Článek

Francouz chtěl zabít mouchu, výsledkem byl ničivý výbuch

 
Zdemolovanou kuchyní a poškozenou střechou skončila o víkendu snaha jistého francouzského seniora zabít mouchu poletující v jeho domě. Muž se ji pokoušel zneškodnit elektrickou plácačkou, ta ale spustila explozi plynu, informoval zpravodajský web BBC. Majitel domu ve vesničce Parcoul-Chenaud nedaleko Bordeaux vyvázl jen s lehkým zraněním na ruce.
07.09.2020 07:35 |

podobné články

Podobné články

Muž chtěl zabít mouchu: Místo toho způsobil ničivý výbuch

 
Nešťastně skončila snaha francouzského seniora, který se pokusil elektrickou plácačkou zabít mouchu. Kvůli úniku plynu totiž způsobil explozi domu. Naštěstí vyvázl jenom s lehkým zraněním.
07.09.2020 08:50 |

podobné články

Reportér spolkl mouchu v přímém přenosu

 
Reportér Mark Potter nechtěně snědl mouchu přímo v ranním živém vstupu. Zkušený novinář měl informovat o úniku ropy v Mexickém zálivu, ale vysílání narušila moucha, která reportérovi vletěla do pusy. Potter chtěl mouchu vykašlat, ale už bylo pozdě. Jelikož ranní relace American morning se těší ve Státech velké oblibě, tak reportérův incident sledovaly miliony lidí.
28.05.2010 02:10 |

podobné články

Šéf věznice chtěl ušetřit v restauraci, do talíře hodil mouchu. Nachytala ho kamera

 
Polský šéf věznice si utrhl pořádnou ostudu. Na dovolené v Chorvatsku chtěl ušetřit za účet v restauraci, tak si připravil lest. Do talíře hodil mouchu a chtěl si stěžovat. Z podniku odešel bez placení jako omluvou, jenže na jeho podfuk se přišlo!
22.07.2016 15:30 |

podobné články

Obama v televizním přenosu zabil otravnou mouchu

 
VIDEO: Americký prezident Barack Obama v úterý předvedl svůj talent, když velmi rychle a přesně zlikvidoval mouchu, která ho otravovala při rozhovoru pro televizní stanici CNBC.
17.06.2009 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2479 článků)

Obama si to rozházel u ochránců zvířat, zabil mouchu

 
Ani den netrvalo, než se ochránci zvířat ozvali proti skvělé trefě amerického prezidenta Baracka Obamy, který při rozhovoru v televizi CNBC zabil na první pokus mouchu, která ho obtěžovala. Podle ochránců zvířat se ale zachoval nehumánně. Raději by viděli, kdyby si došel pro speciální chytač much.
18.06.2009 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2479 článků)

Ochránci zvířat Obamovi: Nech mouchu žít!

 
Povedený kousek amerického prezidenta Baracka Obamy, kdy v přímém přenosu na první pokus zabil otravnou mouchu, ochránce zvířat nenadchl.
18.06.2009 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2479 článků)

Zac Efron: Sním i mouchu!

 
Herec Zac Efron je ideálním jedlíkem pro každou hospodyňku. Slupne totiž úplně všechno, i když mu na talíři předloží mouchu. Hvězda Muzikálu ze střední se přiznala, že nemá s apetitem problémy.
09.08.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (163 článků)

Reportér spolkl velkou mouchu během přímého přenosu

 
Reportér Mark Potter nechtěně posnídal mouchu během živého rozhovoru v ranním televizním pořadu. Zkušený novinář obvykle komentuje živé vstupy i z nebezpečných míst. Tentokrát měl informovat o úniku ropy v mexickém zálivu. Vážnost situace však narušila moucha, která Potterovi vlétla do úst.
21.05.2010 07:20 |

podobné články

Ničivý požár v Příbrami: Na místě jsou vážně popálení lidé, svědci mluví o výbuchu

 
Nejdřív výbuch a pak ničivý požár zasáhl v pondělí večer byt v Příbrami. Nejméně tři lidé byli vážně popáleni. Hasičům se oheň podařilo po půl hodině dostat pod kontrolu.
05.11.2018 19:35 |

podobné články

Francouz Jean-Yves Blondeau: Kolečkový šílenec! Jel 116 km/hod. po břiše!

 
Odvážný a patrně také šílený je Francouz JeanYves Blondeau (42). Cvok, říkájí mu Rollerman. A hlavně připomíná obřího barevného brouka. Je to blázen? Sebevrah? Nebo jen člověk, který si vymyslel svůj sport? Francouz se ve svém speciálním obleku s jedenatřiceti kolečky spustil po břiše z kopce v provincii Chunan v Číně.
30.07.2012 05:15 |

podobné články

Furch, Francouz… A dál? Nemůžu ani naznačit, ošívá se Francouz

 
Na šampionátu se v českém dresu představili ve 2 zápasech už 2 gólmani. Dominik Furch v pátek famózně vychytal výhru 3:0 nad Rusy, o den později stanul v brankovišti Pavel Francouz a přispěl k úspěchu s Lotyši v nájezdech. Po dnešním volnu čeká národní tým zítra večer duel s neoblíbenými Švédy. Kdo bude chytat proti nim? Toť otázka… Otázka, na níž od nikoho kompetentního z české reprezentace nedostanete odpověď.
08.05.2016 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Furch (16 článků) , Pavel Francouz (24 článků)

Vyhrát skupinu je parádní vizitka, míní Francouz. Ale na konci jsme se klepali

 
V závěru utkání se Švýcary dostal podle svých slov – s nadsázkou samozřejmě – gólman Pavel Francouz málem infarkt. Soupeř totiž z jasně vyhraného duelu udělal drtivým tlakem při hře bez brankáře drama, snížil z 2:5 na 4:5 a čeští reprezentanti nakonec nebyli v poslední minutě daleko tomu, aby ztratili výhru a tím pádem i jistotu celkového triumfu ve skupině mistrovství světa, kterou už měli téměř v kapse. Francouz ale společně s bránící pěticí úsilí Švýcarů přestál bez 5. inkasované branky a nakonec si mohl oddechnout.
17.05.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Francouz (24 článků)

Ničivý požár v Chrastavě: Plameny zastavily i vlaky!

 
Ničivý požár v průmyslové zoně v Chrastavě na Liberecku včera zaměstnal hasiče i policisty. Před plameny museli evakuovat 100 lidí, nasazen byl i vrtulník.
27.02.2021 12:00 |

podobné články

Za ničivý výbuch u Národního divadla nebude nikdo potrestán! Jak to?

 
Za loňský výbuch plynu v pražské Divadelní ulici nebude nikdo potrestán. Způsobilo jej porušení technických norem v 70. letech minulého století. Viník, stavbyvedoucí bývalého podniku Středočeské plynárny, již před delší dobou zemřel.
05.03.2014 18:55 |

podobné články

Ničivý výbuch na hlavní třídě ve Vídni! Mladík (19) ho nepřežil

 
Nejméně jednoho mrtvého si vyžádal silný výbuch, který dnes dopoledne vážně poškodil jeden z domů na proslulé vídeňské nákupní třídě Mariahilfer Strasse.
26.04.2014 16:25 |

podobné články

Výbuch v domě ve Šlapanicích: Milionová škoda, majitel skončil v nemocnici

 
Podle všeho výbuch kamen se podepsal pod ničivý oheň, který v sobotu odpoledne zasáhl rodinný dům v centru Šlapanic na Brněnsku. Majitele obydlí, staršího muže, převezla záchranka do nemocnice.
29.10.2017 09:25 |

podobné články

Muž se chtěl zabít a čekal na výbuch plynu. Ohrožoval i další nájemníky

 
Muž (52) v pražském Břevnově chtěl v pátek večer spáchat sebevraždu. Ve svém bytě pustil plynové spotřebiče a čekal na samovolný výbuch. Ohrožoval tím i ostatní nájemníky domu v Patočkově ulici.
13.07.2013 16:30 |

podobné články

Obrazem: Ničivý liják v Aténách! Zemřela žena, padaly domy, doprava stojí

 
VIDEO: Ničivý liják zasáhl dnes řeckou metropoli Atény. Proudy hnědé vody zablokovaly dopravu, spadl jeden ze starších domů, lidé zůstali odříznuti od okolního světa, jedna žena zemřela – a nejspíš nebude jedinou obětí.
22.02.2013 17:35 |

podobné články

MZV: Česká republika odsuzuje ničivý útok vyděračského programu WannaCry

 
Česká republika ostře odsuzuje ničivý útok vyděračského programu WannaCry z května 2017, který postihl tisíce počítačů v téměř stovce zemí. V tomto ohledu vyjadřuje hluboké znepokojení nad novými zjištěními vlády USA, které přisuzují tento útok Severní Koreji.
26.12.2017 15:20 |

podobné články