Článek

Fiasko na Letné: Budete viset, vyhrožoval vládě muž před hloučkem nespokojenců. Vyšetřuje ho policie

 
Fiasko místo masového protestu. Tak by se dal shrnout výsledný dojem z demonstrace nespokojených občanů, kteří v čele s proruskými aktivisty svolali protest na Letnou, kde měly desítky tisíc lidí dát Fialově vládě najevo, co si o její politice myslí. Místo toho se sešlo pár desítek lidí a na pódiu zaznívaly věty, které dost možná naplňují podstatu trestného činu. Některé řečníky už vyšetřuje policie, jak oznámila na Twitteru.
04.09.2023 21:20 |

podobné články

Podobné články

Muž na střeše domu na Letné vyhrožoval, že skočí: Dobrovolně slezl dolů

 
V pátek 28. července dopoledne se rozhodl muž na Letné ukončit život. Pobíhal na střeše a vyhrožoval. Na místo přijeli hasiči se žebříkem, aby muže dostali dolů. Nakonec dobrovolně slezl sám od sebe.
28.07.2017 09:35 |

podobné články

Ne, Zeman nebude viset! Ředitelka školy u Xavera rozdupala prezidenta

 
Pozvání do pořadu Xtalk na XTV přijala tentokrát prezidentka asociace ředitelů ZŠ Hana Stýblová. Nejdříve se řešily biomatky a jejich názory. Pak došlo na Zemana a zda by měla jeho podobizna viset ve třídě. „Nemusí a nevisí,“ říká ředitelka. Prezident Zeman podle ní není dobrý vzor pro žáky. „Respektuji, že je to prezident. Ale nemusí viset ve třídě,“ dodává. A učitelé ve školách by podle ní měli být placeni jako ostatní vysokoškoláci.
23.01.2019 11:05 |

podobné články

Měl by za to viset! Policisté navrhli obžalovat starostu Řeporyjí Novotného za výrok o exšéfovi policie

 
Policie navrhla obžalobu starosty pražských Řeporyjí Pavla Novotného (ODS) kvůli výrokům o bývalém policejním prezidentovi Stanislavu Novotném. Bývalý šéf policie prohlašoval v ruské státní televizi Rossija 1, že je starosta Řeporyjí blázen. Starosta pak o exprezidentovi policie řekl, že zradil Česko, a vlastizrádci mají viset. Podle policie se starosta dopustil výtržnictví a podněcování k trestnému činu, za což mu hrozí až dva roky vězení.
18.02.2021 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1270 článků)

„Fiala hlasuje pro sankční balíčky EU a na nás kašle. Demisi!“ Konečná rozpálila demonstranty

 
Stop vládě! Vláda musí skončit! Takové transparenty byly k vidění dnes odpoledne na Václavském náměstí, kde KSČM uspořádala demonstraci proti chudobě a proti zdražování. „Demisi!“ zakřičela pak v závěru svého projevu europoslankyně a předsedkyně KSČM Kateřina Konečná. Na akci se sešlo zhruba 300 lidí. Shromáždění bylo narušováno hloučkem odpůrců KSČM, které musela krotit policie.
18.06.2022 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (476 článků)

„Budete viset na lucernách.“ Zelený plán EU: Ne demonstrace. Mnohem tvrdší scénář

 
O Green Dealu se bude rozhodovat tam, kde jsou peníze. „Dovedu si představit, že uhlobaroni se dohodnou se svými odboráři a na Green Deal odpovědí stávkou energetických dispečerů a celozávodní dovolenou všech uhelných, plynových a jaderných elektráren,“ varuje analytik Štěpán Kotrba před perspektivou „zeleného“ chudnutí obyvatel. „Vládu, která dopustí stávku energetiků ignorováním pravidel sociálního smíru, čeká odměna. Bude viset na lucernách Malé Strany,“ dodal pro ParlamentníListy.cz. Ustavení vlády Petra Fialy nemá v žádném případě za definitivní.
04.11.2021 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5736 článků)

Muž z Hradce znásilnil svou známou: Vykoupu tě v kyselině, vyhrožoval jí pak

 
Otřesný případ vyšetřuje policie v Hradci Králové. Muž (31) zde brutálně znásilnil svou známou (36) a pak jí vyhrožoval, že pokud ho udá, vykoupe ji v kyselině. Po dopadení skončil ve vazbě.
27.07.2018 13:45 |

podobné články

Opilý muž škrtil svou družku, vyhrožoval jí i smrtí

 
Opilý muž napadl svou družku, dokonce ji přitom vyhrožoval smrtí. Nakonec vyhrožoval i matce, která se ženy zastala.
29.10.2012 09:45 |

podobné články

Ty p*čo! Bahno. Fiasko. Dohra Letné. Konvička a další v ráži. A Ovčáček přišel s jednoduchým vzkazem

 
Milion chvilek uzavřel svou akci na Letné a ze sociálních sítí už prší reakce. Snad nejhlasitější kritik islámu v Česku Martin Konvička se neudržel, překročil mantinely slušnosti a použil velmi vulgární výraz. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se tentokrát držel zpátky a vyslovil toliko jedno číslo. Do demonstrantů se obul též bývalý člen ODS Petr Štěpánek.
16.11.2019 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (978 článků) , Petr Štěpánek (978 článků) , Martin Konvička (123 článků)

Andrej Babiš je zpět: Totální fiasko vlády. Vyberou vysoké daně a vám z nich nedají nic

 
Po týdenní pauze způsobené zdravotními problémy se expremiér Andrej Babiš (ANO) opět posadil před kameru a přišel s nejnovějším dílem pořadu Čau lidi. „Úkolem vlády je zajistit, aby občané žili svobodně a měli se dobře. To první se nové vládě daří. To druhé? Totální fiasko. Prý máte omezit ježdění a topení. Kdy přijdou s tím, že nemáme ani svítit? Vyberou víc DPH z inflace, ale vám nevrátí nic,“ poznamenal mimo jiné Babiš.
21.03.2022 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26012 článků)

„Bohouše do koše.“ Odpůrci uprchlíků zvonili na ženu i děti premiéra

 
Sobotko, demisi. Bohouše do koše. Vetřelce nechceme. Několik krátkých hesel přišel ve čtvrtek v podvečer zakřičet přímo před byt premiéra Bohuslava Sobotky (43, ČSSD) a jeho rodiny v Praze aktivista Adam B. Bartoš s hloučkem svých přívrženců, kteří svorně odmítají uprchlíky. Akce v předvečer Sobotkových 44. narozenin se obešla bez násilností.
22.10.2015 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9582 článků)

Nebezpečný fanatik vyhrožoval nejenom Rolins, ale i Krainové!

 
Třicetiletý muž, který vyhrožoval smrtí zpěvačce Daře Rolins (36), je už opět na svobodě! Kladenská policie zatkla nezaměstnaného Slováka, který jí opakovaně telefonoval se slovy, že ji zabije. Sotva si Dara oddychla, už má opět po klidu. A nejen ona, stejný člověk telefonicky vyhrožoval i jiným celebritám.
21.10.2009 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2877 článků)

Pippa Middleton na nákupech s matkou: Vypadají jako dvě sestry!

 
Sestra vévodkyně z Cambridge – nenápadná Pippa Middleton (27) kolem sebe umí rozvířit mediální zájem a zjevně jí to dělá dobře. Naposledy byla sledována hloučkem fotografů při nákupech oblečení v centru Londýna, které absolvovala spolu se svou mámou Carole.
18.08.2011 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Pippa Middleton (423 článků) , Pippa Middleton (423 článků)

Supermejdan celebrit ve Francii: Poznáte, kdo všechno je na fotce?

 
Jeho jméno vám možná nic neřekne, ale možná byste s ním rádi měnili. Guy Oseary (45) je totiž manažerem Madonny (59), a tak mu nechybí peníze, ale ani vliv. Klidně tak pořádá mejdany s hloučkem celebrit!
30.07.2018 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Guy Oseary (2 články)

Vlak srazil u Plzně člověka: Tělo zůstalo viset na lokomotivě

 
Vlak srazil na trati z Plzně do Chebu člověka. Mrtvola zůstala viset na lokomotivě. Tragédie se stala u obce Bdeněves na severu Plzeňska. Podle prvních informací skočil muž pod vlak sám. Jde tak nejspíš o sebevraždu.
30.09.2017 12:40 |

podobné články

Belgičan se pokoušel ukrást pivo. Zůstal viset na bráně

 
Komicky skončila krádež zlatavého moku v belgickém městě Limbourg. Muž se snažil ukradnout ze dvora supermarketu lahve s pivem, při útěku však zůstal bezmocně viset hlavou dolů. Řetězec v neděli umístil video z bezpečnostních kamer na sociální sítě.
20.12.2018 15:25 |

podobné články

Basejumper zůstal viset na skále 200 metrů nad zemí

 
Chvilky hrůzy si minulou sobotu prožil rakouský basejumper a parašutista Johannes Grasser. Jeho padák se v Thajsku zachytil za skálu a osmadvacetiletý muž zůstal viset více než 200 metrů nad zemí. Záchranným složkám trvalo hodiny, než se ho povedlo zachránit.
14.01.2020 19:30 |

podobné články

Jak jsou na tom s láskou ženy narozené v Rybách? Podrobný partnerský a erotický horoskop, čtete!

 
A jdeme do finále. "Beran":http://www.extra.cz/muz-ve-znameni-berana-s-jakymi-znamenimi-mu-to-klape-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop-ctete, "Beranka":http://www.extra.cz/zena-narozena-ve-znameni-berana-s-kterym-znamenim-ji-to-bude-klapat-a-jakemu-se-radeji-vyhnout-ctete-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop, "Býk":http://www.extra.cz/ctete-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop-pro-muze-narozeneho-ve-znameni-byka, "Býčice":http://www.extra.cz/zeny-narozene-ve-znameni-byka-zbystrete-tohle-je-vas-partnersky-a-eroticky-horoskop-jake-znameni-se-k-vam-hodi-a-ktere-urcite-nebrat, "Blíženec":http://www.extra.cz/s-kym-ma-nejlepsi-sex-muz-narozeny-v-blizencich-vime-to-ctete-partnersky-a-eroticky-horoskop-pro-muze-blizence, "Blíženkyně":http://www.extra.cz/zena-narozena-ve-znameni-blizencu-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop-ctete, "Rak":http://www.extra.cz/partnersky-a-eroticky-horoskop-pro-muze-narozeneho-ve-znameni-raka-ctete, "Račice":http://www.extra.cz/zeny-ve-znameni-raka-tohle-byste-mely-vedet-partnersky-a-eroticky-horoskop-s-kym-vam-to-bude-klapat, "Lev":http://www.extra.cz/muz-narozeny-ve-znameni-lva-jak-vypada-jeho-partnersky-a-eroticky-horoskop, "Lvice":http://www.extra.cz/kdo-je-idealni-partner-pro-zenu-narozenou-ve-znameni-lva-ctete-jeji-partnersky-a-eroticky-horoskop, "muž Panna":http://www.extra.cz/muz-narozeny-ve-znameni-panny-s-jakymi-znamenimi-mu-to-bude-klapat-ctete-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop, "žena Panna":http://www.extra.cz/jak-jsou-na-tom-s-laskou-zeny-narozene-ve-znameni-panny-ctete-partnersky-a-eroticky-horoskop, "muž Váha":http://www.extra.cz/muz-narozeny-ve-znameni-vah-jaky-je-jeho-partnersky-a-eroticky-horoskop, "žena Váha":http://www.extra.cz/zeny-narozene-ve-vahach-ctete-jak-vypada-vas-partnersky-a-eroticky-horoskop, "Štír":http://www.extra.cz/muz-narozeny-ve-znameni-stira-s-jakymi-znamenimi-mu-to-klape-ctete-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop, "Štírka":http://www.extra.cz/zeny-ve-znameni-stira-zbystrete-tohle-je-vas-partnersky-a-eroticky-horoskop-s-kym-to-zajiskri-a-koho-radsi-nebrat, "Střelec":http://www.extra.cz/muz-narozeny-ve-znameni-strelce-jak-vypada-jeho-partnersky-a-eroticky-horoskop-ctete, "Střelkyně":http://www.extra.cz/zeny-narozene-ve-strelci-tohle-byste-mely-vedet-partnersky-a-eroticky-horoskop-s-jakym-znamenim-vam-to-bude-klapat, "Kozoroh":http://www.extra.cz/ctete-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop-pro-muze-narozeneho-ve-znameni-kozoroha-kdo-se-k-nemu-hodi, "Kozorožka":http://www.extra.cz/zena-narozena-ve-znameni-kozoroha-co-prozrazuje-jeji-partnersky-a-eroticky-horoskop-vime-to, "Vodnář":http://www.extra.cz/s-kym-ma-nejlepsi-sex-muz-ve-znameni-vodnare-prectete-si-jeho-partnersky-a-eroticky-horoskop, "Vodnářka":http://www.extra.cz/kdo-je-idealni-partner-pro-zenu-narozenou-ve-vodnari-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop-ctete a "muž Ryba":http://www.extra.cz/muz-narozeny-ve-znameni-ryb-ctete-jak-vypada-jeho-partnersky-a-eroticky-horoskop jsou již probraní. V posledním díle našeho astrologického seriálu se podíváme na ženu narozenou ve znamení Ryb.
30.10.2013 10:35 |

podobné články

Auto vjelo na uzavřenou silnici a zůstalo viset na potrubí

 
Řidič z Bratislavy nerespektoval zákaz vjezdu a mezi obcemi Merašice a Dolné Trhoviště v okresu Hlohovec vjel na uzavřenou silnici. „Na rovném a přehledném úseku vjel do vyhloubené stavební jámy a automobil zůstal viset na potrubí,“ uvedla slovenská policie na sociální síti.
24.10.2019 13:05 |

podobné články

„Mám viset. 25 let nebyly anonymy, až teď.“ A pak Hrušínský probral dotace

 
V podcastu Info.cz mluvil principál Divadla Na Jezerce hlavně o svém divadle, ale také o politice, o kterou se zajímá. Podle něho se ČR vrací před rok 1989 a diváci v divadle reagují na některé narážky stejně jako před listopadem. S pobavením sleduje historický paradox, že za Miloše Zemana došlo k nějvětšímu rozkolu v česko-ruských vztazích a za Václava Klause vstoupila ČR do EU. A teď prý situace připomíná druhou republiku. „Samozřejmě dostávám i reakce jiné, třeba že bych měl viset a podobně, ale to je to, co jsem říkal o té druhé republice," říká a dodává, že to byli Češi, kdo si zlikvidovali Čapka i Voskovce a Wericha.
19.05.2021 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11006 článků) , Miloš Zeman (27967 článků)