Článek

Firma nabízející sperma celebrit byla mystifikace

 
Britská televize ITV se omluvila divákům za to, že naletěla organizátorům podniku, který nabízel britským ženám oplodnění od slavných sportovců, hudebníků a dalších celebrit. Pochybný nápad byl jen mystifikace. Zprávu po ITV převzalo ve středu několik britských listů a tiskových agentur. Další články k tématu: Britská firma nabízí sperma celebrit pro umělé oplodnění
19.10.2012 11:20 |

podobné články

Podobné články

Britská firma nabízí sperma celebrit pro umělé oplodnění

 
Mít dítě se slavným sportovcem, rockovou hvězdou nebo hercem už nebude pro Britky nedostižným snem. Firma Fame Daddy (Slavný tatínek) se rozhodla nabízet ženám prominentní dárce spermatu. Umělé oplodnění od celebrit bude stát v přepočtu 460 tisíc korun, informoval deník Daily Telegraph. Další články k tématu: Etik medicíny: Úplnou anonymitu dárce neuznávám. Kvůli genům i svobodě Prodám sperma, cena dohodou. Dítě si můžete pořídit už i přes inzerát Spermie se stávají nedostatkovým zbožím. Chybí ideální dárci Dárci spermatu jsou na roztrhání Firma nabízející sperma celebrit byla mystifikace
17.10.2012 13:00 |

podobné články

"Klausův projev" na webu byla mystifikace, uvedl deník

 
Server Deník Referendum v pátek přiznal, že údajný únik novoročního projevu prezidenta Václava Klause byla mystifikace. Chtěl tak prý rozproudit diskusi o tom, zda by se měly Klausovy názory "vůbec akceptovat jako součást seriózní debaty".
01.01.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9135 článků)

Kočí pokračuje v tradici: Nahrávka je mystifikace!

 
Situace na české politické scéně připomíná nekonečný špionážní seriál. Štěnice, tajné nahrávky, mystifikace, lhaní, puč... Komu ještě můžeme věřit? Poslankyně Kristýna Kočí se pokusila ve spolupráci s ODS a jejími kmotry o puč ve Věcech veřejných. Na akci společně pracovali tři čtvrtě roku. Vyplývá to z nahrávky zveřejněné serverem týden.cz. Kočí se teď brání. Dlouhodobá příprava nynější vládní krize byla mystifikací. Pokračuje tak v tradici, kterou založil ministr financí Miroslav Kalousek.
13.04.2011 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6470 článků) , Kristýna Kočí (699 článků)

Poslední tajemství Karla Svobody: Zmrazené sperma!

 
Geniální skladatel si nechal odebrat sperma v roce 2000, tedy sedm let před svou smrtí. Sperma bylo určeno k oplodnění jeho tehdejší ženy. Podle nových zpráv by mohlo být stále uchováno v mrazícich boxech.
22.07.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Svoboda (509 článků)

POTVRZENO: Sukničkáři mají kvalitnější sperma!

 
Evoluce zřejmě monogamnímu soužití a věrnosti člověka ve vztahu nepřeje. Prokázali to vědci z Ohia, kteří zjistili, že muži holdující promiskuitnímu stylu života mají kvalitnější sperma než jedinci věrní. Protože často střídají partnerky, jejich tělo je ve stavu velké biologické soutěže. A snaží se produkovat co nejkvalitnější sperma, aby svému majiteli zvýšilo šanci na reprodukci. Znamená to také, že vysoce promiskuitním mužům hrozí častěji nechtěné početí.
07.08.2015 20:00 |

podobné články

Bůh je sadistický čůrák! Milan Kohout, který vylil sperma v kostele, se opět ozval. A nejen to

 
Na šokující extempore, které předvedl kontroverzní umělec a vysokoškolský pedagog Milan Kohout, reagoval na svém blogu na serveru iDNES.cz předseda strany Patrioti Jiří Vítek, který Kohouta označil za narušeného člověka. Kohout v polském kostele nalil své vlastní sperma do svěcené vody a přál si, aby se jeho sperma vsáklo do kůže místních věřících.
14.08.2015 15:31 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Vítek (53 článků) , Jiří Kohout (46 článků)

Žena dostane sperma mrtvého snoubence

 
Třiadvacetiletá Ayla Cresswell ze státu Queensland vytvořila precedens v dějinách australského soudnictví. Vyhrála totiž spor sperma svého snoubence, který tragicky zesnul v srpnu tohoto roku jen těsně předtím, než se stihli vzít a zplodit potomky. Žena chtěla použít jeho zmrazené sperma k početí dětí i po jeho odchodu ze světa živých. Soud jí toto právo přiřkl.
17.10.2016 17:05 |

podobné články

Kniha Bílej kůň, žlutej drak - záměrná mystifikace nebo reklama

 
Mystifikace i používání pseudonymů nejsou v literatuře ničím neobvyklým, a z tohoto hlediska není otázka autorství prózy Bílej kůň, žlutej drak, s nímž měla v soutěži zvítězit Lan Pham Thi, za niž se vydává Jan Cempírek, nijak mimořádná.
04.12.2009 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Cempírek (6 článků)

Kalouskova úspěšná mystifikace vyvolala přestřelku s novinami

 
Přestřelku s některými novinami vyvolala mystifikace ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09), který oznámil, že má k dispozici tajnou nahrávku ze schůzky šéfredaktorů devíti médií. Ta se uskutečnila v sídle Mladé Fronty Dnes v Praze na Smíchově v úterý večer, tedy ještě před tím, než koalice představila svou novou dohodu na změnách v DPH.
11.03.2011 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6470 článků)

Sazka prý záměrně vypouští mystifikace. Chce zjistit, kdo je vynáší

 
Vedení Sazky se prý nesnaží snížit hodnotu firmy jen proto, aby ji mohla lehce převzít investiční skupina Penta. To jen vypouští mystifikace, aby zjistila, kudy z ní unikají informace na veřejnost.
01.04.2011 12:10 |

podobné články

Hašek (ČSSD): Nikoli mystifikace, ale lži jako politický nástroj

 
Tato vláda všem dokázala, že jejím hlavním motivem nebudou reformy a nesmiřitelný boj s korupcí, jak slibovali, ale novinka v politickém marketingu - mystifikace.
05.04.2011 15:20 |

podobné články

Nový národní sport politiků - mystifikace

 
V poslední době si politici v Česku osvojili zcela nový a na evropské poměry neotřelý prvek pro vnitřní i vnější komunikaci. Vypouštějí do oběhu údajně nepodložené informace, jakmile se ale kryté autentickou nahrávkou objeví v médiích, popřou je s tím, že si záměrně vymýšleli. Začali tomu říkat cílená lež, žert nebo mystifikace. Motivace politiků k podobným extempore se různí.
17.04.2011 17:45 |

podobné články

Dvořák (KSČM): Mystifikace jako univerzální výmluva

 
Ve slovníku našich současných politiků (i v chápání většiny veřejnosti), je mystifikace jen trochu salonnějším výrazem pro klam či lež. „Kdo lže, ten krade,“ říkalo se za mého mládí.
20.04.2011 21:20 |

podobné články

Česká televize: Národ mystifikace

 
Proč se Češi nechávají stále někým mystifikovat? Pohledem na události minulé i současné hledá odpověď režisér Richard Komárek v dokumentu Národ mystifikace.
11.07.2012 09:00 |

podobné články

Paroubek: Mystifikace Miloše Zemana v přímém přenosu

 
Nově zvolený nástupce Václava Klause Miloš Zeman se v posledních dnech a týdnech opakovaně dopustil vážné mystifikace ve vztahu k mé osobě. A to ve chvíli, kdy se hovořilo o jeho odchodu z ČSSD v roce 2007. Je třeba proto uvést věci na pravou míru.
28.01.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9135 článků) , Miloš Zeman (21116 článků)

Úchylná poradna: Jak jsem daroval sperma II. (skutečný příběh)

 
Příběh čtenáře Blesku pro muže, který byl darovat sperma z ušlechtilých důvodů. Chtěl pomoci cizí rodině, aby byla šťastná.
31.10.2011 06:15 |

podobné články

Hojně využívala mužské sperma, provdala se za uhrančivého Turka a teď se fotí v podvazcích se svým ročním synem!

 
Adéla Tas je někdejší "Žena na cestách" a zároveň malířka, která se proslavila hlavně tím, že do svých obrazů přidávala jako zázračnou uměleckou tekutinu mužské sperma. Prý z obrazů pak vyzařovala síla a určitě živočišnost. Ona živočišnost ostatně vyzařuje i ze samotné Adély, která byla dlouhou dobu provdána za uhrančivého Turka.
27.03.2014 12:10 |

podobné články

Slavná zpěvačka žádala o sperma: Byla lesbička, ale toužila po dětech

 
Zpěvačka Mary Isobel Catherine Bernadette známá pod pseudonymem Dusty Springfield celý život toužila po dětech. Tvrdí to basista Frank Allen, kterého podle jeho výpovědi žádala o sperma. Britská hvězda celý svůj život tajila, že je lesbička, více než po partnerce prý ale toužila po potomcích.
23.07.2015 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Dusty Springfield (3 články) , Mary Mara (329 článků) , Mary Allen (1 článek)

Byla Míša (12) zneužívaná? V jejím pokoji našla policie sperma!

 
Ve vyšetřování ztracené Míši Muzikářové z Ústí nad Labem neučinili od jejího zmizení před třemi týdny kriminalisté žádný průlom. V pondělí se však oběsil přítel Míšiny matky Otakar S., který mohl hrát v případ důležitou roli. Míša se totiž údajně svěřila kamarádce, že ji obtěžoval. Policie měla údajně při vyšetřování zajistit i vzorek DNA – sperma z jejího pokoje. Informovaly o tom Lidové noviny.
04.02.2017 13:50 |

podobné články