Článek

Fotku mrtvého chlapce (†3) na pláži zapojili Němci do kampaně. Jeho táta zuří

 
Vlnu kritiky vyvolal nový plakát německé satirické strany Die Partei. Zobrazuje malého uprchlického chlapce Aylana (†3) ležícího mrtvého na pláži v Turecku. Fotografie pobouřila chlapcova otce Abdullaha Kurdiho (42) a sklidila masivní rozhořčení na sociálních sítích.
14.09.2017 15:30 |

podobné články

Podobné články

Rodina v šoku: U soudu ukázali tuhle nahou fotku mrtvého Michaela Jacksona

 
Rodina krále popu je pobouřená, jeho fanoušci zuří. U losangeleského soudu včera totiž promítali fotku vyhublého mrtvého těla Michaela Jacksona  (✝50) . Vyděšená matka Katherine okamžitě opustila soudní síň.
12.10.2011 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1644 článků)

Dohodnou se Němci s Němci a vyřadí Portugalsko? Nepřichází v úvahu, tvrdí Klinsmann, kouč Američanů

 
Už jednou se to na světovém šampionátu ve fotbale stalo. V roce 1982 potřebovali Němci porazit sousedy z Rakouska o gól či o dva, takový výsledek zaručoval postup ze skupiny oběma na úkor Alžírska. A – skandální zápas skončil německou výhrou 1:0. Po 32 letech jsou Němci v obdobné situaci znovu. V závěrečném utkání skupiny se utkají s týmem USA, a pokud duel dopadne remízou, do osmifinále půjdou oba soupeři. Američané mají německého kouče…
23.06.2014 16:55 |

podobné články

Jan a Jarka: Erotika na pláži a pak zásnuby!

 
V reality show Hledá se táta a máma se možná dočkáme i svatby. Táta Jan Markovský (36) nejdříve prožívá erotické hrátky na pláži s mámou Jarmilou Dostálovou (36), poté se zas potí nad výběrem zásnubního prstenu. Myslí to Jan s Jarkou vážně?
17.06.2010 05:05 |

podobné články

Jiří Vítek nad fotkou mrtvého syrského chlapce: Je to odporná všivárna. Přestaňte nás citově vydírat!

 
Předseda strany Patrioti Jiří Vítek se dnes na svém blogu vyjádřil ke kauze, která obletěla celý svět. Je podle něj naprosto nepřijatelné, aby někdo využíval fotku malého chlapce k propagaci vlastních zájmů. A neziskovky označil za hyeny.
03.09.2015 19:36 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Vítek (53 článků)

Předák Patriotů nad fotkou mrtvého syrského chlapce: Je to odporná všivárna. Přestaňte nás citově vydírat!

 
Předseda strany Patrioti Jiří Vítek se dnes na svém blogu vyjádřil ke kauze, která obletěla celý svět. Je podle něj naprosto nepřijatelné, aby někdo využíval fotku malého chlapce k propagaci vlastních zájmů. A neziskovky označil za hyeny.
03.09.2015 21:11 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Vítek (53 článků)

Pohřešovaného chlapce z Lipníku našli mrtvého

 
Třináctiletého chlapce z Lipníku nad Bečvou, který byl od čtvrtka pohřešovaný, našli v pátek policisté mrtvého.
23.10.2009 16:30 |

podobné články

Pohřešovaného chlapce našli policisté mrtvého

 
Třináctiletého chlapce z Lipníku nad Bečvou, který byl od čtvrtka pohřešovaný, našli v pátek policisté mrtvého. Podle prvních výsledků vyšetřování nezemřel násilnou smrtí.
23.10.2009 16:40 |

podobné články

Pitka u rybníka skončila tragédií! Chlapce našli mrtvého mezi lahvemi alkoholu

 
Neštěstím skončila bujará oslava u rybníka Hajdovec u Havlíčkova Brodu. Dnes ráno tam našli náhodní svědci mrtvého chlapce.
19.07.2013 12:30 |

podobné články

Záhadná vražda: V lese na Hodonínsku našli mrtvého chlapce (15)!

 
U Dubňan na Hodonínsku se v sobotu našlo tělo mrtvého patnáctiletého chlapce, který podle lékařů zemřel násilnou smrtí. Zatím není vůbec jasné, co se stalo.
14.08.2013 10:25 |

podobné články

Řidička nárazem zabila jedenáctiletého chlapce, poté ujela. Odsedí si osm let

 
Ústecký okresní soud poslal na sedm let za mříže Martu Buncíkovou za to, že pod vlivem léků srazila v Povrlech na Ústecku jedenáctiletého chlapce a z místa nehody ujela. Navíc jí byla nařízena ústavní léčba kvůli závislosti na alkoholu a lécích. Osm let si také řidička nesedne za volant. Matce mrtvého chlapce musí zaplatit odškodné ve výši tři miliony korun.
06.08.2014 20:15 |

podobné články

Dvouletého chlapce zmasakrovalo prase: Jeho mrtvolku pak sežralo!

 
Teprve dvouletého chlapce zabila domestikovaná prasnice, když jí dítě vlezlo do chléva. Podle místních měla nedávno mladé, které se pravděpodobně snažila chránit. Chlapce ovšem prasnice začala i požírat – v jejím žaludku se našel kus lebky a vlasy chlapce!
15.11.2014 12:15 |

podobné články

TI oznámkovala průhlednost kampaně: Zelení a Piráti na jedničku

 
Zelení a Piráti mají podle Transparency International (TI) nejtransparentnější financování volební kampaně. Organizace kladně hodnotí také průhlednost kampaně hnutí Starostové a nezávislí (STAN) a TOP 09. Naopak nejméně průhledná je podle ní kampaň Strany práv občanů (SPO), nejasnosti ohledně financování kampaně vidí TI také u hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury, u Realistů a u Svobodných.
12.10.2017 18:30 |

podobné články

Rodiče drželi dnem i nocí sedmiletého chlapce v kleci před domem. Hrozí jim až 20 let vězení

 
Matka a nevlastní otec z amerického Wyomingu drželi sedmiletého chlapce v kleci u svého domu. Chlapce osvobodili až přivolaní policisté. Televize Fox News odvysílala reportáž, v níž partner chlapcovy matky řekl, že sice neměl chlapce rád, ale chtěl mu tak zajistit bezpečí. Oběma věznitelům hrozí až dvacet let vězení.
06.08.2014 20:15 |

podobné články

Miss Sokolová a Nesvadbová jsou pro bezpečný sex!

 
Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová (21) a úspěšná spisovatelka Bára Nesvadbová (35) se zapojili do kampaně, která bojuje proti šíření sexuálně přenosných nemocí. Principem kampaně je prodej kondomů ve vybraných klubech a barech, jejichž obaly navrhly známé osobnosti.
02.11.2010 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Bára Nesvadbová (174 článků) , Kateřina Sokolová (250 článků)

Putin v Moskvě nesl fotku otce. Němci však spekulovali o jeho biologických rodičích

 
Ještě před vojenskou přehlídkou vzpomínal Vladimir Putin na své rodiče. Ve vzpomínkovém průvodu pak nesl fotku otce, který bojoval ve druhé světové válce. Ruský prezident však připomenul i německé spekulace o tom, že jeho otec a matka vlastně nebyli jeho biologickými rodiči...
11.05.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3148 článků)

Do protiislámské iniciativy se zapojili údajně i někteří čeští vojáci. Toto na ně teď může číhat v armádě

 
Do protiislámské ofenzivy části společnosti se už zapojili údajně i někteří čeští vojáci, účastníci misí NATO v Iráku a Afghánistánu. Svědčí o tom alespoň dopis, zaslaný jejich jménem na ustavující sněm Bloku proti islámu. Hrotící se situace v té části společnosti, kterou spojuje uniforma a příslušnost k ozbrojeným silám, však ministerstvo obrany nechává klidné. Na novodobé „křižáky“, jak už někteří lidé stačili pojmenovat v internetových diskuzích ty, kteří brojí proti muslimům (včetně vojáků), si zatím posvítit nehodlá.
14.06.2015 18:16 |

podobné články

Zdravotníci Krajské zdravotní se v ústecké nemocnici zapojili do cvičení Integrovaného záchranného systému

 
Zdravotníci Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., se ve středu 31. května zapojili do metodického cvičení složek Integrovaného záchranného systému Ústeckého kraje. Námět tohoto cvičení vyplývá z posledního dění v Evropě, kdy došlo k mimořádným událostem s následky hromadného postižení zdraví. Všichni zranění včetně dvou zajištěných pachatelů skončili na ústecké Emergency.
03.06.2017 12:30 |

podobné články

Čeští vojáci tváří v tvář teroru: Zapojili se do bojů v Mali

 
Čeští vojáci se v neděli v africkém státě Mali zapojili do boje proti teroristům, kteří zaútočili na areál hotelového komplexu nedaleko hlavního města Bamaka. Podíleli se na bojích, evakuaci a záchraně lidí. ČTK to v pondělí řekl mluvčí generálního štábu Jan Šulc. Všichni čeští vojáci jsou v pořádku. Podle dřívějších zpráv útočníci zabili v letovisku Kangaba nejméně dva lidi. Usmrceni poté byli čtyři radikálové a zachráněno bylo kolem 36 zákazníků nebo pracovníků hotelu.
19.06.2017 12:00 |

podobné články

Vojenští policisté se zapojili do projektu Ježíškova vnoučata

 
Příslušníci Velitelství ochranné služby Vojenské policie Praha se zapojili do projektu Ježíškova vnoučata. Ve středu 13. prosince zavítali do Domova Matky Vojtěchy v Prachaticích, kde zdejším seniorům představili služební techniku, výstroj, výzbroj a vzájemně si vyměnili spousty vřelých slov. Mysleli také na to nejdůležitější – na zdraví, které seniorům přivezli v podobě čerstvého ovoce.
15.12.2017 21:10 |

podobné články