Článek

FOTO Haha: Přibyl další „kandidát na Hrad“. Opravdu vypečený. A jiný by se hned „šel vysrat“

 
Kromě známých prezidentských kandidátů se na scéně objevují i občanská aktivistka Jana Yngland Hrušková, zadlužený občan Vladimír Boštík či pražská alchymistka Tereza Holovská. Všichni tito přemýšlí o kandidatuře a snaží se pro sebe sehnat podporu. Boštík tvrdí, že má dostatečné množství podpisů pod peticí. Tento průběh prezidentské volby inspiroval různé vtipálky, kteří si z celé akce začali nepokrytě dělat srandu.
02.11.2017 12:45 |

podobné články

Podobné články

Lol je mrtvé, je tu haha. Tak na Facebooku vyjadřujeme emoce

 
Málokdo už použije k vyjádření smíchu na sociálních sítích dříve rozšířenou zkratku lol. Lidé se teď nejčastěji radují prostřednictvím haha.
12.08.2015 09:36 |

podobné články

Ruda z Ostravy má na svědomí další vypečený song. Zaručeně vám polechtá bránici

 
To jsou věci. Ruda z Ostravy otextoval další vypečený song, který důvěrně znáte z podání mluvícího zpěváka Ladislava Vodičky. A poznáte ji bezpečně už při prvních tónech. U příležitosti vyhlášení ankety Moderátor roku Ruda nazpíval hymnu všech moderátorů Frekvence 1 s prozaickým názvem Dýdžej, ten tvrdý chleba má.
26.10.2012 21:25 |

podobné články

Ondřej Přibyl: Sílu každého kouzla určuje jeho kontext

 
Ondřej Přibyl vystavuje v pražské VŠUP Znaky příčinnosti. "Nevím, zda často slabě zřetelný, pracně vyvinutý a mimořádně choulostivý obraz neumožňující mechanickou reprodukci se dá nazývat kouzlem. Ale mám-li i nadále zůstat u možná ne zcela dobrého příkladu s kouzly, pak bych řekl, že sílu každého kouzla určuje jeho kontext," řekl v rozhovoru pro Právo Přibyl.
25.11.2011 09:45 |

podobné články

Xindl X se pochlubil novorozeným synem: K roční Alici přibyl rozkošný Mikuláš

 
Muzikant Ondřej Ládek alias Xindl X se do zakládání rodiny a plození potomstva pustil po bolavém rozchodu s Olgou Lounovou opravdu poctivě. Oženil se s přítelkyní Monikou. Jejich prvorozená dcera Alice oslavila před nedávnem první narozeniny. Nyní jim v rodince čerstvě přibyl syn Mikuláš. Koukněte, jak je rozkošný.
16.11.2013 14:31 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (319 článků) , Ondřej Ládek (60 článků)

Ringo Čech rozjímá: Zahraniční kapitál se na nás může vysrat. Na to sere pes, jestli je někdo v NATO. Kupujeme jejich chemické sračky a vlastně nám to nevadí

 
ROZHOVOR V hnutí ANO je stranická kázeň, puč na Tomio Okamuru udělaly absolutní nuly, zrádci. Za konflikt na Ukrajině můžou hamounské nadnárodní korporace a obchodní řetězce. Takhle rozebírá současné dění František Ringo Čech. Podle něj uplatňuje západní velkokapitál neokolonialismus a novodobé otrokářství.
10.03.2015 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2207 článků) , František Ringo Čech (145 článků)

Běž se vysrat, demente. Teče ti mlíko po bradě, cucáku. Pravicová facka za kritiku Miloše Zemana

 
Slovník plný expresivních výrazů neváhal použít na analytika think-tanku Evropské hodnoty Jakuba Jandu exčlen ODS a bývalý radní a zastupitel magistrátu města Brna Petr Paulczynski. Nelíbilo se mu, že Janda na Facebooku zkritizoval prezidenta Zemana za účast na čínské vojenské přehlídce konané v rámci oslav sedmdesátého výročí konce druhé světové války.
26.08.2015 11:02 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (508 článků) , Miloš Zeman (22546 článků) , Petr Janda (714 článků) , Petr Janda (714 článků) , Petr Janda (256 článků)

Šokující zpověď policistů, kteří hlídají hranice na Moravě. Tři měsíce jsme se neměli kde vysrat

 
ParlamentníListy.cz měly na konci týdne možnost hovořit s policisty, kteří střežili hraniční přechody na jihu Moravy. Konkrétně šlo o Břeclav, Poštornou či Mikulov. Vzhledem k obavám z postihů citovaných příslušníků nebude v některých detailech naše redakce uvádět všechna fakta. Konkrétní případy, které se týkaly ubytování či jiného vybavení, by totiž snadno prozradily jejich identitu.
18.10.2015 04:45 |

podobné články

Vysrat se. Svině komoušská se smaží, píší někteří Anetě Ransdorfové. Ale přišla mužská odpověď: Vy prasata

 
Divoká přestřelka nad hrobem zemřelého komunistického europoslance Miloslava Ransdorfa pokračuje dále. Někteří jeho odpůrci si po pohřbu našli na Facebooku jeho dceru a počastovali jí vybranými výrazy. Dva nejpeprnější výplody ukázala Aneta Ransdorfová světu.
01.02.2016 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (587 článků)

Píčovina. Na to se vám můžu vysrat, na hovno! Pane Babiši, tady máte VIDEO od blonďaté slečny, přímo pro Vás

 
Drsný vzkaz v souvislosti s elektronickou evidencí tržeb zaslala vicepremiérovi a ministru financí Andreji Babišovi (ANO) mladá podnikatelka představující se jako Drzá Klára.
27.02.2017 08:40 |

podobné články

Blondýna s nejhorší anglickou výslovností na světě je zpět a chce pomoct Nečasovi. Je tohle ale ještě vtipné?

 
Hm. Takže když před časem kolovalo sociálními sítěmi video s "Nicky Tučkovou":http://www.extra.cz/tema/nicky-tuckova a její písní Rich Boy, nebylo možná úplně jasné (vzhledem k existenci "Dominiky Myslivcové":http://www.extra.cz/tema/dominika-myslivcova a podobných unikátů), zda je to celé recese, nebo ne. Pak se ukázalo, že jde opravdu jenom o virtuální kampaň a že Ajm not bič, aj vona bí rič nemyslí blondýna vážně. Fajn. Haha.
21.06.2013 16:15 |

podobné články

Jazz Generation pokřtí debutové album

 
Broumovská skupina Jazz Generation pokřtí v sobotu 20. prosince v Městském divadle Broumov debutové album nazvané „1“. Jeho kmotry se stanou legendy regionálního jazzu Běla a Dieter Balzarovi. Začátek koncertu je v 19 hodin. Jazz Generation založil v únoru 2008 trumpetista a aranžér Štěpán Přibyl. Formace do svého repertoáru řadí swing, latino, jazz rock, funk, fusion, jazz, pop i další hudební styly. Autorské skladby tvoří kytarista Jiří Týfa a kapelník Přibyl, který odpověděl i na několik otázek.
20.12.2014 19:21 |

podobné články

Porota další SuperStar je kompletní: K ohraným jménům přibyl překvapivý nováček

 
Porota dalšího ročníku SuperStar je kompletní. Nova postupně zveřejňovala jména Pavola Habery a Marty Jandové  (41) , která jsou již tradicí. K nim přibyl Ondřej Soukup  (63) , také veterán. Poslední člen, respektive členka je ale nováčkem a docela překvapivým. Je jí Klára Vytisková.
22.04.2015 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (311 článků) , Pavol Habera (216 článků) , Marta Jandová (917 článků) , Klára Vytisková (126 článků) , Klára Jandová (28 článků)

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1449 článků) , Michal Hrdlička (675 článků)

Pavel na Hrad. Náčelníka generálního štábu facebooková iniciativa vyzývá k prezidentské kandidatuře

 
K Tomáši Halíkovi nebo Zdeňku Škromachovi přibyl další možný kandidát na post prezidenta republiky, který se bude volit za tři roky. Příznivci dosluhujícího šéfa generálního štábu založili na Facebooku stránku Petr Pavel prezidentem. Upozornil na to server Aktuálně.cz.
21.02.2015 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (521 článků)

Kandidát na prezidenta Dienstbier: John postupuje skandálním způsobem

 
Prezidentský kandidát ČSSD Jiří Dienstbier se dnes opřel do odstupujícího předsedy Věcí veřejných Radka Johna a jeho zaměstnavatele Jaromíra Soukupa. Podle místopředsedy sociální demokracie John "zcela skandálním způsobem" přijal k postu poslance ještě pozici v Soukupově vydavatelství. Aktivity mediálního magnáta by podle něj měly každého znepokojovat. O své spolupráci se Soukupem by měl promluvit i další uchazeč o Hrad Jan Fischer, dodal Dienstbier. Fischer dnes ČTK sdělili, že kandidát ČSSD hledá problémy tam, kde nejsou.
01.11.2012 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků) , Jiří Dienstbier st. (754 článků) , Jan Fischer (1748 článků)

Emma Watson je lesbička

 
Mladá hrdinka ságy o Harry Potterovi oznámila Sunday Mirror: „ Jsem lesba…. Haha, dělám si srandu, jasně že mám kluka, schovávám ho před vámi doma ve skříni“. Zmínění skřítek ve skříni je 25 letý britský herec Jay Barrymore, se kterým se od nedávna vídá. Další hvězdička, která se snaží držet na výslunní slávy a abychom o ní [...]
24.07.2009 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Emma Watson (326 článků) , Emma Watson (281 článků) , Harry Potter (1356 článků) , Jay Barrymore (2 články)

Přibyl a Svoboda z Bohemians čelí trestnímu stíhání

 
Dva činovníci klubu I. fotbalové ligy Bohemians 1905 Lukáš Přibyl a Petr Svoboda čelí trestnímu stíhání pro podezření ze spáchání několika trestných činů při přestupech hráčů.
11.11.2010 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (541 článků) , Petr Svoboda (532 článků) , Petr Svoboda (541 článků) , Lukáš Přibyl (46 článků)

Sokolové přibyl člen rodiny: S přítelem dostali psí miminko

 
U modelky Kateřiny Sokolové (21) a jejího přítele Roberta Hájka (42) je nyní všechno jinak. Do jejich domácnosti nečekaně přibyl nový člen rodiny, tříměsíční štěňátko Jack Russell teriéra.
13.12.2010 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Sokolová (262 článků) , Robert Hájek (62 článků) , Jack Russell (23 článků)