Gambrinus liga: Teplice přezimují v čele ligy s utkáním k dobru

V sobotu mělo předehrávané 16. kolo Gambrinus ligy na programu hned čtyři duely. Sparta se dotáhla na první Teplice.
28.11.2009 18:25 |

Teplice vyhrály na Slovácku a jsou v čele Gambrinus ligy

Fotbalisté Bohemians 1905 porazili v nedělním zápase sedmého kola Gambrinus ligy České Budějovice 2:0. Brno prohrálo na Kladně, Teplice vyrabovaly Slovácko.
13.09.2009 19:15 |

Fotbalová Gambrinus ligy pokračuje dvěma zápasy, Teplice hostí Liberec

Fotbalisté pražské Dukly hostí v pátek od 18 hodin v rámci 19. kola Gambrinus ligy Slovácko, od 20.15 pak před kamerami stanice Nova Sport přivítají Teplice v severočeském derby Slovan Liberec, který se může bodově dotáhnout na vedoucí Spartu.
02.03.2012 08:20 |

Liberec porazil Teplice 3:1 a pojistil si třetí místo v lize

Fotbalisté Liberce porazili v předehrávce 28. kola první ligy Teplice 3:1 a pojistili si třetí místo v tabulce, zaručující účast v předkole Evropské ligy. Na čtvrtou Olomouc mají náskok šesti bodů, Sigma má ale k dobru středeční duel s Plzní.
21.05.2013 22:45 |

Gambrinus liga ON-LINE: Teplice se Spartou remizovaly bez branek

Fotbalisté pražské Sparty v úvodním kole nového ročníku Gambrinus ligy remizovali na půdě Teplic 0:0.
24.07.2009 18:55 |

Ani pivo, ani hazard. Fotbalová liga má nového sponzora

Na poslední chvíli našla česká fotbalová liga nového titulárního sponzora. Nejvyšší soutěž v Česku se bude hrát pod novým názvem ePojisteni.cz liga. Internetový vyhledávač pojištění nahradí loterijní společnost Synot, která po dvou letech s rolí hlavního sponzora ligy skončila. Předtím byl 17 let hlavním partnerem pivovar Gambrinus.
28.07.2016 11:40 |

Perla z Konga táhla Teplice! Padla i první červená!

Fotbalová Gambrinus liga objevuje nové hvězdy. Konžský záložník Francis Litsingi dal v prvním kole dva góly a nasměroval Teplice k vítězství 3:2 nad Slováckem! Padla už i první červená karta.
21.07.2013 20:45 |

Sparta dál válí. Ve šlágru porazila Teplice a ligu vede už o 7 bodů

Fotbalisté pražské Sparty porazili ve 13. kole Gambrinus ligy na svém hřišti Teplice 2:0 a na čele tabulky mají náskok již sedmi bodů. O výhře rozhodl v poslední minutě prvního poločasu Brabec, ve druhém poločase přidal druhou branku Costa.
03.11.2013 15:55 |

Slávistická kometa přezimuje bod za 'odloženou' Plzní. Nejhorší zlobili

Fotbalisté Sparty přezimují v tabulce první fotbalové ligy na třetím místě, když v 16. kole dokázali doma porazit Teplice 2:1. Před nimi jsou jejich rivalové z Edenu, kteří deklasovali Zlín a jsou v tabulce jen bod za vedoucí Plzní. Viktoria ale nehrála kvůli terénu v Ďolíčku. Poslední týmy tabulky si do zimní přestávky bodově polepšili na úkor lepších soupeřů.
04.12.2016 18:50 |

Gambrinus liga rozlosována, derby Sparta - Slavia v září

Nová sezona Gambrinus ligy začne přesně za měsíc, tedy 23. července. To se odehraje Superpohár. První kolo ligy se bude konat 30. července Duel Sparty s Plzní je na programu v pátém kole.
24.06.2011 14:05 |

Fotbalová liga mění název! Novým generálním sonzorem je firma Synot

Novým generálním sponzorem první fotbalové ligy, který jí dá jméno, bude skupina Synot, známá především díky své roli v sázkařském a loterijním průmyslu. Nejvyšší česká soutěž se přejmenuje po 17 letech, z jejího titulu zmizí značka Plzeňského Prazdroje Gambrinus. Synot podepsal smlouvu na čtyři roky s další čtyřletou opcí. Gambrinus zůstává hlavním partnerem ligy.
28.05.2014 11:40 |

Fotbaloví fanoušci se dočkali. Startuje Gambrinus liga!

Fotbalové prázdniny skončily a po dvou a půl měsíční pauze znovu začíná Gambrinus liga. Největšími aspiranty na titul jsou Plzeň, mistrovský Liberec a Sparta. Úvodní ligový duel mezi Jabloncem a Ostravou můžete sledovat dnes od 18:00 na Fandovi.
27.07.2012 07:55 |

Startuje fotbalová Gambrinus liga, přenosy bude letos vysílat ČT, Nova Sport i Fanda

Dnes startující Gambrinus liga, nejvyšší fotbalová soutěž v Česku, bude letos možné sledovat opět na kanálech veřejnoprávní České televize (sobotní zápasy) i soukromé Novy (páteční a nedělní mače).
27.07.2012 11:00 |

Brno poprvé bodovalo, Teplice uspěly v derby

Fotbalisté Brna přehráli v dohrávce 5. kola Gambrinus ligy Mladou Boleslav 3:1 a Teplice porazily Ústí nad Labem 2:0.
16.08.2010 20:45 |

Plzeň po prohře s Boleslaví zase válí, přestřílela Teplice 4:2

Vedoucí tým Gambrinus ligy z Plzně porazil v předehrávce 14. kola na domácím hřišti Teplice 4:2. Velký podíl měl na vítězství Západočechů autor dvou gólů Milan Petržela.
29.10.2010 20:45 |

Osobnosti: Milan Petržela (40 článků)

Lafata TŘEMI GÓLY zničil Hradec, Slavia si vyšlápla na Teplice

Fotbalisté Jablonce porazili v nedělním duelu 20. kola Gambrinus ligy doma Hradec Králové vysoko 7:0. V dalších utkáních remizovaly Budějovice s Bohemians 1905, Ústí porazilo Slovácko a Slavia v Edenu přehrála Teplice.
13.03.2011 17:20 |

Jablonec ROZSTŘÍLEL Slavii, Lafata vstřelil dva góly. Teplice vyzrály na Příbram

Nedělní program 6. kola Gambrinus ligy přinesl drtivou výhru Jablonce nad Slavií. I díky dvěma gólům Lafaty si pražský celek odváží debakl 0:4. V dalších zápasech porazily Teplice Příbram 2:1, Budějovice uhrály první bod díky bezgólové remíze s Ostravou.
11.09.2011 19:15 |

Teplice zahájily přípravu, v úterý vyrazí na turnaj do Německa

Fotbalové Teplice zahájily v ponděli před obědem zimní přípravu na druhou část Gambrinus ligy. Trenéru Petru Radovi se hlásilo pětadvacet fotbalistů.
02.01.2012 14:45 |

Osobnosti: Petr Rada (205 článků)

Teplice vyhlásily boj o evropské poháry

Se zkonsolidovaným mužstvem vstoupí do jarní části fotbalové Gambrinus ligy severočeské Teplice. Snahou „žlutomodrých“ bude na jaře získat pozice zaručující účast v evropských pohárech.
10.02.2012 14:25 |

Teplice udolaly v derby Jablonec. Ten prohrál potřetí v řadě

Fotbalisté Teplic porazili v rámci 26. kola Gambrinus ligy v severočeském derby s Jablonec 3:2. Domácí sice po prvním poločase po trefách Sivy a Vachouška vedli 2:1, střídající Jarolím ale vyrovnal a o tříbodovém zisku pro Teplice musel rozhodnout až v 82. minutě Jindráček.
22.04.2012 19:05 |