Článek

Filip Maléř: z pracovitého klučíka z Ulice až po dospívajícího muže

 
Diváci se s Markem Salvetem alias Filipem Maléřem mohli vídat už od jeho 10 let, kde byl fanouškům Ulice představen jako drobný, ale pracovitý klučík z Loučky.
18.11.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Salvet (3 články)
Podobné články

Z pracovitého veksláka největším kmoterm, píše MF Dnes o mocném Ivu Rittigovi

 
Historie Ivo Rittiga je poměrně pestrá. Za posledních 25 let toho stihl opravdu hodně. K lobbingu a politickému podnikání, o které se nyní zajímá policie, se propracoval od boxu, bonů a módy, píše reportérka deníku Mladá fronta Dnes Jana Klímová v článku s názvem "Z pracovitého veksláka největším kmotrem".
12.07.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Klíma (17 článků)

Z pracovitého veksláka největším kmotrem, píše MF Dnes o mocném Ivu Rittigovi

 
Historie Ivo Rittiga je poměrně pestrá. Za posledních 25 let toho stihl opravdu hodně. K lobbingu a politickému podnikání, o které se nyní zajímá policie, se propracoval od boxu, bonů a módy, píše reportérka deníku Mladá fronta Dnes Jana Klímová v článku s názvem "Z pracovitého veksláka největším kmotrem".
12.07.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Klíma (17 článků)

Nevěra v Ulici: 3 důvody, proč je Maléř chronický sukničkář

 
V nekonečném seriálu Ulice se v poslední době dějí věci. Tou nejzásadnější je úlet otce rodiny se servírkou z vedlejší hospody. Martin Maléř je pohledný chlap a jistě se líbí spoustě žen. Jeho jediný problém je, že je ženatý a má dvě děti. Navíc je jeho manželka Veronika půvabná ženská. Proč je Maléř typickým příkladem chronického nevěrníka? Tady jsou 3 důvody!
29.10.2018 19:15 |

podobné články

To je změna! Nejdojemnější tanečník Talentu vyrostl a z okatého klučiny je dnes osvalený hezoun

 
Pamatujete na tehdy dvanáctiletého roztomilého klučíka Františka Šimčíka, který v roce 2010 uchvátil porotu Česko Slovensko má talent svými neuvěřitelnými tanečními kreacemi? Mladík z dětského domova před třemi lety dojal svým příběhem i tancem celý národ. Z roztomilého klučíka je tři roky po soutěži patnáctiletý hezoun s vypracovanou postavou, a navíc slaví úspěch na prknech, která znamenají svět!
17.10.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: František Šimčík (17 článků)

Vzpomínáte na klučíka z Jurského parku? Takhle vypadá jako člen jedné z nejslavnějších kapel všech dob

 
Herce Josepha Mazzella (35) znají všichni fanoušci filmové klasiky Jurský park. Jde o klučíka (Tima), který se spolu s Laurou Dern, Samem Neillem a Arianou Richards pokoušel dostat z dosahu krvelačných dinosaurů. Tehdy mu bylo deset let, první zkušenosti s herectvím přitom Mazzello sbíral už jako pětiletý.
24.10.2018 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Laura Dern (11 článků) , Sam Neill (1 článek) , Joseph Mazzello (3 články) , Ariana Richards (2 články)

Velké vánoční pátrání: Hvězda od neznámého chlapce zdobí stromeček prodavačky už 35 let. Najde se?

 
Přišel do hračkářství v obchodním centru Jasná s maminkou a v ruce třímal papírovou hvězdičku vlastní výroby. 58letá prodavačka, která stála za pultem, se na zhruba pětiletého klučíka usmála a výrobek mu pochválila. Chlapec jí úsměv oplatil a hvězdu jí věnoval. I když od té chvíle uběhlo už 35 let, ozdoba od malého dobrodince každoročně zaujímá čestné místo na špičce stromečku oné prodavačky. Dnes je jí 93 let a klučíka, který jí nečekaným dárkem tolik potěšil, by moc ráda našla.
15.12.2019 19:25 |

podobné články

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Tři ostřílení chlapi z Ulice, kterým nevěra není cizí: Divočák Bedřich, mlsný Hejl a labužník Maléř

 
V nekonečném seriálu Ulice se to hemží nevěrníky, kteří mají slabost pro ženské a nenechají jednou sukni v klidu. Mezi ty největší patří jednoznačně Bedřich Liška, který zkoušel trpělivost Aničky tak dlouho, až ho poslala k šípku. Další v řadě je ostřílený Jarda Hejl, který se už podruhé zamiloval do mladičké krásky. A v neposlední řadě se k nevěrným pánům řadí i Martin Maléř, který poměrně nedávno opustil svoji rodinu kvůli číšnici Šárce.
09.04.2020 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Bedřich Liška (25 článků)

Čerstvé ranní tváře Snídaně s Novou: Poznáváte v nich Pažouta s Horáčkem z Ulice?

 
Richard Weber a Jiří Hložánek. To jsou oni prevíti ze seriálu Ulice, kteří dlouhý čas trýznili profesorku Hejlovou svými puberťáckými kousky, které šly často až za hranice divokého dospívajícího “normálna”. Jak je ale vidět, od dob jejich působení v Ulici se leccos změnilo a tito dva dnes již dospělí muži, představitelé nesnesitelných Hložánka a Webera, dostali výjimečnou nabídku na moderování.
21.09.2021 08:10 |

podobné články

Kruté prozření v Ulici: Nevěrník Martin Maléř dostal kopačky od Šárky, může za to statný detektiv

 
V nekonečném seriálu Ulice začíná být pořádné dusno. Martin Maléř kvůli blonďaté servírce Šárce překopal celý svůj život. Rozvedl se, opustil krásnou ženu Veroniku a to vše jenom proto, aby začal nový život po boku Šárky. Ta mu ale nyní zasadila kudlu do zad. Nejdříve se s ním rozešla s tím, že v tom rozhodně není nikdo třetí. Martin se ale od svého syna Filipa dozví, že se možná Šárka tak trochu zakoukala do pohledného detektiva.
12.10.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Filip (50 článků)

30 fotek ke 30. narozeninám: Z nesmělého klučíka z Ulice se Štáfek proměnil v drsného chlapa

 
Jakub Štáfek oslavuje kulaté narozeniny. Úderem dnešní půlnoci vstoupil do klubu třicátníků. Hereckou kariéru začal už v mládí a na kontě má řadu úspěšných inscenací. Z nekonečné Ulice se vypracoval až na Vyšehrad.
22.05.2020 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (179 článků)

Šárka z Ulice ztrácí nervy a půvab: Proutník Martin Maléř vesele pečuje o bývalku Veroniku

 
Veronika Maléřová prodělala vážnou operaci a celá její rodina o ni měla velký strach. Chvíli to dokonce s Veronikou nevypadalo vůbec dobře. Ještě stále Veroničin manžel Martin Maléř si její vážný stav dává za vinu. Vykašlal se na celou svoji rodinu, utekl za milenkou Šárkou a toto je výsledek. Proto se nyní ze všech sil snaží nemocné Veronice pomáhat. To se ale nelíbí číšnici Šárce, která pomalu ztrácí nervy.
19.02.2020 18:31 |

podobné články

Zásadní prozření v Ulici: Nevěrník Maléř balancuje na tenkém ledě mezi manželkou a milenkou

 
Už začalo pomalu vypadat, že trojúhelník mezi Martinem Maléřem, Veronikou Maléřovou a číšnicí Šárkou je u konce. Na nové díly nekonečného seriálu Ulice se mohou diváci těšit v polovině srpna a dočkají se spousty zvratů. Rozina Maléřová do toho praštila s Victorem a stačila jedna svatba a Martin Maléř si po boku své stále ještě ženy Veroniky Maléřové začíná uvědomovat spoustu věcí. Milenka a nová přítelkyně Šárka možná od vztahu s Maléřem očekávala něco jiného. Jak tohle nakonec dopadne?
05.08.2020 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Victor Victor (19 článků)

Vyostřené chvíle v Ulici: Eutanazie, mlsný násilník a nevěrník Maléř, kterému Šárka nasadila parohy

 
V nekonečném seriálu Ulice začíná jít do tuhého, a to na všech frontách. Zdena, která trpí alzheimerem, se dobrovolně rozhodla, že podstoupí eutanazii. Tento fakt ale nemůže přijmout její dcera Magda, která se snaží své matce v tomto kroku jakkoliv zabránit. Ve velmi vyhrocené situaci se nachází i nevěrník Martin Maléř, kterému se pomalu, ale jistě začíná bortit vztah s číšnicí Šárkou. Jednoduché to nebude mít ani Jana, která bude muset zatnout všechny zuby a tváří v tvář stanout před člověkem, který se ji několikrát pokusil znásilnit.
06.10.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Maléř (3 články)

Z rozkošného klučiny je puberťák: Nový Tomáš Holý už má v Básnících i holku

 
Štěpán Šafránek je v nových Básnících tátou dospívajícího kluka. Syna mu hraje Filip Antonio, jehož pro film objevila už ve čtyřech letech Marie Poledňáková a předpovídala mu budoucnost nového Tomáše Holého.
16.04.2016 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Marie Poledňáková (148 článků) , Tomáš Holý (111 článků) , Filip Antonio (13 článků)

Největší podváděné fňukny z Ulice: Bláznivá střela, frigidka a vesničanka

 
Seriálem Ulice už dva týdny otřásá nevěra. Martin Maléř si místo své ženy Veroniky Maléřové více hledí drobné rajdilky Šárky. Spoustě divákům se to nelíbí a stojí na straně nebohé podváděné Veroniky. Jenomže nemůžou si za to tyhle typy tak trochu samy? Podívejme se na 3 podváděné fňukny z Ulice.
23.11.2018 19:26 |

podobné články

Největší nevěrníci seriálu Ulice: Plešatý kanec Bedřich, divoká mašina Hejl a ufňukánek Maléř

 
Ulice je plná nevěrníků a obzvlášť v poslední době se s nimi roztrhl pytel. Seriál běží na televizních obrazovkách už dlouhých čtrnáct let a postavy stárnou. Proto není divu, že někteří pánové z Ulice dosáhli věku, kdy na řadu přichází krize středního věku. Jejich momentální rodinný život je nebaví, všechno je stereotypní a oni si uvědomili, že chytají druhou mízu a rozhodně nejsou připraveni na rozplývání se nad vnoučátky, a jsou přesvědčeni o tom, že mají právo si ještě pořádně zarajtovat. Kdo jsou největší hříšníci seriálu?
07.11.2019 17:00 |

podobné články

Co nejvíc nesnášíme na mužích

 
Ze začátku nám na nich připadá všechno nádherné, tajemné a originální, později si možná všimneme pár roztomilých nedostatků. A po čase nás každá ta roztomilost vytáčí k zešílení. Stejně jako máme my ženy vlastnosti a chyby, které se mužům na nás nelíbí, je jich spousta i na mužích a my jen jen s krajním vypětím tolerujeme. Někdy ale pohár trpělivosti přeteče. Co na mužích nesnášíme? Hygiena Nedostatečná osobní hygiena u muže je něco, co nejsme ochotné tolerovat ani trochu. Jestliže nedokáže dodržet aspoň tu nejzákladnější, jako je sprcha, vyčištěné zuby, čisté prádlo a deodorant, neexistuje jediný důvod, proč se s tím čunětem znovu scházet. Arogance Povýšené chování není příjemné ani u šéfa ani u partnera. Pokud se chová arogantně například k prodavačce v obchodě nebo k personálu restaurace, je nám to obvykle hodně trapné a nepříjemné. A kdo zaručí, že se takhle jednou nezačne chovat i k vám. Vulgarismy Je to opravdu hodně rozšířený nešvar a někdy to asi ujede každému, ale žít s mužem, jehož výrazy jsou hrubě vulgární a řeč je prokládaná sprostými slovy při jakékoliv příležitosti, to je prostě už přes čáru. Násilí Krutost patří do kategorie neomluvitelných. Žádná žena nechce žít s někým, kdo se chová násilnicky, je zlý na lidi i na zvířata. Od takového utíkáme hodně daleko hned, jak zjistíme první projevy. Rozhodně nemá cenu čekat na to, až se začne hrubě chovat i k nám. A nemusí to být jen násilí fyzické, člověk umí zranit i slovem. Lenost Nerozhodný, věčně se povalující manžel není asi rozšířeným snem mladých dívek. Chtějí muže aktivního, pracovitého a rozhodného. A už vůbec nechceme být živitelkou rodiny, zatímco si muž věčně hledá zaměstnání. Jestliže nemá zodpovědnost vůči rodině a čeká, až mu všechno přistane pod nosem, nemůže čekat shovívavost. Stolování Nejen při oficiálních akcích, ale i při domácí... Čtěte více Příspěvek Co nejvíc nesnášíme na mužích pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
09.03.2018 11:35 |

podobné články

Hvězda (✝59) Muže na radnici zemřela příliš brzy. Komunisté si herce hýčkali, záporáci byli tabu!

 
Nenápadného herce Zdeňka Buchvaldka (15. 1. 1928 – 3. 8. 1987) máme už navždy spojeného se seriálem Muž na radnici (1976), ve kterém ztvárnil obětavého a pracovitého předsedu národního výboru ve fiktivním městě Kunštát. Jedenáctidílný seriál byl propagandistickým příspěvkem Čs. televize k volbám do zastupitelských sborů.
05.05.2021 08:40 |

podobné články