potkat nesnáz

 
POLITOLOGOVÉ Politici, kteří dvacet let řídili národ, byli neschopní, teď musí přijít lidé, kteří mají morální kredit a ve svých profesních životech něco dokázali, říká miliardář Andrej Babiš, který stojí v čele nedávno vzniklého politického hnutí ANO. Netají se, že tou zásadní změnou myslí především sebe. Ale je jeho morální kredit a profesní život opravdu bez poskvrnky?
03.09.2013 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26065 článků)

„A přišel Babiš, sednul si... Katastrofa.“ Úředník promluvil. Covid, vakcína, všechno

 
Když národní koordinátor pro očkování Zdeněk Blahuta končil ve funkci, sdělil Českému rozhlasu, že ze svého postu odchází rád, protože „je to marné, je to marné, je to marné“. Teď se rozhodl popsat, co přesně měl před několika týdny na mysli. Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) z jeho slov pravděpodobně nebude mít radost. To, jak Babiš řídí zemi, je podle Blahuty naprostá katastrofa. Doslova.
02.03.2021 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26065 článků)

Karlovy Vary zužují kádr, přes palubu muselo šest mužů

 
Vedení hokejistů Karlových Varů cizeluje kádr před startem extraligy. Někteří hráči odešli, jiní byli půjčení do Chomutova.
19.08.2010 15:40 |

podobné články

Trenér basketbalistek Blažek zredukuje kádr pro MS

 
Kouč basketbalové reprezentace žen Lubor Blažek zúží před domácím světovým šampionátem kádr o další dvě hráčky.
07.09.2010 17:50 |

podobné články

Jan Kovář a Filippi doplní kádr hokejové reprezentace před MS

 
Útočníci Jan Kovář a Tomáš Filippi z týmu vítěze Gagarinova poháru Magnitogorsku doplní kádr české hokejové reprezentace v přípravě na květnové mistrovství světa v Rusku. Připojit by se měli k týmu trenéra Vladimíra Vůjtka příští týden ve Znojmě před duely Euro Hockey Tour se Švédskem.
20.04.2016 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kovář (37 článků) , Tomáš Filippi (3 články)

Projekt NOVÁ SPARTA pomalu končí. Po fiasku v Evropské lize začne trenér Stramaccioni kádr rozpouštět

 
Italský trenér Andrea Stramaccioni Spartu do Evropské ligy nedovedl a hned na začátku svého angažmá v Praze čelí obrovské krizi. Hráčů je na domácí soutěže moc. Přišly drahé hvězdy. Stramaccioni začne po dohodě s Danielem Křetínským kádr zase pomalu ztenčovat.
04.08.2017 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Křetínský (85 článků)

Ministerstvo spravedlnosti: Morální dilemata soudců a státních zástupců

 
Ve dnech 19. a 20. června 2023 se v hotelu Hermitage Prague konala konference s názvem „Zintenzivnění boje proti korupci: morální dilemata soudců a státních zástupců“. Tématem byla morální dilemata soudců a státních zástupců s akcentem na témata svobody projevu, osobní integrity, využívání sociálních médií, umělé inteligence nebo vedlejších činností soudců a státních zástupců.
21.06.2023 11:20 |

podobné články