Článek

Fotbal v Indonésii se zvrhl v krvavou paniku, dva fanoušky umačkali!

 
Mělo to být fotbalové vyvrcholení Her jihovýchodní Asie, finále tamní olympiády. Jenže zběsilí fanoušci udělali z mače mezi Indonésií a Malajsií brutální boj o život! Nepřežili 2 lidé, malý chlapec je v kómatu a desítky dalších jsou nezvěstní...
23.11.2011 12:15 |

podobné články

Podobné články

Vzácní orangutani v Indonésii utíkají před požáry i lynčem místních. Přežívají díky záchranářům

 
Záchranářům z mezinárodní organizace na ochranu zvířat International Animal Rescue (IAR) se podařilo před lesními požáry v Indonésii zachránit vzácné orangutany bornejské. Samice se svým mládětem unikla nejen před přírodní katastrofou, ale i rozzlobeným davem vesničanů, informovala BBC. Zvířata byla nalezena ve zbědovaném stavu, silně podvyživená a s drobnými kožními poraněními. V souvislosti s rozsáhlými požáry v Indonésii zasahovali lidé z IAR během posledního měsíce u desítky podobných případů. Zvířata jsou nucena opouštět svá přirozená stanoviště a hledat potravu ve vesnicích. Místní lidi je ale vnímají jako škůdce.
11.11.2015 10:35 |

podobné články

VIDEO Konvičkovci skutečně vyvolali na Staromáku paniku. Lidé prchali, demolovali zahrádky. Vypovídá restauratér, který to vše viděl a natáčel

 
ROZHOVOR Paniku a úprk turistů ze Staroměstského náměstí viděla řada svědků. Hrát si v současné době na teroristický útok je totálně mimo. ParlamentnímListům.cz to řekl pražský restauratér Aaron Günsberger, který byl v neděli na místě a během pondělí mapoval svědectví těch, kteří vzniklou paniku a strach přímo viděli.
22.08.2016 19:25 |

podobné články

Protest Gorila se v Bratislavě zvrhl v divokou bitku

 
Protikorupční protest Gorila se v pátek, den před volbami do slovenského parlamentu, zvrhl v Bratislavě v divokou bitku policie s demonstranty. Z davu demonstrantů létají vejce i dělbuchy, policie odpovídá obušky a slzným plynem, informuje portál deníku Nový Čas.
09.03.2012 22:25 |

podobné články

Rytmus umí rozvášnit Daru i davy. V kotli rappera jeho fanoušci málem umačkali

 
Hudebník Patrik Rytmus Vrbovský  (36) umí pořádně rozvášnit nejen svou životní partnerku Daru Rolins  (40) , ale do varu hravě dostane i své fanoušky. Naposledy to ukázal o víkendu.
28.11.2013 09:02 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2257 článků)

VIDEO: HOROR na Slovensku! Fotbal se zvrhl v bitku, výtržníkovi šlo o ŽIVOT

 
Problémy s fanoušky řeší i Slováci. Pořádně horko bylo na finále Slovenského poháru v Myjavě mezi Bratislavou a Košicemi, které vede český kouč Radek Látal. Po zápase se porvali chuligáni obou týmů.
04.05.2014 07:40 |

podobné články

Nezájem Rusů o fotbal je rekordní. Připravují přitom mistrovství

 
Nezájem Rusů o fotbal zažívá historický propad, Rusko se přitom připravuje na roli pořadatele fotbalového mistrovství světa, které se bude konat za tři roky. Z průzkumu státní agentury VTsIOM vyplynulo, že fotbal je volný až 73 procentům Rusů. Ještě před 10 lety to bylo přitom jen 43 procent. Jen zoufalých osm procent lidí v Rusku se označuje za velké fanoušky. 
07.07.2015 14:36 |

podobné články

Dopadli dva uprchlé Čechy. Jednoho v Dominikánské republice, druhého v Indonésii. VIDEO

 
Před spravedlností neunikli. Policisté zadrželi a dopravili zpátky do Česka dva muže, na něž byl vydán mezinárodní zatykač. Jeden se skrýval v Dominikánské republice, druhý v Indonésii.
12.02.2014 11:25 |

podobné články

Pirát Bartoš: Pokud nechceme krvavou revoluci, tak musíme systém hacknout

 
Pokud čeští piráti nechtějí krvavou revoluci, tak musí společenský systém "hacknout" a tím ho rozbít. To si myslí analytik, překladatel a předseda České pirátské strany Ivan Bartoš. „Lidi ve standardních politických stranách změnu nenajdou. Jsou v letargii, depresích, a aby začali myslet, tak je člověk musí něčím praštit,“ řekl pak k tomu Bartoš v pořadu Krásný ztráty. V televizním baru u Michala Prokopa mu oponoval výtvarný umělec Krištof Kintera, žák někdejšího šéfa Národní galerie Milana Knížáka.
31.05.2012 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Prokop (57 článků) , Michal Prokop (57 článků)

Papež František odsoudil "krvavou moc a krvavé peníze" mafie

 
Papež František dnes odsoudil "krvavou moc a krvavé peníze" mafie a vyzval tamější kmotry, aby "změnili svůj život, přestali páchat zlo a obrátili se na víru". Papež se tak vyjádřil na obřadu, který se v římském kostele konal k uctění památky obětí trestných činů. 
21.03.2014 21:40 |

podobné články

Ukrajinská armáda svolává do Kramatorska posily. Dojde k odplatě za krvavou léčku separatistů

 
Přestřelky mezi ukrajinskými vojáky a proruskými rebely pokračovaly v noci na dnešek u Kramatorsku. Výjimečně shodně o tom informovaly obě strany. Podle listu Ukrajinska pravda nejspíše pokračuje operace s cílem zlikvidovat skupinu, která v úterý nastražila krvavou léčku ukrajinské armádní jednotce. 
15.05.2014 11:35 |

podobné články

Aktivisté uspořádají krvavou módní přehlídku se staženou liškou

 
Aktivisté ze spolku OBRAZ – Obránci zvířat uspořádají v úterý 19. května ve 14:15 na Staroměstském náměstí v Praze krvavou módní přehlídku. Na červeném koberci předvedou modelky a modelové spolu s kožichy a kožešinovými doplňky i pravou lišku staženou z kůže. Akce se koná na podporu kampaně za zákaz kožešinových farem v České republice.
18.05.2015 13:06 |

podobné články

Pes roztrhal před malými dětmi srnku. Krvavou podívanou viděly při sáňkování

 
Nevinné sáňkování malých dětí v Roudné na Plzeňsku se změnilo v krvavou podívanou. Zrovna když se ratolesti věnovaly sněžným radovánkám, vběhla mezi ně vyděšená srnka. Netrvalo dlouho a děti byly svědky její krvavé smrti.
20.01.2016 10:20 |

podobné články

Muž roku Beránek okupuje Indonésii, v obálce dostal žádost o ruku

 
Loňský český Muž roku Antonín Beránek našel profesní uplatnění v Indonésii. Pobývá tu už dva měsíce a jedna pracovní nabídka střídá druhou. Jeho krásu obdivují i místní dívky. Od jedné dostal dokonce obálku s žádostí o ruku.
16.07.2009 11:45 |

podobné články

Po zemětřesení v Indonésii zůstaly desítky raněných

 
Silné zemětřesení, které zasáhlo Indonésii, si vyžádalo dva lidské životy a 40 lidem způsobilo zranění. Otřesy o síle 6,7 stupně Richterovy stupnice pocítili obyvatelé především odlehlého ostrova Sumbawa východně od ostrova Bali.
09.11.2009 09:20 |

podobné články

Vydavatel Playboye jde na dva roky do vězení kvůli provinění proti mravnosti

 
Dvouletý trest kvůli provinění proti mravnosti nastoupil Erwin Arnada, bývalý vydavatel pánského časopisu Playboy v Indonésii. V sobotu to uvedl jeho právník. Podle agentury Reuters tento případ poukazuje na rostoucí vliv muslimských fundamentalistů v Indonésii, kde se většina obyvatel přiklání spíše k umírněnější verzi islámu.
09.10.2010 17:10 |

podobné články

Sparta slavila mistrovský titul: Noční tah a jízda na parníku!

 
To byla, pane, jízda. Fotbalová Sparta urvala mistrovský titul po celých třech letech! Za tu dobu už se málem zapomněla radovat, a tak teď euforie tryskala jako z přeplněného papiňáku. Fanoušci po zápase s Teplicemi (1:0) jako živá povodeň zaplavili trávník a málem svého hrdinu – střelce vítězného gólu Tomáše Řepku umačkali...
17.05.2010 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1027 článků)

Moje sestra zemřela při Loveparade

 
Dvacetiletou Lidii umačkali při masové panice na Duisburgské Loveparade, která se minulou sobotu z největší taneční party proměnila na největší německou tragédii. Pro mnohé již nic není jako dřív. „Někdo za to musí pykat!,“ říká Lidiina o rok starší sestra Mirjana.
30.07.2010 12:50 |

podobné články

Krátká sukně Jany Doleželové způsobila pozdvižení a kolaps. Lidé se málem umačkali

 
Před několika dny bylo v pražské Pánské pasáži pěkně těsno. Velký shluk lidí ale neměly na svědomí vánoční nákupy, jak by se dalo v tomto období předpokládat. V galerii fotografa Jadrana Šetlíka se pouze konalo adventní setkání známých osobností a kolemjdoucí se zde shromažďovali zhypnotizováni pohledem na sukni Jany Doleželové  (30) , která byla zatraceně krátká.
25.12.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Doleželová (366 článků)

První dáma Livia Klausová: Trpí bolestmi! Proč? Lidé ji umačkali...

 
O víkendu se téměř deset tisíc lidí z celé České republiky přijelo pokochat prezidentským zámkem v Lánech nedaleko Kladna. Ten současnému prezidentovi Václavu Klausovi (70) a první dámě Livii (68) slouží k občasnému víkendovému odpočinku.
18.06.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9178 článků) , Livia Klausová (320 článků)