Článek

Film Duch slaví 30 let: Patrick Swayze získal roli díky slzám, při konkurzu podvedli režiséra

 
Dnes uplynulo přesně 30 let od prvního uvedení kultovního filmu Duch, ve kterém je láska silnější než smrt. V dnešní době se snímek řadí k filmovým klasikám a slzy při něm tečou proudem. Patrick Swayze a Demi Moore u hrnčířského kruhu zůstávají navždy v srdci nejednoho diváka. Oblíbený herec přitom roli málem nezískal. Byl až desátým adeptem v pořadí a scenárista musel na režiséra ušít boudu, aby si ho vůbec poslechl. Nakonec všechny u konkurzu rozplakal a role byla jeho.
13.07.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (603 článků) , Patrick Swayze (226 článků) , Patrick Moore (2 články) , Patrick Patrick (67 článků)
Podobné články

Patrick Swayze se smrti nebál!

 
Herec Patrick Swayze řekl před smrtí svým blízkým, že se okamžiku, kdy umře, nebojí! Svůj boj s rakovinou slinivky prohrál v pondělí. Bojoval ale až do samého konce. Hvězda filmu Hříšný tanec Patrick Swayze, odmítal jakékoliv zvláštní formy podpory života. Nechtěl ani zůstat na lůžku v nemocnici. „Patrick byl Patrick,“ prozradil zdroj americkému bulváru the National Enquirer. „Řekl: Jdu domů!“, uvádí zdroj. „Řekl doktorům, že nehodlá strávit poslední chvíle svého života v nemocničním pokoji, kde bude poslouchat pípání monitoru sledujícím jeho životní funkce.“ „A přesně to taky udělal. Patrick šel do nemocnice krátce před svou smrtí a jeho doktoři mu sdělili zprávu, kterou nikdy nechtěl slyšet, že už pro něj nemohou vůbec nic dalšího udělat.“ Kremace zesnulého herce by měla proběhnout koncem tohoto týdne.
17.09.2009 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (226 článků)

Patrick Swayze toužil po dětech

 
Patrick Swayze si přál stát se otcem. Uvádí to jeho nová autobiografie. Co více na sebe prozradila herecká hvězda, která minulý týden zhasnula po prohraném boji s rakovinou? Patrick si ze všeho nejvíc přál děti se svou ženou Lisou Niemi. O to víc ho zasáhla krutá rána osudu, když jeho manželka potratila ve třetím měsíci. Pár z toho byl velmi zničen. „Neuměl jsem být trpělivý, chtěl jsem se stát tátou, mít dítě s tou ženou, kterou tak vroucně miluji,“ píše Swayze ve své autobiografii Time Of My Life. „Chtěl jsem být tím nejlepším tátou, jakým jsem mohl být. Takový táta, jako byl mně ten můj.“ Při vzpomínce na potrat Lisy, napsal Patrick: „Byl jsem doslova zdrcen hlubokým zármutkem.“ „Chtěli jsme se o miminko pokusit znova, ale ta ztráta byla tak zničující, že se nám to nedařilo. Počítali jsme s tím, že máme před sebou ještě spoustu let.“ Nakonec jsme se pokoušeli o dítě v naději, že Lisa znova otěhotní. Ale nikdy se to nestalo.“
23.09.2009 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (226 článků) , Lisa Niemi (49 článků)

Zemřel choreograf Richard Hes, podlehl stejné nemoci jako tanečník a herec Patrick Swayze

 
Zakladatel taneční skupiny UNO a známý choreograf "Richard Hes":http://www.extra.cz/umirajici-hes-z-okna-neskocil-stejne-jako-peskova-v-ulici-spadl-podivne-ze-schodu-policie-prozradila-vic dnes opustil tento svět. Podlehl rakovině slinivky, což je jedna z nejzákeřnějších a nejagresivnějších forem této nemoci, kterou trpěl i herec "Patrick Swayze":http://www.extra.cz/tema/patrick-swayze.
17.02.2014 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (226 článků) , Richard Patrick (1 článek)

Před 11 lety zemřela hvězda Hříšného tance Patrick Swayze: Manželka ho týrala, když umíral na rakovinu

 
Dnes je to přesně jedenáct let ode dne, kdy navždy odešel do nebe vynikající a charismatický herec Patrick Swayze (†57). Swayze byl americký filmový herec a taneční hvězda v Hollywoodu. Měl slávu, bohatství a milovaly ho miliony žen po celém světě. Přesto si prožil velmi trpký a smutný konec. Herec předčasně zemřel na rakovinu slinivky a po jeho smrti se dostaly na veřejnost informace, že ho měla týrat manželka.
14.09.2020 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (226 článků) , Patrick Patrick (67 článků)

Patrick Swayze by slavil 69: Týrala ho vlastní matka a před smrtí manželka

 
Dnes by oslavil 69. narozeniny vynikající a charismatický herec Patrick Swayze (†57). Swayze byl americká filmová a taneční hvězda. Měl slávu, bohatství a milovaly ho miliony žen po celém světě. Přesto prožil velmi trpký konec, předčasně zemřel na rakovinu slinivky. Po jeho smrti se dostaly na veřejnost nepodložené informace, že ho měla údajně týrat manželka.
18.08.2021 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (226 článků) , Patrick Patrick (67 článků)

Whoopi Goldberg slaví 65: Osudovou roli v dojáku Duch jí dohodil Patrick Swayze

 
Oblíbená sestra v akci, tedy její představitelka Whoopi Goldberg, slaví už 65. narozeniny. Během svého života předvedla spoustu excelentních hereckých výkonů, za které získala i řadu prestižních ocenění. Díky snímku Duch získala i Oscara, ovšem původně v tomto filmu vůbec hrát neměla. Nebyla totiž pozvána ani na konkurz.
13.11.2020 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Whoopi Goldberg (42 článků) , Patrick Swayze (226 článků) , Patrick Patrick (67 článků) , Oscar Oscar (264 článků)

Patrick Swayze (†52) - Hned věděl, že zemře

 
„Jsem mrtvý muž,“ řekl Patrick Swayze (†52, Duch), když mu v lednu 2008 lékař řekl, že má rakovinu slinivky. Prozradila to včera jeho vdova Lisa Niemi (54).
12.11.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (226 článků) , Lisa Niemi (49 článků)

Vdova po Swayzem (†57): Patrick se vrací jako duch

 
Ve snímku Duch se vrátil zesnulý herec Patrick Swayze (†57, Hříšný tanec) za svou milovanou, aby na ni dával pozor. Jeho opravdová láska k ovdovělé manželce Lise Niemi (53) je tak silná, že se za ní možná opravdu vrací, aby ji opatroval.
10.05.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (226 článků)

Patrick Swayze zhubnul na 47 kilo!

 
Herec Patrick Swayze statečně bojuje s rakovinou slinivky. Magazín National Enquirer však teď přináší na své titulce fotky, z nichž lze hvězdu Hříšného tance jen stěží poznat. A v článku tvrdí, že má Patrick jen 47 kilogramů!
09.04.2009 17:23 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (226 článků)

Patrick Swayze věřil do posledního dne, že rakovinu porazí

 
V září tomu budou dva roky, co svět opustil herec Patrick Swayze. Hlavní hrdina Hříšného tance trpěl velmi zákeřnou rakovinou slinivky a lékaři ho od diagnózy choroby připravovali na to, že ho nemoc zřejmě brzy zabije. Jeho matka Patsy teď prozradila, že ještě touto dobou před dvěma roky Patrick věřil, že se uzdraví.
18.08.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (226 článků)

Týraný Patrick Swayze by slavil 68: Hvězda Hříšného tance před smrtí velice trpěla

 
Herec Patrick Swayze (†57) by oslavil 68. narozeniny. Idol mnoha žen, výborný herec a tanečník před jedenácti lety předčasně zemřel na rakovinu slinivky. Po jeho smrti se objevily informace, že ho matka v mládí bila. Ještě více šokující byly zprávy o tom, že ho týrala i vlastní manželka. A to i v době, kdy byl nemocný. Navzdory všem spekulacím Patrick obě své osudové ženy až do konce svého života miloval.
18.08.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (226 článků) , Patrick Patrick (67 článků)

Patrick Swayze by v tomto týdnu slavil narozeniny! Připomeňme si jeho role!

 
Patrick Swayze, americký herec a tanečník, který by se v tomto týdnu dožil 64. let, pocházel z umělecké rodiny. Díky své matce (profesionální tanečnici a choreografce) tancoval od útlého dětství a studoval na baletních školách v New Yorku. Profesionálně začal tančit v zájezdovém divadle Disney on Parade, posléze pracoval na newyorské Broadwayi a začal vystupovat v amerických televizních seriálech. Mezi největší světové herecké hvězdy jej vynesl film Hříšný tanec z roku 1987. Připomeňme si také některé z jeho dalších snímků.
19.08.2016 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (226 článků)

Novinky - 4

 
Medik radí - 11. díl - Série medicínských gagů 1. 22.09.09 - Další z dílů ze seriálu článků na medicínské téma. Autor článku Zolikk. Více zde Lily Allen – náruživá kuřačka, neumí přestat! 21.09.09 - Zpěvačka Lily Allen tvrdí, že bude kouřit celý život, protože je prostě na nikotinu závislá. Čtěte zde Lady GaGa nenosí spodní prádlo a používá vibrátor! 18.09.09 - Zpěvačka Lady GaGa nosí spodní prádlo pouze někdy. Vůbec se za to nestydí, dokonce se tím ráda chlubí! A kdo jí nahrazuje přítele v posteli? Více zde Patrick Swayze se smrti nebál! 17.09.09 - Herec Patrick Swayze řekl před smrtí svým blízkým, že se okamžiku, kdy umře, nebojí! Svůj boj s rakovinou slinivky prohrál v pondělí. Bojoval ale až do samého konce. Podrobnosti zde Daniel Radcliffe neztvární roli hobita! 15.09.09 - V očekávaném filmu The Hobbit herce, který hrál Harryho Pottera, nečekejme. Bilbo Baggins si bude muset najít jiného představitele. Čtěte zde Katie Holmes chce dítě, ale napřed trhák! 14.09.09 - Herečka Katie Holmes (30) sice chce mít se svým manželem Tomem Cruisem další dítě. Ale než otěhotní, vymínila si, že chce roli v nějakém trháku! Více zde Babyboom u celebrit! Fergie chce do roka otěhotnět 11.09.09 - Hvězda Black Eyed Peas Fergie prozradila své plány, které počítají se založením rodiny. Nicméně těhotenství v průběhu tour nepřipadá v úvahu. Podrobnosti zde Heidi Klum asi exploduje! Bude to kluk nebo holka? 10.09.09 - Modelka Heidi Klum (36) čeká své čtvrté dítě. Prohlašuje, že poslední měsíc těhotenství je nejhorší. „Mám pocit, že exploduji!“ Budou mít sourozenci brášku nebo sestřičku? Více zde Medik Madonně se nelíbil narozeninový dárek od Jesuse! 09.09.09 - Madonnin přítel Jesus Luz (22) byl zahanben, když se hvězdě nelíbil jeho dárek k jejím 51. narozeninám. Co Madonně koupil? Čtěte zde Medik radí - 10. díl - Chřipka a ledová čísla 08.09.09 - Pokračování úspěšné série článků z medicínského prostředí ve spolupráci se serverem Gamester.cz. Více zde Gwyneth Paltrow rozvrátí Coldplay? 07.09.09 - Gwyneth Paltrow se stává pro kapelu Coldplay hrozbou. Pokouší se totiž přesvědčit svého manžela Chrise Martina, aby skupinu opustil a vyrazil na sólovou dráhu. Více zde Cindy Crawford přiznává, že má celulitidu! 04.09.09 - Modelka Cindy Crawford (43) potvrdila, že její tělo má celulitidu. Ačkoliv se připravuje na spuštění své JC Penney domácí kolekce, její tělo není perfektní. Čtěte zde Daniel Radcliffe nechce přítelkyni 03.09.09 - Herce Daniela Radcliffa nezajímá randění s holkami. Údajně je mnohem šťastnější, když může zůstat single. Více zde Vydělej si na svém webu nebo jen omrkni velké letní slevy oblečení! 02.09.09 - Internetový obchod Oblečení pro tebe přišel s velkými letními slevami, které jsou časově omezené. Neváhej a hoď se in! Kdo máte vlastní web, můžete se zaregistrovat jako partner a vydělat si třeba právě na nový šatník! Podrobnosti zde Další 1 | 2|3| 4|Archiv
16.11.2009 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Cindy Crawford (236 článků) , Tom Cruise (1004 článků) , Gwyneth Paltrow (362 článků) , Daniel Radcliffe (300 článků) , Heidi Klum (616 článků) , Patrick Swayze (226 článků) , Chris Martin (165 článků) , Chris Martin (166 článků) , Lily Allen (212 článků) , Chris Martin (166 článků) , Cindy Crawford (220 článků) , Jesus Luz (56 článků) , Harry Potter (1537 článků) , Al Martino (149 článků)

Lisa Niemi: Patricku, nikdy jsi mě neopustil!

 
Ve snímku Duch se vrátil zesnulý herec Patrick Swayze (†57, Hříšný tanec) za svou milovanou, aby na ni dával pozor. Ale to byla hollywoodská romantická komedie… Swayze, který zemřel loni v září na rakovinu slinivky, by ve středu oslavil 58. narozeniny. Jeho ovdovělá manželka Lisa Niemi (54) na něj bude tiše vzpomínat.
18.08.2010 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (226 článků) , Lisa Niemi (49 článků)

Vzpomínáte na zmalovanou šťabajznu? Patrick Swayze v paruce a ženských šatech byl jako transka k nakousnutí

 
Fešák Patrick Swayze jako zmalovaná ženská? Nic není nemožné. Filmoví fajnšmekři určitě nezapomněli na jednu z jeho nejvtipnějších rolí v bláznivé komedii Tři muži v negližé.
10.08.2012 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (226 článků)

Americký herec Patrick Swayze by se dožil šedesátky

 
Před 60 lety, 18. srpna 1952, se v texaském Houstonu narodil herec Patrick Swayze. Do povědomí diváků se zapsal především rolí tanečního instruktora v romantickém filmu Hříšný tanec. Původně nízkorozp...
18.08.2012 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (226 článků)

Patrick Swayze (56): Už při narození umíral!

 
Na celém světě není známějšího rváče s rakovinou, než je Patrick Swayze (56, Hříšný tanec). I když dnes ví, že svůj boj prohraje, se zhoubnou nemocí se snaží žít celou dobu co nejplnohodnotnějším životem.
15.05.2009 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (226 článků)

Zemřel herec Patrick Swayze

 
Americký herec Patrick Swayze v pondělí podlehl rakovině slinivky. Hvězdě Hříšného tance bylo 57 let, s rakovinou bojoval dva roky. O jeho smrti informovala v úterý jeho mluvčí Annett Wolfová s tím, že herec zemřel doma obklopen svými blízkými.
15.09.2009 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (226 článků)

Patrick Swayze zemřel na rakovinu slinivky

 
Americký herec Patrick Swayze v pondělí podlehl rakovině slinivky. Ve věku 57 let dotančil svůj "hříšný tanec".
15.09.2009 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (226 článků)