Článek

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

 
Filip Turek, sběratel drahých vozů a bývalý automobilový závodník, kandiduje v eurovolbách za uskupení Motoristů a Přísahy. Sám o sobě tvrdí, že bude hájit hlavně pravicové názory a bude se stavět proti Green Dealu. Jak to chce v Evropě dokázat a jakou by měla mít podle něj Evropa budoucnost? O tom se rozpovídal v pořadu Extra Host.
20.04.2024 05:10 |

podobné články

Podobné články

Vydírání? Někdo drží Fialu za… To není normální. Lídr eurokandidátky Turek tuší

 
Vůči zastáncům Green Dealu je to otevřený boj a rozhoduje se to teď, říká pro Rádio Universum Filip Turek, lídr eurokandidátky Přísahy a Motoristů sobě. A jednou budeme tuto éru posuzovat jako éru bizáru a zeleného fanatismu, který se neuchytil. „Ale myslím, že máme hodně namále a že máme hodně nakročeno. Bohužel musí přijít veliká krize a veliká rána, aby si obyvatelstvo uvědomilo, o čem to je,“ míní Turek, a že věří, že hodně věcí se dá ještě zachránit.
05.05.2024 10:35 |

podobné články

„Moji přátelé homosexuálové.“ Filip Turek dorazil Pride. Mnohá zjištění

 
Toho největšího kolaboranta, parazita, proruského švába hledal ve vysílání Xaver Live komentátor, investor a podnikatel Filip Turek. „Chtěl bych změnit tu představu, že proruský šváb nebo proruský parazit je někdo, kdo zkritizuje chování Ukrajinců v České republice, že jich je moc, nebo že se chovají hrozně, nebo že tady někdo někoho znásilní, nebo že někdo někoho zabije, a samozřejmě že jsou lidé plošně naštvaní na Ukrajince a že o nich mluví tak, jak o nich mluví, tak bych já jim asi nedával hned nálepku proruský šváb,“ poznamenal.
16.08.2023 10:35 |

podobné články

„Omezí pohyb. Co tají kolem zákazu aut.“ Filip Turek: Budou je soudit

 
Lidé se mají připravit na omezení pohybu, zatímco vlastnit auto bude luxus a vozidla se budou převážně sdílet. Jde o vážný zásah do sociálního smíru, který si nedovolili ani komunisté. Čeští europoslanci, kteří pro zákaz spalovacích motorů hlasovali, pak budou souzeni jako strůjci počátku konce západního světa. To sdělil ParlamentnímListům.cz podnikatel, automobilový závodník a politický komentátor Filip Turek.
16.02.2023 12:05 |

podobné články

Není se čím chlubit, to špatné zůstalo. Filip Turek natřel vládu za EURO 7. A „kolaboranty“ na magistrátu taky

 
„Měření otěru pneumatik a brzd, což jsou destruktivní součásti EURO 7, bez jasné metodologie, zůstávají,“ varuje bývalý automobilový závodník a prezident Jaguar Clubu Filip Turek ohledně normy EURO 7, na které nedávno došlo ke shodě. A kterou vláda aktivisticky prosazovala. Mluví také o řízené sebevraždě evropského automobilového průmyslu. A „ekoteroristech“, kteří blokují dopravu. „Ve všech okolních zemích jsou tito ekoteroristé postavení mimo zákon, u nás, díky řízené ignoraci ministra vnitra a sprosté kolaboraci pražského magistrátu s ekoteroristy, je PČR nucena dělat těmto individuím nejdražší ochranku na světě,“ stěžuje si.
30.12.2023 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaguar Jaguar (10 článků)

Okrádání lidí. Důkazy. Filip Turek a tajnosti elektromobilů

 
Jen nástroj k okrádání spotřebitelů, dopad na životní prostředí přesně opačný. Tak hodnotí zákaz výroby spalovacích motorů a vnucování elektromobilů Filip Turek, lídr společné kandidátky hnutí Přísaha a strany Motoristé sobě. Někdejší automobilový závodník pro ParlamentníListy.cz sdělil, odkud čerpá důkazy pro svá tvrzení. Vymezil se též proti volebnímu lídrovi koalice SPOLU Alexandru Vondrovi, kterého nazval „spícím bernardýnem“. A řekl, co chce v Evropském parlamentu prosazovat.
10.04.2024 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1423 článků)

Můžeme se rozloučit s ODS. „Fiala je krysa.“ Zákaz aut vypustil džina z láhve

 
Nesmysl, který vymysleli lidé, kteří tomu nerozumí. Tak popsal bývalý závodník Filip Turek na VOX TV nová pravidla EU, která schválili europoslanci. „Ve skutečnosti zamezí prodeji a výrobě normálních úsporných aut, donutí lidi jezdit 30 let starým autem, donutí lidi sdílet dopravu, donutí lidi porušovat pravidla. Zmrzačí náš průmysl,“ odhaduje následky. A tvrdě se opřel do premiéra. „Fiala je normální krysa. Vystupoval s tím, že bude chtít výjimky a že Green Deal je neproveditelný v téhle podobě, že zákaz spalovacích motorů je něco, co v životě ODS nemůže připustit. A že bude žádat o nějaké zmírnění. A poslední týdny mlčí. On k tomu neřekl vůbec nic.“
21.02.2023 13:30 |

podobné články

Můžeme se rozloučit s ODS. „Fiala je kr*sa.“ Zákaz aut vypustil džina z láhve

 
Nesmysl, který vymysleli lidé, kteří tomu nerozumí. Tak popsal bývalý závodník Filip Turek na VOX TV nová pravidla EU, která schválili europoslanci. „Ve skutečnosti zamezí prodeji a výrobě normálních úsporných aut, donutí lidi jezdit 30 let starým autem, donutí lidi sdílet dopravu, donutí lidi porušovat pravidla. Zmrzačí náš průmysl,“ odhaduje následky. A tvrdě se opřel do premiéra. „Fiala je normální krysa. Vystupoval s tím, že bude chtít výjimky a že Green Deal je neproveditelný v téhle podobě, že zákaz spalovacích motorů je něco, co v životě ODS nemůže připustit. A že bude žádat o nějaké zmírnění. A poslední týdny mlčí. On k tomu neřekl vůbec nic.“
21.02.2023 13:45 |

podobné články

Tejc: Sobotka získal absolutní moc i absolutní odpovědnost

 
Současný sjezd sociální demokracie by mohl být novým začátkem mé kariéry, míní Jeroným Tejc, který v pátek i přes odpor předsedy strany a premiéra Bohuslava Sobotky získal mezi delegáty značnou podporu. Sobotka, který má ve vedení strany přesně ty lidi, které si přál, podle Tejce na sjezdu získal absolutní moc, ale i absolutní odpovědnost.
14.03.2015 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (664 článků) , Bohuslav Sobotka (9583 článků)

Trapas pro Jandu. Evropské hodnoty šly po Klausovi. Jenže přišla rána z minulosti

 
Minulý čtvrtek se server Aktuálně.cz rozhodl propagovat analýzu lobbistického spolku Evropské hodnoty týkající se „nejvýraznějších tváří dezinformační scény“. Byl v ní mimo jiné i Václav Klaus starší. Bývalý závodník Filip Turek se spolu s moderátorkou Gabrielou zaměřili jednak na článek, ale i na Evropské hodnoty a Jakuba Jandu. Turek například připomenul, jak se Janda svého času hlásil do kanceláře Pražského hradu, když byl Klaus prezident. A ParlamentníListy.cz získaly informace, co o sobě tehdy Jakub Janda tvrdil, například, jaký má „neotřelý profil“ nebo jak vyniká „proaktivní kreativitou“. A že se nabízel sám, aniž by o nabídku někdo stál.
15.05.2023 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11109 článků) , Jakub Janda (637 článků)

Stoupající hvězda Filipa Turka: Podpořil ho sám Václav Klaus či miliardář Richard Chlad

 
Někdejší automobilový závodník Filip Turek se vrhl na politiku a v současnosti kandiduje do Evropského parlamentu jako superlídr koalice Přísahy a Motoristů. Na jeho nedávném večírku se objevila řada známých jmen včetně bývalého prezidenta ČR Václava Klause. "Podpora pana prezidenta mi vzala dech i slova. Nikdy v mém životě se mi nedostalo tak významného uznání," svěřil se redakci eXtra.cz Turek.
21.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11109 článků)

Největší zločiny. Turek se u Xavera rozjel. Hlavně o tom, kdo ho bude podporovat

 
Filip Turek je superlídrem koalice Přísahy a Motoristů do Evropského parlamentu, podnikatel a někdejší automobilový závodník. Nyní v pořadu XTV.cz hovořil s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým o tom, jaké všechny zločiny má na svědomí evropský Green Deal. Mimo jiné i drahé stavby, drahou ocel, ale i drahé potraviny. Řekl také, kdo by mu měl v europarlamentu pomoct to změnit.
24.04.2024 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (700 článků)

Filip se opřel do Havlových laviček a už to lítá: Zas*anej vepři. Uranový doly! Je velmi zle

 
Předseda KSČM Vojtěch Filip na Twitteru opět vzrušil veřejnost. Zamýšlel se, co Praha v poslední době vybudovala; prý jen pár předražených laviček. „Strhnout pomník, přivrtat desku, to umí téměř každý,“ napsal. „Je fakt, že komunistům to budování šlo výrazně líp. Zvlášť, když šlo třeba o pracovní tábory a uranový doly,“ reagoval v diskusi novinář Filip Horký. „Dobrá, Vojto, tak roztavíme sochu a vybudujeme pomník obětem okupace r. 1968, který umístíme na náměstí Borise Němcova, dík za budovatelský tip!“ ocenil věc parodický účet „Jaroslav Faltýnek“. Filip se však nevzdal a napsal pro své kritiky další vzkaz…
22.05.2020 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1563 článků)

Tohle ne! Mám toho dost! Podraz od Babiše! Vojtěch Filip zvažuje, že KSČM se na vládu vykašle

 
Předseda KSČM Vojtěch Filip je pořádně naštvaný. Zatímco původně to vypadalo, že jediným jablkem sváru ohledně nově sestavované vlády premiéra Andreje Babiše bude osoba Miroslava Pocheho (ČSSD), nyní je vše jinak. Vojtěchu Filipovi vadí, že Babiš na poslední chvíli zamíchal kartami v dozorčí radě státem vlastněného gigantu ČEZ a dosadil tam svoje lidi. Problém má Filip i s některými nominacemi na jednotlivá ministerstva. O svých pochybnostech se Vojtěch Filip rozhovořil pro MF Dnes.
26.06.2018 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26296 článků) , Vojtěch Filip (1563 článků)

Další lež, další podvod... Babišova velká jízda po Fialovi v sobotních novinách

 
Předseda nejsilnější opoziční parlamentní strany, bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) se opřel do politiky vlády premiéra Petra Fialy (ODS) a jejího nezodpovědného hospodaření. V rozhovoru pro MF Dnes Babiš uvedl, že vláda zrazuje voliče, že lže občanům a ničí naši ekonomiku. „Budeme bojovat proti dalšímu ožebračování lidí. Je to naprosto nepředstavitelné. Vždyť oni zradili své voliče, zradili vlastně všechny, protože lhali,“ řekl Babiš. A že ve firmě by Fiala s tak katastrofálními výsledky „už dávno letěl“.
10.06.2023 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26296 článků) , Petr Fiala (6384 článků)

Musíte vzít voliče Babišovi se Zemanem, zaznělo. Poučení ze slovenských voleb?

 
Na webu Info.cz vyšel článek o výsledcích voleb na Slovensku. Serveru poskytl rozhovor politolog a pracovník slovenského Medianu Michal Mislovič. „Přesto je zajímavé, že se OĽaNO podařilo oslovit nejen nevoliče a prvovoliče, ale i voliče napříč stranickým spektrem. Zrovna tak nám pohled na voliče ze socio-demografického hlediska naznačuje, že OĽaNO volili lidé bez ohledu na pohlaví, věk a vzdělání,“ vysvětlil Mislovič úspěch Matoviče. Jaké poučení z toho plyne pro situaci v Česku? Prý je třeba oslovit nevoliče a voliče vládního bloku.
07.03.2020 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Zeman (19 článků)

Osekáme veřejné finance a snížíme dluh. Nezkrachujeme, řekl poslanec ODS

 
Poslanec za ODS Libor Turek se na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz vyjádřil k tomu, zda je pravdou, že následujeme Řecko a blížíme se bankrotu. Turek to odmítl.
06.12.2022 14:30 |

podobné články

Turek (ODS): 5G sítě sice nejsou vidět, budou se ale dotýkat celé společnosti

 
V Poslanecké sněmovně se uskutečnil kulatý stůl k problematice 5G sítí. Akci pořádal místopředseda poslaneckého klubu ODS Libor Turek pod záštitou předsedy hospodářského výboru Ivana Adamce.
02.02.2024 18:20 |

podobné články

Votava (LEV21): Zmatený Turek, dnes neví, jaká bije…

 
Při pohledu na nešťastného „Turka“, jsem si vzpomenul na koktajícího majora Terazkyho z Černých baronů: „ Jsem z toho naozaj celý zmetený…! “ Také ten „Turek“ se do toho pěkně zamotal. Nejdříve střelil po letadle, opravdu trefil a potom začal teprve myslet.
25.11.2015 21:36 |

podobné články

Pane Fialo, máte ve straně černou ovci, mladého Klause, spustila divačka. Reakce předsedy ODS vás možná překvapí

 
REPORTÁŽ „Pane předsedo, máte mezi sebou černou ovci! „Vy byste měli být první, kteří byste řekli: Co nám to vykládáte o svobodě, když neunesete, když váš člen má na něco trochu jiný názor?“ obhájil Václava Klause mladšího na besedě v Ostravě předseda ODS Petr Fiala, když čelil výčitkám, že právě kvůli Klausovi lidé ódéesku nevolí. Podle Fialy ale i ráznější názory ODS neoslabují, naopak posilují. O demokracii byla řeč v podstatě po celou dobu besedy. Fiala se domnívá, že i ve školách by bylo dobré k ní vychovávat. Rázně se také opřel do šíření informací o tom, že v politice vyhrávají populisté. „Typický příklad úplně špatného uvažování, nevzdělanosti a s prominutím hlouposti.“ Odmítl také „distribuci lidí po Evropě“.
20.07.2018 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11109 článků) , Petr Fiala (6384 článků)