Článek

Filipa ze Survivoru se zastal otec: Od fanoušků dostal stejnou bídu jako jeho syn

 
Drsný hasič Filip Křížek z kmene Lovců, který bojuje o titul posledního přeživšího v náročné reality show Survivor, dostává od diváků pořádnou bídu za své agresivní chování. Na sociálních sítích se ho snažil zastat jeho otec Jindřich Křížek, ale od fanoušků soutěže to také schytal.
18.03.2024 14:50 |

podobné články

Podobné články

Bandurko dostal těžkou bídu: Konečně ho dohnala karma, šijí do něj lidé. Přidal se i Mikýř

 
Člen kmene Lovců, Martin Husár alias Bandurko, si to u svého týmu pořádně pokazil. Nepozorností připravil své spoluhráče ze Survivoru o výhru v podobě dopisů od jejich nejbližších. Za osudovou chybu dostal bídu nejen od youtubera Mikýře, ale i od fanoušků na sociálních sítích. 
17.04.2024 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Husár (3 články)

Hrdina Jiří Hanousek ze Survivoru: Jste borec a díky bohu, že takový lidi ještě jsou, píší lidé

 
Realitní makléř Jiří Hanousek byl jedním z těch, kdo ve čtrnáctém díle opustil soutěž Survivor. Odešel ale sám ze svého přesvědčení, protože pořadatelé vymysleli nové pravidlo, které se Jiřímu vůbec nezamlouvalo. Nyní je už zpět doma a sám je překvapený, kolik pozitivních ohlasů dostal na svých sociálních sítích. Hodně fanoušků za ním teď stojí. To se ale nedá říct o moderátorovi Ondřeji Novotnému, který naopak od fanoušků schytal bídu.
10.03.2023 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Hrdina (29 článků) , Jiří Novotný (243 článků) , Jiří Novotný (69 článků) , Jiří Novotný (243 článků)

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (265 článků) , Nikola Čechová (87 článků) , Vladimír Novotný (23 článků)

GLOSA: Ostuda Survivoru Filip Křížek. Ještě větší blbec, než jsme si mysleli

 
Na ostrově se tvářil jako sekerník, který doslova terorizoval Egypťana Jacka Hamida za každé špatně vyslovené slovo, po návratu se sám zamotává do svých výroků. Filip Křížek si sice o sobě nejspíš myslí, že patří k nejlepším hráčům Survivoru u nás, do historie této hry se ale zapíše jako největší lhář. A to bohužel ne ve hře, kde je to povolené, ale jako podvodník, který zklamal všechny fanoušky Survivoru. 
14.04.2024 14:50 |

podobné články

Maty ze Survivoru se hrne do Love Islandu: Spletou si tě s údržbářem, směje se mu Novotný

 
Míří sympaťák ze Survivoru do další reality show? Vyřazený účastník Matěj Quitt se v živém vysílání rozpovídal o tom, kam jeho kroky povedou nyní, a prozradil, že zvažuje další pořad TV Nova. "Přijdeš jako bombshellák?" vysmál se mu moderátor Survivoru Ondřej Novotný poté, co Maty řekl, že zvažuje Love Island. Nabídl mu výzvu v Oktagonu. 
11.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (265 článků) , Maty Maty (16 článků)

Žaneta je v Survivoru na odstřel. V rukách ale drží trumf

 
Pokud jste neviděli 19. díl Survivoru, nečtěte dál. Článek je protkaný spoilery. Žaneta Skružná (23) ze Survivoru se nezdá. Jako jediné se jí podařilo najít skrytou výhodu, která jí dost možná zachrání krk. V kmeni Rebelů jí totiž teče do bot, protože její aliance přestoupila do druhého kmene Hrdinů. 
30.03.2023 13:10 |

podobné články

Tereza Ramba schytala bídu: Lidé nesouhlasí s jejím názorem na budoucího prezidenta

 
Čeká nás druhé a zároveň rozhodující kolo volby prezidenta a napětí stoupá nejen mezi obyčejnými lidmi, ale také mezi celebritami. Svého favorita odtajnila herečka Tereza Ramba (33), která svůj názor zveřejnila na Instagramu. Bohužel i když tím zamýšlela dobrou věc, tak se jí to pořádně vymstilo. Od fanoušků za to schytala pěknou bídu. 
24.01.2023 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Ramba (449 článků)

Jak se žije samoživitelkám? Třou bídu s nouzí a každý na ně kašle, vyznívá z ankety

 
Co trápí české samoživitelky? Mají málo peněz. Otec dítěte nezřídka uteče, pracuje načerno, nebo má vyměřeny nízké alimenty. Ženy tak často svým dětem nemohou dopřát například ovoce, zeleninu, nebo volnočasové aktivity jako kroužky a podobně. Průměrný příjem samoživitelky je asi 10 až 20 tisíc korun a nejčastěji se stará o jedno nebo 2 děti. Velký průzkum o tom, „Jak se žije matkám samoživitelkám v Česku“, udělala nezisková organizace Klub svobodných matek ve spolupráci s Blesk.cz. Jedna z maminek si například postěžovala na to, že cokoli udělala, bylo pro manžela špatně. Navíc, ačkoli on peníze měl, žena třela bídu.
11.05.2018 05:10 |

podobné články

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (349 článků) , Ondřej Novotný (265 článků)

Žaneta promluvila o své váze po návratu ze Survivoru. Rýpla si i do Novotného

 
Žaneta Skružná je holka do pohody. Alespoň tak účastnici Survivoru vidí fanoušci, kterým to nyní znovu potvrdila. Zatímco většina žen o přibírání nerada mluví, Žaneta s tím nemá sebemenší problém. Na svých sociálních sítích se svěřila, kolik kilo měla na začátku Survivoru, kolik na ostrově shodila a kolik kilogramů má v současné době. 
14.04.2023 16:25 |

podobné články

Žaneta ze Survivoru terčem nechutných zpráv: Po šikaně v soutěži přišlo přání smrti

 
Doufala, že se dostane do finále Survivoru, nakonec ale ze soutěže vypadla jenom několik málo hodin po sloučení. A Žaneta Skružná se s tím jenom těžko smiřuje. Ve studiu v pořadu eXtra Host nejenže velmi tvrdě zkritizovala bývalé členy kmene Rebelů, ale promluvila i o hejtech, kterých je po návratu z Dominikánské republiky terčem. A došlo i na téma, které zajímá snad všechny diváky Survivoru. Dala to dohromady s Tomášem Weimannem? 
21.04.2023 05:10 |

podobné články

Glosa: Finále Survivoru bez nejlepšího hráče. Pravý vítěz dojel na vlastní dobrotu

 
Nechcete-li vědět, kdo se stal vítězem aktuální řady Survivoru, jděte si raději na eXtra přečíst jiný článek. Tento je totiž plný spoilerů a na následné reklamace nebude brán zřetel. A teď si pojďme říct, proč si ani jeden z finalistů nezasloužil stát se vítězem Survivoru a kdo je podle mě pravým Survivorem. 
18.05.2023 20:55 |

podobné články

Glosa: Mikýř odhalil největší tajemství Survivoru. Zákulisí vám změní pohled na věc

 
Přelstít, přehrát, přežít. Základní pravidla Survivoru, která jsou pro soutěžící čím dál hůř splnitelná. A to především v česko-slovenské verzi. A má to jednoduchý důvod. Hra se totiž začíná hrát ještě před nástupem do letadla a aliance jsou jasné ještě dřív, než se fanoušci vůbec dozví, kdo v nejnáročnější show světa bude bojovat o přežití. A právě to ničí podstatu Survivoru.
07.03.2024 20:50 |

podobné články

Barbara z Big Brothera o účasti v Survivoru: Nejdřív bych musela jít na operaci, říká

 
Účastnice Big Brothera Barbara Hacsi se ostatním reality show nevyhýbá. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila například o Survivoru. Ten by však nejspíš nebyl nic pro ni, protože preferuje spíš pohodlí gauče ve vile než nástrahy pustého ostrova. Navíc, jak prozradila, má špatné koleno a předtím, než by se vydala do exotické Dominikány, by musela podstoupit náročnou operaci. A co říká o současné řadě Survivoru? To se dočtete níže.
20.04.2024 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (152 článků)

Otec roku: Gábor Boráros ze Survivoru odkopl matku své čerstvě narozené dcery!

 
MMA zápasník Gábor Boráros (30) a zároveň odpadlík ze Survivoru ukázal svou pravou tvář. Ani ne 14 dní poté, co se na sociálních sítích chlubil svou novorozenou holčičkou, se předvedl jako nejhorší možný partner a otec. Snoubenka Monika Jákliová se svěřila fanouškům na Instagramu s tím, že je mezi nimi konec.
25.04.2022 12:10 |

podobné články

Lhář Filip Křížek odhalil důvody svého odchodu ze Survivoru. Velký televizní podvod na Novu i diváky

 
Odchod Filipa Křížka ze Survivoru byl velmi podivný. Ačkoli zpočátku přišel do soutěže s velkými ambicemi, nakonec se rozhodl, že dobrovolně odstoupí, a to prý kvůli stesku po rodině. O to víc byla překvapivá jeho slova v podcastu A-Cast, kde přiznal, že důvod jeho odstoupení byl trochu jiný. 
08.04.2024 13:35 |

podobné články

Novotný schytal bídu: Zpackaný výběr hráčů, samí kvákalové a exoti, rozčilují se lidé

 
Moderátor drsné soutěže Survivor, Ondřej Novotný, se před nedávnem vyjádřil k příliš změkčilým účastníkům jedné z nejnáročnějších reality show na světě. Jeho slova ale na fanoušky pořadu příliš nezapůsobila a na sociálních sítích dostal pořádnou bídu. 
21.03.2024 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (265 článků)

Yenifer ze Survivoru dostává od diváků pořádnou bídu: Je stejně zákeřná jako Chili, zuří

 
Influencerka s asijskými kořeny, Yenifer Cao, tvrdě bojuje v náročné reality show Survivor. I přes to, že se snaží hrát drsnou hru co nejlépe, fanoušků si na svou stranu zatím moc nezískala. Mnozí diváci ji na sociálních sítích přirovnávají k hvězdě první řady pořadu Chili Ta Thuy, kterou moc v lásce neměli. 
09.03.2024 05:10 |

podobné články

Sehnalová (ČSSD): Nová směrnice EU zavádí stejnou mzdu za stejnou práci

 
Evropský parlament schválil konečné znění legislativy, která pracovníkům vyslaným do jiného členského státu EU přinese stejnou mzdu za stejnou práci na stejném místě.
02.06.2018 21:20 |

podobné články