Článek

FOTOKVÍZ: Pro toho, kdo má rád české filmy, bude náš kvíz brnkačka

 
Odložte na chvíli tu nudnou práci a odpočiňte si u zábavného fotokvízu, který prověří, jak dobře se vyznáte v oblíbených českých filmech. Čeká vás všehochuť zahrnující různé žánry, časová období i rozmanité herecké obsazení, ale pokud máte postřeh, nemusíte se ničeho obávat.
11.11.2023 07:15 |

podobné články

Podobné články

Fotokvíz pro zahnání nudy a osvěžení znalostí české filmové tvorby

 
Jestli přemýšlíte, jak si ukrátit dlouhou chvíli a zahnat nudu, zkuste třeba náš zábavný fotokvíz. Jen ti, kdo mají dobrý postřeh a přehled o české kinematografii, zvládnou správně přiřadit všechny fotografie k názvům příslušných filmů.
27.08.2023 09:00 |

podobné články

Fotokvíz: Určete správně oblíbené české filmy jen podle fotky. 10 z 10 nezvládne skoro nikdo

 
Pro pozorné diváky se zálibou v českých a československých filmech všech žánrů bude následující fotokvíz procházkou růžovým sadem. Ať už ho ale zvládnete s přehledem nebo se dopustíte nějaké té chybičky, věříme, že se při něm dobře pobavíte a odreagujete.
28.10.2023 09:00 |

podobné články

Fotokvíz k československým rodinným filmům a komediím: Ukažte, jak je znáte

 
Pokud jde o slavné československé komedie a rodinné filmy, hrdě se prohlašujete za jejich neomylného znalce. V tom případě vám jistě nebude vadit, když si vaše vědomosti trošku otestujeme. Náš zábavný fotokvíz prověří, zda zvládnete správně přiřadit fotky k odpovídajícím filmům.
08.10.2023 09:00 |

podobné články

Fotokvíz ze světa kouzelných českých pohádek. Dokažte, že je znáte opravdu dobře v extra těžkém testu

 
S tím, jak se pomalu blíží Vánoce, nastává čas radostného očekávání a těšení se na stromeček, dárečky i nepostradatelné české pohádky. Ty na našich televizních obrazovkách nesmějí nikdy chybět, ačkoli je beztak známe nazpaměť. Možná dokonce tak dobře, že nás nezaskočí ani záludný fotokvíz.
19.11.2023 09:00 |

podobné články

Fotokvíz Ulice: Poznejte své oblíbené uličníky a uličnice jen podle očí

 
Připravili jsme si pro vás zábavný fotokvíz, který naruší váš každodenní stereotyp a prověří, jak dobře znáte oči herců ze seriálu Ulice. Mnohé z nich vídáte každý všední podvečer už řadu let, a tak předpokládáme, že je máte nakoukané opravdu důkladně.
18.11.2023 09:00 |

podobné články

Kdo má rád AZ-kvíz, neměl by si nechat ujít ani náš kvíz

 
Vědomostní soutěž AZ-kvíz se začala objevovat na televizních obrazovkách od ledna 1997 a stále je populární. Jedná se o vůbec nejdéle vysílaný pořad tohoto druhu u nás. Soutěžící láká na peněžní i věcné ceny a divákům slibuje zábavu i poučení. Zahrnuje totiž rozličné otázky ze všech možných oblastí.
18.05.2023 17:30 |

podobné články

AZ-kvíz: Buďte jedním z těch, kteří uspějí v našem vykutáleném kvízu

 
AZ-kvíz je nejdéle vysílanou vědomostní soutěží na našich televizních obrazovkách. Nadále přitahuje zájemce z řad mužů i žen, kteří si touží odnést sice nevelkou, ale stále atraktivní výhru. Zahrajte si s námi náš vlastní kvíz jen tak pro zábavu a odreagování.
27.11.2023 11:30 |

podobné články

Kvíz na téma "Český hokej", nasbíráte plný počet bodů?

 
Celý svět žije momentálně MS v hokeji, které náš tým zahájil na jedničku. Jak dobře znáte český hokej vy? Troufnete si na kvíz, který se netýká ničeho jiného, než právě našeho hokeje? Kvíz obsahuje 20 otázek!
08.03.2016 14:40 |

podobné články

AZ-kvíz neztrácí přízeň diváků ani po 26 letech, zkuste si ho v našem kvízu nanečisto

 
Když AZ-kvíz vstoupil roku 1997 do vysílání, nikdo asi nečekal, že se jednou stane nejdéle trvající soutěží tohoto druhu na našich televizních obrazovkách. Snad každý někdy zatoužil zúčastnit se ho a přinést si z výherního bankomatu lákavou prémii. S námi si teď můžete zkusit náš vlastní kvíz.
01.11.2023 11:30 |

podobné články

V zábavném fotokvízu si můžete ověřit, jak dobře znáte zahraniční trháky

 
Zahraniční filmy plné napětí, akce, dobrodružství, lásky nebo smíchu má každý rád. Náš fotokvíz ale neprověří jenom vaši znalost vybraných trháků, nýbrž také vaši pozornost a postřeh. Zkuste podle náhodných fotek určit, o jakou podívanou se jedná.
04.11.2023 09:00 |

podobné články

Velmi Těžký Kvíz 3 - dokažte svou znalost her od BioWare

 
Stejně jako minulý rok vám díky benevolenci pořadatelů BioConu, srazu fanoušků her BioWare, nabízíme možnost vyzkoušet obtížný kvíz, který je vždy připraven pro návštěvníky akce. Letos mu pořadatelé vlepili název Velmi Těžký Kvíz 3 a ne nadarmo. Z těch několika desítek soutěžících nedokázal ani jeden odpovědět správně na všech 20 otázek, nejlepší luštitel...
03.12.2010 14:45 |

podobné články

KVÍZ: Který Slovák měl hrát majora Zemana? Znáte hvězdy let 1968–1978?

 
I tento týden si můžete ověřit své vědomosti o československých osobnostech. Další kvíz se týká desetiletky 1968–1978. Připomeňte si při příležitosti oslav 100. výročí vzniku Československa známé tváře, které ve své době platily za celebrity. Tento kvíz je navíc součástí soutěže 100 let.
24.09.2018 12:05 |

podobné články

Velký vánoční kvíz: Kdo to ví, odpoví! Co všechno víte o Vánocích?

 
Opravdu si myslíte, že víte o nejoblíbenějších svátcích na světě úplně vše? Zkuste si v rodině náš kvíz a ten, kdo vyhraje, bude mít právo třeba jako první ochutnat čerstvé cukroví.
24.12.2013 19:42 |

podobné články

Víte, kterou větou začínají slavné české filmy? Otestujte si znalosti v našem kvízu

 
Máte rádi notoricky známé české filmy, které jste viděli nesčetněkrát? Myslíte si, že je znáte dokonale a nemůže vás nic překvapit? Pokud ano, je dnešní kvíz tou pravou výzvou. Vzpomenete si, kterou větou tyto filmy začínají? Kvíz obsahuje 20 otázek a na výběr máte vždy ze 4 možností.
20.02.2016 10:00 |

podobné články

Pět osvědčených rad, jak být fit do plavek

 
Doba dovolených se pomalu blíží a s nimi i plavková sezóna, která neúprosně klepe na dveře. Rok lenošení a válení na gauči se u většiny z nás odrazil v kilech navíc a nelichotivých špíčcích. Nemusíme ale propadat panice, ještě máme dost času svoji stávající figuru viditelně změnit k lepšímu. A to i bez velkého přemáhání a trápení – stačí ke zdravému jídelníčku vybrat aktivitu, která je vám blízká. Záleží jen na vás, zda popadnete činky, obujete běžecké boty či šlápnete do pedálů. Pokud stále tápete, jak co nejrychleji a nejefektivněji dosáhnout vysněného cíle, přinášíme osvědčené tipy, díky kterým bude návrat do letní formy brnkačka!
28.06.2021 12:15 |

podobné články

Fotokvíz: Teď máte šanci předvést, zda se vyznáte v českých seriálech a poznáte ten správný jen podle fotky

 
České seriály, staré i ty novější, patří k oblíbeným stálicím našich televizních obrazovek. Některé z nich máme tak rádi, že si je můžeme pouštět stále dokola. Pokud to platí i ve vašem případě, pak by pro vás neměl být problém určit konkrétní seriály podle fotek.
21.10.2023 07:15 |

podobné články

KVÍZ: Ověřte si, jak dobře znáte kultovní trilogii Slunce, seno

 
Filmy se staly kultovními, a to zejména díky své zábavnosti a nostalgické atmosféře komunistického Československa. Pokud máte rádi české filmy a chcete se trochu pobavit, určitě byste si neměli nechat ujít tyto komedie. A jak dobře je vlastně znáte? Vyzkoušejte si náš malý kvíz a ověřte si své filmové znalosti.
20.05.2023 07:15 |

podobné články

KVÍZ: Kdo nezná kultovní film Pelíšky, jako by ani nebyl Čech

 
Bez nadsázky lze říct, že jsou Pelíšky kultovním českým filmem. Snad každoročně jsou reprízovány na Štědrý den. Spousta z nás je zná prakticky nazpaměť. Jak jste na tom vy? Zkuste si náš kvíz.
17.10.2023 09:00 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem pro Ženy o 3x televizní hru Gameshow

 
GAMESHOW je jedinečná interaktivní domácí televizní hra, při které se báječně pobavíte a zároveň zdokonalíte své vědomosti. Hra je určena pro 1 až 4 hráče nebo 2 až 4 týmy. Ovládání probíhá přes bezdrátové multifunkční ovládače a hráči jsou instruováni známým hercem a zpěvákem Dušanem Vitázkem nebo pokyny na obrazovce. Konzola obsahuje více než 1500 otázek a úkolů, které jsou rozděleny do osmi kategorií: test, fotokvíz, rychlejší vyhrává, hledání slov, kreslení, modelování, pantomima a město, jméno, zvíře, věc.
12.08.2013 00:10 |

podobné články