Článek

Flákanec už i v seriálu Slunečná: Brodská vrazila Batulkové skutečnou facku

 
Ve Slunečné prasklo jedno velké tajemství, což způsobilo, že se nejlepší přátelé začali nenávidět a jít si po krku. Tereza Brodská (52) vlepí Daně Batulkové (62) skutečnou facku. A při natáčení došlo na velký stres, několikrát se již stalo, že se herci i zraní. Popere se i David Prachař (62) s Ondřejem Pavelkou (65), kteří se dokonce válí na zemi. Ovšem na rozdíl od dámské bitky nebyly údery skutečné.
23.02.2021 18:16 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Pavelka (58 článků) , David Prachař (158 článků) , Tereza Brodská (276 článků) , Dana Batulková (296 článků)
Podobné články

Tohle nebyl žádný seriálový trik, ale realita: Tereza Brodská vlepila facku Daně Batulkové

 
Tereza Brodská  (52) se toho nebála. V seriálu Slunečná vrazila facku Daně Batulkové  (62) . A nebylo to jen naoko! V rámci děje totiž zjisti, že jí její seriálová nejlepší kamarádka Lída v podání Batulkové lhala a jde si to s ní pěkně zostra vyříkat z očí do očí.
23.02.2021 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (276 článků) , Dana Batulková (296 článků)

Hvězda seriálu Slunečná Brodská: Problémy s nadváhou

 
Otevřeně promluvila o tom, že v posledních letech přibrala deset kilo! Hvězda aktuálního seriálu Slunečná Tereza Brodská (51) to přisuzuje nejen věku, ale také závislosti na sladkém.
28.03.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (276 článků)

Hvězdy seriálu Slunečná vzpomínají první školní den: Brodská kvůli mámě Brejchové měnila školu

 
To byste do nich neřekli. Někteří herci ze seriálu Slunečná byli ve škole pěkná kvítka. Bára Jánová (31) nosila domů poznámky, Roman Tomeš (32) zlobil dvojmo, protože má bratra dvojvaječné dvojče. A Tereza Brodská (52) dostala první pusu. Její ctitel jí ale nechtěně poranil bradu. Pak si Terezu, kterou odmala vychovávala teta Blanka, vzala k sobě maminka Jana Brejchová (80) a Terka musela změnit školu. A bylo po lásce. Prací zavalení Terezini rodiče Brejchová a Vlastimil Brodský (†81) se rozhodli věnovat kariéře, a tak dceru už několik měsíců po porodu svěřili tetě.
01.09.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Brodský (126 článků) , Tereza Brodská (276 článků) , Jana Brejchová (312 článků) , Roman Tomeš (134 článků) , Barbora Jánová (80 článků)

Tereza Brodská o seriálu Ulice: Neutekla jsem včas a byla jsem kvůli ní rok a půl bez práce

 
Tereza Brodská (52) momentálně září v seriálu Slunečná, prvních šest let vysílání Ulice byla ale hvězdou nekonečného nováckého seriálu. Jak představitelka Báry Jordánové, později Krausové, vzpomíná na natáčení? Proč odešla a nestýká se se seriálovými dětmi?
05.09.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (276 článků) , Bára Jordánová (7 článků) , Tereza Jordánová (77 článků)

Tereza Brodská: Žehlení je muže nedůstojné!

 
„Dokonalý svět existuje. Stačí jen zavřít oči.“ To je hlavní slogan nového seriálu TV Nova, který se nazývá, jak jinak než Dokonalý svět. Herečka Tereza Brodská v něm dostala roli šéfredaktorky módního magazínu Grace Andrey, která se mocí mermo snaží skloubit kariéru s rodinou. Je milá a komunikativní, zároveň si je ale vědoma všeho, co její pozice obnáší. Chtěla by mít vše dokonalé a perfektní, být šéfkou, manželkou i matkou, jenže se jí to nedaří. Ráda by také pečovala o svůj zevnějšek a dobře se oblékala, ale je natolik vytížená, že jí na tyhle kratochvíle nezbývá čas… Hrdinky a hrdinové seriálu totiž žijí život stejně nablýskaný jako jsou obálky časopisu, pro který pracují. Jejich dokonalý svět však stále více nabourávají každodenní všední starosti. V pracovním prostředí si vytvářejí svět plný módy, vůní, stylu a harmonických vztahů. Zhmotňují si v něm své osobní sny. Tady si připadají silní, krásní, zkrátka dokonalí. Mimo bezpečí redakce ale narážejí. Scény ze svého osobního života se pokoušejí inscenovat podobně jako módní editorialy. Od lásky čekají romantiku, od dětí hravost a poslušnost, od partnerů nekonečnou podporu a pochopení... Vztahové karamboly řeší s naivní snahou o dokonalost. Jsou tak zároveň dojemní, směšní i blízcí divákům. A jak vidí svou roli Tereza Brodská?
07.09.2010 01:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (276 článků)

Tereza Brodská: Plánuje návrat do seriálu ulice?!

 
Před více než rokem herečka Tereza Brodská (43) oznámila po šestiletém působení v nováckém seriálu Ulice definitivní konec. Zarmoutila tak diváky i své fanoušky. Její návrat navíc nebyl dosud reálný. Teď ale svitla naděje, že by Brodská mohla své rozhodnutí změnit.
21.02.2012 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (276 článků)

Dostaneš flákanec ve znakovém jazyce. Bitka ve Sněmovně baví internet

 
Čtvrteční potyčka mezi poslanci u řečnického pultíku v jednacím sále Poslanecké sněmovny vyvolala rozruch nejen v českých a světových médiích, ale stala se i terčem vtípků na sociálních sítích. Věta nezařazeného poslance Lubomíra Volného „Jestli tady pudeš, dostaneš flákanec“ aspiruje na to, aby se stala všeobecně oblíbenou hláškou.
29.01.2021 12:18 |

podobné články

Brodská vychválila kolegy ze Slunečné: Proč nezmínila Burešovou?!

 
Herečka Tereza Brodská (51) se po dlouhé pauze vrhla do seriálu a hned se jí povedlo dostat se do toho nejúspěšnějšího nového projektu u nás! Co pověděla o seriálu Slunečná a koho z herců nejvíce vychválila nebo naopak opomenula?
01.04.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (276 článků)

Tereza Brodská: Zemřela mi druhá máma

 
Tereza Brodská (42) je v slzáh. Herečce zemřela druhá máma. Tak totiž celý život říkala tetě Blance (†73), nejstarší sestře svojí matky Jany Brejchové (70). „Letošní rok byl opravdu strašný. Ztráta mámy Blany, tak jsem tetu oslovovala, strašně bolí,“ přiznala včera s pláčem Blesku hvězda seriálu Ulice Tereza Brodská.
18.12.2010 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (276 článků) , Jana Brejchová (312 článků)

Tereza Brodská si opět oblékla svatební šaty: Vedle herce, který nedávno málem přišel o život, vypadala jako nevinná dívka

 
Herečka Tereza Brodská  (46) je i čtyři roky před dovršením padesátky opravdu krásnou nevěstou! Do svatebních šatů se oblékla v rámci role v seriálu Stopy života a neuvěřitelně jí to slušelo. Brodská vypadala vedle svého seriálového ženicha Pavla Soukupa (66) jako mladinká dívenka.
13.03.2015 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (276 článků) , Pavel Soukup (171 článků)

Takhle dopadla domluva Brodské a Batulkové: Padaly skutečné facky!

 
Byly podle scénáře nejlepší kamarádky, ale to nyní končí! Tereza Brodská (52) si ve Slunečné coby podváděná Kratinová vyšlápla na Danu Batulkovou (62). A jak byla v ráži, tak jí vlepila opravdovou facku!
24.02.2021 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (276 článků) , Dana Batulková (296 článků)

Tereza Brodská v seriálu Slunečná: OSUDOVÁ VZPOMÍNKA NA VESNICI SMRTI!

 
Váhala kvůli názvu. Terezu Brodskou (51) zaskočil při nabídce role Jany Kratinové ve Slunečné název seriálu. Její tatínek Vlastimil Brodský (†81) se ve vesnici jménem Slunečná totiž 20. 4. 2002 zastřelil na zahradě. „Je spolu s mou babičkou Brodskou pochovaný na místním hřbitově,“ řekla Tereza Nedělnímu Aha!.
12.01.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Brodský (126 článků) , Tereza Brodská (276 článků)

Tereza Brodská o seriálu Slunečná: To místo se velmi pojí s mými rodiči, byl to osud

 
Herečku Terezu Brodskou (51) mohou diváci aktuálně vidět dvakrát týdně v seriálu Slunečná. O slavné herečce je známo, že si své role pečlivě vybírá, proto redakci eXtra.cz zajímalo, co stálo za tím, že nabídku natáčení přijala. Podle Terezy není nic náhoda, takže když se dozvěděla, jak se bude seriál jmenovat, okamžitě kývla. Ke Slunečné má totiž velmi osobní vztah...
20.02.2020 11:56 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (276 článků)

Zdeněk Pohlreich nastupuje do seriálu Slunečná: Koho tam seřve?

 
Seriál Slunečná nabírá na obrátkách. Nejenže se příběhy hrdinů začínají pěkně zamotávat, do seriálu od čtvrtka nastoupí i známý šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Obávaný expert na gastronomii se bude ve Slunečné občas ukazovat. Bude se porozhlížet po místních nemovitostech a bude si chtít pořídit mlýn. Pomoct by mu v tom měly Dana Batulková a Tereza Brodská. Doufáme, že slavný kuchař nikoho neseřve, jak je jeho zvykem.
04.03.2020 15:06 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (276 článků) , Dana Batulková (296 článků) , Zdeněk Pohlreich (560 článků)

Batulkovou a Prachaře znovu spojil seriál Slunečná: Bývalí manželé hrají milence

 
Divákům seriálu Slunečná se naskytl velmi zajímavý moment. V úterním díle vyšlo najevo, že Lída v podání Dany Batulkové podváděla v minulosti manžela Františka s jeho nejlepším kamarádem Leošem, kterého hraje David Prachař. Tito dva byli ve skutečnosti několik let manželi a mají spolu dvě děti. Zatímco dnes jsou vztahy mezi nimi urovnané, rozchod probíhal za nepříjemných okolností...
03.03.2020 21:56 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (158 článků) , Dana Batulková (296 článků)

Smířená Tereza Brodská: Přiznala závislost, která ji poznamenala už navždy!

 
Otevřeně promluvila o tom, že v posledních letech přibrala deset kilo! Hvězda aktuálního seriálu Slunečná Tereza Brodská (51) to přisuzuje nejen věku, ale také závislosti na sladkém.
20.02.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (276 článků)

Tereza Brodská o Slunečné: Sociální sítě se mi vyhýbají, ohlasy lidí sbírám na ulici

 
Tereza Brodská (51), která v seriálu Slunečná ztvárňuje roli Jany Kratinové, se jako jedna z mála hereček vyhýbá sociálním sítím obloukem. Reakce diváků na seriál tedy sbírá ještě klasickým způsobem ve společnosti nebo na ulici mezi běžnými lidmi. Ze své role je Tereza nadšená stejně jako z kolektivu, se kterým se na natáčení potkává. Právě kolegyně ji občas do reakcí diváků na internetu zasvětí.
25.02.2020 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (276 článků)

Tereza Brodská si splnila sen: Byt za miliony s terasou a výhledem do lesoparku!

 
Jedna z hvězd seriálu Slunečná Tereza Brodská (52) se pochlubila novým bydlením! Po letech žití v centru Prahy se s manželem Herbertem Slavíkem (57) stěhují do novostavby v rezidenčním objektu.
03.07.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (276 článků)

Brodská: Než trávit hodně času na Instagramu, raději vytřu a vyžehlím

 
Herečka Tereza Brodská (52) strávila léto doháněním natáčecího plánu seriálu Slunečná, který stejně jako všechny další televizní projekty poznamenala koronavirová krize. Díky svým kamarádkám si konečně založila Instagram, který používá hlavně pro práci a charitu, a těší se na spolupráci se svou oblíbenou režisérkou Terezou Kopáčovou.
21.08.2020 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (276 článků) , Tereza Kopáčova (1 článek)