Článek

Filip Blažek a jeho andílci: Matěj z Nesmrtelné tety má doma dvě půvabné dcery, nejmladší je celý tatínek

 
Herec Filip Blažek (48) patří mezi ty šťastlivce, kteří si v minulosti mohli střihnout roli prince v pohádce. Stejně jako Matěj z Nesmrtelné tety i on si získal srdce vyhlášené krásky. Nešlo sice o královskou dceru, ale manikérku Jolanu. Ta se nedávno pochlubila na svém Instagramu, že se známým hercem tvoří pár již dlouhých jednadvacet let. Společně přivedli na svět dvě dcery Johanu (17) a Filippu, které Blažek nedávno ukázal veřejnosti, když ho společně s manželkou doprovodily na slavnostní premiéru filmové komedie Andílci za školou. 
17.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (130 článků)
Podobné články

Husté kudrnaté vlasy a pohledná tvář: Jméno má po mámě, vzhledově se syn Matěje z Nesmrtelné tety potatil

 
Herec Filip Blažek  (42) už dávno nemá dlouhé kudrnaté vlasy, které jej zdobily v pohádce Nesmrtelná teta, kde si zahrál chasníka Matěje, jenž získal srdce princezny navzdory překážkám tetičky, hercova nástupce by však mohli zájemci z řad režisérů případně najít v jeho synovi Luciánovi. Ten se totiž, co se vzhledu týče, zcela potatil a pyšní se stejně bohatou hřívou jako kdysi Blažek.
08.10.2015 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (130 článků)

Shodil kudrliny a začal plodit děti: Český pohádkový princ bude mít už třetí

 
Představitel pohádkových princů, přičemž nejznámější je asi Matěj z Nesmrtelné tety, Filip Blažek  (41) už dávno neoslňuje zlatými kudrlinami. Charizma ovšem s vlasy neztratil, ba naopak, a tak role sladkých princátek vystřídaly role zkušených mužů. Například v seriálu Případy 1. oddělení nebo v divadelních hrách Vše o mužích, Hovory mezi čtyřma očima (obě v Divadle Studio DVA) nebo v novince Divadla Palace Chlap na zabití, na jejíž premiéře jsme herce potkali. Práce má tedy dost a co osobní život?
05.11.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (130 článků)

Roztomilá blondýnka je minulostí: Princezna z Nesmrtelné tety se změnila k nepoznání

 
Od natočení pohádky Nesmrtelná teta uplynulo už 27 let. Filip Blažek (47) už dávno není mladičkým chasníkem Matějem a jeho kudrnaté vlasy jsou minulostí. Velkou změnou prošla i Barbora Bobuľová (46), která si zahrála princeznu Pavlínku a po které jako by se slehla zem. Ačkoliv českým a slovenským divákům se pohled na herečku moc často nenabízí, skutečnost je taková, že v jiné zemi je velmi slavná.
24.12.2020 11:31 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (130 článků)

Filip Blažek prozradil na své kolegy: Musí brát prášky a chodit na terapie…

 
Herce Filipa Blažka (40) si diváci nejvíce pamatují jako »toho kluka z Nesmrtelné tety«. Nyní promluvil o těžkém údělu herců, které role naprosto vyčerpávají.
16.09.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (130 článků)

Filip Blažek napráskal své kolegy: Musí brát prášky a chodit na terapie…

 
Herce Filipa Blažka (40) si diváci nejvíce pamatují jako »toho kluka z Nesmrtelné tety«. Nyní promluvil o těžkém údělu herců, které role naprosto vyčerpávají.
16.09.2013 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (130 článků)

Filip Blažek napráskal kolegy: Musí brát prášky a chodit na terapie…

 
Herce Filipa Blažka (40) si diváci nejvíce pamatují jako »toho kluka z Nesmrtelné tety«. Nyní promluvil o těžkém údělu herců, které role naprosto vyčerpávají.
16.09.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (130 článků)

Princezna Pavlínka z Nesmrtelné tety: Stala se z ní megastar

 
SERIÁL - OSUDY PRINCEZEN: Hvězda Barbory Bobulové (37) se na českém filmovém nebi zjevila jako kometa – zazářila a zmizela. Její talent totiž objevila italská produkce, a tak její jedinou velkou rolí v českém filmu byla princezna Pavlínka v Nesmrtelné tetě. Od premiéry filmové pohádky uběhlo už 18 let. Z Bobulové se stala herecká hvězda, kterou ale můžeme závidět italskému filmovému plátnu.
29.12.2011 05:05 |

podobné články

Společný syn už jim odrostl, teď se ale potkávají kvůli práci: Jak spolu expartneři Lucie Benešová a Filip Blažek vycházejí?

 
Oba už mají dávno nové partnery a vychovávají s nimi další děti. Lucie Benešová  (45) žije s kolegou Tomášem Matonohou  (48) a třemi dětmi, Filip Blažek  (46) s manikérkou Jolanou, kterou si v létě vzal a mají spolu dvě dcery. Před dvěma desítkami let ale byli partnery a mají spolu syna Luciána. Ten už je dospělý, takže jeho výchovu už spolu řešit nemusejí. Začali se ale opět potkávat. Pracovně.
09.01.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (130 článků) , Tomáš Matonoha (202 článků) , Lucie Benešová (244 článků)

Díky, Done Andy. Ódéesák „Don Pablo“ Blažek bavil sněmovnu

 
Ve sněmovním sále v úterý chvíli panovalo veselo. O odlehčenou atmosféru se při schvalování pořadu schůze postaral exministr spravedlnosti Pavel Blažek z ODS. Utahoval si z přezdívky „Don Pablo“, kterou mu vymysleli jeho odpůrci kvůli vlivu v brněnské politice. „Nezemřu jako nějaký obyčejný Blažek. Hřbitovy jsou plné Blažků,“ bavil kolegy Blažek a pak recitoval, co chce mít jednou na hrobě.
23.10.2018 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (646 článků)

Ministr Blažek čelí trestnímu oznámení kvůli angažmá v kauze Diag Human

 
Ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) čelí kvůli svému někdejšímu angažmá v kauze Diag Human trestnímu oznámení. Blažek ve sporu s touto společností zastupoval stát a Obecně prospěšná společnost Acta non verba má za to, že se dopustil hned několika trestných činů včetně podvodu. V úterý to oznámili ředitel Acta non verba Vojtěch Razima a publicista Jan Urban. Blažek obvinění odmítl.
31.07.2012 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Urban (87 článků) , Pavel Blažek (646 článků)

Blažek: Hasenkopf si kompenzuje frustraci ze ztráty místa na Hradě

 
Ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) zvažuje právní kroky proti poradci Kanceláře prezidenta republiky Pavlu Hasenkopfovi, který uvedl, že lednovou amnestii připravilo ministerstvo spravedlnosti. Blažek takové tvrzení odmítá. Hasenkopf vyslovil pochybnosti o tom, že Blažek může mít přehled o práci všech zaměstnanců svého úřadu. Podle premiéra Petra Nečase (ODS) o autorství amnestie není sporu, neboť se k němu opakovaně přihlásil bývalý prezident Václav Klaus.
02.05.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10750 článků) , Petr Nečas (9389 článků) , Pavel Blažek (646 článků) , Pavel Nečas (464 článků)

Historik Blažek z ÚSTRu: Babiš s StB prostě spolupracoval. Tečka. Pak se posmíval KSČM, že si dárek k výročí VŘSR moc nedala

 
Historik Petr Blažek dal v rozhovoru pro server Info.cz jasně najevo, co si myslí o zastírání faktů. Odsuzuje ho. A hned přidal jeden příklad – spolupráci vítěze voleb s komunistickou Státní bezpečností. Blažek ani v nejmenším nepochybuje, že Babiš s StB spolupracoval. Není prý správné dodávat k tomu slovo údajně. Prostě spolupracoval. Tečka. To však nebylo to jediné, co Blažek řekl. Pořádně se obul i do Tomia Okamury (SPD), do Josefa Skály (KSČM) či do prezidenta Zemana.
18.11.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (367 článků)

Filip Blažek má třetí otcovský zářez: Jméno jeho dcery vás přinutí k úsměvu!

 
Herec Filip Blažek a jeho manželka Jolana září štěstím. Císařským řezem se jim narodila dlouho očekávaná dcerka…
08.03.2015 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (130 článků)

Zámek Sychrov s krásnou zahradou: Domov Nejkrásnější hádanky i Nesmrtelné tety!

 
„Teď dám nějakou chytačku já vám, abyste si užila taky nějakou švandu. A když neuhodnete, nic se nestane. Leda že byste mi dala hubičku,“ zlobil mazaný Matěj princeznu Rozmarýnku v pohádce Nejkrásnější hádanka. Při tom stáli uprostřed nádherné zahrady zámku Sychrova, malebného místa na Liberecku, které rozhodně stojí za návštěvu.
23.06.2020 16:05 |

podobné články

Trojnásobný otec Filip Blažek vzal manželku do společnosti: Takhle jí to sluší tři měsíce od porodu dcery

 
Oblíbený herec Filip Blažek  (41) se nedávno stal už trojnásobným otcem. Jeho manželka Jolana mu porodila dcerku Filipu. A tři měsíci od porodu vyrazila s manželem do společnosti.
02.06.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (130 článků)

Geny tatínka se nezapřou? Malý Quentin Kokta byl u vytržení z předností své mimořádně obdařené tety

 
Tatínek je milovník žen, maminka také zjevně netrpí žádnou formou prudérnosti a také syn ani v raném věku rozhodně nevypadá na to, že by v tomhle vybočil z rodových tradic! Třicetiměsíční dítě Ornelly Koktové  (22) a jejího muže Josefa Quentin Kokta nedělá tatínkovi vůbec žádnou ostudu. Podívejte, jak byl u vytržení z bujného dekoltu své tety!
03.07.2015 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (995 článků)

Hvězda Slunečné Filip Blažek má doma sexy kost! A to je po dvou porodech

 
Loni si řekli ANO a letos už jako manželé vyrazili na dovolenou k moři. Herec Filip Blažek (46) se svou manželkou Jolanou (40) ukázali skvělé postavy. Jejich láska ke sportu je znát...
24.07.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (130 článků)

Fešák Filip Blažek bude potřetí tátou! Bude to kluk nebo holka?

 
Modrooký princ z mnoha pohádek Filip Blažek (41) se brzy stane potřetí otcem. Herec už dvě děti má. Prvního syna Luciána (16) má s bývalou partnerkou Lucií Benešovou (40). Se současnou manželkou Jolanou (41) už vychovávají dceru Johanku (9). Co se jim ale narodí tentokrát?
19.02.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (130 článků) , Lucie Benešová (244 článků)

Mirek Vladyka a Filip Blažek na jednom jevišti: Střílí si z Titaniku!

 
Dvě hodiny neslezou z jeviště, role střídají jako ponožky. Miroslav Vladyka (58) a Filip Blažek (44) představují katastrofu Titanicu z mnoha dosud netušených pohledů. Jak to cítil ledovec, parník i kapitán.
19.01.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (130 článků) , Miroslav Vladyka (65 článků)