Článek

Fotokvíz Ulice: Poznejte své oblíbené uličníky a uličnice jen podle očí

 
Připravili jsme si pro vás zábavný fotokvíz, který naruší váš každodenní stereotyp a prověří, jak dobře znáte oči herců ze seriálu Ulice. Mnohé z nich vídáte každý všední podvečer už řadu let, a tak předpokládáme, že je máte nakoukané opravdu důkladně.
18.11.2023 09:00 |

podobné články

Podobné články

Fotokvíz: Určete správně oblíbené české filmy jen podle fotky. 10 z 10 nezvládne skoro nikdo

 
Pro pozorné diváky se zálibou v českých a československých filmech všech žánrů bude následující fotokvíz procházkou růžovým sadem. Ať už ho ale zvládnete s přehledem nebo se dopustíte nějaké té chybičky, věříme, že se při něm dobře pobavíte a odreagujete.
28.10.2023 09:00 |

podobné články

Fotokvíz pro zahnání nudy a osvěžení znalostí české filmové tvorby

 
Jestli přemýšlíte, jak si ukrátit dlouhou chvíli a zahnat nudu, zkuste třeba náš zábavný fotokvíz. Jen ti, kdo mají dobrý postřeh a přehled o české kinematografii, zvládnou správně přiřadit všechny fotografie k názvům příslušných filmů.
27.08.2023 09:00 |

podobné články

Fotokvíz k československým rodinným filmům a komediím: Ukažte, jak je znáte

 
Pokud jde o slavné československé komedie a rodinné filmy, hrdě se prohlašujete za jejich neomylného znalce. V tom případě vám jistě nebude vadit, když si vaše vědomosti trošku otestujeme. Náš zábavný fotokvíz prověří, zda zvládnete správně přiřadit fotky k odpovídajícím filmům.
08.10.2023 09:00 |

podobné články

Fotokvíz ze světa kouzelných českých pohádek. Dokažte, že je znáte opravdu dobře v extra těžkém testu

 
S tím, jak se pomalu blíží Vánoce, nastává čas radostného očekávání a těšení se na stromeček, dárečky i nepostradatelné české pohádky. Ty na našich televizních obrazovkách nesmějí nikdy chybět, ačkoli je beztak známe nazpaměť. Možná dokonce tak dobře, že nás nezaskočí ani záludný fotokvíz.
19.11.2023 09:00 |

podobné články

Umíte si správně odličovat oči?

 
Pokud patříte k ženám, pro něž je dokonale nalíčená tvář samozřejmostí, bez které nevyjdou z domu, nesmíte zapomínat ani na pořádné odlíčení a následnou péči o pleť dřív, než jdete spát. V průběhu dne se na tváři kromě líčidel usadí i drobné částečky nečistoty, ty spolu s odumřelými kožními buňkami mohou ucpat póry a způsobit výskyt zánětlivých  pupínků. Pokud byste šla spát s nevyčištěnou pletí, nemohla by pořádně dýchat a regenerovat. Proto je odlíčení tak důležité. A správné odličování začíná očima. Čím odlíčit oči Pokožka na očních víčcích je velmi jemná, neměla byste ji otírat silou. Na jemné odličování existuje řada přípravků, s nimiž to jde snadno a bez hrubého stírání. Odličovač očí vybírejte podle toho, jak citlivou máte pleť (na citlivější použijte přípravek s nápisem “sensitive”). Také na voděodolnou řasenku potřebujete speciální odličovač, který si s ní beze zbytku poradí. Na odličování očí můžete použít i jemnou micelární pleťovou vodu, ta si poradí i s make-upem. Jestli tu správnou čistící kosmetiku pro sebe teprve hledáte, nezapomeňte na test na alergickou reakci. Vyzkoušejte si ji nejdříve na pokožce mimo obličej, jestli nepálí nebo nesvědí. Teprve pak ji použijte i na tvář a oči. Správný postup odlíčení očí Jestli používáte kontaktní čočky, odložte je dřív, než začnete s čištěním víček. Pak naneste odličovač na vatový tampon, ten přitiskněte na pleť a nechte chvilku působit, aby se barva na víčcích rozpustila. Teprve potom jemnými tahy setřete ve směru shora dolů. Stejně postupujte i u řasenky, i tady stírejte nanesenou barvu od kořínků ke konečkům. V žádném případě oči nemněte ani silou nedrhněte sem tam, mohla byste si narušit vnější ochrannou vrstvu pleti a způsobit si drobné bolestivé oděrky. Při takovém zacházení s jemnou kůží kolem očí byste také mnohem dříve přišla k očním vráskám. A to jistě nechcete. Na důkladně vyčištěné oči... Čtěte více Příspěvek Umíte si správně odličovat oči? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.02.2018 05:05 |

podobné články

Uličnice z Ulice! Herečka Krejčíková si na parketu olizovala ňadra!

 
Mladinká hvězdička nekonečného seriálu Ulice Aneta Krejčíková (21) to v sobotu pořádně rozjela v jednom pražském nočním klubu. Během večera si uprostřed parketu začala olizovat prsa.
02.04.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (324 článků)

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Uličník pro "uličníky". Speciálně upravený autobus v Praze 4 zabaví děti během letních prázdnin

 
V ulicích Prahy 4 se v létě objeví tak trochu jiný autobus s názvem Uličník. Speciálně upravený autobus bude brázdit ulice městské části a nabídne místní mládeži jak volnočasové aktivity, tak sociálně-pedagogické služby. Jeho služby jsou přístupné všem dětem od 10 do 18 let a jeho cíl je především nabídnout dětem smysluplnou aktivitu a tím minimalizovat konflikty, nebo případnou trestnou činnost.
29.07.2020 06:10 |

podobné články

Základy péče o oční okolí

 
Oblast okolo očí je nejcitlivějším místem na těle, proto je potřeba věnovat jí maximum pozornosti a správné péče. Právě okolo očí vznikají první vrásky, které jsou pro většinu žen doslova noční můrou. Péče o oční okolí by tak měla být samozřejmostí vašeho každodenního rituálu. Jenže jak na to? Chcete-li si co možná nejdéle udržet mladistvý vzhled a zabránit vzniku nechtěných vrásek, přečtěte si pozorně dnešní článek. Společně se v něm podíváme na základy péče o oční okolí. Jaká by měla být péče o oční okolí Jak bychom se měli starat o citlivou oblast okolo očí, kde je kůže nejtenčí a rovněž i nejvíce náchylnější k projevům stárnutí? Používejte vhodný krém Určitě víte, že se na trhu s kosmetikou hojně objevují krémy určené pro péči o oční okolí. Ženy je často používají a vkládají do nich své naděje o mladistvějším vzhledu. Jenže ne každá používá správný krém, mnoho z nich dokonce na tuhle oblast nanáší krém na ruce nebo na tělo v domnění, že tím nemohou nic zkazit – důležité přeci je, že si oblast očí promazávají a je přece jedno, co k tomu používají. Chyba! Krémy určené pro oční okolí mají speciální složení, které se výrazně liší od krémů na ruce, na tělo nebo na obličej. Nebojte se krémy střídat Dalším nešvarem, kterého se hodně žen dopouští, je používání stále jednoho a toho samého krému. Možná si i vy říkáte, že pokud vám jeden určitý krém vyhovuje, byla by chyba jej měnit nebo dokonce střídat s jiným krémem. Pravda je ale takové, že je pokožka okolo očí velice citlivá a potřebuje dostatečné vyživování a hydratování. Doporučuje se tedy krémy střídat, zatímco ráno byste si pod oči měli nanést krém výživný, večer naopak zvlhčující. Nanášejte krém správně Nutno podotknout i chyby, kterých se dopouštíte při nanášení krému. Mít vhodný výrobek je... Čtěte více Příspěvek Základy péče o oční okolí pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.03.2017 15:10 |

podobné články

Zásady péče o pokožku kolem očí

 
Jemná kůže kolem očí dělá ženám vrásky a to doslova. Již okolo dvacátého pátého roku se mohou začít v této nejcitlivější oblasti celého obličeje objevovat první mimické vrásky v podobě malých vějířků. Zatímco kůže na obličeji je silná až 2 mm, jemná pokožka kolem očí pouze 0,5 mm. Není tedy divu, že vnější vlivy jako je vítr, světlo či sluneční paprsky, zanechávají v okolí očí viditelné stopy. S přibývajícími roky pleť navíc ztrácí pružnost i elasticitu, a když se k tomu všemu ještě přidá pláč, smích, mnutí očí a mimika, je na viditelné stárnutí zaděláno. Úderem dvacátých pátých narozenin by tedy každá žena měla nastudovat zásady péče o pokožku okolo očí a již na vždy je poctivě dodržovat.
15.04.2013 00:15 |

podobné články

Hurá do školy! Pohodlná móda a stylové doplňky pro malé uličníky

 
Dva měsíce prázdnin utekly jako voda a škola klepe na dveře. Inspirujte se a oblečte své malé miláčky pohodlně a stylově. Za slušné chování a pěkné známky jim můžete pořídit hravé doplňky, které děti ocení.
29.08.2013 07:10 |

podobné články

V seriálu ZOO má Robert Urban dva uličníky. Jak to má s dětmi herec ve skutečnosti? Už plánuje své vlastní?

 
Herec Robert Urban září na Primě jako soudce Petr Kříž, který ovdověl a zůstal sám na svá dvojčata Sofii a Bena. Respektive nezůstal na ně úplně sám, má hospodyni i chůvu Viky, se kterou čeká další dítě.
09.10.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Robert Urban (47 článků) , Robert Urban (35 článků)

Puberťáci zdemolovali auto, pak se schovali v křoví. Policie je našla raz dva

 
Ti by zasloužili! Tři chlapci (15, 17) a jedna dívka (16) se jen tak z nudy pustili do zaparkovaného automobilu v Rezlerově ulici v Praze 10. Video z kamery, která všechno natočila, ukazuje uličníky, jak po voze skáčou, a dokonce se snaží mu odlomit dveře. Když na ně kolemjdoucí zavolali policii, snažili se schovat v křoví.
27.12.2015 15:50 |

podobné články

Fotokvíz: Teď máte šanci předvést, zda se vyznáte v českých seriálech a poznáte ten správný jen podle fotky

 
České seriály, staré i ty novější, patří k oblíbeným stálicím našich televizních obrazovek. Některé z nich máme tak rádi, že si je můžeme pouštět stále dokola. Pokud to platí i ve vašem případě, pak by pro vás neměl být problém určit konkrétní seriály podle fotek.
21.10.2023 07:15 |

podobné články

Babišův úřad s námi jedná jak s uličníky. Ministr vypráví pohádky, nevzdává se šéf Soukromníků v boji proti novinkám

 
ROZHOVOR Stát svléká podnikatele do naha. Nutnost informovat stát tom, s kým kdo obchoduje a v jakém objemu je porušováním obchodního tajemství. Podnikatelé si budou muset připlatit. Pokuty mohou být až půlmilionové. Kontrolní hlášení DPH je možná horší neží EET, říká PL šéf Soukromníků Petr Bajer.
29.10.2015 13:56 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem pro Ženy o 3x televizní hru Gameshow

 
GAMESHOW je jedinečná interaktivní domácí televizní hra, při které se báječně pobavíte a zároveň zdokonalíte své vědomosti. Hra je určena pro 1 až 4 hráče nebo 2 až 4 týmy. Ovládání probíhá přes bezdrátové multifunkční ovládače a hráči jsou instruováni známým hercem a zpěvákem Dušanem Vitázkem nebo pokyny na obrazovce. Konzola obsahuje více než 1500 otázek a úkolů, které jsou rozděleny do osmi kategorií: test, fotokvíz, rychlejší vyhrává, hledání slov, kreslení, modelování, pantomima a město, jméno, zvíře, věc.
12.08.2013 00:10 |

podobné články

Dovolená jako sen! Poznejte klokany, gorily i tučnáky!

 
Nemusíte jezdit jen do Chorvatska, Bulharska či Řecka. Zkuste něco nového! Poznejte nejen krajinu a zvyky místních lidí, ale hlavně nezapomenutelnou faunu! Jste-li milovníky zvířat, máme pro vás pár tipů, kde je můžete pozorovat v jejich přirozeném prostředí.
31.03.2014 13:15 |

podobné články

V zábavném fotokvízu si můžete ověřit, jak dobře znáte zahraniční trháky

 
Zahraniční filmy plné napětí, akce, dobrodružství, lásky nebo smíchu má každý rád. Náš fotokvíz ale neprověří jenom vaši znalost vybraných trháků, nýbrž také vaši pozornost a postřeh. Zkuste podle náhodných fotek určit, o jakou podívanou se jedná.
04.11.2023 09:00 |

podobné články

Roušky způsobují vysušení očí, zjistili lékaři. A i přes oči se můžete nakazit koronavirem

 
Časté nošení roušky může škodit očím. Studii s takovým upozorněním zveřejnili oční lékaři z americké kliniky v Salt Lake City. Během pandemie totiž na kliniku přicházeli pacienti, kteří si stěžovali na podrážděné, suché oči a časté záněty. Nošení roušky je podle lékařů nezbytné, ale lidé by měli v době pandemie více pečovat právě o oči. To potvrzuje i český specialista MUDr. Martin Choleva. Pokud nás svědí oči, máme tendence si do nich sahat, což může být potencionálně nebezpečné pro přenos covidu-19.
07.11.2020 05:35 |

podobné články