Článek

Formace Trikolora Svobodní Soukromníci má dalšího spojence

 
Na společných kandidátních listinách formace Trikolora Svobodní Soukromníci pro letošní volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR se objeví také členové nové politické strany Manifest.cz, která vznikla jako reakce na vládní restrikce proti vlastnímu obyvatelstvu.
10.08.2021 09:55 |

podobné články

Podobné články

Zastaneme se zaměstnanců, kteří jsou nuceni k povinnému testování, slibuje formace Trikolora Svobodní Soukromníci

 
Formace Trikolora Svobodní Soukromníci již delší dobu podniká reálné právní kroky k tomu, aby zastavila porušování základních právních principů pod rouškou boje s covid-19. Její poslanci se opakovaně snažili ukončit pandemickou pohotovost či zrušit pandemický zákon tak, aby Ministerstvo zdravotnictví nemohlo pokračovat ve vydávání protiprávních mimořádných opatření. Právní experti formace opakovaně uspěli se svými žalobami u Nejvyššího správního soudu. Proto se formace Trikolora Svobodní Soukromníci rozhodla zastat jak těch zaměstnanců, kteří jsou nuceni svými zaměstnavateli podrobovat se plošnému testování na Covid-19, tak také těch, od nichž jsou vynucovány informace o jejich očkování.
27.09.2021 11:45 |

podobné články

Zkroťme vládu náhradou škody, burcuje právní expert formace Trikolora Svobodní Soukromníci

 
„Je zbabělé schovávat se za experty. Je zbabělý výrok premiéra, který řekne, že už do něčeho nechce zasahovat. Když se bojí, nemá dělat premiéra,“ říká ústavní právník Zdeněk Koudelka. Podle tohoto jihomoravského kandidáta formace Trikolora Svobodní Soukromníci je třeba teď zatlačit na vládu a vymáhat náhradu všech škod, které vláda Andreje Babiše během pandemie Covid-19 svými protiprávními kroky způsobila.
02.08.2021 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24005 článků)

„Pokud stát nařizuje občanům, aby se prokazovali negativním testem, musí zůstat tyto testy zdarma,“ zní z formace Trikolora Svobodní Soukromníci

 
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch na tiskové konferenci oznámil, jak to bude od září s preventivními testy na Covid-19. Ty od prvního září nebudou obecně propláceny, výjimku budou mít osoby mladší osmnácti let a také ti, kteří nemohou být očkovány kvůli zdravotnímu stavu. Placení se také nebude týkat testů ve školách a testů indikovaných hygienou nebo lékařem. S tím zásadně nesouhlasí formace Trikolora Svobodní Soukromníci.
20.08.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1768 článků) , Adam Vojtěch (1369 článků)

Formace Trikolora Svobodní Soukromníci zásadně odmítá zásahy Evropské unie do automobilového průmyslu

 
Hláška a vzkaz do Bruselu šéfa Škodovky Thomase Schäfera „It‘s crazy“, v překladu „Je to šílené“, obletěla celý automobilový svět. Byl jedním z prvních manažerů, kteří se takto rázně postavili tlaku Evropské unie na snižování emisí. Poslankyně a předsedkyně formace Trikolora Svobodní Soukromníci Zuzana Majerová Zahradníková s jeho slovy souhlasí. Evropská unie prý plánuje zcela zásadním způsobem zvýšit cenu aut. Pro mnohé občany České republiky se tak nové auto může stát luxusním a doslova nedostupným zbožím.
01.09.2021 21:10 |

podobné články

Trikolora Svobodní Soukromníci si pohlídají regulérnost parlamentních voleb

 
Volební formace Trikolora Svobodní Soukromníci vyzvala dva týdny před volbami všechny své zástupce v okrskových volebních komisích, aby si archivovali výsledky voleb ze svého okrsku. Formace k tomu přistoupila na základě zkušenosti z minulých parlamentních voleb v roce 2017, kdy došlo na dvě hodiny k výpadku serveru Českého statistického úřadu.
24.09.2021 10:25 |

podobné články

Pádu Evropy lze předejít jedině odvahou, říká kanditát formace Trikolora Svobodní Soukromníci v Hradci Králové

 
ROZHOVOR Kandidát formace Trikolora Svobodní Soukromníci Petr Brábník jde do politiky proto, aby zastavil „Gretény" a Euro-komunisty před tím, než z Evropy bude chudobinec světa. Pokud by tak neučinil, nemohl by se prý podívat vnoučatům do očí.
04.10.2021 16:30 |

podobné články

Hájit české barvy. Trikolóra, Soukromníci a Svobodní spojují síly

 
Spojování jednotlivých stran a hnutí a vytváření předvolebních koalic je v současné době výrazně populární. Nově přišlo se společnou kandidaturou do podzimních sněmovních voleb také hnutí Trikolóra, Svobodní a Strana soukromníků ČR, kteří budou kandidovat jako jedna volební strana a pokusí se oslovit zejména pravicové a konzervativní voliče. Strany dnes uspořádaly společnou debatu o spojení pravice. Hosty byli Zuzana Majerová Zahradníková (Trikolóra), Petr Bajer (Svobodní), Libor Vondráček (Soukromníci).
27.05.2021 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vondráček (152 článků)

Domácí zemědělskou produkci musíme chránit a rozvíjet, slibuje formace Trikolora Svobodní Soukromníci

 
„Podpoříme malé zemědělce, rodinné farmy a svobodné sedláky, aby nestrádali na úkor velkých prominentních společností. Naším cílem je vybudovat živý venkov,“ slibuje Trikolora Svobodní Soukromníci v čele s poslankyní Zuzanou Majerovou Zahradníkovou, kteří dle svých vlastních slov bojují za Českou republiku sebevědomých občanů, ve které státní aparát občanům slouží a nevytváří zbytečné překážky.
17.08.2021 18:00 |

podobné články

„Tahle válka musí skončit!“ Výzva podnikatelům z celé země. Podepsána: Trikolora Svobodní Soukromníci

 
Mobilizace! Živnostníci musí do parlamentu. Jinak bude zle, zaznívá z formace Trikolora Svobodní Soukromníci ústy předsedy Podnikatelských odborů Radomila Bábka a šéfa Strany soukromníků ČR Petra Bajera.
04.10.2021 23:10 |

podobné články

Pravice jede. Formaci Trikolora Svobodní Soukromníci podpořil i prezident Klaus

 
Formace Trikolora Svobodní Soukromníci se prezentuje jako jediná skutečná a autentická pravice. A několik hodin před volbami ji v tomto duchu podpořil i druhý prezident České republiky a někdejší tvůrce české pravicové politiky Václav Klaus.
08.10.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10654 článků)

Svobodní a Soukromníci jdou nahoru, v pěti krajích mají přes pět procent

 
Zlínský, Pardubický, Středočeský, Královéhradecký a Jihomoravský kraj. Tam všude by podle aktuálního výzkumu společnosti SANEP zasedli do krajských zastupitelstev kandidáti koalice Svobodní a Soukromníci. Podle dalšího výzkumu, realizovaného společností Phoenix Research on-line, jsou Svobodní a Soukromníci navíc černým koněm voleb v Jihomoravském a Zlínském kraji. Obě strany spolupracují celkem v osmi regionech.
08.06.2016 06:30 |

podobné články

Svobodní a Soukromníci zahájili kampaň. Společně se senátorem Ivo Valentou chtějí pomoct Zlínskému kraji

 
Snížení počtu krajských úředníků, zastavení zadlužování kraje i bobtnající byrokracie, transparentní finanční pomoc obcím a školám, jejichž absolventi si najdou dobře placenou práci. To je několik příkladů toho, s čím jdou Svobodní a Soukromníci do voleb ve Zlínském kraji. Zcela jiný přístup je podle nich jedinou šancí, jak vrátit stále více tloustnoucímu kraji dynamiku. Koalici Svobodní a Soukromníci (SaS), která je zcela novým uskupením, by podle posledních průzkumů volilo ve Zlínském kraji přes devět procent lidí.
19.04.2016 15:15 |

podobné články

Konec byrokracie a buzerace. Propustit patnáct procent úředníků. Svobodní a Soukromníci chystají útok na kraje

 
Koalice Svobodní a Soukromníci ve Středočeském kraji dnes v Praze představila klíčové kandidáty do krajských voleb. V největším kraji České republiky podle posledního průzkumu agentury SANEP zmíněná koalice dosahuje pětiprocentní obliby. Hranici nutnou pro vstup do krajských zastupitelstev Svobodní a Soukromníci překračují v tuto chvíli především ve Zlínském kraji. Tam atakují dokonce desetiprocentní hranici. V Pardubickém kraji je to více než pět procent. Společnou kandidátku chtějí mít obě strany v osmi krajích ČR.
18.05.2016 20:40 |

podobné články

Zelená a žlutá jsou vidět. Svobodní a Soukromníci rostou ve všech krajích

 
Místo molochů, které netransparentně přerozdělují peníze, efektivní kraj s partnerským přístupem k obcím a obyvatelům. V takové změně kurzu vidí šanci na fungující regiony stále více lidí. Svědčí o tom rostoucí preference koalice Svobodní a Soukromníci, která tento krok prosazuje. Celkem v devíti krajích se už její volební potenciál po dalším růstu přehoupl přes pětiprocentní hranici. Koalice Svobodní a Soukromníci fungují v deseti krajích z celkového počtu 13, v nichž se 7. a 8. října uskuteční volby do krajských zastupitelstev.
16.08.2016 12:30 |

podobné články

Trikolóra, Svobodní a Soukromníci budou kandidovat společně

 
Trikolóra, Svobodní a Soukromníci se domluvili na koalici do sněmovních voleb, které se budou konat 8. a 9. října. Chtějí přinést alternativu pro pravicové voliče.
04.03.2021 12:55 |

podobné články

Trikolóra, Svobodní a Soukromníci budou kandidovat společně

 
Trikolóra, Svobodní a Soukromníci se domluvili na koalici do sněmovních voleb, které se budou konat 8. a 9. října. Chtějí přinést alternativu pro pravicové voliče.
04.03.2021 14:15 |

podobné články

Trikolóra, Svobodní a Soukromníci budou kandidovat společně

 
Trikolóra, Svobodní a Soukromníci se domluvili na koalici do sněmovních voleb, které se budou konat 8. a 9. října. Chtějí přinést alternativu pro pravicové voliče.
04.03.2021 14:40 |

podobné články

Trikolóra, Svobodní a Soukromníci odmítají státem diktovanou diskriminaci zákazníků

 
Trikolóra, Svobodní a Soukromníci jednoznačně stojí na straně podnikatelů a živnostníků, kterým již dochází trpělivost s vládními restrikcemi, a kteří proto hledají způsob, jak co nejdříve otevřít své uzavřené provozovny.
21.04.2021 11:15 |

podobné články

Strana „Trikolora Svobodní Soukromníci“ bojuje za zachování české koruny

 
Strana „Trikolora Svobodní Soukromníci“ vyrazí napříč Českou republikou za zachování české koruny. Reaguje tak na vyjádření a odhodlání některých vládních či opozičních stran, které chtějí prosadit zavedení Eura.
08.06.2021 20:50 |

podobné články