Fotbalisté Plzně porazili Slavii 3:0 a vystřídali ji v čele tabulky

Fotbalisté Plzně ve šlágru devátého kola první ligy doma zvítězili nad oslabenou Slavií 3:0 a vystřídali rivala v čele tabulky. Úřadující mistři mají na Pražany tříbodový náskok, navíc k dobru odložené utkání s Brnem.
18.09.2022 23:10 |

Fotbalisté Plzně doma porazili Spartu 3:2 a vystřídali ji v čele první ligy

Fotbalisté Plzně ve šlágru 7. ligového kola zdolali doma Spartu 3:2. Západočeši připravili pražskému rivalovi premiérovou porážku v sezoně nejvyšší soutěže a vystřídali ho v čele neúplné tabulky. Letenští prohráli po 15 ligových zápasech a z druhé příčky ztrácejí na Viktorii dva body.
11.09.2021 21:25 |

Boleslav deklasovala Plzeň a stoupá vzhůru

Středočeši na domácím hřišti porazili ambiciózní Plzeň a bodově se dotáhli na Slavii, kterou vystřídali na šestém místě tabulky.
27.03.2010 18:05 |

Boleslav si poradila s oslabenou Slavií a míří za evropskými poháry

Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v dohrávce 22. kola první ligy Slavii 3:1. Ani v šestém jarním kole neprohráli a na třetím místě tabulky zvýšili svůj náskok na čtvrté Teplice na čtyři body.
31.03.2014 20:25 |

Fotbalisté Plzně vyhráli v Ostravě a přiblížili se čelu tabulky

Fotbalisté Baníku Ostrava prohráli v dohrávce 23. kola první ligy s Plzní 2:3. Hosté přitom vedli už o tři branky, domácí sice v závěru utkání zdramatizovali, alespoň vyrovnat už ale nestihli. Západočeši tak zdramatizovali vývoj v čele tabulky, když na druhou Spartu ztrácí jen čtyři body a na vedoucí Liberec šest. Naopak premiéra na lavičce domácích nevyšla novému kouči Radoslavu Látalovi, Baník zůstává předposlední a zkomplikoval si boj o udržení.
02.04.2012 19:30 |

Ostravští fotbalisté bod za bezbrankovou remízu na Slavii brali

Fotbalisté Ostravy vytěžili z pondělní dohrávky na Slavii bod za remízu 0:0 a po polovině soutěže jsou na 14. místě tabulky. Také proto hráči Baníku bodový zisk z pražského Edenu brali všemi deseti, zatímco slávisté v domácím prostředí poprvé pod koučem Strakou ztratili.
29.11.2011 01:10 |

Plzeň si snadno poradila se Slavií a znovu se zapojila do boje o titul

Fotbalisté Plzně porazili v dohrávce Gambrinus ligy doma Slavii Praha 3:0 a opět stáhli náskok vedoucího Liberce na pět bodů. Západočeši rozhodli o své výhře už během prvního poločasu poté, co jejich soupeř udělal několik hrubých individuálních chyb.
30.04.2012 20:05 |

Extraliga: Vítkovice zdolaly Slavii, Litvínov vyzrál na mistrovské Vary

Hokejisté Vítkovic porazili v 9. kole extraligy Slavii a zůstávají v čele tabulky. Pardubice smetly Kometu, Litvínov vyraboval Karlovy Vary.
27.09.2009 20:55 |

Dukla si říká o poháry! Nekompromisně smetla Teplice!

Fotbalisté Dukly na úvod jarní část první ligy doma porazili Teplice 3:1 a vystřídali je na třetím místě tabulky. Dukla pošesté za sebou neprohrála a z toho pětkrát vyhrála, Severočeši naopak protáhli sérii bez vítězství na pět zápasů.
21.02.2014 22:25 |

Sparta remizovala v derby se Slavií, její náskok na čele se tenčí

Fotbalisté Sparty uhráli v 22. ligovém kole v pražském derby remízu 1:1 se Slavií. Sparta v Edenu musela dotahovat ztrátu, protože domácí tým poslal do vedení obránce Latka, bod hostům zajistil v druhém poločase Přikryl. Náskok Sparty v čele ligy před druhým Libercem se tak ztenčil na jediný bod, protože Severočeši doma porazili Bohemians 1905.
25.03.2012 03:42 |

Fotbalisté City porazili v derby United a vedou anglickou ligu

Dlouho očekávané manchesterské derby ovládli fotbalisté City, kteří po domácí výhře 1:0 nad United vystřídali městského rivala v čele anglické ligy. Svěřenci trenéra Roberta Manciniho vedou dvě kola před koncem před úřadujícím mistrem díky lepšímu skóre a mají šanci na první titul od roku 1968. Jediný gól vstřelil v nastavení prvního poločasu Vincent Kompany.
01.05.2012 00:05 |

Osobnosti: Vincent Kompany (5 článků)

Fotbalisté Jihlavy porazili Hlučín a DÁL ŽIJÍ SEN O PRVNÍ LIZE

V 28. kole druhé nejvyšší soutěže porazili fotbalisté Jihlavy poslední Hlučín 3:1 a na třetím místě tabulky se na jediný bod přiblížili k druhé Viktorii Žižkov. Ta má k dobru nedělní zápas s Karvinou.
27.05.2011 21:00 |

Liberec je v čele ligy, Sparta podlehla doma Příbrami

Fotbalisté Liberce ve 23. kole první ligy zvítězili na hřišti pražské Dukly 2:1 a vystřídali Spartu v čele tabulky, když využili její domácí nečekané prohry s Příbramí 0:2.
01.04.2012 23:45 |

Třinec přestřílel Slavii a atakuje čelo tabulky

Hokejisté Třince porazili v 37. kole Tipsport extraligy doma Slavii 5:3 a na vedoucí Vítkovice ztrácí stále jeden bod.
04.01.2011 20:00 |

Hokejisté Kladna zdolali Slavii 1:0 a snížili v sérii na 1:2

Hokejisté Kladna zdolali ve třetím čtvrtfinále extraligy pražskou Slavii 1:0 a snížili stav série na 1:2 na zápasy. Jedinou branku vstřelil ve 48. minutě Jan Dalecký, gólman Jan Chábera udržel podruhé v letošním play off čisté konto. Rytíři porazili Slavii na sedmý pokus poprvé v sezoně. Další zápas se hraje v pátek od 17:30 opět v Kladně.
14.03.2013 20:20 |

Osobnosti: Jan Chábera (5 článků)

Sparta smázla Duklu 3:0. Ligu vede už o šest bodů

Fotbalisté pražské Sparty v 11. ligovém kole porazili pražskou Duklu přesvědčivě 3:0 a v čele tabulky si hýčkají už šestibodový náskok na mistrovskou Plzeň, která v sobotu remizovala se Slavií
20.10.2013 21:15 |

Fotbalisté Plzně počtvrté vyhráli a vedou ligu

Fotbalisté Plzně ve čtvrtém kole první ligy zvítězili v Liberci 1:0, naplno bodovali i počtvrté v sezoně nejvyšší soutěže a poskočili do čela tabulky o dva body před Spartu. Ostrava porazila Pardubice 3:1, Slovácko zdolalo nováčka Hradec Králové 1:0 a stejným výsledkem vyhrály Teplice nad Jabloncem.
15.08.2021 22:25 |

KOLAPS: Plzeň proti Slavii nezvládla ZÁVĚR, na Spartu má náskok 4 bodů

Fotbalisté Plzně v dohrávce 25. kola Gambrinus ligy v posledních dvou minutách prohospodařili dvougólové vedení a v čele tabulky mají na druhou Spartu náskok čtyř bodů.
25.04.2011 20:50 |

Sparta vrátila Slavii porážku a vrátila se do čela ligy

Sparťanští fotbalisté vyhráli v pondělí ligové derby proti Slavii 1:0, vrátili svému soupeři stejnou pohárovou prohru a jdou zpět do čela prvoligové tabulky.
12.04.2010 21:15 |

Fotbalisté Plzně na úvod 3. předkola Ligy mistrů porazili v Moldavsku Tiraspol 2:1

Fotbalisté Plzně v úvodním zápase 3. předkola Ligy mistrů v Kišiněvě zvítězili nad Tiraspolem po obratu 2:1. Šeriff poslal do vedení ve 36. minutě z penalty Rasheed Akanbi, ještě před pauzou vyrovnal rovněž z pokutového kopu Tomáš Chorý. Utkání rozhodl v 55. minutě Pavel Bucha. Domácí odvetu čeští šampioni sehrají příští úterý.
02.08.2022 07:10 |

Osobnosti: Danny Danny (55 článků)