Článek

Fotograf představil unikátní kalendář: Nahé krásky z ptačí perspektivy!

 
Mladý profesionální fotograf Jakub Štěpán má za sebou už tisíce portrétů, svateb, maturitních plesů i jiných štací, i tak si ale čas od času udělá radost a pustí se do vlastního uměleckého projektu. Po Human Eye, v rámci kterého nasnímal s maximálními detaily oči bezmála tisícovky zájemců, nyní přichází s dalším zářezem – s krásnými ženskými akty nafocenými z neokoukané „droní“ perspektivy.
19.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štěpán (12 článků)
Podobné články

Kalendář fotbalistů Mladé Boleslavi zdobí nahé krásky

 
Vlastní kalendář na rok 2010 mají i fotbalisté prvoligové Mladé Boleslavi. Od těch předchozích je jiný v tom, že ho kromě hráčů zdobí i svůdné krásky, které pózují nahé.
03.12.2009 00:05 |

podobné články

DECHBEROUCÍ GALERIE: Světová města z ptačí perspektivy!

 
Podívejte se na úžasné fotografie světových měst, která byla vyfocena z ptačí perspektivy. Fotografie byly pořízeny v průběhu tří let po celém světě a jsou doslova dechberoucí. To musíte vidět!
20.12.2013 21:17 |

podobné články

Kotzian (ODS): Prezentace přestavby železničního uzlu z ptačí perspektivy pokračují

 
Město připravilo po velkém zájmu občanů v květnu a červnu nové termíny prezentací přestavby železničního uzlu. Pohled z ptačí perspektivy umožní zájemcům seznámit se s principem řešení i rozsahem tohoto důležitého brněnského projektu.
19.09.2014 07:35 |

podobné články

Areál lidického památníku z ptačí perspektivy

 
Areál lidického památníku se nachází v místech původní obce, kterou v červnu 1942 zničili nacističtí okupanti. Ti zde během svého běsnění zastřelili 173 mužů, ženy byly internovány v koncentračním táboře a většina dětí zavražděna plynem. Jejich osud připomíná sousoší 82 bronzových postav. Podívejte se na památník tak trochu jinak, z ptačí perspektivy.
23.08.2015 10:55 |

podobné články

Milovníci výšek a focení: Třicet lidí zjistilo, jak vypadá Praha 7 z ptačí perspektivy

 
Jak vypadá Praha 7 z ptačí perspektivy? Možnost vyfotografovat si ulice z výšky mělo 15. září jen pár vyvolených díky workshopu Holešovické střechy, který je součástí festivalu Fotosféra. Zájem o nevšední zážitek ze střech nejvyšších budov v Holešivích byl obrovský. A tak se kapacita třiceti lidí naplnila během jednoho dne od zveřejnění události. Návštěvníci se tak podívali na střechu Národní Galerie, Business centra Rosmarin, Business Parku Classic 7, Lihthouse Watherfront Tower a na střechu Nejvyššího kontrolního úřadu.
15.09.2016 22:30 |

podobné články

Země z ptačí perspektivy: Tohle jsou nejlepší fotky zachycené drony!

 
Drony s kamerou jsou fenoménem této doby. Jejich cena není nijak závratná, a tak se bezpilotní přístroje těší čím dál větší oblibě a rozšířenosti. Hlavní výhodou dronů je bezpochyby to, že s jejich pomocí lze pořídit úchvatné a jedinečné snímky z ptačí perspektivy. Podívejte se s námi na ty nejlepší snímky tohoto roku.
22.09.2016 06:00 |

podobné články

VIDEO: Silvestrovská Praha z ptačí perspektivy: Takhle vypadalo slavící město krátce po půlnoci

 
Moře tisíců světel, ve kterém se jako blesk z čistého nebe zjevují malé ohníčky a stejně rychle zase pohasínají... Tak kouzelný byl pohled na silvestrovskou Prahu těsně po půlnoci, kdy se slavící město začalo loučit s předešlým rokem a začalo bujaře vítat ten nadcházející. Z ptačí perspektivy zachytili oslavy policisté z letecké služby, kteří dohlíželi na hladký průběh nejočekávanější noci roku. Pojďte se také proletět nad oživlou Prahou!
03.01.2018 19:35 |

podobné články

Pražská průmyslová zóna mění tvář. Palmovka Open Park z ptačí perspektivy

 
Stará pražská průmyslová čtvrť Palmovka, která se těšila největšího rozkvětu za první republiky, avšak v posledních desetiletí se z ní stal jeden z mnoha pražských brownfieldů, postupně během posledních let dostává novou tvář. Vzniká tam nové luxusní centrum, které výrazně mění strukturu celého okolí. Prohlédněte si novou administrativní čtvrť nejen z ptačí perspektivy v následujícím videu.
09.10.2018 16:55 |

podobné články

VIDEO: Silvestr v Praze z ptačí perspektivy: „Hořící“ Václavák a tisíce záblesků!

 
Praha sice letos místo novoročního ohňostroje zvolila klidnější videomapping, o silvestrovské půlnoci to ale na žádný klid nevypadalo. Stejně jako každý rok se ulicemi hlavního města rozléhaly desetitisíce ran doprovázené barevnými záblesky, kterými nejen turisté chtěli oslavit příchod Nového roku. Podívejte se, jak ohňostroje o silvestrovské půlnoci vypadaly z ptačí perspektivy!
06.01.2020 13:05 |

podobné články

Okouzlující krása z nadhledu: Podívejte se na svět z ptačí perspektivy!

 
Mít tak křídla a vidět svět z ptačí perspektivy. Kdo o tom alespoň jednou nesnil? Pár dobrodruhů to pravda i zkusilo, ale o svém zážitku už nějak nemohli referovat. Naštěstí už je bezpečnější cesta, jak získat nadhled.
07.10.2020 11:30 |

podobné články

Zdroj stavebního materiálu i pitné vody. Pískovna Křenek z ptačí perspektivy

 
Pískovny nepředstavují jen zdroj stavebního materiálu, ale jsou také často útočištěm pro živočišné druhy i zdrojem čisté vody. Díky záběrům z dronu se můžete podívat na to, jak vypadá z ptačí perspektivy pískovna Křenek.
04.11.2020 14:20 |

podobné články

Prohlédněte si středověké městečko na Barrandově z ptačí perspektivy

 
Středověkým městem jako vystřiženým z Francie 14. století disponují Barrandovská filmová studia. Jeho plocha by se vešla na přibližně třicet fotbalových hřišť. Právě tady se natáčel například seriál Soumrak templářů či nový dokument Jako letní sníh o životě Jana Ámose Komenského. Celé městečko přitom filmaři museli stavět nadvakrát. V reportáži si ho můžete prohlédnout i z ptačí perspektivy.
01.04.2021 16:25 |

podobné články

Jedenáctimilionová škoda, 36 nabouraných aut, 11 hodin stojící dálnice: Nehoda na D5 z ptačí perspektivy

 
Celkem 36 zničených vozidel, škoda 10 975 000 korun, celých 11 hodin zastavený provoz ve směru na Prahu a pokuty několika řidičům. Taková je bilance čtvrteční havárie na dálnici D5 u Žebráku. Ačkoliv nehoda vypadala hrozivě, nikdo nepřišel o život a celkově si kolize vyžádala šest zraněných, z toho čtyři naštěstí jen lehce. Policie zveřejnila fotografie z dronu, které dokumentují celou nehodu z ptačí perspektivy.
23.01.2022 05:15 |

podobné články

Víte, co je lunární kalendář a k čemu ho můžete využít?

 
Lunární kalendář je kalendář založený na měsíčních cyklech fází Měsíce (synodických měsících, lunacích), na rozdíl od solárních kalendářů, jejichž roční cykly vycházejí pouze přímo ze slunečního roku. Nejčastěji používaný kalendář, gregoriánský kalendář, je solární kalendářní systém, který se původně vyvinul ze systému lunárního kalendáře.
10.06.2022 05:30 |

podobné články

Moss a Jovovich: Nahé září v kalendáři

 
Je určen pouze VIP osobnostem a vyjde již po devětatřicáté. Kalendář Pirelli 2012 ukáže tentokrát vnady Kate Moss (37), Milly Jovovich (35) či modelky Isabely Fontany (28). Snímky vznikly na Korsice a nafotil je zkušený italský fotograf Mario Sorrenti. Koncept nazval Mdloba: extáze zachycené na fotografiích.Kalendář Pirelli, který je tradičně určen společenské elitě, významným zákazníkům či hlavám států, byl poprvé představen v roce 1964. S výjimkou let 1975–1983, kdy nevyšel, představuje každoročně velkou světovou fotografi ckou událost. Přestože je kalendář určen jen vyvoleným, i letos bude dražen v internetové aukci. Výtěžky z aukce v ČR půjdou na nákup zdravotnické techniky pro léčení zhoubných onemocnění v Masarykově onkologickém ústavu. Podívejte se, jak se focení probíhalo.
08.12.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Milla Jovovich (113 článků) , Kate Moss (625 článků) , Mario Millo (2 články)

Stěhovaví ptáci se vracejí. Chovatelé drůbeže se bojí ptačí chřipky

 
Tažní ptáci, kteří se teď k nám vracejí, přidělávají starosti chovatelům drůbeže. Bojí se, aby se spolu s nimi znovu neobjevila ptačí chřipka.
25.04.2010 22:25 |

podobné články

Ptačí chřipka v Česku: Nákaza je na Znojemsku i u Brna, začalo vybíjení drůbeže

 
V Česku byl potvrzen případ ptačí chřipky. Na tiskové konferenci to ve středu potvrdil ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL). Vysoce patogenní ptačí chřipka se v Česku objevila téměř po deseti letech. Na konci loňského roku ohlásilo první výskyt ptačí chřipky na svém území Slovensko.
04.01.2017 08:35 |

podobné články

Ptačí chřipka stála Česko už 8 milionů. Objevilo se další ohnisko

 
Škoda spojená se zásahy proti ptačí chřipce v chovech se zatím podle ministra zemědělství Mariana Jurečky (KDU-ČSL) pohybuje mezi sedmi a osmi miliony korun. Ministerstvo má v záloze 31 milionů, kdyby to na kompenzace nestačilo, je možné sáhnout do rozpočtové rezervy. Jurečka to řekl po zasedání kabinetu, na kterém vládní kolegy informoval o situaci kolem ptačí chřipky. Ptačí chřipka se v Česku objevila před dvěma týdny.
16.01.2017 15:55 |

podobné články

Státní veterinární správa zrušila pásma okolo posledního ohniska ptačí chřipky

 
Státní veterinární správa (SVS) zrušila uzavřená pásma okolo ohniska vysoce patogenní ptačí chřipky v Poseči na Karlovarsku. Jednalo se o poslední uzavřené zóny vytyčené okolo ohniska ptačí chřipky na území České republiky. V současné době tak již v souvislosti s ptačí chřipkou žádná mimořádná veterinární opatření na území ČR netrvají.
25.04.2017 21:10 |

podobné články