Článek

Gabriela Soukalová ukázala rozkošnou dceru: Měla jsem mylné představy o mateřství

 
Moderátorka Gabriela Soukalová (31) prožívá krásné období. S partnerem Milošem se stali nedávno rodiči rozkošné Izabely Gabriely Kadeřábkové, kterou se nyní pochlubila na sociálních sítích. Do života Gabriely přinesla nejen nepopsatelnou lásku, ale také několik mylných představ o mateřství. Které to jsou?
07.10.2021 14:20 |

podobné články

Podobné články

Víme první: Biatlonistka Soukalová ukončí vztah s Koukalem, který se jí do té doby bude držet jako klíště!

 
Biatlonistka "Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova (24), aktuálně "největší česká kočka":http://www.extra.cz/biatlonistka-soukalova-ma-talent-v-soci-sebrala-dvakrat-stribro-ale-v-hrdle-ma-zlato-tohle-je-jeji-dalsi-song, co se zimních sportů týče, se spustila s badmintonistou "Petrem Koukalem":http://www.extra.cz/tema/petr-koukal (28) a její fanatičtí ctitelé rozhodně nemusejí myslet na sebevraždu.
06.07.2014 08:20 |

podobné články

Proč by mateřství mělo být nejhezčím obdobím v životě ženy

 
Odjakživa v nás společnost buduje myšlenku, že mateřství je nejkrásnějším obdobím v životě každé ženy. Jakmile se tedy ženě blíží datum porodu a tím pádem příchodu jejího miminka na svět, začne se okamžitě těšit na nadcházející měsíce, které by podle všeho měly být těmi nejúžasnějšími, jenž za svůj život vůbec bude moci prožít. Teď ale ruku na srdce milé dámy, je tomu i ve skutečnosti opravdu tak, jak se všude kolem nás říká, nebo je pravda úplně, ale úplně někde jinde? Opravdu je mateřství tak úžasným obdobím, které si chtě nechtě musíte užívat plnými doušky? Mateřství není vždy zalité sluncem Snad každá maminka nám bez rozmyslu potvrdí, že domněnka, že je mateřství období zalité sluníčkem, je opravdu mylná. Ačkoli si celé těhotenství představujeme něco jiného, realita je tak úplně o něčem jiném. Před porodem si v myšlenkách barvitě vykreslujeme čas strávený s naším miminkem, sníme o tom, že to bude to nejhodnější dítko pod sluncem a nad články kolující mi na internetu, které píšou o mateřské bezmoci, jen nevěřícně vezme hlavou. Tohle se přece zrovna nám rozhodně stát nemůže – nebo ano? Pořád jen pláče a pláče Miminka jsou uplakaná, to je dávno známý fakt. Tato malá stvoření zatím neumí dát najevo, že mají hlad, chtějí spinkat, mají počůranou plenku nebo je jim zima, jinak nežli právě pláčem. Je sice pravda, že některá miminka jsou více plačtivá a některá naopak méně, ale pláčou úplně všechna.  A právě neutichající a neutišitelný pláč bývá tím prvním kamenem úrazu, na který čerstvé maminky narazí. Prosím, já chci spát! Že mateřství rozhodně není procházkou růžovým sadem se přesvědčíte i ve chvíli, kdy se několik prvních měsíců prakticky vůbec nevyspíte a po bytě tak budete ploužit doslova jako mrtvola. Některé maminky se nevyspí ani tehdy, kdy jsou jejich dítku třeba tři nebo čtyři roky, protože... Čtěte více Příspěvek Proč by mateřství mělo být nejhezčím obdobím v životě ženy pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2017 18:25 |

podobné články

Z nejkrásnější české sportovkyně je zrzka: Jak se vám bývalá blondýnka Gábina Soukalová líbí?

 
Naše nejlepší biatlonistka Gabriela Soukalová prošla pořádnou změnou. Před pár dny se z něžné blondýnky stala sexy zrzka. "Říkala jsem si, že by bylo fajn po letech udělat změnu. Byla jsem zvědavá a šla jsem do toho. Zatím mi to vůbec nevadí, barva se mi líbí. Nějaké pochvaly už byly, byli i lidé, kterým jsem se ale jako blondýnka líbila víc," řekla Super.cz Soukalová.
28.03.2015 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (445 článků)

Tak tomu neuvěříte: Stříbrná olympijská biatlonistka Soukalová utekla do lesa a pustila se do romantického zpěvu!

 
Biatlonistka "Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova včera získala stříbrnou medaili v závodu na 12,5 kilometru s hromadným startem. Doteď se ale příliš netušilo o jejích ambicích zpěvačky, které nejsou zas tak staré.
18.02.2014 18:25 |

podobné články

Biatlonistka Soukalová má Talent! V Soči sebrala dvakrát stříbro, ale v hrdle má zlato. Tohle je její další song

 
"Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova toho dostala od sudiček do vínku dost. Je skvělá "biatlonistka":http://www.extra.cz/tema/biatlonicka, má dobrý hlas a umí zpívat, a navíc je ještě hezká.
24.03.2014 12:45 |

podobné články

Biatlonistka Soukalová se dala dohromady s badmintonistou Koukalem

 
Ještě v květnu biatlonistka Gabriela Soukalová (24) na naši kameru chválila přítele Mirka, jak ustál její slávu, ale teď je podle všeho jejich vztah už minulostí. Soukalová se ukázala ruku v ruce s badmintonistou Petrem Koukalem (28).
04.07.2014 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Koukal (205 článků) , Petr Koukal (205 článků) , Gabriela Koukalová (445 článků)

Těhotná Gabriela Soukalová prozradila pohlaví miminka: Prohrála jsem sázku

 
Moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová (31) se brzy stane maminkou. Informaci o těhotenství oznámila během vysílání na Primě. Tentokrát se rozhodla také odtajnit pohlaví miminka, jež se dozvěděla až po vystřelení konfety. Byla přesvědčená, že čeká chlapce, a tak se vsadila se svým partnerem Milošem, sázku ale prohrála. Gabriela totiž čeká děvčátko.
31.05.2021 10:10 |

podobné články

Novopečená maminka Gabriela Soukalová: Nejtěžší vrcholový sport na světě!

 
Minulý týden přivedla Gabriela Soukalová (31) na svět svou první dceru Izabelu Gabrielu Kadeřábkovou. S miminkem už jsou doma z porodnice a novopečená maminka přiznala, že péče o novorozenou dceru jí dává pořádně zabrat.
27.09.2021 09:40 |

podobné články

Soukalová má z vytrvalostního závodu stříbro! Porazila ji neznámá Ruska

 
Česká biatlonistka Gabriela Soukalová měla ve vytrvalostním závodě na mistrovství světa na dosah zlato. Díky čisté střelbě ji ale porazila téměř neznámá Ruska Jekatěrina Jurlovová, na kterou stříbrná Soukalová ztratila 23 sekund. Veronika Vítková doběhla osmá.
11.03.2015 20:11 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (445 článků)

Gabriela Soukalová ukázala dceru Izabelu: Jeden z prvních společných okamžiků

 
Moderátorka Gabriela Soukalová (31) se pochlubila novým snímkem rozkošné Izabely. Moderátorka Hana Mašlíková (39) vystavila své vypracované křivky. Slovo dalo slovo a šéfkuchař Jan Punčochář (42) skončil s vtipnou kérkou na zádech. Přemek Forejt (34) s Radkem Kašpárkem (40) se velmi pobavili.
22.09.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (516 článků) , Radek Kašpárek (61 článků)

Pastva pro oči: Stříbrná medailistka ze Soči, nádherná Gabriela Soukalová, nafotila svůdné snímky jen v podprsence

 
Gabriela Soukalová je od včerejšího odpoledne majitelkou stříbrné olympijské medaile ze Soči. Česká biatlonistka tak po dvou bramborových medailích konečně září na stupních vítězů. A září doslova. Gabriela je i světovými médii označována za jednu z nejkrásnějších žen olympijských her a sportovkyň vůbec.
18.02.2014 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (445 článků)

Gabriela Soukalová o těhotenství i partnerovi pro eXtra.cz: Kdyby holčička věděla...

 
Moderátorka a bývalá biatlonová šampionka Gabriela Soukalová (31) prožívá krásné období. S partnerem Milošem Kadeřábkem se letos dočkají prvního děťátka, a to holčičky. Na konci šestého měsíce těhotenství se v rozhovoru pro eXtra.cz Gabriela svěřila, co jí na těhotenství nejvíce překvapilo, v čem je jí její partner Miloš tou největší oporou a zda ho bude mít po svém boku u porodu.
12.06.2021 08:40 |

podobné články

Gabriela Soukalová se stala maminkou! Holčička dostala nádherné jméno

 
Někdejší biatlonová hvězda a nynější moderátorka Gabriela Soukalová  (31) porodila své první dítě. S partnerem Milošem Kadeřábkem mají holčičku, kterou pojmenovali Izabela Gabriela.
16.09.2021 19:25 |

podobné články

Hrdá máma Gabriela Soukalová: První slova po narození dcerky!

 
Gabriela Soukalová (31) a její partner Miloš Kadeřábek se včera konečně dočkali. Narodila se jim vytoužená holčička Izabela Gabriela Kadeřábková.
17.09.2021 11:55 |

podobné články

Nejkrásnější okamžiky: Gabriela Soukalová se pochlubila dcerou

 
Někdejší biatlonová hvězda a dnes moderátorka Gabriela Soukalová  (31) se minulý týden stala pyšnou maminkou dcerky , kterou s partnerem Milošem Kadeřábkem pojmenovali Izabela Gabriela. Šťastná maminka se teď pochlubila jedním z prvních snímků svého malého pokladu.
21.09.2021 16:05 |

podobné články

Unavená, ale šťastná: Gabriela Soukalová sdílela náročné chvíle s Izabelkou, lidé se roztékají dojetím

 
Gabriela Soukalová (31) a její partner Miloš Kadeřábek prožívají v současné době jedno z nejkrásnějších období v životě. Před pár týdny se jim narodila dcera, která dostala krásné jméno Izabela Gabriela Kadeřábková. Bývalá biatlonistka sdílela na sociálních sítích rozkošný snímek ze soukromí a fanoušci ji okamžitě zahrnuli dojemnými vzkazy. 
26.09.2021 14:45 |

podobné články

Krásná biatlonistka Soukalová: Splnila slib Blesku, zazpívala divákům!

 
Česko nemusí hledat SuperStar, jednu už našlo. Biatlonistka Gabriela Soukalová (23) před šampionátem v Novém Městě na Moravě slíbila, že pokud vyhraje medaili, zazpívá. A protože má bronz, bylo při závěrečném ceremoniálu na čase splnit svůj slib. Soukalová vyšvihla písničku Don´t Speak od skupiny No Doubt a divákům spadla čelist. "Nakonec jsme se dohodli, že když je to MS, tak by bylo příhodné dát anglickou píseň," vysvětlila výběr songu pohledná česká reprezentantka.
18.02.2013 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (445 článků)

Soukalová neudržela vedení a ve stíhačce dojela pátá, Vítková skončila osmá

 
Česká biatlonistka Gabriela Soukalová neudržela vedení po sobotním sprintu a ve stíhacím závodu v Östersundu dojela pátá. Do první desítky se vměstnala i Veronika Vítková, která skončila na osmém místě. Z vítězství se radovala Finka Kaisa Mäkäräinenová. Soukalová se navzdory dnešním propadu stále drží na čele světového poháru.
06.12.2015 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (445 článků)

Soukalová si v Canmore dojela pro bronz a stále vládne Světovému poháru

 
Gabriela Soukalová si v dnešním závodě s hromadným startem v kanadském Canmore dojela pro bronzovou příčku. Česká běžkyně nestačila pouze na Francouzsku Marii Dorinovou Habertovou a vítěznou Italku Dorotheu Wieverovou. Soukalová si tak nadále s velkým náskokem udržuje vedení v průběžném pořadí Světového poháru.
06.02.2016 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (445 článků)