Článek

Gabrielle z legendárního seriálu po 28 letech: Kamarádka Xeny se moc nezměnila

 
Představitelka legendární Gabrielle ze seriálu Xena: Princezna bojovnice, Renée O'Connor, oslaví 15. února 52 let. Její věk by jí ovšem nikdo nevěřil. Ačkoli ji v poslední době na televizních obrazovkách již moc nevídáme, rozhodně nezahálí. Založila divadelní společnost a věnuje se režii, o čemž informuje na svých webových stránkách.
16.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Renée O'Connor (3 články)
Podobné články

Poznali byste ji? Mrkněte, jak teď vypadá blonďatá kámoška princezny bojovnice Xeny

 
Americký fantasy seriál Xena: Princezna bojovnice byl svého času velmi populární. Kromě herečky Lucy Lawless v titulní roli Xeny se v populárním seriálu proslavila i Renee O'Connor (49), která si zahrála Xeninu věrnou souputnici a nejlepší kamarádku Gabrielu.
30.01.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucy Lawless (33 článků)

Jak vypadá dcera Xeny? Je to celá maminka Lucy Lawless, akorát 3x širší!

 
Když Lucy Lawless poprvé otěhotněla, bylo jí pouhých 19 let. Jejím vyvoleným byl Garth Lawless, ale manželství nevydrželo. V roce 1995, ještě před natáčením Xeny, se rozvedli. Ze vztahu má Lucy dceru Diasy, které je dnes 28 let.
05.05.2016 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucy Lawless (33 článků)

Poznali byste ji? Mrkněte na proměny princezny bojovnice Xeny (53)

 
Seriál o neohrožené princezně bojovnici Xeně si z devadesátých let pamatuje snad úplně každý. Šestadvacet let od natáčení uplynulo jako voda a představitelka Xeny Lucy Lawless několikrát změnila image a experimentovala zejména se svými účesy.
29.03.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucy Lawless (33 článků)

Představitelka Xeny v mládí trpěla bulímií. Dnes je z ní blondýnka a byla zařazena mezi 50 nejkrásnějších lidí světa

 
Za časů dávných bohů, hrdých náčelníků a králů zrodila neklidná země hrdinku, mocnou princeznu Xenu, která spolu se svou věrnou společnicí Gabrielle měnila svět. Lucy Lawless se stále věnuje herectví, její prioritou je ale rodina.
20.04.2021 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucy Lawless (33 článků)

Dvaačtyřicetiletá herečka Gabrielle Anwar má po třech dětech postavičku jako víno i v bikinách

 
Herečka Gabrielle Anwar by si ve svých dvaačtyřiceti letech mohla s přehledem odskočit na přehlídková mola. Její prvotřídní postava vynikala v titěrných bikinách, když se zašla o víkendu vykoupat na floridskou Miami Beach. Hvězda amerického seriálu Status: Nežádoucí je navíc maminkou tří dětí.
09.06.2012 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Gabrielle Anwar (1 článek)

Xena a Gabrielle znovu spolu! Jak se seriálové krásky změnily po letech?

 
Od natočení poslední epizody kultovního seriálu Xena: Princezna bojovnice uplynulo sice už 13 let, hlavní představitelky seriálových hrdinek se ale dodnes vídají! Jak dnes vypadají Lucy Lawless (46, Xena) a Renée O'Connor (43, Gabrielle)?
18.04.2014 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucy Lawless (33 článků) , Renée O'Connor (3 články)

ČSÚ: Celková důvěra v ekonomiku se meziměsíčně téměř nezměnila

 
Celková důvěra v domácí ekonomiku se v září téměř nezměnila. Souhrnný indikátor důvěry (indikátor ekonomického sentimentu) oproti srpnu velmi mírně vzrostl o 0,2 bodu. Indikátor důvěry podnikatelů se meziměsíčně také velmi mírně zvýšil o 0,2 bodu. Mezi podnikateli se důvěra zvýšila ve stavebnictví; v obchodě se zvýšila nepatrně; v průmyslu a ve vybraných odvětvích služeb se nezměnila. Indikátor důvěry spotřebitelů se meziměsíčně velmi mírně snížil o 0,3 bodu. Ve srovnání s hodnotami v září 2014 jsou souhrnný indikátor důvěry, indikátor důvěry podnikatelů a indikátor důvěry spotřebitelů vyšší.
27.09.2015 10:56 |

podobné články

Nová alba: Hugh Laurie, Demi Lovato, Petr Spálený či Gabrielle Aplin

 
Velmi pestrou nabídku připravil pro hudební fanoušky tento týden. Na trh se dostává druhé album bluesových písniček v podání herce Hugha Laurieho, který v červenci vystoupí dvakrát v Praze. Přichází i čtvrté album popové zpěvačky Demi Lovato, po osmi letech nová deska Petra Spáleného či velmi procítěný debut Britky Gabrielle Aplin.
15.05.2013 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Laurie (63 článků) , Demi Lovato (116 článků) , Petr Spálený (66 článků)

Gabrielle přišla o panenství v 18 letech s Jacobem (45) a s Megan (29): „Od té doby žijeme společně,“ líčí

 
Američanka Gabrielle Reesová (21) říká, že ji vždycky přitahovali starší muži, a také své rodiče varovala, že si vezme někoho v jejich věku. Ani ti však nepočítali, že se nakonec dá dohromady s partnerskou dvojicí a následné roky prožije ve třech.
24.11.2019 21:05 |

podobné články

Gabrielle (31) pes ukousl půl obličeje: Po sedmi operacích mu odpustila

 
Ženu (31) pes velmi ošklivě pokousal v obličeji, přišla o celý nos a musela podstoupit sedm náročných operací! Gabrielle se ale nyní po letech už bez zábran fotí na sociální sítě a snaží se žít dál, ačkoliv musela porazit těžké deprese. Nejvíc ale překvapuje tím, že přese všechno „pejskovi“ odpustila a nyní má doma ještě víc psů než kdykoli předtím!
13.09.2021 19:00 |

podobné články

Blake Lively podporuje výzkum rakoviny

 
Blake Lively a Penn Badgley přispěli nadaci Gabrielle’s Angel Foundation a zúčastnili se charitativní akce  “Angel Ball at NYC’s Cipriani Wall Street “. Při rozhovoru pro jeden americký server na otázku: ” Proč jste navštívila charitativní akci Gabrielle’s Angel a co pro vás znamená ?” odpověděla: “Výzkum rakoviny je velmi důležitý. Můj děda měl rakovinu. Chtěla jsem zde dnes [...]
24.10.2009 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Penn Badgley (4 články) , Blake Lively (107 článků)

Fame Team youtuberů se definitivně rozpadá: Johny Machette se rozešel s Gabrielle Hecl

 
Měsíc po tom, co skončili vztah mladí a velmi oblíbení youtubeři Teri Blitzen a Zdeněk Piškula, přichází pro Fame Team další rána. Johny Machette a Gabrielle Hecl se taktéž rozešli a je proto jasné, že celý úspěšný projekt se rozpadá.
18.08.2015 15:11 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Piškula (146 článků)

Z nerozvážné youtuberky Gabrielle Hecl vyrostla nádherná slečna: Na Instagramu ukázala své dokonalé akty!

 
Jméno Gabrielle Hecl bude povědomé spíše mladšímu publiku. Tahle půvabná brunetka je všestranně nadaná. Kromě toho, že patří mezi naše nejlepší youtuberky, se také věnuje zpěvu a herectví. Nyní na svém Instagramu ukázala ještě něco navíc. Pomalu je vidět, že se z malé nerozvážné holky začíná klubat sexy slečna.
03.07.2017 10:00 |

podobné články

Nová alba: Kings of Leon, Zara Larsson, Chevelle a Gabrielle

 
Novinka americké kapely Kings of Leon patří k těm nejvíce očekávaným rockovým na konci letošní zimy. Na trhu se objevila i nová alba zpěvaček Zary Larsson a Gabrielle a kapely Chevelle.
10.03.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Zara Larsson (3 články)

Monacká princeznička Gabrielle otřásá módním světem

 
Přesto, že je jí pouhých 8 let, plní kněžna Gabrielle titulní stránky módních časopisů. Zazářila i na Týdnu módy v Monte Carlu.
17.01.2023 12:00 |

podobné články

Vůbec se nezměnila: Hvězda Pojišťovny štěstí a matka čtyř dětí vypadá ve 41 letech fantasticky. Budete zírat!

 
Herečka Alena Antalová  (41) , hvězda seriálu Pojišťovna štěstí, se od dob své seriálové Aničky vůbec nezměnila. Deset let po natáčení vypadá stále úžasně, a to je maminkou již čtyř dětí.
17.04.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Alena Antalová (63 článků)

Lesbička ze seriálu Xena v Praze ukázala své vnady v těsném korzetu

 
Herečka Hudson Leick, známá jako Callisto ze seriálu Xena, dorazila do Prahy. I když od natáčení posledních dílů Xeny uběhlo deset let, vypadá Hudson fantasticky. Fanoušky na setkání milovníků sci-fi nadchla půvabná blondýnka velmi úsporným modelem.
10.10.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Hudson Leick (4 články) , Callisto (5 článků)

Lesbička ze seriálu Xena v Praze předvedla své vnady v těsném korzetu

 
Herečka Hudson Leick, známá jako Callisto ze seriálu Xena, dorazila do Prahy. I když od natáčení posledních dílů Xeny uběhlo deset let, vypadá Hudson fantasticky. Fanoušky na setkání milovníků sci-fi nadchla půvabná blondýnka velmi úsporným modelem.
10.10.2011 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Hudson Leick (4 články) , Callisto (5 článků)

Nejmenší česká herečka: Janoušková oslaví 85 let, přesto se vůbec nezměnila

 
Při pohledu na nejmenší českou herečku Aťku Janouškovou by málokdo hádal, že v březnu oslaví 85. narozeniny. Svůj vzhled totiž nezměnila od mládí a posledních padesát let vypadá stále stejně. Dokonce jí nepřibylo ani moc vrásek.
30.01.2015 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Aťka Janoušková (36 článků)