Článek

Filmové premiéry - Poupata, Mission Impossible: Ghost Protocol, Monstra oceánů 3D

 
Poslední českou premiérou roku je celovečerní hraný debut scenáristy a režiséra Zdeňka Jiráského Poupata, který velmi působivě postihuje svět zoufalé sociální situace i vztahů lidí, kteří se touží vymanit z osudově daného prostředí a uskutečnit svůj sen o normálním životě. Na rozdíl od nich i zhola nemožné dokáže Tom Cruise ve čtvrtém pokračování Mission Impossible s podtitulem Ghost Protocol. Monstra oceánů nás zavedou mezi vodní dinosaury a nejen milovníkům pamětnických filmů jsou určeny digitálně restaurované Červené střevíčky.
15.12.2011 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (909 článků)
Podobné články

Premiéra Mission: Impossible – Ghost Protocol právě dnes!

 
Agent Ethan Hunt se vrací na česká plátna. A bude to ve velkém stylu. Kromě všech klasických multiplexů a zhruba 40 jednosálových kin  jeho novou Mission: Impossibile s podtitulem Ghost Protocol uvede jako také pražské kino IMAX.
15.12.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Ethan Hunt (9 článků)

Mission Impossible 4: S Cruisem si zahrál i Kříž! Zabili ho do minuty!

 
Legendární »básník Štěpán Šafránek« Pavel Kříž (50) zaznamenal další úspěch na filmové scéně. Zahrál si ve čtvrtém pokračování akčního trháku Mission Impossible – Ghost Protocol.
17.12.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kříž (209 článků) , Pavel Štěpán (55 článků) , Pavel Štěpán (55 článků)

Cruise v Indii vítali zaplacení fanoušci, ve Španělsku vévodkyně z Alby

 
Devětačtyřicetiletý Tom Cruise létá po světě a představuje svůj nový film Mission: Impossible - Ghost Protocol. Zatímco v Bombaji jej na letišti vítaly více než dvě stovky zaplacených fanoušků, v Madridu si na něj počkala vévodkyně z Alby. Další články k tématu: OBRAZEM: Ve čtvrté Mission: Impossible šplhá Cruise jako zamlada Tom Cruise může v klidu chrápat, pořídil si speciální ložnici Tom Cruise se proměnil ve svalnatého potetovaného rockera Chystá se druhý Top Gun, Cruise v něm však dostane jen symbolickou roli VIDEO: Cruise proměnil ulici v Praze v průvod, sesypaly se na něj děti
14.12.2011 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (909 článků)

Ameriku ovládl čtvrtý díl ságy Mission: Impossible

 
Americká kina ovládl o vánočním víkendu čtvrtý díl série Mission: Impossible - Ghost Protocol, když se s velkým náskokem stal nejnavštěvovanějším filmem.
27.12.2011 10:55 |

podobné články

Tom Cruise válí. Jeho další Mission Impossible je naprostým trhákem

 
Americká kina ovládl o vánočním víkendu čtvrtý díl série Mission: Impossible - Ghost Protocol , když se s velkým náskokem stal nejnavštěvovanějším filmem. Podle agentury Reuters kritici úspěch vyzdvihují zejména kvůli několika předchozím neúspěchům představitele hlavní role Toma Cruise .
27.12.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (909 článků)

Americká kina ovládl čtvrtý díl ságy Mission: Impossible

 
Americká kina ovládl o vánočním víkendu čtvrtý díl série Mission: Impossible - Ghost Protocol, když se s velkým náskokem stal nejnavštěvovanějším filmem. Podle agentury Reuters kritici úspěch vyzdvihu...
28.12.2011 07:15 |

podobné články

Severoamerickým kinům stále kraluje čtvrtý díl Mission: Impossible

 
Čtvrtý díl série Mission: Impossible - Ghost Protocol o silvestrovském víkendu kraloval v amerických kinech a obhájil tak první místo v žebříčku návštěvnosti, na které se vyhoupl během Vánoc. Beze změ...
06.01.2012 08:15 |

podobné články

Tom Cruise čelí miliardové žalobě kvůli Mission: Impossible

 
Herec Tom Cruise a společnost Paramount Pictures čelí žalobě, která požaduje miliardu dolarů, uvedla BBC. Scenárista Timothy Patrick McLanahan se totiž domnívá, že film Mission: Impossible – Ghost Protocol vykrádá jeho scénář.
05.02.2014 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (909 článků)

Herec z Mission Imposible je v Praze. Ivan hrál nukleárního odborníka

 
Trhák Mission: Impossible – Ghost Protocol byl v České republice uveden o den dříve než v Americe a řadě dalších zemí. Na českou slavnostní premiéru filmového hitu, který se vloni točil i v Praze, dorazily  i herecké tváře z filmu. Největší hvězdou byl Ivan Shvedoff v elegantním černém baretu.
15.12.2011 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Shvedoff (1 článek)

Filmové premiéry: Mission Impossible: Národ grázlů, Iracionální muž a další

 
Tom Cruise se jako Ethan Hunt vrací v pátém dílu série Mission Impossible s podtitulem Národ grázlů. Dokument o jednom z největších českých filmařů se jmenuje Filmový dobrodruh Karel Zeman. Nenasytná Tiffany je hororově laděná dobrodružná komedie s Leošem Nohou v hlavní roli.
30.07.2015 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (909 článků) , Leoš Noha (48 článků) , Karel Zeman (291 článků) , Ethan Hunt (9 článků)

Tom Cruise opustil Prahu. A teď leze na tuhle věž!

 
Praha má sice pověst stověžatého města. Žádná z nich však nebyla dost dobrá Cruisovi na to, aby s natáčením Mission:Impossible (herec včera prozradil, že film bude mít podtitul Ghost Protocol) pokračoval v české metropoli. Přemístil se k největší budově světa, která je v Dubaji.
29.10.2010 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (909 článků)

To je fór! Toma Cruise v Indii vítali zaplacení fanoušci

 
Herec Tom Cruise  (49) přilétl o víkendu do Bombaje, aby tam při speciální premiéře představil svůj poslední film Mission Impossible: Ghost Protocol. A na letišti ho vítaly více než dvě stovky fanoušků. Dvě stovky ale určitě. Byly totiž zaplacené. Zjistili to přítomní novináři, podle nichž dostala klaka v přepočtu mezi 70 a 150 korunami na osobu.
08.12.2011 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (909 článků)

Herečka Gillian Anderson alias Scullyová ze seriálu Akta X se ukázala v šatech s hlubokým výstřihem. Vypadá fantasticky

 
Pokud jste se ještě nezačali vánočně oblékat, vezměte si příklad z krásné Gillian Anderson (43) alias doktorky Scullyové. Na londýnské premiéře filmu Mission: Impossible - Ghost Protocol vypadala lépe než kdy jindy.
15.12.2011 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Gillian Anderson (65 článků)

Kaskadér Tom Cruise na nejvyšší věži světa! A Bond to může zabalit!

 
Zapomeňte na agenta 007 Jamese Bonda. Tenhle má číslo 001 – je totiž jednička. Hollywoodský idol Tom Cruise (49) si i letos zahrával se štěstěnou, když při natáčení akčního filmu Mission Impossible 4 – Ghost Protocol osobně předváděl riskantní akrobatické kousky.
16.12.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (909 článků) , James Bond (547 článků)

Agent Ethan Hunt je zpět!

 
Čtvrtý díl série Mission: Impossible s podtitulem Ghost Protocol je nejen plný akce, ale také humoru.
19.12.2011 23:45 |

podobné články

Osobnosti: Ethan Hunt (9 článků)

Krasavec Tom Cruise vyvedl svou ženu Katie Holmes do společnosti. Nemohl z ní spustit oči i ruce

 
Oblíbeného amerického herce Toma Cruise  (49) na premiéru filmu Mission: Impossible - Ghost Protocol doprovázela jeho okouzlující manželka Katie Holmes  (33) . Pohledný hollywoodský krasavec dával pořádně najevo, že je do své chotě stále zamilovaný.
20.12.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (909 článků)

Kocour v botách vede opět návštěvnost kin

 
Ani akční hrdina Ethan Hunt v podání Toma Cruise v americkém thrilleru Mission: Impossible - Ghost Protocol nestačil co do návštěvnosti na animovaného Kocoura v botách. Ten o víkendu už potřetí skonči...
20.12.2011 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (909 článků) , Ethan Hunt (9 článků)

Podívejte, jaký je Tom Cruise skvělý táta. Se svou pětiletou dcerou Suri se pokoušel tančit balet

 
Zdá se, že Tom Cruise  (49) není jen skvělým manželem, ale i tátou. O den dříve, než se objevil po boku své krásné ženy Katie Holmes  (33) na premiéře jeho posledního filmu Mission: Impossible – Ghost Protocol v New Yorku a i po letech z ní nemohl spustit oči , předvedl, jak si hraje s dcerou Suri. V neděli s ní vyrazil  do newyorského zábavního centra Chelsea Piers a se svou pětiletou baletkou si i zatančil.
21.12.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (909 článků) , Suri Cruise (274 článků)

Nový Star Trek se natáčí v Dubaji

 
Nový Star Trek kopíruje produkci filmů Mission: Impossible – Ghost Protocol a Star Wars: Síla se probouzí, takže se celý štáb přesunul natáčet do Dubaje. Podle producenta Jeffreyho Chernova jsou Spojené arabské emiráty budoucím Hollywoodem.
06.10.2015 10:30 |

podobné články