FOTO Brodeur se vztekal na Rangers, Eliáš slavil

Fotogalerie z pátého duelu série Rangers - Devils
24.05.2012 08:05 |

Radost v New Jersey. Eliáš i Brodeur jsou připraveni hrát

Český hokejový útočník Patrik Eliáš z New Jersey dnes trénoval a bude podle svých slov připraven na čtvrteční úvodní zápas Devils v nové sezoně NHL na ledě Pittsburghu. Po pohřbu otce se vrátil do přípravy New Jersey také brankář Martin Brodeur.
01.10.2013 09:30 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (250 článků) , Martin Brodeur (13 článků)

Vettel znovu slavil! Hamilton se vztekal...

Zatímco pilot stáje Red Bull a úřadující mistr světa Němec Sebastian Vettel slavil vítězství i ve druhém závodu letošní série formule 1, agresivně jezdící Brit Lewis Hamilton se vztekal. V GP Malajsie dojel až osmý.
11.04.2011 12:15 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (507 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

New Jersey i bez Sýkory srovnali sérii s Rangers na 2:2

Hokejisté New Jersey porazili ve čtvrtém utkání finále Východní konference play off NHL NY Rangers 4:1 a vyrovnali stav série na 2:2. Hlavní zásluhu na vítězství měli útočník Zach Parise, který vstřelil dva góly a na další přihrál, a brankář Martin Brodeur, jenž zneškodnil 28 z 29 střel Rangers.
22.05.2012 08:45 |

Osobnosti: Martin Brodeur (13 článků) , Zach Parise (4 články)

FOTO Nejprve střídání, pak rekord. Brodeur lepší Roye

Tak si Brodeur připsal rekordní 24. nulu v play off
20.04.2012 10:05 |

PŘÍPRAVA NHL: Eliáš rozhodl v prodloužení, Jágr opět nehrál

Petr Sýkora a Patrik Eliáš zařídili svými góly vítězství New Jersey Devils na ledě New Yorku Rangers 2:1 v prodloužení, Eliáš zápas rozhodl v čase 60:45.
22.09.2011 08:55 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (250 článků) , Petr Sýkora (100 článků) , Petr Sýkora (100 článků) , Patrik Sýkora (19 článků)

Eliáš v NHL asi přijde o derby. Je nemocný

Český hokejový centr Patrik Eliáš chyběl na pondělním tréninku svého New Jersey před prestižním úterním utkání proti týmu New York Rangers. Podle informace serveru nj.com je Eliáš nemocný.
19.12.2011 18:40 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (250 článků)

Jágr a Eliáš na vše nestačili, Devils na Yankee stadionu vyhořeli

Jaromír Jágr, Patrik Eliáš a Marek Židlický se svými New Jersey Devils prohráli před 50 tisíci diváky s New Yorkem Rangers 3:7. V nejsledovanějším utkání týdne v NHL se dvakrát trefil Patrik Eliáš, Češi ale na vše nestačili.
26.01.2014 18:50 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2684 článků) , Patrik Eliáš (250 článků) , Marek Židlický (85 článků)

Posledními postupujícími jsou New York Rangers a New Jersey

Hokejisté New Yorku Rangers a New Jersey uspěli v rozhodujících sedmých zápasech a prošli do druhého kola play off NHL. Rangers v domácím prostředí udolali Ottawu 2:1, Devils si vybojovali postup na ledě Floridy až ve druhém prodloužení - v 84. minutě zařídil hostům výhru 4:3 druhým gólem v utkání Adam Henrique. Rangers, nejlepší tým Východní konference, narazí v další fázi na Washington, New Jersey se střetne s Philadelphií.
27.04.2012 08:50 |

Brodeur o Vokounovi: Je úžasné ho sledovat

Hokejový brankář New Jersey Devils Martin Brodeur nešetří chválou na českého gólmana Tomáše Vokouna.
21.01.2010 12:25 |

Osobnosti: Tomáš Vokoun (194 článků) , Martin Brodeur (13 článků)

JÁGR? NEJLEPŠÍ hráč, proti kterému jsem chytal, řekl gólman BRODEUR

Podruhé v kariéře, kterou celou odehrál nejúspěšnější brankář historie NHL Martin Brodeur za New Jersey Devils, bude chybět jeho tým v play off.
04.04.2011 07:25 |

Osobnosti: Martin Brodeur (13 článků)

Dvakrát jim gól odvolat nemohli, myslí si gólman Brodeur

V prodloužení prvního utkání semifinále Východní konference mezi Philadelphií a New Jersey dostal brankář Martin Brodeur dva sporné góly od domácího Briera, nad regulérností toho druhého pochyboval.
30.04.2012 09:00 |

Americký sen? Táta Brodeur draftoval syna a poslal ho k Ďáblům!

Takové příběh hokejová NHL nepamatuje. A jde zároveň i o poctu své klubové legendě. Gólman Martin Brodeur měl tu čest vybrat do týmu New Jersey Devils svého nástupce. Kdo jím je? Jeho syn Anthony!
01.07.2013 16:00 |

Legendární gólman Brodeur pokračuje v kariéře, upsal se St. Louis

Legendární brankář Martin Brodeur se vrací do NHL.
02.12.2014 20:55 |

Legendy končí! S kariérou se loučí Brodeur a Dvořák

Slavný hokejový brankář Martin Brodeur ukončil kariéru. Trojnásobný vítěz Stanley Cupu se už nedokázal prosadit do branky St. Louis a bude se věnovat funkci asistenta trenéra. Brusle definitivně pověsil na hřebík i Radek Dvořák, jenž má na kontě mezi českými hráči čtvrtý nejvyšší počet startů v NHL.
28.01.2015 12:16 |

Osobnosti: Martin Brodeur (13 článků) , Radek Dvořák (52 článků)

Britský princ Harry spadl z koně: Takhle se vztekal!

Britský princ Harry (25) spadl z koně při zápase koňského póla na ostrově Barbados. Pád přestál bez zranění, ale přesto byl pořádně rozezlený. Zahodil pálku a vztekal se. Důvodem jeho podrážděné reakce byla skutečnost, že tímto nešťastným pádem přišla jeho charitativní organizace o 30 tisíc eur (cca 780 tis. korun).
07.02.2010 23:20 |

Osobnosti: princ Harry (236 článků)

Lorenzo je mistrem světa v MotoGP, Elías v Moto2

Španělští motocykloví jezdci Jorge Lorenzo a Toni Elías si dnes v Malajsii zajistili tituly mistrů světa ve svých třídách. Lorenzo má po třetí příčce z okruhu v Sepangu nedostižný náskok v královské kubatuře Moto GP, Elías ovládl premiérový ročník Moto2.
10.10.2010 11:35 |

Osobnosti: Toni Elías (3 články) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Eliáš vstřelil vítězný gól New Jersey

Český útočník Patrik Eliáš dovedl hokejisty New Jersey k výhře na ledě Anaheimu 2:1. Eliáš vstřelil vítězný gól, když v 42. minutě ranou bez přípravy zlomil nerozhodný stav 1:1 a připsal si druhou trefu v sezoně. Mezi střelce se v pátečních zápasech NHL zapsali také Tomáš Plekanec z Montrealu a Aleš Hemský z Edmontonu.
13.10.2010 18:00 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (250 článků) , Aleš Hemský (84 článků) , Tomáš Plekanec (493 článků)

Patrik Eliáš si v NHL připsal další dva body

Hokejový útočník Patrik Eliáš si v pátečním utkání NHL připsal dvě asistence a přispěl k výhře New Jersey na ledě Atlanty 3:2 v prodloužení. Eliáš nejprve v 33. minutě přihrál Travisu Zajacovi na vyrovnávací gól na 1:1, 42 sekund před koncem nastavení pak stejný hráč proměnil jeho přihrávku ve vítěznou branku.
12.03.2011 08:50 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (250 článků) , Travis Zajac (7 článků)

Patrik Eliáš s Petrou Volákovou ukázali prvorozenou dceru Sophii. Komu je víc podobná?

Držitel Stanley cupu, člen týmu New Jersey Devils Patrik Eliáš s manželkou, bývalou rosničkou Petrou Volákovou, přijeli do Čech ukázat prvorozenou dceru. "Teď je jí sedm měsíců a myslím, že je celá táta," řekla Super.cz Petra Eliáš Voláková. Dcerka je prý velmi hodná a skoro nepláče. "Ještě jí ale nezačaly růst zoubky," krčí rameny.
06.08.2011 20:20 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (250 článků) , Petra Eliáš Voláková (19 článků) , Petr Čech (1125 článků)