Článek

Fotbalový skandál. Brabec, Coufal a Kuchta po ‚noční jízdě‘ vyhozeni z reprezentace

 
Pouhý den před klíčovým utkáním evropské kvalifikace proti Moldavsku v Olomouci propukl ve fotbalové reprezentaci skandál. Tři klíčoví hráči byli vyfoceni v nočních hodinách na diskotéce, kde popíjeli alkohol.
19.11.2023 16:10 |

podobné články

Podobné články

Hříšník Kuchta si po vyloučení z reprezentace sype popel na hlavu: Udělal jsem pitomost, kaje se. Šilhavý neskrývá, že ho exces ranil

 
Jedna návštěva baru zapříčinila vyhazov hned tří fotbalistů ze srazu české reprezentace. A to pouhý jeden den před závěrečným důležitým zápasem, v němž se mělo rozhodnout, zda český tým postoupí na mistrovství Evropy, anebo se místo něj bude z místa na šampionátu radovat soupeř – Moldavsko. Obránci Jakub Brabec, Vladimír Coufal a útočník Jan Kuchta namísto regenerace na hotelu před klíčovým duelem zašli do olomouckého nočního baru Belmondo, kde měli zůstat až do ranních hodin. I proto byli z národního týmu prozatím vyloučeni. Jako první z potrestaného tria hříšníků prolomil mlčení útočník Kuchta. Na svém Instagramu se veřejně omluvil a sypal si popel na hlavu. Zklamání z chování tří výtečníků neskrýval ani trenér Jaroslav Šilhavý, který hned v prvních minutách po postupu oznámil, že se rozhodl odejít ze své funkce. 
21.11.2023 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Brabec (22 článků) , Vladimír Brabec (118 článků) , Jaroslav Brabec (55 článků)

Skandál v českém fotbalu: Tři hráči se utrhli ze řetězu, okamžitě skončili v reprezentaci

 
Tři členové české národní fotbalové reprezentace Vladimír Coufal, Jan Kuchta a Jakub Brabec si pořádně zavařili. Místo relaxu před posledním a zásadním zápasem s Moldavskem o postup na evropský šampionát se oddávali noční zábavě. Jak uvedla česká reprezentace na svém Instagramu, byli všichni aktéři večírku přísně potrestáni.
19.11.2023 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Brabec (22 článků) , Vladimír Brabec (118 článků)

Z nominace fotbalové reprezentace vypadli Coufal, Bořil, Masopust a Ševčík

 
Trenér české fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý musel udělat čtyři vynucené změny v nominaci na nadcházející zápasy kvalifikace mistrovství světa s Walesem a Běloruskem. Ze zdravotních důvodů vypadli obránce Vladimír Coufal a trojice slávistů - bek Jan Bořil a záložníci Lukáš Masopust s Petrem Ševčíkem. Nahradí je zadáci Tomáš Wiesner s Milanem Havlem a záložníci Jaromír Zmrhal s Janem Kopicem.
05.10.2021 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ševčík (48 článků) , Jaromír Lukáš (7 článků) , Lukáš Havel (31 článků)

Ministerstvo obrany: Náměstek Tomáš Kuchta navštívil veletrh IDEF v Turecku

 
Náměstek ministra obrany pro řízení sekce průmyslové spolupráce a řízení organizací Tomáš Kuchta byl v úterý a ve středu oficiálním hostem obranného veletrhu IDEF v Istanbulu.
11.05.2017 21:10 |

podobné články

Náměstek ministryně obrany Kuchta bude velvyslancem v Srbsku

 
Náměstek ministryně obrany pro nakládání s majetkem ministerstva Tomáš Kuchta se v nejbližší době stane velvyslancem v Srbsku. Uvedl to dnes server E15.cz. Ministerstvo obrany na uvolněný post náměstka vypíše výběrové řízení.
24.04.2018 21:50 |

podobné články

Ministerstvo obrany: Náměstek Tomáš Kuchta odchází do diplomacie

 
Ke dni 10. července 2018 z pozice náměstka ministra obrany pro řízení sekce nakládání s majetkem ministerstva obrany odešel Ing. Tomáš Kuchta.
11.07.2018 21:05 |

podobné články

Reprezentační útočník Kuchta míří ze Slavie do Lokomotivu Moskva

 
Reprezentační útočník Jan Kuchta odchází z fotbalové Slavie do Lokomotivu Moskva. Po zdravotní prohlídce podepíše s ruským klubem smlouvu na 4,5 roku, informoval vršovický klub na svém  webu .
12.01.2022 16:15 |

podobné články

Brněnský státní zástupce odstoupí. Rozhodoval o sobě samém

 
Brněnský krajský státní zástupce Petr Coufal se rozhodl odstoupit ze své funkce kvůli kárnému provinění. Odstoupí k 31. červenci. Coufal byl stíhán kvůli případu, kdy jako státní zástupce odložil trestní oznámení, které směřovalo proti jeho osobě. Ve čtvrtek senát Nejvyššího správního soudu posoudil jeho jednání jako kárné provinění.
22.06.2012 12:00 |

podobné články

Krajský státní zástupce Coufal rezignuje. Šéf žalobců Zeman o chválí

 
Krajský státní zástupce Petr Coufal se rozhodl rezignovat. Učinil tak po verdiktu Nejvyššího správního soudu (NSS), podle kterého se kárně provinil. Nakládal totiž s trestním oznámením, které na něj podal anonym kvůli parkování soukromým vozem na služebním parkovišti.
23.06.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (373 článků)

Liberci bude dnes proti portugalskému Estorilu chybět Kušnír, nahradí ho Coufal

 
Bez dvou opor nastoupí podle očekávání fotbalisté Liberce v dnešním utkání 2. kola základní skupiny Evropské ligy proti portugalskému Estorilu. Potrestaného Ukrajince Sergeje Rybalku nahradí ve středu zálohy Martin Frýdek, zraněného Ondřeje Kušníra pak na pravém kraji obrany zastoupí Vladimír Coufal.
03.10.2013 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Kušnír (16 článků)

Coufal (Soukromníci): ANO si v Olomouci vymění pozice s ČSSD a můžeme v klidu pokračovat

 
"Klidně bych si tipl, že kromě ukončení pár trafik pro beneficienty ČSSD nenastanou skoro žádné změny. Tradiční vazby zůstanou zachovány, ANO si prostě vymění pozice s ČSSD a můžeme v klidu pokračovat," říká Bohuslav Coufal.
17.10.2018 10:01 |

podobné články

Máme rádi ruční zpracování a stará řemesla, říkají ocenění designéři

 
Patnáctý ročník cen Czech Grand Design vyhlásil nejlepší počiny v kategoriích design, móda, šperk, fotografie, ilustrace a grafický design. Absolutními vítězi ročníku napříč kategoriemi neboli letošními Grand designéry se stalo studio Herrmann & Coufal. Na otázky odpovídal i za svého kolegu Eduarda Herrmanna Matěj Coufal.
01.05.2021 09:20 |

podobné články

Nesnažme se Bitcoin ovládnout, napovídá soukromník Bohuslav Coufal

 
Vítejte ve světě budoucnosti, uvádí svůj komentář k tématu kryptoměn člen širšího předsednictva Strany soukromníků ČR Bohuslav Coufal, přičemž se zaměřuje předně na Bitcoin. Jak se na tuto známou kryptoměnu dívá většinová populace a jak stát a státní instituce?
17.06.2021 22:25 |

podobné články

Na všechno jeden paragraf pro a druhý proti. Kolaboranti? Odebrat výsady. Zkušený podnikatel ostře

 
Olomoucký podnikatel Bohuslav Coufal začal se svým podnikáním hned po revoluci. Když se však rozhodl vrátit do politiky, stal se členem Strany soukromníků, za kterou bude letos kandidovat do Poslanecké sněmovny na druhém místě olomoucké kandidátky formace Trikolora Svobodní Soukromníci. „Na každý aspekt našeho konání lze najít paragraf, který ho označí jako správný a stejně tak lze najít paragraf, který ho označí jako nesprávný. Této fatální kolizní situace si všímají nejenom prostí lidé, ale i ministři spravedlnosti či soudci nejvyšších soudů,“ říká v rozhovor Bohuslav Coufal.
04.08.2021 10:45 |

podobné články

Soukromník Coufal: Začněme chápat důchodový systém jako sociální dávku v nouzi a nespoléhejme na něj jako na jediné zabezpečení ve stáří

 
„Hodně se v současné době řeší, zvláště nyní před volbami, otázka důchodové reformy v programech jednotlivých stran. Většinou političtí komentátoři docházejí k závěru, že strany ani politici neumějí, nejsou schopní nebo nechtějí řešit tak důležitou otázku, jakou zabezpečení na důchod je,“ uvedl Bohuslav Coufal, kandidát formace Trikolóra Svobodní Soukromníci v Olomouckém kraji a člen rozšířeného předsednictva Strany soukromníků ČR ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz.
15.09.2021 21:25 |

podobné články

Kanaďanka pokořila vlastní světový rekord v jízdě na pojízdném WC

 
Kanadská šampionka v motokrosu Jolene Van Vugtová v Austrálii pokořila rychlostní rekord v jízdě na pojízdné záchodové míse, informovala agentura AFP. Dostala se tak do Guinessovy knihy rekordů. Další články k tématu: VIDEO: Slepec překonal ve svém Ferrari rychlostní rekord Artisté v Praze překonali rekord v jízdě v kouli smrti, podívejte se Pavel Novotný drží rekord... v jízdě na tříkolce
02.05.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1273 článků) , Jolene Van Vugt (3 články)

Ministr Brabec ujistil prezidenta, že na Šumavě nehrozí chaos

 
Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) dnes ujistil prezidenta Miloše Zemana, že na Šumavě nehrozí chaos ani změny v bezzásahovém území parku. Poté, co odvolal ředitele národního parku Šumava Jiřího Mánka, se některé šumavské obce obávají neklidu i nezaměstnanosti. Brabec podle svých slov řekl Zemanovi, že nově pověřený ředitel Pavel Hubený se bude řídit schváleným plánem péče. Brabec to dnes řekl ČTK a ČRo Radiožurnál.
29.04.2014 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27993 článků) , Richard Brabec (476 článků)

Ministři Mládek a Brabec se hádali o limity uhlí. Brabec mluvil o „srabáctví“

 
Ministr průmyslu Jan Mládek (ČSSD) a ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) v pondělních Událostech, komentářích České televize diskutovali o prolomení těžebních limitů na dole Bílina. Hlasoval jsem pro, jinak by to bylo srabácké, oznámil Brabec. Komentář přidal ředitel Hnutí DUHA Jiří Koželouh.
19.10.2015 22:31 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (676 článků) , Richard Brabec (476 článků)

Boj se suchem spolyká další 3 miliardy. Brabec: „Musíme tady vodu udržet“

 
Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) chce na boj proti suchu do konce roku dát další tři miliardy korun. Možnosti jejich čerpání vyhlásí prostřednictvím výzev. Brabec to v neděli řekl v diskusním pořadu ČT Otázky Václava Moravce. Od roku 2014 se na sucho podle ministra z evropských fondů již tři miliardy korun vydaly. Brabec také chce do konce roku předložit vládě Národní akční plán adaptace na změnu klimatu, který bude obsahovat 400 úkolů, které by měly pomoci zmírnit dopady klimatických změn v ČR.
25.09.2016 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Richard Brabec (476 článků)