Článek

Film Titanic měl skončit jinak! Podívejte se na druhý happyend

 
Slavný romantický film Titanic mohl skončit trochu jinak. Naštěstí si ale jeho režisér James Cameron zvolil romantičtější verzi. Podívejte se, jak vypadala alternativa.
09.10.2014 21:25 |

podobné články

Osobnosti: James Cameron (175 článků) , Cameron James (105 článků) , James Cameron (18 článků)
Podobné články

Trocha retra na večer: Prohlédněte si 21 unikátních fotografií ze zákulisí natáčení megaúspěšného filmu Titanic

 
Film "Titanic":http://www.extra.cz/tema/titanic viděl na téhle planetě naprosto každý. Je to dokonce tak úspěšný film, že jeho režisér vydal po patnácti letech novou 3D verzi a opět trhala rekordy v návštěvnosti. Všichni ho znají nazpaměť, všichni se u něj dojímají a je považován za takový etalon romantického velkofilmu, ačkoli, co si budeme povídat, hodně z nás už tuhle podívanou bere spíš jako takové legrační retro.
08.02.2014 19:20 |

podobné články

Trocha retra na noc: Prohlédněte si 21 unikátních fotografií ze zákulisí natáčení megaúspěšného filmu Titanic

 
Film "Titanic":http://www.extra.cz/tema/titanic viděl na téhle planetě naprosto každý. Je to dokonce tak úspěšný film, že jeho režisér vydal po patnácti letech novou 3D verzi a opět trhala rekordy v návštěvnosti. Všichni ho znají nazpaměť, všichni se u něj dojímají a je považován za takový etalon romantického velkofilmu, ačkoli, co si budeme povídat, hodně z nás už tuhle podívanou bere spíš jako takové legrační retro.
08.02.2014 22:20 |

podobné články

Štěpánek dostává facky, ale věří v "happyend"

 
Hrdina loňského finále Davisova poháru Radek Štěpánek hraje konečně od lednové operace krční páteře bez omezení. Zpětně ví, že jeho účast ve čtvrtfinále Davis Cupu v Kazachstánu byl risk, každý vyhraný zápas bere jako bonus, což platí i před grandslamovým French Open, a věří v "happyend". 
22.05.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek Štěpánek (852 článků)

Linka bezpečí zve návštěvníky festivalu do kavárny Happyend

 
Letošním neziskovým partnerem karlovarského filmového festivalu se stalo sdružení Linka bezpečí, které převzalo štafetu po neziskové organizaci DebRA a zve návštěvníky na příjemné posezení do kavárny Happyend vedle Smetanových sadů, tedy co by kamenem dohodil od hotelu Thermal. Kavárna funguje denně od 10 do 20 hodin.
06.07.2014 17:50 |

podobné články

Titanic, největší kýč všech dob, bude ve 3D

 
Film Titanic čeká 6. dubna 2012 celosvětová obnovená premiéra ve 3D. Titanic byl mimo jiné zvolen největším hollywoodským kýčem všech dob v masivní anketě, které se účastnilo přes 24 tisíc čtenářů Novinek.
20.05.2011 09:25 |

podobné články

Do Prahy míří velkolepá show Titanic

 
Titanic je jeden z komerčně nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Hudba z něho ožije v audiovizuální show nazvané Titanic Live, která zamíří ze světové premiéry v londýnské Royal Albert Hall rovnou do Prahy.
16.11.2014 13:16 |

podobné články

Osobnosti: Albert Hall (24 článků) , Albert Hall (24 článků)

Fanoušci Titaniku, jásejte. Světová výstava Titanic připlouvá do Prahy!

 
Jste milovníci nejslavnější lodi světa? To se máte na co těšit. Od 10. února se v pražských Letňanech naskytne jedinečná možnost projít se po Titaniku. Do 30. 6. se totiž v areálu PVA Letňany otevře světově úspěšná výstavy Titanic. Díky ní návštěvník nahlédne do kajut slavné lodi, projde strojovnou, jídelnou a dalšími částmi plavidla. Velkým lákadlem bude také přítomnost více než stovky artefaktů vylovených z vraku Titaniku. Na světové výstavě Titanic se návštěvníci seznámí nejen s osudy legendárního Titaniku a jeho pasažérů, ale také s bouřlivým obdobím technických objevů i společensko-politickou situací na počátku 20. století.
01.02.2016 22:06 |

podobné články

Český expert na Titanic sní o jeho kopii. A přišel na lži krajanů „z lodi“

 
Ve třech letech viděl Ondřej Vrkoč (22) v novinách Titanic a od té doby si začal kreslit lodě se čtyřmi komíny. Když poté zhlédl velkofilm Jamese Camerona, propadl mu naplno. Začal komunikovat s největšími světovými experty na Titanic a nyní on sám je tím největším znalcem v Česku. V poslední době například detailně zkoumal, zda na palubě pluli opravdu i Češi.
16.04.2016 06:35 |

podobné články

Osobnosti: James Cameron (175 článků)

Filmové premiéry - Máme papeže, Titanic, Víla, Zatímco spíš, Sněhurka a Láska a modřiny

 
Po světové premiéře v soutěži loňského festivalu v Cannes a úspěšné cestě po dalších festivalech (u nás v Karlových Varech a pak na Febiofestu) přichází do kin italský film Máme papeže, jedna z nejlepších komedií, jaké byly a jsou v posledních letech v kinech k vidění. James Cameron vrací na plátna Titanic – tentokrát ve 3D. Francouzsko-belgický film Víla natočili Dominique Abel a Fiona Gordon, a sami v něm ztvárnili hlavní role. Hororový thriller Zatímco spíš přichází ze Španělska a jeho hlavní postava je muž, který manipuluje životy ostatních lidí.
05.04.2012 07:10 |

podobné články

Osobnosti: James Cameron (175 článků) , Cameron James (105 článků) , Gordon Gordon (67 článků)

Film Titanic slaví dvacáté narozeniny! Co díky němu získali Winslet a DiCaprio?

 
Milujete film Titanic? Tak to patříte k většině planety. Úspěšný velkofilm letos slaví dvacáté narozeniny. Proto by stálo za to znovu si ho pustit a trochu si společně s Kate Winslet (42) poplakat při smrti jejího milovaného Leonarda DiCapria (42). Ve skutečnosti naštěstí oba herce pojí díky filmu velmi pevné přátelství. A to se nestane jen tak každé herecké dvojici...
09.11.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (247 článků)

Film Titanic oslavil dvacáté narozeniny

 
Filmová premiéra je spíš křestem než zrozením, ale většina tvůrců oslavuje tento den jako výročí svého filmového dítka. V úterý 19. prosince oslavil pomyslné dvacáté narozeniny film Titanic. Do kin byl uveden 19. prosince 1997 a stal se jedním z největších trháků konce dvacátého století. Z Kate Winslet učinil hvězdu a záři o něco málo známějšího Leonarda DiCapria jen potvrdil.
21.12.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (247 článků)

Miliardář staví druhý Titanic. Podívejte se na ten luxus!

 
Bude se jmenovat Titanic II a od smutně proslulého vzoru bude prý k nerozeznání. Australský miliardář Clive Palmer zveřejnil podrobnosti o replice nejslavnějšího parníku historie, kterou chce na moře vyslat v roce 2016. Na první cestu má již 40.000 zájemců o lístky.
27.02.2013 11:40 |

podobné články

Egyptský hotel Titanic Palace, kde údajně zbili českého turistu, se brání: Honza byl opilý a napadal hosty i plavčíka

 
Honza a Sabina se rozhodli jet na dovolenou do Egypta. Zvolili si hotel Titanic Palace, ale místo relaxace zažili noční můru. Aspoň to svorně tvrdili. Plavčík prý měl ženu obtěžovat a chtěl si s ní domluvit orální sex. Když to viděl její přítel Jan, tak ho zmlátil. Jako reakci na tento útok se mu měli zaměstnanci hotelu pomstít, svázat ho v hotelu, okrást a zmlátit. Ale je tu i jiná verze. Prý to bylo zcela jinak, tvrdí hotel.
10.08.2017 12:20 |

podobné články

Robertsová a Gere po 25 letech: Pretty Woman neměla skončit šťastně

 
Pohádka pro dospělé o tom, jak prostitutka ke štěstí a lásce přišla, Pretty Woman, tento týden slaví 25. narozeniny. Při té příležitosti se potkaly hlavní hvězdy romantické komedie. Tvůrci prozradili, že happyend původně neměli v plánu.
26.03.2015 12:56 |

podobné články

Evropa nenabízí žádný happy end. Jen pohrdání a jídlo dvakrát denně

 
Dlouhé hodiny pochodoval Tureckem, dalších dvacet hodin strávil v chladírenské dodávce během cesty napříč jižní Evropou. Cestoval do Německa, kde měly všechny jeho strasti skončit. Žádný happyend se ale nekonal. Realita ho donutila vrátit se zpátky do iráckého Irbílu spolu s desítkami dalších Kurdů.  
26.10.2015 19:30 |

podobné články

Miliardář chce postavit druhý Titanic

 
Australský důlní miliardář Clive Palmer se rozhodl vsadit na to, že historie se nebude opakovat - a zveřejnil plány, podle nichž chce postavit Titanic II.
30.04.2012 12:20 |

podobné články

Tajemství kultovního filmu Titanic: Měl mít jiný konec!

 
Až 17 let po uvedení oscarového trháku Titanic se zjistilo, že režisér James Cameron měl natočený i jiný konec filmu, než jaký diváci viděli v kinech!
16.10.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: James Cameron (175 článků) , Cameron James (105 článků) , James Cameron (18 článků)

Avatar je nejúspěšnějším filmem historie. Titanic má smůlu

 
Nejnovější film Jamese Camerona podle všeho už překonal Titanic a stal se filmem s nejvyššími tržbami vůbec.
25.01.2010 13:15 |

podobné články

Osobnosti: James Cameron (175 článků)

Film Titanic se zapsal do historie, vydělal dvě miliardy dolarů

 
Americký kasovní trhák Titanic se stal teprve druhým filmem v historii, který vydělal více než dvě miliardy dolarů (přes 38 miliard korun). Tržby překročily magickou hranici díky faktu, že 15 let star...
17.04.2012 10:45 |

podobné články