Článek

Future Gate míří do Lucerny: Sci-fi festival se věnuje ženám, které se zasloužily o pokrok civilizace

 
Terminátor, 5. Element a Sexmise. Do kina Lucerna míří pátý ročník festivalu Future Gate. Od 15. do 18. února tady můžete zhlédnout novinky ze sci-fi tvorby i ty nejoblíbenější snímky uplynulých let, které oslavují ženy jako bojovnice.
14.02.2018 18:55 |

podobné články

Podobné články

Vesmír a vize budoucnosti na festivalu sci-fi Future Gate

 
Vize budoucnosti ukáže filmový festival Future Gate, který se chystá v pražském Bio Oku od 13. do 16. března. Fanoušci sci-fi budou mít ojedinělou možnost vidět některé tituly v ČR na velkém plátně úplně poprvé, jiné zase po dlouhé době.
10.03.2014 09:15 |

podobné články

Sci-fi festival Future Gate proběhne v Čechách i na Moravě

 
Další ročník filmového sci-fi festivalu Future Gate se chystá v pražském kině Bio Oko od 12. do 15. března 2015 a nově také v brněnském kině Art od 26. do 29. března 2015.
07.02.2015 16:56 |

podobné články

Ghost Recon Future Soldier chce působit jako Modern Warfare 3

 
O Ghost Recon Future Soldier jsme sice v posledních měsících několikrát psali, ale že bychom se při té příležitosti zmiňovali přímo o hře, to ne. Vlastně jsme od loňské E3 vůbec neviděli, jak hra vypadá, jestli se nějak nezměnila, jaký pokrok tvůrci udělali atd. Až dnešní, více než dvouminutový, trailer dává jasně najevo, co bude Ghost Recon Future Soldier zač,...
02.12.2010 15:50 |

podobné články

Posun vydání vylepšené verze Baldur's Gate

 
Odvolejte volno v práci, zrušte plánovanou absenci ve škole, oživte jakékoli plány, které jste kvůli hraní vylepšené verze Baldur’s Gate zrušili nebo odložili. Hra totiž příští týden nevyjde. Šéf Overhaul Games Trent Oster oznámil v pátek na oficiálním fóru odložení vydání Baldur's Gate: Enhanced Edition z 18. září na letošní listopad. Důvod k tomuto rozhodnutí,...
16.09.2012 19:00 |

podobné články

Hudební Kykyryký z Lucerny

 
V pražském Velkém Sále Lucerny se ve čtvrtek od 18.47 hodin uskuteční hudební přehlídka Kykyryký z Lucerny. Uvede ji hudební publicista Petr Korál.
21.04.2011 08:35 |

podobné články

Kavárník Kobza zpřístupnil střechu Lucerny. A ukázal i své dvě kozy

 
Několikaletým snem kavárníka Ondřeje Kobzy je vytvořit na střeše pražské Lucerny komunitní zahradu, a to po vzoru New Yorku. Teď si sen částečně splnil. Po tři dny umožňuje lidem vyjet na střechu Lucerny a rozhlédnout se po okolí. Atmosféru navíc dotvářejí jeho dvě kozy.
19.10.2016 15:35 |

podobné články

Kobza otevírá střechu Lucerny jogínům. Přijďte si ráno zacvičit, zve Pražany

 
Hurá do výšin! Kobza opět otvírá střechu Lucerny. Každé letní úterý od 12. června si jogíni můžou přijít do Lucerny zacvičit. Stačí přijít na lekci v sedm ráno s podložkou.
11.06.2018 10:10 |

podobné články

Pharma Future uvádí na trh novou řadu pro intimní hygienu

 
Společnost Pharma Future představila v červnu svou novou řadu kosmetických přípravků pro intimní hygienu. Vedle mycího gelu a krémů pro regenerační péči určených mužům i ženám nezapomínají ani na lubrikační gely.
07.07.2014 09:40 |

podobné články

Legenda hardcoru Rob Gee vystoupí v Praze. Zahraje na Hardstyle Family Night part 3 vs. Czech This Future

 
Je neurvalý, šílený a nebere si s ničím ani nikým servítky. Takový je americký rodák z New Jersey Rob Gee. Legenda early hardcoru stála u zrodu gabber scény a nejtvrdší elektronické hudbě se věnuje již přes dvě dekády. V Česku půjde na party Hardstyle Family Night part 3 vs. Czech This Future o jeho první klubové vystoupení.
12.01.2018 15:45 |

podobné články

Režisér Scott a Leonardo DiCaprio chystají spolupráci na sci-fi klasice Konec civilizace

 
Herec Leonardo DiCaprio a britský režisér Ridley Scott by měli spolupracovat na filmové verzi sci-fi románu anglického autora Aldouse Huxleyho Konec civilizace (Brave New World). DiCaprio by měl film produkovat a možná v něm i hrát, napsal časopis The Hollywood Reporter.
07.08.2009 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Ridley Scott (84 článků) , Aldous Huxley (3 články)

Český unikát uprostřed Bukurešti: Green Gate

 
Letos v květnu byla v Bukurešti za přítomnosti prezidenta České republiky Miloše Zemana slavnostně otevřena ojedinělá stavba. Dvanáctipodlažní administrativní centrum Green Gate, které vyniká zajímavým designem. Má duši, říkají o něm místní. Koncept vertikální zahrady přístupné ze všech podlaží je velmi výjimečný. Bukurešť se tak může pochlubit kvalitní a funkční architekturou.
24.07.2014 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21475 článků)

Šokující klip kapely Gate Crasher: Co děda našel v lese a babička upekla?!

 
Houbařská sezona je sice už za námi, ale možná i proto je dobré si ji připomenout. Snad každý z nás má nějaký ten kapitální úlovek, kterým se všem rád pochlubí. Kapela Gate Crasher o jednom takovém natočila klip.
24.11.2009 17:05 |

podobné články

Boeing 747 těsně minul slavný Golden Gate!

 
VIDEO: V San Franciscu jsou někteří lidé ještě nyní v šoku. Chvíli totiž žili v domnění, že se na ně řítí teroristé v obrovském Boeingu 747. Ten totiž těsně minul světoznámý most Golden Gate. Naštěstí se jednalo pouze o leteckou přehlídku, nicméně otočka letadla vypadala skutečně děsivě.
20.10.2010 13:45 |

podobné články

Vylepšený Baldur's Gate nabídne kooperaci a nová dobrodružství

 
Vylepšená (to se teprve uvidí, jak moc vylepšená) verze RPG Baldur’s Gate bude podle tweetu Trenta Ostera podporovat kooperativní multiplayer, a aby toho nebylo málo, ještě ke všemu to bude multiplayer multiplatformní. To znamená, že spolu budou moci hrát majitelé PC, iPad, Android i MAC OSX verzí. V případě Android verze tedy až vyjde, zbylé tři budou k mání od 18. září...
16.12.2010 14:35 |

podobné články

Návrat Icewind Dale záleží na úspěchu Baldur's Gate

 
Zní to skoro jako pohádka pro hardcore oldschool hráče - GOG.com se daří, Kickstarter oživuje jeden starý projekt za druhým a k tomu všemu se na nás vyřítí vylepšená verze prvních dvou Baldur’s Gate. Pro ortodoxní staromilce je jednička i dvojka na GOG, pro ostatní vyjde modernizovaná verze v létě. Ale co Icewind Dale? Další skvělé RPG z dílny Black Isle Studios? I to...
13.04.2012 14:10 |

podobné články

Vylepšená edice Baldur´s Gate zvýší level cap

 
Nevím jak vy, ale já se na předělávku Baldur's Gate s podtitulem Enhanced Edition (z čehož se mimochodem začíná stávat další marketingová značka) těším. A ano, primárně proto, že vyjde i na iOS, což je pohodlný způsob, jak si užít známou klasiku i večer, v posteli, před spaním. Nicméně to už je jedno, kde si tenhle vylepšený kousek zahrajete, důležitější je,...
17.04.2012 11:00 |

podobné články

Drtikolův svět ženského půvabu se představuje v galerii GATE

 
Ještě než novou pražskou galerii GATE ovládne umění irského malíře Francise Bacona (od 18. 5. do 22. 7.), lze tam zavítat do světa ženského půvabu, snů a meditací fotografa Františka Drtikola. Z rozsáhlé tvorby průkopníka fotografického aktu kurátor vybral více než 60 děl. Cenné jsou zejména ty dosud nevystavované, pocházející z evropských nebo amerických soukromých sbírek.
07.05.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: František Drtikol (29 článků)

Dungeon Gate: v hlavní roli měňavec

 
Nové akční RPG Dungeon Gate se bude odehrávat ve světě Barrillian, který zdevastovaly útoky draků. V jedné vesničce přežily všudy všeho dvě děti: jedno našli sami draci, druhé jeden tajuplný kouzelník. To bylo před dvaceti lety. Dnes Barrillianu vládne tyran (první dítě), který ovládá draky a lidi nutí, aby dřeli v dolech. Vše může změnit pouze mladý muž jménem...
21.05.2012 14:55 |

podobné články

DLC se nevyhne ani vylepšené verzi Baldur's Gate

 
Zrovna včera se pod článkem o KotOR bundlu někdo rozohňoval, kdeže jsou zprávy o vylepšené edici Baldur's Gate, která se právě kutí pro PC, Mac a iOS hračky. A zprávy jsou vážení, ústy Trenta Ostera se v uplynulých dnech šířily nepozorovaně po Twitteru. Netýkají se ovšem termínu vydání, ten je pořád stanoven na léto, abychom plané naděje společně usmrtili hned...
03.07.2012 11:30 |

podobné články