Článek

Formule 1 v Česku není nemožná: Jan Šťovíček promluvil o detailech a zákulisí sportu

 
Hostem podcastu Klub rváčů byli dva nejvýše postavení zástupci světa formule 1 v České republice – Jan Šťovíček a Radek Pokorný. Oba v rozhovoru přiblížili, jak se v zákulisí světové federace vyjednává o miliardových smlouvách a jak do dění ve světě F1 zasahují geopolitické vlivy a celosvětová politika. Jan Šťovíček rovněž nastínil ambiciózní plán, jak do Česka dostat závod formule 1.
15.05.2024 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (192 článků) , Jan Pokorný (51 článků)
Podobné články

Šťovíček nepodepíše dohodu o podpoře vlády. Stačí jeho slovo

 
Milan Šťovíček zůstává členem poslaneckého klubu Věcí veřejných a bude prý podporovat vládu, pokud bude naplňovat své původní prohlášení. Nic podepisovat ale Šťovíček nehodlá.
25.04.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (96 článků)

Poslanec Šťovíček podpoří vládu, pokud nebudou prolomeny těžební limity

 
Poslanec VV Milan Šťovíček podpoří vládu, pokud bude dodržovat původní koaliční smlouvu a programové prohlášení. Šťovíček se jako starosta Litvínova zajímá hlavně o změnu horního zákona, který by zrušil možnost vyvlastnění a další omezení vlastnických práv majitelů nemovitostí v dobývacích prostorech. Informoval server iDnes.cz.
25.04.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (96 článků)

Šťovíček to má ve Véčkách nahnuté. Podporuje vládu

 
Poslanec Věcí veřejných Milan Šťovíček to nemá ve své straně jisté. Nelíbí se jí totiž, že nehlasuje se svými spolustraníky, ale spíše s vládou. Projevilo se to i v hlasování o nedůvěře vládě, kdy ji Šťovíček podpořil.
19.07.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (96 článků)

Odpadlík z VV Šťovíček koketuje s klubem TOP 09

 
Nezařazený poslanec Milan Šťovíček by podle informací Práva mohl posílit 41členný klub TOP 09 a Starostové. O nedávno vyloučeného člena Věcí veřejných (VV) sice usiluje LIDEM Karolíny Peake, ale vzhledem k tomu, že Šťovíček je i litvínovským starostou, jeho přestup ke Starostům se přímo nabízí.
16.11.2012 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1615 článků) , Milan Šťovíček (96 článků)

Odpadlík z VV Šťovíček strká hlavu do klubu TOP 09

 
Nedávno vyloučený poslanec Věcí veřejných Milan Šťovíček by podle informací Práva mohl rozšířit klub TOP 09 a Starostové. O Šťovíčka má sice zájem strana LIDEM vicepremiérky Karolíny Peake, ale s přihlédnutím k tomu, že je Šťovíček zároveň litvínovským starostou, jeho přestup ke Starostům se nabízí.
16.11.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1615 článků) , Milan Šťovíček (96 článků)

Šťovíček se rozhodl spojit síly s vládním hnutím STAN

 
Poslanec a litvínovský starosta Milan Šťovíček (dříve VV) oznámil, že se rozhodl spojit síly s vládním hnutím Starostové a nezávislí (STAN). Uvedl to v neděli večer v prohlášení. Poměr sil ve Sněmovně se tím nijak výrazně nezmění. Šťovíček vládní koalici podporoval již dříve, což ho stálo místo v řadách nyní opozičních Věcí veřejných.
07.04.2013 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (96 článků)

Poslanec Šťovíček je členem sněmovního klubu TOP 09 a Starostů

 
Dosud nezařazený poslanec Milan Šťovíček (dříve VV) se dnes stal členem poslaneckého klubu TOP 09 a Starostů. Klub podle informací ČTK dopoledne odhlasoval jeho vstup. Vládní strana tak má nyní 42 zákonodárců. Šťovíček ale s koalicí hlasoval i dříve, poměr sil ve sněmovně, kde mají vládní strany těsnou většinu, se nemění.
07.05.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (96 článků)

Milan Šťovíček (dříve VV) se stal členem poslaneckého klubu TOP 09

 
Dosud nezařazený poslanec Milan Šťovíček (dříve VV) se dnes stal členem poslaneckého klubu TOP 09 a Starostů. Klub dopoledne odhlasoval jeho vstup, oznámila mluvčí strany Alžběta Plívová. Vládní strana tak má nyní 42 zákonodárců. Šťovíček ale s koalicí hlasoval i dříve, poměr sil ve Sněmovně, kde mají vládní strany těsnou většinu, se nemění. 
07.05.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (96 článků)

Rychlá auta, hlučné motory a machři za volantem: Formule 1 fascinuje nejen na trati, ale i na plátně

 
Formule 1 je bezpochyby jeden z nejrychlejších sportů na světě. Miliony diváků na celém světě si oblíbili královskou ligu motorových sportů, fanoušci nemohou zapomenout na legendární jména jako Schumacher, Alonso či Fittipaldi, a tak není divu, že Formule 1 fascinuje i v kině i na Netflixu.
15.08.2021 11:00 |

podobné články

Pilot formule Netušil vyzval do ringu neporaženého Vémolu: Tuhle kroniku rád přepíšu, řekl

 
Český pilot a podnikatel Vladimír Netušil (40) žije svůj formulový sen, který se rozhodl se svou stájí Effective Racing po konci sezóny oslavit v pražském klubu Moon. Pro redakci eXtra.cz vyhodnotil uplynulou sezónu v Euroformula Open kategorie Formule 3, kde v minulosti soutěžil i aktuální šampion Formule 1 Max Verstappen. Dále se svěřil, jak finančně náročné je vychovat jezdce formule od dětství, a také promluvil o svém kamarádovi MMA zápasníkovi Karlosi Vémolovi (37), kterého vyzval na boxerský zápas.
14.11.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Max Verstappen (6 článků)

Tajemství krásné Angeliny Jolie: Víme, v čem je totálně nemožná!

 
Angelina Jolie mnohokrát v rozhovorech přiznala, že v kuchyni je nemožná jako slon ve skladu porcelánu. Nedokáže připravit ani základní pokrmy, ačkoli má na krku šest dětí. Jenže to se má změnit. Partnerka Brada Pitta se učí vařit. U protinožců zrovna režíruje snímek Unbroken a ve volných chvílích chodí na soukromé kurzy vaření pro úplné patlaly.
06.03.2014 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1969 článků) , Angelina Jolie (2317 článků)

Studenti unesení v Mexiku jsou mrtví: Identifikace je prý nemožná

 
Všichni studenti, kteří loni v září pravděpodobně vinou zkorumpovaných policistů zmizeli v mexickém státě Guerrero, jsou mrtví. V Mexiku to dnes prohlásil generální prokurátor Jesús Murillo Karam. Potvrzují to podle něj výpovědi vyslýchaných osob a stopy z místa činu. Těla zavražděných byla zahrabána v odpadkové jámě a spálena, proto je podle Murilla identifikace nemožná.
28.01.2015 07:11 |

podobné články

Autoklub ČR má nového prezidenta. Ječmínka střídá Šťovíček, co pomáhal Sáblíkové

 
Sportovní svaz Autoklub České republiky má nového šéfa. Prezidentem byl v sobotu v Praze zvolen Jan Šťovíček, dosavadní první viceprezident motoristického spolku. A také muž, který se snažil dostat rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou do cyklistické časovky na letní olympiádě v Riu de Janiero. Nakonec neúspěšně.
19.11.2016 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Martina Sáblíková (471 článků)

Feminizace formule 1? Ecclestone chce závody čistě pro ženy

 
Během Velké ceny Malajsie předložil promotér formule 1 Bernie Ecclestone zástupcům jednotlivých týmů několik návrhů, které by mohly vést k zatraktivnění divácky strádající formule 1. Nejdiskutovanějším z nich se záhy stala možnost vytvoření závodní série pouze pro ženy, jež by byla pevnou součástí víkendového programu formule 1.
27.04.2015 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Bernie Ecclestone (112 článků)

Dala příležitost Jágrovi a teď mají šanci jezdci formule: Krásná Miss je ozdobou závodů!

 
Česká Miss World Lucie Kovandová  (22) se víc než modelingu nyní věnuje cestování a pendluje mezi závody Formule E i Formule 1 a MotoGP. Zatímco ve stájích rychlých motorek běhá v sexy oblečcích, u formule si užívá džíny a tenisky.
07.03.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Kovandová (163 článků)

Poslanec Šťovíček opouští Věci veřejné, vyhodilo ho grémium

 
Poslanec Milan Šťovíček již není členem strany Věci veřejné. Vyloučilo ho grémium, hlasoval totiž s vládou v případě církevních restitucí.
01.11.2012 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (96 článků)

Bártu by mohl na ministerstvu nahradit Skokan, Dobeše Šťovíček

 
Očekávané uvolnění tří ministerských postů obsazených kandidáty Věcí veřejných vyvolává otázky, kdo by mohl na uprázdněná místa nastoupit. V kuloárech se spekuluje, že ministra dopravy Víta Bártu by mohl nahradit poslanec Petr Skokan. Právu to potvrdily zdroje z VV. Ministra školství Josefa Dobeše by mohl nahradit poslanec VV Milan Šťovíček.
12.04.2011 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2859 článků) , Petr Skokan (134 článků) , Milan Šťovíček (96 článků)

Šťovíček si od Litvínova půjčil přes milion

 
Starosta Litvínova a místopředseda Věcí veřejných Milan Šťovíček si od své domoviny půjčil víc než milion. Hospodářské noviny původně informovaly o sedmisettisícové půjčce, ukázalo se ale, že šlo o víc.
18.07.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (96 článků)

Šťovíček (VV): Na přísnou kontrolu nerezignujeme

 
Litvínovská radnice ve věci ukládání kalů z ostravských lagun nic nezanedbala. Zdůrazňuje to starosta města a poslanec VV Milan Šťovíček.
05.11.2011 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (96 článků)