Článek

Flákání, hulení, neziskovky... Bordel v Brně? Vydáno prohlášení

 
Hnutí Slušní lidé a Soukromníci se na svém facebookovém profilu rozepsali o tom, jak chtějí jednat ve věci gangů terorizujících Brno. Jak píší, setkali se se členy tzv. Vaňkovka gangu.
09.08.2018 11:50 |

podobné články

Podobné články

Deník zeleného feťáka: Prostě jsem to vzdal a dal si jointa. Jaké to bylo?

 
DEN ŠESTÝ - Zdravím vás. Je tu 6. den bez hulení. Bez hulení? Nebo jsem to prostě vzdal?
01.11.2015 21:21 |

podobné články

Sasová (Svobodní): Nenadávejte na neziskovky, nadávejte na sebe

 
Neziskovky byl pojem velmi diskutovaný, nebo spíše zatracovaný, především v předvolení rétorice politiků, ale i veřejnosti. Je po volbách a neziskovky už netáhnou. Nikdo o nich nemluví, nikdo o nich nepíše, nebo jen výjimečně.
11.12.2017 07:40 |

podobné články

Jsou to zemští škůdci, pijavice a paraziti rozkládající národ, které musíme odstřihnout od zdrojů. Kníže, Filip, Foldyna, Keller či Doubrava promluvili k návrhu snížit dotace neziskovkám

 
ANKETA ČT24 informovala, že ministryně financí Alena Schillerová by chtěla snížit státní dotace neziskovým organizacím o tři miliardy korun oproti 13,6 miliardy, které dostaly neziskovky vloni. O peníze ale nemají přijít neziskovky pomáhající hendikepovaným, starším či sociálně slabým lidem a neziskovky podporující sport.
08.08.2018 16:40 |

podobné články

Poslední album zpěvačky Amy Winehouse bude vydáno posmrtně

 
Nedokončené třetí album zpěvačky Amy Winehouse bude zřejmě přece jen vydáno, i když posmrtně. Výjimečná britská zpěvačka zemřela za dosud neobjasněných okolností ve věku 27 let. Tělo našli v sobotu v jejím londýnském bytě. Britská média už bohatě spekulovala o tom, že ji dost možná zabil smrtící drogový koktejl. To však potvrdí či vyvrátí až výsledky pitvy, které by měly být známy v průběhu pondělí.
25.07.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (399 článků)

Bradáčová tepala za „flákání“ žalobce v kauze Čapí hnízdo. Populismus, brání se Šaroch

 
Žalobce Jaroslav Šaroch, který dozoruje kauzu kolem padesátimilionové dotace na stavbu farmy Čapí hnízdo, odmítá kritiku nadřízených státních zástupců. Prohlášení vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové, která ve středu uvedla, že Šaroch nepostupuje při dozoru dostatečně důrazně a efektivně, je podle něj "populistické" a "bez obsahu". Šaroch to uvedl v rozhovoru pro Deník N.
20.12.2018 13:35 |

podobné články

VIDEO Konec migrace, ať sbalí kufry. Matteo Salvini vyděsil neziskovky cestou do migračního přístavu. Chystají se velké věci

 
Dobré časy pro nelegální migraci jsou pryč. Víc deportací, víc detenčních center. Neziskovky pomáhají pašerákům. Taková prohlášení zaznívají v posledních hodinách od nového italského ministra vnitra Mattea Salviniho, který naštval příznivce migrace demonstrativní návštěvou Sicílie. Neziskové organizace se bojí, že nová vláda jeho strany Liga a Hnutí pěti hvězd tvrdě zasáhne proti jejich snaze „lovit“ migranty z moře.
03.06.2018 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (73 článků)

Neziskovky, třeste se? Andrej Babiš vydal konkrétní prohlášení

 
Po dnešním jednání kabinetu předstoupili před novináře premiér Andrej Babiš (ANO) a vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD). Předseda kabinetu oznámil, že na přetřes přišlo také „oblíbené téma - neziskovky“. Těm chce Babiš sebrat téměř 500 milionů korun.
29.08.2018 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků) , Jan Hamáček (1255 článků)

Průzkum pro ČT: Přes 40 procent má pročínské prohlášení za přehnané

 
Přes 40 procent lidí považuje podle průzkumu agentury Nielsen Admosphere pro Českou televizi (ČT) pročínské prohlášení čtyř nejvyšších ústavních činitelů za přehnané. Podle pětiny dotázaných je prohlášení běžné, 11 procent lidí uvedlo, že prohlášení bylo výjimečné, ale potřebné. Čtyři procenta ho považují za nedostatečné. Zbylá čtvrtina z 657 respondentů na prohlášení neměla názor. Výsledky průzkumu, který se uskutečnil ve středu a čtvrtek, dnes zveřejnila ČT.
29.10.2016 21:55 |

podobné články

Co dělají finalisté SuperStar přes týden?

 
Televizní diváci můžou své favority vídat jen v neděli a v pondělí na televizních obrazovkách. Co však dělají během celého týdne? Jejich program je velmi nabitý a na nějaké flákání a zábavu nezbývá finalistům moc času!
10.12.2009 05:10 |

podobné články

V ČEZu a Škodovce zakázali Facebook. Česká spořitelna toleruje 20 minut na síti

 
Flákání zaměstnanců na Facebooku mnohým zaměstnavatelům pije krev. Proto je ve většině firem přístup na tyto stránky úplně zablokovaný. Někde vás za "facebookování" klidně i vyhodí. Oslovili jsme velké firmy v Česku a zjistili, jak se k Facebooku staví.
05.11.2010 16:00 |

podobné články

Flákání na webu prospívá pracovnímu výkonu, tvrdí výzkum

 
Čtete si při práci na počítači zprávy, kontrolujete Facebook nebo sledujete vtipná videa na YouTube a bojíte se, že vás načapá šéf? Nemusíte. Studie tvrdí, že je pro vás takový relax při práci prospěšný a zvyšuje výkonnost.
23.08.2011 14:00 |

podobné články

Čeho v životě litujeme nejvíce? Flákání ve škole a rozhazování

 
Rozhazování a nedostatečné vzdělání považujeme za největší životní selhání.
29.02.2012 10:20 |

podobné články

Dokonalá těla sexy holek: Kde se stala chyba?

 
Flákání ve slovníku těchto žen chybí. Za jejich postavami stojí léta tvrdé dřiny a pořádná porce odhodlání. Přesto je něco úplně špatně. Proč to dělají? Aby dosáhly "ideální" postavy. Jejich portréty teď zachytil uznávaný fotograf a umělec Martin Schoeller.
06.03.2012 23:10 |

podobné články

Paraziti, líná mládež a flákání na dávkách. Okamura tentokrát už vážně naplno

 
Senátor Tomio Okamura před časem ve svém blogu s odkazem na studie amerického sociologa Murraye upozornil na nefunkčnost sociálních systémů. Za to byl v tisku obsáhle kritizován. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hovoří o tom, co je podle něj špatně s českým sociálním systémem a trhem práce. Sděluje též, co prožívá po zveřejnění diskutovaného blogu.
22.04.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2207 článků)

Paraziti, líná mládež a flákání na dávkách. Okamura tentokrát už vážně naplno

 
Senátor Tomio Okamura před časem ve svém blogu s odkazem na studie amerického sociologa Murraye upozornil na nefunkčnost sociálních systémů. Za to byl v tisku obsáhle kritizován. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hovoří o tom, co je podle něj špatně s českým sociálním systémem a trhem práce. Sděluje též, co prožívá po zveřejnění diskutovaného blogu.
22.04.2013 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2207 článků)

Tejc: Stop flákání vězňů, musí víc „makat“. Mají vyrábět nábytek pro stát

 
Poslanec Jeroným Tejc (ČSSD) chce, aby „muklové“ více makali. „V Česku máme přes dvacet tisíc vězňů, což je víc než vojáků. Pracuje slabá poloviny z nich,“ řekl. V Jiřicích a na Mírově přitom vznikly moderní nábytkářské dílny, které nejedou naplno.
21.11.2016 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (662 článků)

Itálie není bordel, volaly ženy na Berlusconiho

 
Nevole proti italskému premiérovi Berlusconimu (74) se přelila z Apeninského poloostrova i na Ukrajinu, Tokia nebo do Paříže. Ženy mu vzkazují, že Itálie není bordel a že proutníka, kterému sex s mladými modelkami zatemňuje mozek, v čele země rozhodně nechtějí!
14.02.2011 18:45 |

podobné články

Vytočený Rath: V této zemi je neuvěřitelný bordel!

 
V České republice si nikdo neplní své povinnosti a v oblasti zdravotnictví panuje neuvěřitelný bordel. Při středečním jednání výboru pro zdravotnictví Poslanecké sněmovny to řekl poslanec ČSSD a středočeský hejtman David Rath.
23.02.2011 14:15 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4481 článků)

Bordel se státními maturitami pokračuje, píše Buchert

 
Házet všechny studenty do jednoho pytle je hloupost. A státní maturity? Ty jsou jeden velký bordel. Tak píše o prvním ročníku zavedení státních maturit komentátor Reflexu Viliam Buchert.
17.07.2011 16:05 |

podobné články