Článek

Foldynova výzva Babišovi s Okamurou. Pokud se opozice nesjednotí, vláda zlikviduje tento národ

 
Poslanec Jaroslav Foldyna nabádá opoziční předáky, aby se přestali hádat. Pokud se ANO a SPD rozdělí, zlikviduje tato vláda národ i zemi. Vládní koalici podle něj takové tenze nehrozí, tu drží pohromadě koryta a strach z hněvu zahraničních loutkovodičů.
18.02.2023 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (744 článků)
Podobné články

Šéf České pravice vyzývá delegáty kongresu ODS: Jděte do koalice všech proti Babišovi a komunistům i s Okamurou

 
Jděte do koalice všech, i s Okamurou, proti Andreji Babišovi a komunistům, přichází s překvapivým řešením současné politické situace předseda neparlamentní strany Česká pravice Michal Simkanič v pozdravu delegátům ostravského kongresu ODS, který zasedal tento víkend v Ostravě.
14.01.2018 12:10 |

podobné články

Výzva 21 – recenze

 
Předně je důležité si vysvětlit, co to vůbec Výzva 21 je. Jedná se o program lidem pevně odhodlaným změnit svůj životní styl k lepšímu tím, že se začnou zdravě stravovat a pravidelně cvičit. Nejde pouze o cvičení, ale postupně získávané informace a znalost, jak je v praxi využít. Nechybí motivační část, což je velmi důležité. Hodně lidí začne a také rychle skončí. První týden je zcela zdarma, aby si každý člověk mohl vyzkoušet a osahat, jak to zhruba funguje a poznat blíže zakladatele Tomáše. Ten je pro ty úspěšnější, kteří to nevzdají a Výzvu 21 absolvují vždy k ruce, pokud potřebujete jakoukoliv radu ohledně cvičení či jídelníčku. Co vše se ve Výzvě 21 naučíte Naučíte se udělat si cvičební plán a ten dodržovat. Což je klíčové, protože pokud nemáte předem jasno a naplánováno – nelze se čeho chytat a jen těžko si vytvoříte návyk. Určitě po vás nikdo nechce, abyste ze dne na den zrušili knedlíky a začali chroupat mrkev. Vše jde postupně a nenásilně. Výzva 21 se skládá ze 4 modulů po 21 dnech. V každé fázi se dozvíte něco nového a postupně se zvedá i náročnost cvičení. Sama momentálně končím třetí modul a mám překvapující výsledky. Osobně jsem nepotřebovala ani tak moc hubnout, jako spíš vytvořit návyk a dozvědět se spoustu informací. Dobrá rada nad zlato Možná odvětíte, ale ty dnes najdete kdekoliv na internetu. To je bezpochyby pravda, ale musíte vědět, co přesně hledáte. Samu od sebe by mě určitě nenapadlo hledat informace, jak si změřit rychlost metabolismu, co dělat, když je zpomalený. Proč je důležitá detoxikace u likvidace nejspodněji uložených tuků, jak aplikovat do stravy sacharidové vlny a mnoho dalších věcí. Program je sestaven důmyslně s nejčastěji kladenými otázky a zaměřením na nejčastější problémy všech smrtelníků. U nás holek je to většinou i při nízké váze spodní bříško a zbavit se... Čtěte více Příspěvek Výzva 21 – recenze pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
11.05.2016 03:15 |

podobné články

Blbé, hulváti. Nemůžeme všichni mlít to samé, vytýká expolitik ODS a šéf sexuologů odpůrcům Zemana. Nicméně, pane prezidente...

 
ROZHOVOR Miloš Zeman není pro všechny přijatelný spasitel, připouští bývalý europoslanec za ODS, předseda Sexuologické společnosti Jaroslav Zvěřina. „Ale myslím, že Čechy hned tak někdo nesjednotí. Tatíčka prezidenta na Hradě jsme zatím ještě neměli, protože národ nesjednocoval ani jeden z našich prezidentů, i Václav Havel měl spoustu odpůrců, o Václavu Klausovi ani nemluvím. A Zeman v té tradici pokračuje,“ prohlásil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz
01.12.2014 06:01 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6395 článků) , Václav Klaus (10905 článků) , Jaroslav Zvěřina (57 článků) , Miloš Zeman (27865 článků)

Spor o cukr: Unie chce uvolnit kvóty, pěstitelé se bojí, že je to zlikviduje

 
Evropští pěstitelé i zpracovatelé cukru bijí na poplach, Evropská unie totiž chce zrušit regulace pro trh s cukrem. A zpracovatelé se začínají obávat, že je záplava levného cukru z třetího světa zlikviduje.
18.10.2012 07:25 |

podobné články

Kuras si ťuká na čelo: Stejní lidé podporují LGBT, ale i islám. Ten až bude u moci, zlikviduje je

 
Novinář a spisovatel Benjamin Kuras se v rozhovoru pro server Kupředudominulosti.cz věnoval problematice genderu a homosexualismu. A přišel se zajímavým zjištěním – stejní lidé, kteří podporují LGBT, protežují také islám. „Nechápou ale, že až se islám dostane k moci, zlikviduje je,“ dodává.
08.09.2021 22:35 |

podobné články

Pokud nic neuděláte, smete vás Babiš s Okamurou, vzkázal Minář Fialovi. Vládě poradil větší zadlužení

 
Sobotní pražská demonstrace stále vyvolává mnoho reakcí politiků i dalších osobností veřejného dění. Na 70 tisíc lidí na Václavském náměstí protestovalo proti vládní politice. Mezi organizátory byli i prorusky a extremisticky ladění lidé. Svůj delší text adresovaný vládě zveřejnil na svém Facebooku i zakladatel hnutí Milion chvilek pro demokracii Mikuláš Minář. "Pokud vláda nic nezmění a půjde to takto dál, smete ji časem Babiš s Okamurou a další obchodníci se strachem. Nejpozději za tři roky, možná však mnohem dřív," píše s tím, že řešení však existuje.
05.09.2022 12:45 |

podobné články

Tisíce let staré dědictví dokáže zachránit jen sjednocení Kypru

 
Přestože znesvářené strany na Kypru zatím nedokázaly definitivně uzavřít kapitolu jednoho letitého konfliktu, sjednotit ostrov chtějí Řekové i Turci a tentokrát to vypadá, že by vůle dohodnout se mohla být větší než neshody. A zatímco debaty o překonání jednotlivých sporných bodů budou pokračovat, jedna malá komunita sleduje jednání mimořádně pozorně. Pokud se ostrov nesjednotí, hrozí jí, že její jazyk zanikne.
14.01.2017 17:35 |

podobné články

Zvěrstva. Pacholek. Naše dobrá značka ODS. Miroslava Němcová vážně vystupuje k Babišovi a současné situaci

 
ROZHOVOR Předseda hnutí ANO Andrej Babiš potřebuje podle poslankyně ODS Miroslavy Němcové pro vládní spolupráci nějakou demokratickou stranu, která mu poskytne krytí, aby byl na politické scéně, i v zahraničí legitimizován. „Jestli mu na to kývnou sociální demokraté a on pak bude o těch největších zvěrstvech hlasovat s komunisty a Okamurou, protože už sociální demokraty nebude potřebovat, je jejich věc. Ale my takhle hloupí nejsme a nikdy neuděláme, abychom se nechali využít, vyždímat a jen použít naši dobrou, kvalitní značku k tomu, aby on za našimi zády s komunisty a Okamurou udělal všechno, co potřebuje,“ prohlásila v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny.
28.02.2018 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25794 článků) , Miroslava Němcová (1739 článků)

Odstraněný Hašek varuje Sobotku. Šibenicemi prý stranu nesjednotí

 
Michal Hašek, který zosnoval pokus o svržení šéfa ČSSD Bohuslava Sobotky, v pátek rezignoval na post 1. místopředsedy sociální demokracie. V rozhovoru pro sobotní Právo prohlásil, že nehodlá štěpit stranu. Mimo jiné také uvedl, že ho překvapila reakce některých spolustraníků na aféru kolem povolební lánské schůzky s prezidentem.
09.11.2013 18:46 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2476 článků) , Bohuslav Sobotka (9580 článků)

Ruští demokraté se nikdy nesjednotí, naříká Alexej Navalnyj

 
Známý ruský opoziční lídr Alexej Navalnyj na své internetové stránce zveřejnil „veřejnou prosbu“, ve které se obrací na demokratické strany Jablko, Parnas a Otevřené Rusko. Volby, které se v Rusku uskuteční již v neděli 18. září, jsou podle Navalného zorganizovány tak, aby skončily pro demokraty neúspěšně.
12.09.2016 10:25 |

podobné články

Tomský o USA: Volby jsou jen začátek. Bude občanská válka

 
Politolog Alexandr Tomský v MF Dnes a komentátor Jan Macháček v Lidových novinách se zamysleli nad nadcházejícími americkými volbami. Podle Tomského, ať už volby v USA dopadnou jakkoliv, rozbitou společnost nesjednotí. „Jsou jen předehrou: vítěz nebude moci vládnout a Ameriku čeká zuřivá, naštěstí jen verbální občanská válka,“ myslí si.
08.11.2016 08:25 |

podobné články

Biden USA rozhodně nesjednotí. Ale něco by je sjednotit mohlo, píše uznávaný deník...

 
The Financial Times zveřejnily komentář Janana Ganeshe. Pokusy o sjednocení společnosti Bidenovi nevyjdou. Podobné řeči o zahojení ran vedli již jeho předchůdci a nikdo neuspěl. Do Bidena se nejspíše pustí republikáni, kteří znovuobjeví svůj fiskální konzervatismus. Naposledy měly být Spojené státy jednotné za studené války. Čínská hrozba by mohla znovu společnost sjednotit.
13.11.2020 14:31 |

podobné články

Odejde Jaroslav Foldyna z ČSSD? Po výstupu Hamáčka u Moravce nabraly události nečekaný spád

 
Předseda sociální demokracie se v nedělním pořadu Otázky Václava Moravce navezl do místopředsedy své strany Jaroslava Foldyny, jenž je poslancem za Ústecký kraj a na demonstraci minulý měsíc vyjádřil podporu maďarskému premiéru Orbánovi proti kritice ze strany Evropské unie. „Pokud někdo v naší straně zpochybňuje, že je proevropská, může přejít jinam,“ řekl Hamáček s tím, že jestli je v Ústeckém kraji největší problém vztah k Maďarsku, tak asi žijí každý v jiné republice. Foldynova reakce, která na sebe nenechala dlouho čekat, pak naznačila, že možná přišla chvíle jeho odchod znovu zvážit.
14.10.2018 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (744 článků)

GLOSA: Jednání o důvěře je divadelní fraškou, na které tupě exhibuje opozice

 
Jednání o důvěře vlády nejde nazvat jinak než fraškou a neskutečně dlouhou exhibicí žvanilů. Už nyní je jasné, že jde o nejdelší schůzi v historii samostatného Česka, o což se postarali svými nesmyslně dlouhými projevy především zástupci opozice v čele s Tomiem Okamurou a Andrejem Babišem. V době, kdy je jasné, že vláda bude mít většinu a kdy je potřeba, aby se co nejrychleji konalo, jde o totální marnění časem.
13.01.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25794 článků)

ČSSD míří do opozice, zopakoval Zaorálek. Okamura mluvil o možné dohodě Zemana s Babišem

 
Místopředseda ČSSD Lubomír Zaorálek po dnešním jednání se zástupci hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury zopakoval, že sociální demokracie se chystá do opozice. Nepředpokládá, že by ČSSD tento postoj přehodnotila. S Okamurou a místopředsedou hnutí Radimem Fialou mluvili představitelé ČSSD hlavně o ustavení sněmovny. Konkrétní závěry schůzka neměla, píše ČTK.
26.10.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (412 článků) , Lubomír Zaorálek (2849 článků) , Radim Fiala (412 článků)

Tachecí varuje lidovce: S Okamurou skončíte v pekle

 
Barbora Tachecí se v MF Dnes rozepsala o senátoru a prezidentském kandidátu Tomio Okamurovi a její text je vzkazem lidovcům, kteří česko-japonského podnikatele přizvali do svého senátního klubu a ještě jej nazvali „Klub za obnovu demokracie“. Redaktorka jim vzkazuje, že s Okamurou míří do pekel.
01.11.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2999 článků)

Semerák (Ostravak): S Okamurou nemáme nic společného

 
Hnutí Ostravak nemá s panem senátorem Okamurou nic společného. Stejně tak neexistuje žádná spojitost mezi Hnutím Úsvit Tomia Okamury a hnutím Ostravak.
29.05.2013 13:50 |

podobné články

Bárta se sešel s Okamurou. A pak o tom oba napsali

 
V úterý odpoledne jednal předseda Věcí veřejných Vít Bárta spolu s šéfem Hnutí Úsvit Tomiem Okamurou. Tématem byly programové priority a možnosti spolupráce v rámci blížících se parlamentních voleb.
03.09.2013 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2859 článků)

Paroubková kroutí hlavou: Jak se mohla Samková spojit se žvanilem Okamurou

 
Manželka expremiéra Jiřího Paroubka (NS-LEV 21) Petra Paroubková nechápe, jak se mohla advokátka Klára Samková, kterou považuje za inteligentní a váží si jí, spojit s Tomio Okamurou. To je prý jen povrchní žvanil s fašistickými postoji.
26.01.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4621 článků) , Petra Paroubková (542 článků)