Článek

Florista Šablatúra, který zavařil Babišové, vylezl z nory: Na ples v Brně s novou ženou!

 
Na tradiční, už 58. ples Hotelu International v Brně dorazil i florista a kamarád premiérovy manželky Moniky Babišové Ivan Šablatúra, který nechvalně proslul výrokem o chudině u počítačů, jež sleduje slavné bavící se na večírcích. Kněžskou sutanu tentokrát vyměnil za smoking a kamarádku Moniku za jinou blondýnu.
08.02.2020 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1340 článků)
Podobné články

Přítel Babišové ukázal po kauze s chudinou bradavky i svého pudla: Šablatúra v orchidejích

 
Florista Ivan Šablatúra, kamarád manželky premiéra Moniky Babišové, se po vánočním skandálu pomalu vrací do veřejného života. Poté, co byl spatřen na plese v Brně, se vrátil ke své oblíbené aktivitě – sdílení na sociálních sítích. Vystavil na obdiv svou polonahou hruď, kterou tematicky k Valentýnu vyšperkoval květinami. Premiér Andrej Babiš (ANO) se již dříve od přítele své chotě kvůli jeho výrokům distancoval.
14.02.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17471 článků) , Ivan Ivan (1340 článků)

Kontroverzní fotky Moniky Babišové s rošťáckým zahradníkem: Takhle si užili sníh

 
Ulízaný florista Ivan Šablatúra tento týden Monice Babišové pořádně zavařil. Voliče jejího manžela, předsedy vlády Andreje Babiše (ANO) nazval chudinou a na sociálních sítích propuklo peklo. Odborník na kytky je dobrým přítelem paní premiérové, která se s ním fotí nejenom na večírcích. Nedávno si spolu zařádili i ve sněhu!
20.12.2019 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17471 článků) , Ivan Ivan (1340 článků)

Moničin florista po kauze chudina zmizel. Babiš: P*dělal to, poslal jsem ho někam

 
Převlékl se za církevního hodnostáře, povýšeným komentářem naštval národ i premiéra. A poté zmizel. Ivan Šablatúra už není k nalezení na sociální síti Instagram, kde florista a blízký přítel Moniky Babišové vypustil slova o „chudině“, která se baví u fotek. Přidal je k fotkám z rozverného vánočního večírku, kam Babišová dorazila jako paní Santová. Ve čtvrtek přitom předseda vlády namířil jeho směrem další kanonádu ostrých slov. Korunoval je větou: „Monika je na chlapy!“
20.12.2019 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1340 článků)

„Zneužil moji paní!“ Babiš se po výpadu Moničina floristy na party neudržel

 
A dost. Party s rozvernými kostýmy je jedna věc, ale arogantní reakce na sociálních sítích druhá. Premiér Andrej Babiš (ANO) dal přes Blesk Zprávy průchod svému hněvu, jeho terčem je florista a bytový designér Ivan Šablatúra. Tedy přítel Babišovy ženy Moniky, který byl v sobotu spolu s nimi na vánoční party a pak na instagramu napsal: „My se bavíme na večírku a chudina u PC u fotek! Myslím, že všechno v pořádku.“ Taková slova nadzvedla po čtenářích Blesku i premiéra. Šablatúra se později za svůj výpad omluvil, což ocenila i Babišová.
17.12.2019 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17471 článků) , Ivan Ivan (1340 článků)

Babišová po kauze s floristou přestala mlčet. Na Hradě byla s kamarádkou z vánoční party

 
Už je zase ve svém živlu. Manželka premiéra Andreje Babiše (ANO) Monika začala znovu sytit svůj účet na sociální síti instagram snímky ze života. S dříve činorodou aktivitou přitom přestala ve chvíli, kdy i jejímu muži „zatopily“ příspěvky z rozverné vánoční party v Průhonicích. Ne přímo kvůli aktivitě samotné Babišové, hněvu veřejnosti tehdy čelil její přítel a florista Ivan Šablatúra, který v nich zmiňoval „chudinu, která se baví u fotek“. Paní Monika svůj účet poté uzavřela jen pro lidi, kteří ji sledují. A novou várku fotek jim naservírovala u příležitosti pátečního plesu na Hradě, rovnou dohnala i novoroční resty.
11.01.2020 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17471 článků) , Ivan Ivan (1340 článků)

Kam na ples v Brně: Originální kančí ples i opulentní bál se šnečím barem

 
Kam na ples v Brně? Poradíme! Hotel International hostí v lednu hned dva plesy - Ples olympioniků a sportovců a bál s názvem "Zářivá noc". Ples jako Brno se koná již podeváté a letošní novinkou je, že pomůže dvěma charitám. Do časů minulých vás zavede Bál swingový. Hotel Myslivna bude pořádat nejen myslivecké tanečky, ale i Maškarní ples pro dospělé. A konečně v březnu, Brno nedá dopustit na svou kuriozitu – Kančí bál.
17.01.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (73 článků)

Zahradník paní premiérové: Kdo je ten zlobivý kamarád Moniky Babišové?

 
Manželka premiéra České republiky má plno kamarádů. Mezi ně patří také pražský florista Ivan Šablatúra. Ten miluje život a rád se baví. Moniku Babišovou zná už řadu let a stýká se také s premiérem Babišem. Co o Ivanovi možná nevíte?
17.12.2019 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1340 článků)

Arogantní florista Moniky „zneužil“ i Babiše. Matka sedmi dětí se smála, trvá to roky

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) ho pro Blesk Zprávy tituloval jako „arogantního hlupáka“. Jenže před výrokem o „chudině u PC“ se šéf vlády floristy Ivana Šablatúry zdaleka tak neštítil. Ba naopak, ještě na vánoční party se Babiš mazlil s pudlem Šablatúry a do Bruselu za novou šéfkou Evropské komise letěl v létě s kyticí od něj. Florista si pak na sociálních sítích liboval, že premiér nezapomněl zmínit, že jde o jeho dílo. Matce sedmi dětí Ursule von der Leyenové se kytice líbila, radoval se. Babiš pak dodal, že pugety od něj si pořizuje roky. A ze svého.
18.12.2019 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17471 článků)

Smějí se Babišové. Kdo? Kyselé p*dele. Neuvěříte, kdo to řekl

 
Aféra s instagramem Moniky Babišové včera vedla k tomu, že premiérova manželka už střípky ze svého života neposkytuje veřejně. „Víte, co si myslí voliči pana Babiše o uštěpačných komentářích k instagramu paní Babišové a jejímu večírku? Nic, anebo, že to píšou závistivé, kyselé p*dele bez smyslu pro humor,“ nechal se slyšet režisér Hřebejk. A dodal, že proti paní Babišové nic nemá a klidně by o ní natočil film.
18.12.2019 13:50 |

podobné články

Český Fritzl: Měl jsem infarkt, dcera mě znásilnila

 
Případ, který nemá v naší zemi obdoby, dnes rozlouskl Krajský soud v Ostravě. Josef Šablatůra přezdívaný český Fritzl si za znásilňování vlastní dcery v 80. letech vysloužil 8letý trest vězení. Tehdy mladistvá dcerka mu dokonce porodila dvě děti! Syna a dceru. Oba až do svých více než dvaceti let netušili, že děda je i jejich vlastním otcem! Šablatůra vinu popírá a tvrdí, že ho dcera znásilnila. „Měl jsem infarkt a ztratil vědomí, jedině tehdy po mně dcera musela rajtovat,“ tvrdí.
19.05.2011 12:45 |

podobné články

Arogantní hlupák zneužil moji Moniku! Do aférky se zahradníkem se vložil Babiš

 
Za tohle nedostane Monika Babišová (45) pochvalu. Dlouhá léta se kamarádí s člověkem, který mluvil o občanech Česka jako o chudině. Florista a bytový designér Ivan Šablatúra se sice za přehnaná slova omluvil, přesto rozpálil předsedu vlády Andreje Babiše (65) doběla.
17.12.2019 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17471 článků) , Ivan Ivan (1340 článků)

Moničin zahradník dělal kšeft i pro Babiše: Aďo šel za Ursulou s kytkou od Ivana

 
Rodinný přítel Babišových si pustil pusu na špacír a dostal od premiéra slovní facku. Andrej (65, ANO) kvůli výroku o chudině prohlásil, že florista Ivan Šablatúra je hlupák. Kamarád jeho ženy Moniky (45) přitom ještě v létě makal i pro předsedu vlády. Připravil kytici, kterou Babiš předal nové šéfce Evropské komise Ursule von der Leyen (61, EPP).
18.12.2019 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17471 článků) , Ivan Ivan (1340 článků)

Zeman se pochlubil druhou bradou, Babiš zavrhl „arogantního hlupáka“. K tabuli zasedly i děti

 
Tradiční novoroční oběd v netradičním duchu. Prezident Miloš Zeman (75) s manželkou hostil v neděli v Lánech nejen premiéra Andreje Babiše (65, ANO) a jeho choť Moniku, ale také jejich potomky Vivien (19) a Frederika (16). Babišovy juniory doplnila i Kateřina Zemanová, která oslavila na Nový rok 26. narozeniny. Prezident se hned na úvod Babišovi pochlubil, že přibral natolik, že má dvě brady. Babiš zase změnil dodavatele květin. O kytice se mu tentokrát postaral protokol, nikoli florista Ivan Šablatúra.
05.01.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17471 článků) , Miloš Zeman (23481 článků) , Kateřina Zemanová (302 článků)

Poprask na Plese v Opeře: Ornellu nechali vyvést, Partyšová se bavila

 
Ples v Opeře, každoročně očekávaná chvíle pražské společenské sezóny, si punc noblesy zachoval i letos. Nezvané hosty a návštěvníky, kteří nerespektovali požadovaný dress code, nechali pořadatelé vyvést. Vyhazovu se dočkala i Ornella Štiková, která se do sálu dostala přes novinářskou akreditaci. Další články k tématu: Nejsem příliš dobrá tanečnice, přiznala Bond girl před Plesem v Opeře OBRAZEM: Ples v opeře rozzářil Anthony Delon i nejkrásnější Češka Řecká kráska z bondovky Skyfall přijede na pražský Ples v Opeře Luxus Plesu v Opeře stírala demonstrace, hvězdou byla Chaplinová Když Ples přihmouří oči: Kohák bez lakovky, partner Smetany v kravatě MÓDNÍ POLICIE: V Opeře zářila Řekyně, Domanská to s hadím stylem přehnala Ples v Opeře na vlastní kůži. Nervy kvůli šatům i společenské faux pas
03.02.2013 01:00 |

podobné články

Osobnosti: Anthony Delon (8 článků) , Ornella Štiková (1075 článků)

Brno chystá první ples pouze pro homosexuály, zájem je obrovský

 
V brněnském Kulturním centru Stadion bude v polovině března první ples pro homosexuály na jižní Moravě. Podle pořadatele Marka Christa homosexuálně orientovaným lidem v Brně podobná akce chyběla. Ples pořádá občanské sdružení STUD Brno, které se každoročně podílí i na organizaci festivalu pro gaye a lesby Mezipatra. Místenky na ples jsou měsíc před začátkem akce už téměř vyprodané, zbývají vstupenky bez možnosti sezení u stolu, řekl Christ. 
15.02.2013 16:20 |

podobné články

Co vybaflo na čtenáře bulváru: „Pozadí vztahů v Babišově rodině!“ Což znamená toto

 
Co se o Babišově rodině dozvěděl čtenář Blesku? Bulvární deník se věnoval premiérovu rodinnému zázemí a věnoval mu většinu titulní strany a dvě strany následující. Přináší podrobnosti o Babišových rodinných příslušnících. Zjistil jméno Beaty Babišové za svobodna a přidal také, jaké nemovitosti si měli Babišovi potomci v Praze a v okolí pořídit. Novými zjištěními však bombasticky prezentovaný materiál zrovna neoplýval.
20.11.2018 10:05 |

podobné články

Luxus Plesu v Opeře stírala demonstrace, hvězdou byla Chaplinová

 
Tradiční Ples v Opeře, který přilákal zhruba 900 hostů z řad politiků i byznysmenů, kalila od samého začátku honosné akce demonstrace. Protestující z hnutí Skutečná demokracie teď! upozorňovali na sociální rozdíly. Hvězdou večera byla modelka a vnučka Charlieho Chaplina Kiera. Další články k tématu: Přípravy Romany Jákl Vítové na ples v Opeře: výběr šatů i umělé opálení Pražský ples v Opeře navštíví vnučka Charlieho Chaplina Svůdná pěvkyně Kalivodová: I v Opeře se musí mít člověk na co dívat Ples v Opeře 2011: Kočí vyvedla partnera, Harapes princeznu VIDEOSTŘÍPKY z Opery: Fridrichová a Záruba jako pár i vyděšená Maxová MÓDNÍ POLICIE: V Opeře zářila Němcová, výběr šatů nezvládla Ochotská
26.02.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Chaplin (93 článků) , Romana Jákl Vítová (93 článků)

„Chudina se baví u PC.“ Dva z pěti Čechů stíhá chudoba. V čem se pletou Babiš a Zeman?

 
„My se bavíme na večírku a chudina u PC na fotkách.“ Těmito slovy zaujal před příchodem roku 2020 kamarád Moniky Babišové Ivan Šablatúra, kterého sepsul i Andrej Babiš (ANO). Premiér však Čechům následně v novoročním projevu řekl, že se mají vlastně dobře. Podle sociologa Daniela Prokopa chudoba ohrožuje nebo již zasáhla na 40 procent populace a některá srovnávání jsou nalháváním si, že se máme lépe, než tomu je ve skutečnosti. Co Čechy doopravdy trápí, to Prokop rozvedl v pořadu Epicentrum na Blesk.cz.
17.01.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17471 článků) , Ivan Ivan (1340 článků)

Paul Potts bude hvězdou Plesu v Opeře, uvede také film o svém životě

 
V únoru přijde do českých kin film s názvem Životní šance o prodavači mobilních telefonů, kterému se splnil životní sen být slavným operním pěvcem. Dojemný příběh prvního vítěze soutěže Británie má talent uvede v Česku sám hlavní hrdina Paul Potts. Pak vystoupí na Plesu v Opeře. Další články k tématu: Ples v Opeře tentokrát pomůže vysokoškolákům z dětských domovů Ples v Opeře na vlastní kůži. Nervy kvůli šatům i společenské faux pas Řecká kráska z bondovky Skyfall přijede na pražský Ples v Opeře Pražský ples v Opeře navštíví vnučka Charlieho Chaplina
29.09.2010 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Chaplin (93 článků) , Paul Potts (26 článků)