Článek

GE Money Bank boří bariéry, nabízí kontokorent bez podmínky dorovnání

 
GE Money Bank u kontokorentu Flexikredit zcela zrušila podmínku dorovnání účtu na nulu. Jako jedna z prvních bank vychází klientům vstříc také s převodem kontokorentu z jiné banky. Inovace zavedla GE Money Bank pro stávající i nové klienty od října.
06.10.2012 10:00 |

podobné články

Podobné články

Kontokorent vykryje „díry“ před výplatou, ale umí překazit cestu k hypotéce

 
Kontokorent, tedy účet, kdy můžete v případě potřeby čerpat peníze do minusu, dnes nabízí drtivá většina bank. Některé se klientů zeptají, zda si chtějí kontokorent pořídit, jiné to nepovažují za nutné a spolu s běžným účtem ho člověku zavedou rovnou. Používání kontokorentu má přitom svá pravidla, která je třeba dodržovat, nebo se vám může služba citelně prodražit.
26.04.2018 06:25 |

podobné články

Kontokorent poslouží jako finanční rezerva. Které banky ho nabízí a za jakých podmínek?

 
Nedaří se vám spořit? Máte obavy, že v případě nenadálých výdajů na tom budete s penězi velmi bídně? Když chybí finanční rezerva, je zapotřebí ji nahradit něčím, co je snadno dostupné a stejně pružné. Víte, co to je? Kontokorent. Jak ale vybrat ten pravý?
08.08.2018 00:05 |

podobné články

Equa bank vrátí klientům poplatky zaplacené u ostatních bank

 
Klienti bank, kteří platí nebo platili své bance poplatky za vedení spotřebitelského úvěru, mají nyní šanci své peníze získat zpět, a to bez jakýchkoliv soudních sporů. Pokud se rozhodnou převést svůj stávající spotřebitelský úvěr k Equa bank, banka jim uhradí průměrnou výši poplatků, které zaplatili za vedení úvěrového účtu své bance. Klienti bank tak mohou okamžitě při refinancování získat na poplatcích zpět 1 500 korun a dále rovněž významně ušetřit na úrokové sazbě. Equa bank totiž garantuje při refinancování snížení splátek až o 25 %, přičemž doba splatnosti zůstává stejná.
20.01.2014 15:25 |

podobné články

Čechům dělá problém splácet kontokorent. Jsou neustále v mínusu

 
Kreditní karta a kontokorent působí mnoha Čechům potíže. I v době, kdy dostanou na účet výplatu, se jejich konto může pohybovat v mínusu. Přitom tyto bankovní produkty mají pomáhat při nedostatku hotovosti. Napsal server lidovky.cz.
07.10.2012 10:25 |

podobné články

Náklady na sport: češi měsíčně utratí 500 korun

 
Podle ankety GE Money Bank, kterou banka provedla na sociální síti Facebook, utratí průměrně šest z deseti Čechů za své sportovní aktivity zhruba 500 korun měsíčně. Výsledky průzkumu v pondělí sdělila GE Money Bank.
15.03.2010 17:25 |

podobné články

SMS zprávy GE Money Bank už nemusí klienty budit, přesto nezaspí ani splátku kreditky

 
Se službou SMS Servis od GE Money Bank už klienti nepromeškají pohyby nejen na běžném účtu, ale nově ani na kreditní kartě. Banka rozšířila škálu volitelných textových zpráv také o upozornění na datum splatnosti a výši minimální splátky kreditní karty, na blížící se konec platnosti karet nebo na připravený nový elektronický výpis. Zasílání zpráv se dá jednoduše a individuálně nastavit v Internet Bance a to včetně hodiny, která klientovi vyhovuje.
29.10.2012 12:35 |

podobné články

GE Money Bank znovu zlevnila hypotéky

 
K pořízení vlastního bydlení je nejlepší doba, říká Radek Ženka z GE Money Bank.
10.06.2013 07:30 |

podobné články

VIDEO: MONETA Money Bank přidala do mobilního bankovnictví nové funkce!

 
Praha, 23. ledna 2017 Aplikace pro mobilní bankovnictví Smart Banka má nová vylepšení. Klienti MONETA Money Bank tak mohou nově v jedné aplikaci spravovat všechny svoje osobní i podnikatelské bankovní účty nebo si uzavřít cestovní pojištění pro sebe i celou rodinu. Vylepšilo se zobrazování přehledu zůstatků a uživatelé nově vidí i přehled odměn získaných z věrnostního programu bene+.
19.12.2016 15:40 |

podobné články

Rozdrážděná Mojsejová: Soutěžící si z ní utahovali, seřvala je na tři doby

 
V další epizodě reality show Šéfka dostaly oba týmy za úkol připravit vystoupení s choreografií na píseň Money Money Money od slavné skupiny ABBA. S tou se následně měly předvést před svojí budoucí šéfkou Norou Mojsejovou (52). Ženský tým však úkol pojal tak, že si z paní Nory začal v písni utahovat, což všemocnou Šéfku řádně popudilo!
14.03.2011 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Nora Mojsejová (242 článků)

Jan Vítek: Donald Trump je šotek

 
První podezření ve mně vzbudila jeho návštěva v Evropě. Místo aby nás ujistil, že pošle Pátou kavalerii na pomoc až nás přepadne ruský medvěd, chtěl pořád jen prachy. Money, money money. V hlavě mi kmitlo, že to dělá záměrně. aby nás všechny nazdvihnul. To se mu podařilo. I skalní atlantisté jako Merklová a Juncker dnes říkají, že musíme spoléhat sami na sebe.
23.12.2017 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4103 článků)

Americké úřady uzavřely dalších šest bank, letos zkrachovalo už 34 bank

 
Americké úřady tento týden uzavřely šest malých bank, největší z nich byla alabamská Superior Bank, celkem už letos v USA zkrachovalo 34 malých bank. V noci na sobotu o tom informovala agentura Reuters.
16.04.2011 12:40 |

podobné články

Na dorovnání plateb zemědělcům má stát 1,3 miliardy korun

 
Ministerstvo zemědělství má na dorovnání přímých plateb zemědělcům letos k dispozici 1,3 miliardy korun. Ve čtvrtek to ve svém projevu na sněmu Agrární komory ČR (AKČR) sdělil ministr zemědělství Ivan Fuksa (ODS).
04.03.2011 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Fuksa (394 článků)

Pospíšil: Navrhneme doplatit soudcům mzdy za loňský rok

 
Ministerstvo spravedlnosti posoudilo první pravomocný rozsudek týkající se dorovnání platu soudci za první tři čtvrtletí loňského roku. Na základě této analýzy se Jiří Pospíšil rozhodl, že příští týden navrhne vládě dorovnání platu za zmíněné období všem soudcům v ČR.
06.03.2011 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1871 článků) , Jiří Pospíšil (1871 článků)

Pospíšil chce 219 milionů na dorovnání platů soudců

 
Ministerstvo spravedlnosti s Jiřím Pospíšilem v čele požaduje, aby se přidalo 219,3 milionu korun na dorovnání platů soudců. Chce jim plošně vyplatit rozdíl ve mzdách za deset měsíců, který vznikl poté, co Ústavní soud zrušil část zákona snižující jejich platovou základnu.
22.11.2011 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1871 článků) , Jiří Pospíšil (1871 článků)

O dorovnání platů se už přihlásila téměř polovina českých soudců

 
Pouhých 14 dní od rozhodnutí Nejvyššího soudu (NS) stačilo soudcům k podání více než 1300 žalob o dorovnání platů za poslední tři roky. Vláda bude o nárocích soudců v pátek diskutovat se zástupci justice, zatím jednání o rozhodnutí přerušila do pondělí.
04.02.2015 19:55 |

podobné články

Senátor Antl: Žaloby soudců vůči státu kvůli dorovnání platů zhorší pověst české justice

 
Požadavek soudců na zpětné dorovnání platů považuji za oprávněný, je ale třeba těmto dlouholetým nechutným tahanicím do budoucna zamezit.
17.02.2015 22:15 |

podobné články

Soudci dostali přes prsty. Ústavní soud jim překazil cestu k dalším penězům

 
Ústavní soud zrušil část průlomového verdiktu Nejvyššího soudu, který předloni otevřel soudcům cestu ke zpětnému dorovnání příjmů. Peníze měli dostat kvůli tomu, že v minulosti dostávali nižší násobek průměrné mzdy. Ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) nález přivítal, podle něj umožní definitivně uzavřít soudní spory o zpětném dorovnání platů soudců.
09.08.2016 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Pelikán (428 článků)

Ústavní soud potvrdil postoj Ministerstva spravedlnosti odmítnutím zpětného dorovnání platů soudců

 
Ústavní soud dnes vyhověl stížnosti České republiky, kterou se domáhala zrušení části rozhodnutí Nejvyššího soudu týkajícího se nároku na zpětné doplacení sníženého platu soudce z trojnásobku na dvouapůlnásobek průměrné měsíční mzdy fyzických osob v nepodnikatelské sféře. Záměrem podané ústavní stížnosti bylo konečným rozhodnutím Ústavního soudu definitivně uzavřít soudní spory o zpětném dorovnání platů soudců.
09.08.2016 17:15 |

podobné články

Vláda rozhodla o dorovnání peněz pro soukromé a církevní školy

 
Vláda rozhodla o dorovnání financí pro soukromé a církevní školy. Veřejným školám se totiž loni v listopadu zvýšily platové tarify o 15 % pro učitele a 10 % pro nepedagogy, a výdaje pro soukromé a církevní školy musejí být s výdaji veřejných škol srovnatelné.
19.04.2018 09:20 |

podobné články