Článek

Františkovi v práci vozík amputoval nohu: Život mu zachránili policisté, s rodinou jim přišel poděkovat

 
Vážným zraněním nebo i smrtí mohla skončit červnová nehoda ve fabrice v Liberci. Františkovi (37) v práci vysokozdvižný vozík amputoval nohu, před vykrvácením ho ale naštěstí zachránili dopravní policisté. Na oplátku za záchranu jim přišel osobně poděkovat.
06.10.2021 18:40 |

podobné články

Podobné články

Amputoval si nohu! A tak si zachránil život

 
Když začaly otřesy, byl Ramlan (18) právě na stavbě. Budova se na něj zřítila. Uvízl v sutinách a nemohl se hnout. Aby si zachránil život, amputoval si nohu. A přežil...
11.10.2009 04:15 |

podobné články

Mladíkovi (23) v Hodoníně vlak amputoval nohu

 
Burčákový pochod, kterého se mladík zúčastnil, pro něj skočil tragicky. Když přebíhal koleje, zachytil ho vlak a amputoval mu nohu.
14.10.2012 16:10 |

podobné články

Šílené! Muž si amputoval nohu pilkou, protože neměl na lékaře!

 
Obava z obrovských účtů za zdravotní péči v nemocnici dohnala 47letého Číňana k zoufalému činu. Sám si amputoval nohu! Použil k tomu pilku, malý nožík na ovoce a drbadlo na záda jako roubík.
11.10.2013 15:30 |

podobné články

Nemohl si dovolit operaci, tak si nohu sám amputoval pilkou a nožem

 
Číňan Čeng Jen-liang z provincie Che-pej si sám amputoval nohu pomocí rezavé pilky a nože na ovoce, protože si prý nemohl dovolit chirurgický zákrok v nemocnici.
14.10.2013 11:10 |

podobné články

Kamion smetl na D8 silničáře! Jednomu z nich amputoval nohu

 
Náklaďák v úterý odpoledne poblíž Zdib na Praze východ smetl na dálnici D8 dopravní značení a poté i dodávku silničářů. Jednomu ze silničářů amputoval náklaďák nohu.
05.08.2014 16:45 |

podobné články

Maria (89) přežila holokaust, doktora málem ne. Amputoval jí špatnou nohu

 
Maria Dronova (89) z Ruska patří mezi lidi, kteří v hlavě nesou ty nejtemnější vzpomínky. Jako malá přežila koncentrační tábor a byla svědkem smrti mnoha lidí. Přesto ji ten nejhorší zážitek potkal až nyní, v roce 2018. Při akutní operaci nohy, kterou měla postiženou vážnou gangrénou, jí doktor omylem amputoval špatnou nohu. Nakonec tak skončila bez obou končetin.
10.11.2018 11:25 |

podobné články

Chlapci rakovina vzala nohu a přání stát se policistou se rozplynulo. Strážníci však pro něj připravili překvapení!

 
Kieran Maxwell (15) byl zcela normální chlapec, který snil o tom, že se jednou stane ochráncem pořádku. Jeho sen se však rozplynul, když mu ve 12 letech zjistili rakovinu, kvůli které "později přišel o nohu":http://www.extra.cz/au-cinan-si-kvuli-nesnesitelnym-bolestem-amputoval-nohu-nozem-a-pilkou. O jeho příběhu se však dozvěděli místní policisté, kteří mu "připravili skvělé překvapení":http://www.extra.cz/kam-se-hrabou-chippendales-zenich-na-svatbe-nevestu-prekvapil-neuveritelnym-tanecnim-vystoupenim. Na jeho školní ples ho doprovázela policejní eskorta, a to ve velkém stylu.
14.07.2014 15:20 |

podobné články

Vlak amputoval muži nohu! Z kolejí ho vyprostili strážníci, dostali metál

 
Srazil ho vlak, přišel o nohu, ale zjevili se u něj dva andělé! Těžce zraněnému muži (25) v centru Ostravy zachránili život strážníci Jan Kočí (35) a Lukáš Fiala (33). Jen díky nim muž stále žije. Strážníky osobně ocenil primátor.
29.04.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fiala (146 článků) , Jan Fiala (146 článků)

Jirkovi zachránili hasiči při bouračce na motorce život, nyní se mu složí na protézu

 
Motocyklistovi Jiřímu Švihálkovi se od letošního léta život zcela obrátil naruby, když při vážné dopravní nehodě přišel o nohu. Na konci roku se vydal osobně poděkovat hasičům z Chrudimi a Pardubic, kteří mu při neštěstí zachránili život.
22.12.2019 13:10 |

podobné články

Mladíkovi na sjezdovce náhle selhalo srdce: Teď mohl poděkovat těm, co mu zachránili život

 
Skutečné drama si prožili rekreanti na jedné ze sjezdovek v Libereckém kraji v březnu. Přímo na kopci totiž utrpěl mladý muž srdeční kolaps a o jeho životě rozhodovaly doslova vteřiny. Nakonec ovšem mohl osobně záchranářům, kteří mu spolu se svědky zachránili život, poděkovat.
15.05.2017 18:15 |

podobné články

Víte, jak správně vybrat invalidní vozík?

 
Doufali jste, že vám invalidní vozík přidělí pojišťovna, ale ta žádost zamítla? Nesmutněte a vyberte si vozík sami. Sice vás to bude něco stát, na druhou stranu budete mít vozík, který vám nikdo nevezme a bude přesně kopírovat vaše potřeby.
21.09.2021 00:15 |

podobné články

Je tohle ještě normální? Američanka si nechala amputovat nohu, aby mohla nosit podpatky

 
My holky máme různé sny - chceme být lékařkami, zpěvačkami, herečkami, manželkami Karla Gotta a nebo manekýnami. Tak jako Američanka Mariah Serrano (21). Pro ni ale dveře modelingu zůstaly zavřeny, a to kvůli tomu, že se narodila s vývojovou vadou zvanou sloní noha. Toužila alespoň po nošení podpatků, a tak si nechala nohu "amputovat":http://www.extra.cz/au-cinan-si-kvuli-nesnesitelnym-bolestem-amputoval-nohu-nozem-a-pilkou a nahradit ji protézou.
30.11.2013 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6486 článků)

Filipovi (31) vlak amputoval nohu! Začal žít druhý život: Nikdy mě nenapadlo, že to vzdám

 
Před devíti lety přebíhal Filip Donée (31) s kamarády v Hodoníně přes koleje ve chvíli, když se blížil vlak. Mladická nerozvážnost ho málem stála život. Týden ležel v umělém spánku v nemocnici na přístrojích. Přes veškerou snahu mu lékaří v Brně už nedokázali zachránit levou nohu. Filip se s tragédií dokázal obdivuhodně vypořádat. Dnes tvrdí, že ani na chvíli nepochyboval, že jeho druhý život má i přes hendikep smysl.
20.07.2021 05:15 |

podobné články

Honzu (24) na poli přejel kombajn: Na vozíku přijel poděkovat záchranářům!

 
Milé překvapení čekalo na záchranáře z Jihlavska. Na základnu je přijel navštívit Honza, jemuž v roce 2019 zachránili život. Tehdy čtyřiadvacetiletý mladík utrpěl vážná zranění poté, co ho na poli přejel kombajn na hrách. Život mu visel na vlásku. Záchranářům v bolestech řekl, že nechce zemřít. Dva roky po nehodě se své zachránce rozhodl navštívit a osobně jim poděkovat. S díky jim zároveň předal dárek.
07.06.2021 05:10 |

podobné články

Zloděj zaházel ukradený vozík pro holčičku větvemi. Policisté ho našli

 
Policisté v úterý objevili po třech týdnech invalidní vozík, o který přišla postižená devítiletá holčička z Liberce při krádeži auta. Shodou okolností se vozík podařilo nalézt kriminalistům z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. Našli ho v ulici U Statku. Byl zaházený větvemi, řekla ve čtvrtek policejní mluvčí Vlasta Suchánková.
19.07.2013 11:15 |

podobné články

Řidič srazil muže a amputoval mu obě nohy: Od nehody utekl!

 
Řádně označili u krajnice své auto a začali dělat svou práci, pak do nich ale se svým autem vletěl zatím neznámý řidič. Oba dělníky vážně zranil, jednomu amputoval obě nohy, druhého odhodil do příkopu. Z místa nehody ale utekl a policii stále uniká!
11.06.2014 17:15 |

podobné články

Řidič Audi vážně zranil dva muže, jednomu amputoval obě nohy! Z místa pak zbaběle utekl!

 
Jihomoravští policisté pátrají po bezohledném řidiči, který naboural odstavenou dodávku a srazil dva muže. Jednomu z nich amputoval nohy, z místa poté utekl.
11.06.2014 15:55 |

podobné články

Policisté na Českolipsku zachránili život Terezce (12): Do záchranky by nepřežila

 
9. června zachránili dva strážnici život dvanáctileté Terezce. Upadla do komatu a jen chrčela. Do příjezdu sanitky by nepřežila. Teď jim mohla sama poděkovat.
21.06.2017 21:45 |

podobné články

Na Zlínsku přejel vlak mladíka, přišel o nohu

 
Muž ležel v kolejišti, vlak mu amputoval nohu nad kotníkem.
13.09.2009 21:00 |

podobné články