Fotbalisté Slavie získali třetí titul v řadě a nadále drží neporazitelnost

Fotbalisté Slavie ve šlágru 30. kola první ligy doma deklasovali Plzeň 5:1. Pražané tak stylově oslavili zisk třetího mistrovského titulu za sebou, který měli jistý už před výkopem díky odpolední remíze Sparty 2:2 v Liberci.
02.05.2021 21:50 |

Hubník zachránil Olomouci bod na Slavii i ligovou neporazitelnost

Fotbalisté Sigmy Olomouc udrželi ligovou neporazitelnost i po předehrávce sedmého kola na hřišti Slavie, kde se štěstím remizovali 1:1. Pražané téměř celé utkání útočně laděného soupeře k ničemu nepustili, od 56. minuty vedli po střele Jaroslava Černého, ale jedenáct minut před koncem o výhru přišli. Chybu finského brankáře Jaakkoly potrestal chytrým obloučkem Hubník, který se s šesti góly dostal do čela tabulky kanonýrů.
28.08.2010 19:45 |

Osobnosti: Jaroslav Černý (39 článků) , Jaroslav Černý (39 článků) , Jaroslav Černý (39 článků)

Ty hezčí polovičky: Fotbalisté zlaté Slavie mají doma tyhle žhavé kočičky

Liga mistrů už zná své vítěze. Slavia si odnáší svůj fotbalový titul již potřetí v řadě. Hvězdy Slavie předvedly na hřišti neskutečný výkon, na který má vliv nejen jejich talent, vůle a dřina, ale také jejich největší opory něžného pohlaví. Tyhle krásky si doma hýčkají fotbalisté Slavie.
03.05.2021 12:50 |

Slavia udržela neporazitelnost a vévodí extralize, Liberec vyzrál na Spartu

Hokejisté Slavie si i ve čtvrtém kole extraligy udrželi neporazitelnost a vedení v tabulce, když zdolali Hradec Králové 2:1 v prodloužení. Zápas rozhodl gólem v přesilové hře 16 sekund před koncem nastavení Petr Jelínek.
22.09.2013 23:30 |

Osobnosti: Petr Jelínek (59 článků)

Fotbalisté Slavie vyhráli v Plzni finále poháru a mají double

Fotbalisté Slavie vyhráli ve finále domácího poháru MOL Cupu v Plzni 1:0 a získali double. Utkání v 73. minutě rozhodl střídající Abdallah Sima v početní převaze poté, co byl v 54. minutě vyloučen domácí Milan Havel.
20.05.2021 19:05 |

Osobnosti: Cupu Cupu (6 článků)

Fotbalisté Slovanu Liberec remizovali v přímém souboji o titul s Plzní 0:0 a stali se novým mistrem ligy. Severočeši navázali na roky 2002 i 2006 a získali svůj třetí titul v historii.
12.05.2012 19:40 |

Teplice utnuly vítěznou sérii Slavie, ta může přijít o pozici lídra

Fotbalistům pražské Slavie vydržela ligová neporazitelnost jen do 4. kola. V Teplicích prohráli 1:2 a v neděli mohou přijít o vedení v tabulce, pokud Plzeň porazí nováčka z Hradce Králové.
16.08.2014 22:40 |

Bravo! Maslák obhájil světový titul

Český sprinter Pavel Maslák dál drží halovou neporazitelnost. Český sprinter dnes v Portlandu obhájil titul mistra světa pod střechou, když v času 45,44 porazil Abdalelaha Harúna z Kataru (45,59) a Deona Lendoreho z Trinidadu (46,17).
20.03.2016 08:20 |

Osobnosti: Pavel Maslák (12 článků)

Kings protáhli domácí neporazitelnost v play-off

Hokejisté Los Angeles porazili ve třetím finálovém utkání Západní konference NHL Chicago 3:1 a snížili stav série na 1:2. Obhájce Stanleyova poháru prodloužil svou domácí neporazitelnost v letošním play off, v němž ve své aréně uspěl ve všech osmi utkáních.
05.06.2013 10:40 |

"Kanárci" místo fotbalu válčili a přišli o neporazitelnost

Zápas mezi Brazílií a Kolumbií na mistrovství Jižní Ameriky měnil statistiky. "Kanárci" prohráli 0:1 a přišli po jedenácti zápasech o neporazitelnost pod vedením trenéra Carlose Dungy. Zato Kolumbie má důvod k velké oslavě. Výhry nad pětinásobnými mistry světa se dočkala poprvé po čtyřiadvaceti letech.
18.06.2015 09:56 |

Sparta porazila Teplice a slaví titul, Jablonec předstihl Ostravu

Fotbalisté pražské Sparty získali svůj 35. mistrovský titul a po dvouleté vládě Slavie se vrátili na český ligový trůn. V dnešním utkání posledního kola porazili doma Teplice 1:0 gólem kapitána Tomáše Řepky.
16.05.2010 15:45 |

Čtvrteční soupeř pražské Slavie získal po deseti letech skotský titul

Fotbalisté Glasgow Rangers nastoupí do dvojzápasu osmifinále Evropské ligy proti pražské Slavii jako čerství skotští mistři. První titul z domácí soutěže od sezony 2010/11 získali po nedělní remíze městského rivala a obhájce titulu Celticu 0:0 na hřišti Dundee.
08.03.2021 12:05 |

Šenkeřík: O krizi bych nemluvil

Fotbalisté Slavie Praha nestačili v pondělní dohrávce 10. kola Gambrinus ligy na Spartu a po prohře 0:1 přišli v Edenu o dvacet zápasů trvající ligovou neporazitelnost.
06.10.2009 11:50 |

Mladá Boleslav udržela neporazitelnost i proti Slavii

Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali v utkání 5. kola Gambrinus ligy na hřišti Slavie v Edenu 1:1.
26.08.2011 22:25 |

Slavia poprvé prohrála, s Libercem po nájezdech. Sparta zdevastovala Litvínov

Hokejisté vedoucí Slavie ztratili v osmém utkání v extraligové sezoně neporazitelnost, když podlehli na ledě Liberce 1:2 po samostatných nájezdech. V rozstřelu si připsal vítěznou trefu kapitán Severočechů Petr Nedvěd. Bílí Tygři ukončili sérii tří zápasů bez bodu. Svěřenci trenéra Vladimíra Růžičky se i přes prohru drží v čele o bod před pražským rivalem Spartou.
01.10.2013 21:40 |

Osobnosti: Petr Nedvěd (193 článků)

Dojemné gesto: Trenér zlaté Slavie Trpišovský věnoval titulový hattrick nemocnému příteli

Krásné gesto! Trenér fotbalové Slavie Jindřich Trpišovský (45) slaví se svým týmem třetí titul šampionů v řadě. Na tiskové konferenci promluvil o titulovém hattricku, který se rozhodl věnovat svému příteli a bývalému fyzioterapeutovi fotbalové reprezentace Vladimíru Mikulášovi (44), jenž bojuje s nevyléčitelnou nemocí.
03.05.2021 09:45 |

Hokejisté porazili Finy a získali na MS bronz

Čeští hokejisté porazili v zápase o třetí místo na mistrovství světa v Helsinkách Finsko 3:2 a stejně jako před rokem získali bronzové medaile. Svěřenci trenéra Aloise Hadamczika získali třetí cenný kov za sebou. Dnešní duel se šampiony z loňského roku rozhodli už v první třetině, ve které vstřelili všechny své branky.
20.05.2012 18:15 |

Osobnosti: Alois Hadamczik (327 článků)

Slavia pojala obhajobu na Žižkově jako exhibici a slaví titul

Ani sami nedoufali, že to budou mít tak lehké. Fotbalisté Slavie vyhráli v dohrávce 28. kola Gambrinus ligy na Žižkově 3:1 a dvě kola před koncem slaví mistrovský titul. Viktoria řítící se do druhé ligy jim nebyla důstojným soupeřem, sešívaní již do přestávky proměnili malé derby ve svojí exhibici. Tým kouče Karla Jarolíma tak po 66 letech klubové historie znovu obhájil titul.
18.05.2009 19:15 |

Osobnosti: Karel Jarolím (99 článků)

Villarreal si po výhře 4:2 nad Pamplonou pojistil třetí místo

Fotbalisté Villarrealu porazili ve španělské lize Pamplonu 4:2, udrželi domácí neporazitelnost a pojistili si třetí příčku v tabulce.
15.01.2011 21:05 |

Trenéra Slavie překvapilo, že zápas rozhodli "staříci" v sestavě

Fotbalisté pražské Slavie v neděli v zápase 3. kola Gambrinus ligy vydřeli výhru nad Příbramí a získali první tři body. Kouč slávistů Michal Petrouš byl po duelu před prázdnými tribunami v Edenu psychicky vyčerpaný.
15.08.2011 07:35 |