Článek

Funebráci vyjevili nepodivnější poslední přání nebožtíků: Odlitý penis i pohřeb na mašině

 
Lidé jsou různí a také mají různé požadavky, co se týče jejich posledních přání. Někdy jsou plány, jak má vypadat jejich pohřeb, opravdu hodně kuriózní...
12.05.2020 12:10 |

podobné články

Podobné články

Tom Cruise a Top Gun po 32 letech: Na plac zase přifrčel na mašině

 
Dvaatřicet let poté a jako by se nic nezměnilo! Tom Cruise (56) znovu přifrčel na natáčení dvojky filmového trháku Top Gun v San Diegu na mašině, na tvářích široký úsměv, vřele ho vítal celý štáb.
13.10.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (966 článků)

Recidivista (51) řádil na hřbitovech: Neuvěříte, o co obral 81 nebožtíků!

 
Z otvírání hrobů a okrádání mrtvých si udělal živnost recidivista (51) z Litoměřicka. Okradl 81 nebožtíků, z čelistí jim rval zlaté zuby…
15.08.2015 05:10 |

podobné články

Lámání kostí nebožtíků? Šlechtová a „šéf pohřebáků“ se do sebe tvrdě pustili

 
Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (za ANO) tvrdí, že má důkazy otřesného chování pohřebních služeb. Podle ní se dopouštějí například lámání kostí nebožtíků nebo záměn drahých rakví za papírové. Uvedla to v pořadu České televize Máte slovo s M. Jílkovou.
03.06.2016 17:40 |

podobné články

Těla nebožtíků tlela na chodbě pohřebního ústavu: Podle policie jen přestupek

 
Překvapivou dohru má otřesný případ chování pohřební služby v Horažďovicích na Klatovsku. Společnosti se hromadila na chodbách těla nebožtíků a některá tam prý mohla být i řadu dní. Majiteli pohřební služby původně hrozilo obvinění z trestného činu hanobení lidských ostatků, podle policie ale spáchal pouze přestupek!
05.08.2016 21:10 |

podobné články

Kardinálové se smáli, ale papeže nevybrali: Jaké šance mají Justin Bieber, či fotbalista Balotelli?

 
Sto patnáct kardinálů začalo v úterý volit novou hlavu katolické církve. V minulosti se kardinálové vždy tvářili jako funebráci, protože současně přijeli na pohřeb zesnulého papeže. Tentokrát však došlo i na úsměvy. Smysl pro humor však mají i bookmakeři. Vypsali kurzy i na to, že se papežem stane třeba popový zpěvák Justin Bieber, nebo fotbalista Mario Balotelli.
13.03.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1533 článků) , Mario Balotelli (106 článků)

Největší "harlejář" všech dob: Nechal se pohřbít na své mašině!

 
Pohřeb je pro většinu lidí na světě velmi smutnou záležitostí. Obřad Billyho Standleye (†81) z Ohia byl ale spíše oslavou jeho života, respektive životního stylu. Celý život byl vášnivým "harlejářem", a tak není divu, že se svojí milovanou kratochvílí spojil i své poslední přání a chvíle.
02.02.2014 06:15 |

podobné články

Řádek po řádku odlitý z olova. Starou sazbou se tiskne už jen jeden poslední týdeník

 
Místo několika málo hodin práce v grafickém programu a zaslání pdf stránek do tiskárny, trvá vytisknutí týdeníku Démocrate de l'Aisne i více než den. Jako poslední týdeník v Evropě se i sto let po svém založení stále vyrábí starou strojní sazbou, kterou skládají sazeči řádek po řádku.
04.02.2018 14:15 |

podobné články

Tipy na originální vánoční SMS přání

 
Také se už nemůžete dočkat? Čeho? No přece Vánoc, které tu budou co nevidět! Už jste se možná pustili do pečení, máte za sebou gruntování celého kvartýru a teď sedíte s kávou v ruce a čtete tento článek, ve kterém hledáte inspiraci na vánoční SMS přání. Vánoční SMS přání slouží k tomu, abychom blízkým a kamarádům ukázali, že na ně i během nejkrásnějších svátků v roce myslíme. Chystáte se je i vy letos posílat? V tom případě u nás najděte inspiraci! Vánoční SMS přání Přejeme ti k Ježíšku, ať jsi v teplém kožíšku a všude kolem tebe sněží – podívej, tam štěstí běží! Přímo za ním spěchej a další rok bude nej.   Ať láska světu vládne a nejen dnešní den, ať všechno špatné padne a život je krásný sen. Šťastné a veselé Vánoce. Chci ti popřát ze srdce co nejkrásnější vánoce, bohatého Ježíška a dobrou mňamku do bříška. Celý příští nový rok pak kopu zdraví a lásky žok. Sníh padá z oblohy, přichází chvíle pohody, Vánoce jsou stále blíž a blíž, brzy zlaté prasátko uvidíš. Šťastné a veselé. Ať jeden zázrak za druhým je vánoční svět, po starostech zbyde dým a nevrátí se zpět. Maminka smaží a vaří, a všechno se jí daří. My pečeme cukroví, ale tiše, ať se to nikdo nedoví. Přejeme pohodové Vánoce. Už jsou tu zas po roce naše krásné Vánoce. Užijte si vánoční svátky, ať jsou jako z pohádky. A taky Nový rok, udělejte správný krok. Ať ta duše němá žádné kosti nemá a vánoční stromeček skrývá krásný dáreček. Šťastné a veselé Vánoce. Ať láska pohladí všechen lid a o Vánocích zavládne klid, který jen tak neskončí, ani když se starý rok rozloučí. PF 2018 Příspěvek Tipy na originální vánoční SMS přání pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
13.12.2017 21:25 |

podobné články

Když rakev spouští do hrobu jeřáb aneb Pohřby obézních nebožtíků

 
Máte pár desítek kil navíc? Začněte si šetřit na pohřeb raději už nyní, protože příplatky za pohřeb tlustých lidí nepatří mezi k nejnižším. Bodejť by ne - je potřeba větší rakev, hlubší díra i více nosičů.
08.04.2018 14:15 |

podobné články

Rodiče splnili poslední přání umírajícího chlapečka (†4): Pohřeb ve stylu Hvězdných válek!

 
Malý Brit Jack Robinson (†4), který měl nevyléčitelný mozkový nádor, zažil ve svém krátkém životě hodně utrpení, rodiče a okolí se mu ale snažili jeho poslední dny ulehčit. Plnili mu všechna přání a nepřestali, ani když chlapeček zemřel. Rodina mu vystrojila pohřeb ve stylu Hvězdných válek, které z filmu tolik miloval.
19.04.2014 12:05 |

podobné články

Pohřeb, který nechtěla, a nesplněná poslední přání: Česko se rozloučí s Květou Fialovou (†88)!

 
Ani po smrti nemá Květa Fialová (†88) klid! I když nechtěla pohřeb, tak ho mít bude. Ale i přesto měla jedno speciální přání, a to, aby jí Václav Vydra (61) zazpíval na její poslední cestě oblíbený hit od Michala Davida.
05.10.2017 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1477 článků) , Václav Vydra (235 článků) , Květa Fialová (258 článků) , Václav Vydra (235 článků) , Václav Vydra (235 článků) , Václav Fiala (83 článků)

Pohřeb Mariána Labudy (†73): Tahle ne! Ignorovali jeho poslední přání!

 
O svém pohřbu měl úplně jinou představu! Páteční poslední rozloučení s Mariánem Labudou (†73), kdy se na jevišti Slovenského národního divadla vystřídalo 13 řečníků, kteří déle než hodinu a půl smutnili nad ztrátou velkého přítele a populárního herce, by se mu asi moc nelíbilo. Přání, jak má pohřeb vypadat, si dal dokonce do závěti, ale nikdo ho nevyslyšel!
13.01.2018 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Marián Labuda (120 článků)

Barca jako funebráci...a z recyklovaných PET lahví!

 
Havrani? Mužstvo rozhodčích? Či snad populární ragbyoví All Blacks z Nového Zélandu?
20.05.2011 12:05 |

podobné články

Sarkofágy Mitrovských jsou novou kulturní památkou!

 
Jižní Morava má novou kulturní památku. Je jí 19 litinových sarkofágů rodiny Mitrovských. Jsou uloženy v pohřební kapli v Doubravníku na Brněnsku, kterou rodina vlastnila do roku 1844. Litinové sarkofágy byly odlity v železárnách ve Štěpánově nad Svratkou.
10.04.2017 11:10 |

podobné články

Mrtvola u Štaidlů: Nejdřív výstřel, pak funebráci!

 
Tři roky a jeden den uplynuly od sebevraždy Ivety Bartošové (†48), když se v domě Ladislava Štaidla (72) ozval výstřel. Jaká tragédie se odehrála, zjistil deník Blesk.
02.05.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6809 článků) , Ladislav Štaidl (362 článků)

Sajrajt, zmetci a ovarová hlava. Umělec Černý opět o Zemanovi a jeho lidech

 
Server Lidovky.cz vyzpovídal několik občanských aktivistů, kteří vyjevili své radosti a smutky z volebního víkendu. Nejostřeji se prezentoval výtvarník David Černý, který se ironicky vysmál prezidentu Zemanovi a neúspěšné straně SPOZ vymyslel nový název.
29.10.2013 12:20 |

podobné články

Osobnosti: David Černý (291 článků)

No to je tedy zvláštní „skvadra“. Petr Žantovský se zajímal o nadaci bojující za „kvalitní žurnalistiku“ a objevil velmi pozoruhodné osoby, vazby a finanční toky

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Vánoční poselství Miloše Zemana bylo nejsmířlivějším ze všech jeho dosavadních, přesto prezidentovi odpůrci místo věcných komentářů pouze vyjevili svůj velice negativní osobní postoj k hlavě státu. Petr Žantovský v té souvislosti naopak vyzdvihuje vystoupení komentátora Ivana Hoffmana při debatě v Českém rozhlase. Mediální analytik si všímá také toho, jak se z čím dál více stran ozývá volání po zvýšení koncesionářských poplatků České televize a nově i po státním financování těch lepších médií, která prezentují ty správné názory. Reaguje také na slova o útocích na média, která směřují k tomu, aby byla nekritizovatelná a sama byla oprávněna společnost soudit.
29.12.2018 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23870 článků)

Bordel po poslaneckými okny: Vojtěchu, Prymulo, jednou budete potrestáni. Nejhorší tyrani!

 
„Jednou budete potrestáni! Budete v historických učebnicích označeni jako nejhorší tyrani historie Českého státu! Vlastizrádci!“ nadávali lidé na demonstraci na pražském Malostranském náměstí, přímo pod okny Poslanecké sněmovny, ministru zdravotnictví Adamu Vojtěchovi (za ANO), epidemiologovi Romanu Prymulovi a dalším českým politickým činitelům. Nesouhlas vyjevili i k Evropské unii či sítím 5G. Nebyla nouze o silná vyjádření.
26.05.2020 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam Vojtěch (587 článků)

Bordel pod poslaneckými okny: Vojtěchu, Prymulo, jednou budete potrestáni. Nejhorší tyrani!

 
„Jednou budete potrestáni! Budete v historických učebnicích označeni jako nejhorší tyrani historie českého státu! Vlastizrádci!“ nadávali lidé na demonstraci na pražském Malostranském náměstí, přímo pod okny Poslanecké sněmovny, ministru zdravotnictví Adamu Vojtěchovi (za ANO), epidemiologovi Romanu Prymulovi a dalším českým politickým činitelům. Nesouhlas vyjevili i k Evropské unii či k sítím 5G. Nebyla nouze o silná vyjádření.
26.05.2020 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Vojtěch (587 článků)