Článek

FIFA 18 se blíží: Dojmy z hratelné demoverze

 
Nejpopulárnější virtuální fotbal za dva týdny opět vybíhá na pomyslný trávník na zápas s konkurencí. Hráči si ho mohou vyzkoušet již nyní s předstihem. Na PlayStation 4, Xbox One i PC vyšla hratelná demoverze, která jasně ukazuje, jakým směrem se FIFA 18 vydala. Hraje se dobře? Jo.
15.09.2017 15:35 |

podobné články

Podobné články

Demo upomínka: vyzkoušejte Spec Ops a Botaniculu

 
Doháním resty z konce týdne, od kdy je na Steamu ke stažení demoverze střílečky Spec Ops: The Line, zatímco českou božárnu Botanicula si můžete vyzkoušet přímo v prohlížeči na homepage hry. Pokud vás Lukáš namlsal svými dojmy z preview verze Spec Ops: The Line, tak doporučuju přistupovat ke hratelné ukázce opatrně. Ukáže vám, jak si tvůrci vyhráli s grafikou a...
18.06.2012 10:35 |

podobné články

Nová FIFA 12 k vyzkoušení - stáhněte si demo!

 
Ve hratelné ukázce fotbalu FIFA 12 najdete hned šest klubů.
13.09.2011 12:25 |

podobné články

Anglické dojmy z hraní FIFA 13

 
Když dojde na fotbal, vždy u mě platilo, že se chvíli pobavím s FIFA, ale stejně pak skončím u Football Manageru, kde můžu nadávat hráčům a ne sobě. Mimo jiné i proto, že se u FIFA, jakkoliv se stále vyvíjí, vždycky objeví prvky, které jsou natolik vzdálené od reálu, že mi prostě chybí autentický pocit z fotbalu. Což není kritika hry, spíše mé duševní poruchy,...
20.12.2010 08:30 |

podobné články

FIFA má jasné důkazy o korupci svých šéfů

 
Etická komise Mezinárodní fotbalové federace (FIFA) má jasné důkazy, že se kandidát na prezidenta FIFA Mohamed bin Hammám a viceprezident FIFA Jack Warner dopustili korupčního jednání. Na základě těchto důkazů byli oba už v květnu suspendováni.
22.06.2011 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jack Warner (7 článků)

Korupce ve FIFA? Jsem zklamaný z průběhu vyšetřování, tvrdí bin Hammám

 
Šéf katarského fotbalového svazu Mohamed bin Hammám je zklamaný z toho, jak mezinárodní federace FIFA vede jeho vyšetřování. Dvaašedesátiletý funkcionář byl v květnu etickou komisí FIFA suspendován kvůli podezření z korupce a odstoupil z kandidatury na prezidenta FIFA.
07.07.2011 12:10 |

podobné články

Dojmy z demoverze Darkness 2 nejsou temné ani světlé

 
Když jsem se snažil příběhovou střílečku The Darkness protlačit (tehdy ještě v Levelu) mezi nominace na překvapení roku, potažmo akční hru roku 2007, nestačily moje dvě ruce proti lesu jiných paží, jejichž majitelé měli jiné favority. Pravda, hra nevyšla na PC, což do dnešního dne považuji za zločin hodný odsouzení a byl to možná jeden z důvodů, proč jsem byl...
01.12.2010 15:25 |

podobné články

Driver: San Francisco – dojmy z demoverze

 
Série Driver patřila v dobách prvního PlayStationu mezi ty největší klenoty. Třetí díl si však v roce 2004 na PC, PlayStation 2 a Xbox utrhnul pěknou ostudu. Hra byla plná chyb, které mnohdy dokonce znemožňovaly dohrát některé mise. Čtvrtý díl se tak o dva roky později setkal s vlažným přijetím od hráčů.  Her z celé série se však prodalo více než 15 milionů kusů, a tak se vydavatelská společnost Ubisoft a vývojářské studio Reflections rozhodly obnovit její zašlou slávu.
14.08.2011 15:50 |

podobné články

Malý zlobivý prcek – Suzuki Swift Sport jízdní dojmy

 
Včera jsme vám stručně představili nové Suzuki Swift Sport a dnes už můžeme přidat dojmy z jízdy. Tedy dojmy z rychlejší jízdy, protože jsme měli možnost ostrého Swift vyzkoušet na letišti, kde byl připravený zajímavý okruh střídající pomalé i rychlé zatáčky.
30.04.2012 14:45 |

podobné články

XCOM: československé dojmy z hratelné verze

 
Chápu, že minout první UFO je v pamětnické sféře přinejmenším hrdelní zločin, ale tak už to někdy chodí. K člověku se v éře zavirovaných disket dostávaly náhodné vzorky tehdejší herní špičky a já zůstal v tomhle případě stranou. Ke komu ale pár takových disket doputovalo, to byl Michal "Mick The Mage" Němec, retronaut z nedalekého východu, kterého jsem...
17.09.2012 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Němec (4 články) , Michal Němec (4 články)

Šok! Resident Evil 7 změnil herní styl! Dojmy z hratelné ukázky

 
Capcom dlouho utajoval, co je sedmý díl jeho nejoblíbenější ságy Resident Evil ve skutečnosti zač. Tajemství se mu podařilo udržet pod pokličkou až do letošního veletrhu E3 v Los Angeles, kde slavnostně oznámil, že série už nebude akcí z třetí osoby, ale atmosférickým hororem, na jehož dění budete nahlížet z pohledu osoby první. Navíc s podporou virtuální reality VR.
15.06.2016 12:30 |

podobné články

FIFA 17 - dojmy z dema: Už aby tu byla plná hra!

 
Konečně je tady – další verzi nejoblíbenějšího fotbalu FIFA ročník 2017 si mohou všichni vyzkoušet alespoň v hratelném demu. Z něho tečou hráčovy sliny přímo na virtuální trávník, protože i s omezenou nabídkou jde o výjimečnou herní fotbalovou událost. Možná není revoluční, ale s každoroční frekvencí vydávání musíme ocenit každý posun kupředu. Tentokrát je to střela, která končí v brance.
14.09.2016 17:25 |

podobné články

Blatter slíbil, že FIFA po chybách na MS sudích otevře téma videa

 
Prezident mezinárodní fotbalové federace FIFA Sepp Blatter se omluvil představitelům Anglie a Mexika za chyby rozhodčích v jejich osmifinálových zápasech na mistrovství světa. Zároveň uvedl, že po selháních arbitrů FIFA znovu otevře debatu o využití videa ve fotbale, což zatím odmítala.
30.06.2010 14:40 |

podobné články

Kandidát na šéfa FIFA Bin Hammám je obviněn z kupování hlasů

 
Kandidát na předsedu Mezinárodní fotbalové federace (FIFA) Mohamed bin Hammám je spolu se současným viceprezidentem FIFA Jackem Warnerem vyšetřován kvůli podezření z korupce.
25.05.2011 15:20 |

podobné články

FIFA si opět zvolí do čela Blattera, stejně jako kdysi soudruzi nemá protikandidáta

 
Dnešní volba prezidenta Mezinárodní fotbalové federace (FIFA) proběhne podle plánu. Kongres FIFA v Curychu zamítl návrh anglického svazu, který chtěl hlasování o několik měsíců odložit, aby byl čas na prošetření korupčních skandálů, které volbu provázejí.
01.06.2011 15:05 |

podobné články

Blatter byl počtvrté za sebou zvolen předsedou FIFA

 
Pětasedmdesátiletý Sepp Blatter byl ve středu na kongresu v Curychu počtvrté zvolen prezidentem Mezinárodní fotbalové federace FIFA. Švýcarský funkcionář, jenž je v čele FIFA od roku 1998, neměl při volbě protikandidáta a dostal 186 z 203 hlasů.
01.06.2011 19:35 |

podobné články

Potrestaný funkcionář FIFA vyhlásil Blatterovi válku

 
Bývalý prezident Asijské fotbalové konfederace (AFC) Mohamad Bin Hammam, který byl etickou komisí Mezinárodní fotbalové federace (FIFA) potrestán doživotním zákazem vykonávání funkcí ve fotbale, chce bojovat proti šéfovi FIFA Seppu Blatterovi.
24.07.2011 12:40 |

podobné články

Letošní FIFA snad i s českým nároďákem a ligovými kluby

 
Loňský humbuk okolo absence fotbalového nároďáku a nejvyšší tuzemské ligy ve FIFA 12 by se letos ve FIFA 13 nemusel opakovat. Navzdory tomu, že loni krachla jednání na odlišných představách o ceně licence, se obě strany, STES i EA, chtějí letos dohodnout. Za STES tento záměr pro Hospodářské noviny vyjádřil člen představenstva Jindřich Rajchl, za EA pak snahu domluvit...
13.01.2012 18:25 |

podobné články

Český nároďák se vrací do FIFA série

 
Situace z FIFA 12, která se, musela obejít bez českých klubových týmů i nároďáku, se minimálně po další čtyři roky nebude opakovat. EA si totiž potřásla rukou s Fotbalovou asociací České Republiky a v následujících FIFA titulech tak budeme ovládat ty naše šikovné chlapce pod reálnými jmény a navlečené do replik skutečných dresů. ilustrační foto. Zdroj: Profimedia.cz...
07.02.2012 12:55 |

podobné články

EA: na systému menu ve FIFA hrách zamakáme

 
Lepší pozdě, nežli později, že ano? Menu ve hrách nám nabobtnávají do nechutných rozměrů a jedním takovým exemplárním otesánkem je FIFA od EA. Naštěstí si jsou toho vědomi i vývojáři a na kritiku systému meníček a vlastně celého uživatelského rozhraní reagovali pozitivně - bude se na tom tvrdě makat. Já to sice nepočítal, ale prý se ve FIFA 12 musí zmáčknout...
27.07.2012 13:10 |

podobné články