Článek

Fiala vysvětluje přes Forum24: Evropský strop není nižší než náš. Veřejnost to prý špatně pochopila

 
Podle premiéra Petra Fialy (ODS) zastropování garantované českou vládou je úplně něco jiného než částka, se kterou má údajně pracovat Evropská komise. Reagoval tak podle deníku Forum24 na výtky, že ČR zastropovala ceny elektřiny na vyšších částkách, než jak hodlá učinit Evropská komise.
14.09.2022 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4329 článků)
Podobné články

Fiala vysvětluje přes Forum24: Evropský strop není nižší než náš. Veřejnost to prý špatně pochopila

 
Podle premiéra Petra Fialy (ODS) zastropování garantované českou vládou je úplně něco jiného než částka, se kterou má údajně pracovat Evropská komise. Reagoval tak podle deníku Forum24 na výtky, že ČR zastropovala ceny elektřiny na vyšších částkách, než jak hodlá učinit Evropská komise.
15.09.2022 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4329 článků)

V prodejně obuvi Baťa se zřítil strop: Tři lidi zranil!

 
Rámus, řítící se zdivo a prach! Zákazníci se přišli podívat na novou obuv, než si ale stačili boty prohlédnout, vyděsil je řítící se strop. V prodejně Baťa uprostřed Bratislavy se zřítil strop!
01.06.2015 16:25 |

podobné články

Strop odchodu do důchodu na 65 let jsme nedoporučili, brání se komise

 
Odborná důchodová komise se ohradila proti tomu, že by vládě doporučovala zastropování důchodového věku. Navrhla jí jen pravidelně přehodnocovat dobu odchodu do penze a také zaručit, aby v důchodu člověk trávil čtvrtinu života. Vláda v pondělí projednávala návrh na strop pro odchod do důchodu na 65 letech. Ministerstvo práce, které návrh připravilo, ale neříkalo, že tento strop připravila komise. Sdělilo jen, že jeho návrh vychází z doporučení komise strávit v důchodu čtvrtinu života.
24.03.2016 14:25 |

podobné články

Profesor Fiala: Pandemie ukázala, že naše řešení fungují. Je čas na změnu politiky

 
Koronavirová krize jasně ukázala, že EET dusí českou ekonomiku, říká předseda ODS Petr Fiala. „Byrokracie, nedůvěra k podnikání, přehnaná kontrola není ani spravedlivá, ani efektivní,“ píše Fiala v komentáři na serveru Forum24.cz a vysvětluje, proč byrokracie některým tak moc vyhovuje.
29.05.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4329 článků)

Když se nepodaří prosadit ‚evropský strop‘ na ceny energií, zavede vláda ‚český strop‘

 
Pokud se Evropská unie se nedohodne, jak společně zarazit rostoucí ceny energií, česká vláda předloží vlastní řešení, které může zastropovat její ceny .
28.08.2022 18:05 |

podobné články

Karanténa: Otročtí důchodci, zabednění vlastenci, nadává Šafr zastáncům Babiše. A padlo, že venkov nenávidí Pražáky jako Židy a chce je nechat vychcípat

 
Šéfredaktor serveru Forum24.cz Pavel Šafr se domnívá, že prodlužování nouzového stavu je už neúnosné, neboť nás ohrožuje více než koronavirus. Šéfredaktor serveru Forum24.cz Pavel Šafr se domnívá, že prodlužování nouzového stavu je už neúnosné, neboť nás ohrožuje více než koronavirus.
30.03.2020 11:15 |

podobné články

Nejmladší z klanu Štiků ŠKEMRÁ O PRÁCI! Že by Charlotte pochopila, že vystrkováním prsou se neuživí?

 
Mladší sestra Ornelly Koktové (23), Charlotte Štiková (20), se doposud společnosti přičinila jen tím, že na sociálních sítích vystavovala svá mega prsa a občas nakynutý zadek. Jenže teď se zdá, že možná i pochopila, že z toho nemůže být živa, a prosí o práci. Že by došlo na hambáče z Mekáče?
05.09.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1116 článků)

Předseda ODS Fiala to nandal premiérovi kvůli otálení kolem sankcí

 
Vláda vysvětluje ve sněmovně postoj k sankcím proti Rusku. Po slovech předsedy vlády Bohuslava Sobotky vystoupil se svým názorem předseda Úsvitu Tomio Okamura a také předseda poslanců z ODS Petr Fiala. Zvláště ale Fiala to premiérovi pěkně nandal. Podle něj předseda vlády podceňuje dění na Ukrajině. „Pan premiér předvádí vyjednávací styl, jemuž nerozumím ani já, ale ani spojenci," řekl Fiala kromě jiného.
10.09.2014 16:51 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4329 článků) , Tomio Okamura (2915 článků)

Nevkus, úpadek, diletantismus. To čeká šéf ODS Fiala od Babišovy vlády

 
Inkoust na podpisech nových ministrů ani nestačil pořádně zaschnout a profesor Petr Fiala, předseda ODS, už ví, že tuto vládu nechce. Na serveru Fórum24.cz zveřejnil svou zdrcující kritiku nové vlády. Posluhovačství, diletantismus, nevkusné výročí, Petr Fiala tepe koalici ČSSD a ANO podporovanou komunisty ze všech stran.
02.07.2018 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4329 článků)

Týmy F1 chtějí hledat jiné řešení než rozpočtový strop

 
Týmy formule 1 chtějí najít jiné řešení týkající se snižování nákladů, než je rozpočtový strop.
16.05.2009 12:30 |

podobné články

Evropský soud: Nižší pojistné pro ženy je diskriminace mužů

 
Nižší pojistné pro ženy je diskriminující a nenaplňuje zásadu rovného přístupu k oběma pohlavím. V úterý tento rozsudek vydal Evropský soudní dvůr.
01.03.2011 16:45 |

podobné články

Islamolog: ISIS narazil na strop expanze. A vracení uprchlíků je riziko

 
V Sýrii se v roce 2016 podařilo spojencům razantně zatlačit na Islámský stát (ISIS) a i přes částečné problémy, jako třeba útoky na Palmýru, úspěšně postupují. Mimo jiné i proto, že ISIS narazil na strop své expanze, míní arabista a islamolog z Akademie věd Bronislav Ostřanský. Útoky v Evropě to ale podle něj nijak neovlivní. Situaci navíc může vyostřit případná deportace 200 tisíc běženců, kteří nedostali u našich západních sousedů azyl. ISIS se bude zřejmě rozpínat do dalších nestabilních oblastí na Blízkém východě.
01.01.2017 07:10 |

podobné články

Sklep ukrýval raritu: Trámový strop z roku 1400!

 
Naprostý unikát objevili památkáři v Holešově na Kroměřížsku. Odhalili nejstarší trámový strop v měšťanském domě nejen u nás, ale i ve střední Evropě. Trámy pocházejí z roku 1400!
12.02.2017 18:55 |

podobné články

Ve Fukušimě byla špatně naměřena radioaktivita, hodnoty jsou nižší

 
Technici firmy TEPCO, provozovatele poškozené jaderné elektrárny Fukušima v Japonsku, opět špatně měřili radioaktivitu. Zamoření podzemní vody pod elektrárnou izotopem jodu je prý ve skutečnosti řádově nižší, než se uvádělo ve čtvrtek.
01.04.2011 10:30 |

podobné články

U Šafra připomínají den památky obětí totalit. Vyhlásil jej Evropský parlament, zásluhy prý má i Václav Havel

 
Dnešní den je připomínán jako Evropský den památky obětí totalitních a autoritářských režimů. Připomněl jej i na serveru Forum24.cz historik a filozof Petr Hlaváček.
23.08.2020 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6307 článků) , Petr Václav (1010 článků)

Fiala na Babiše: Poštváváte Čechy proti Ukrajincům. A věc, co zapadla

 
Hlavním hostem nedělních Otázek Václava Moravce byl premiér Petr Fiala (ODS). „S těmi důsledky války se budeme vyrovnávat nejen tento rok, ale i celý příští. Lepší zprávu nemám,“ začal Fiala vážně. A hned ještě přitvrdil. „Tato strašná válka na Ukrajině nemůže Putinovi projít,“ zdůraznil Fiala. A oznámil, že se pracuje i na předávání tanků a dalších zbraní Ukrajině. Tvrdou ránu Fiala zasadil také Andreji Babišovi (ANO).
27.03.2022 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4329 článků)

STRAŠNÁ TRAGÉDIE! Na dělníky se ZŘÍTIL STROP! Nejméně 12 mrtvých

 
Nejméně 12 dělníků zahynulo, když se na ně zřítil strop podzemní garáže. Příčina neštěstí není zatím známá. Tragédie se stala na severovýchodě Číny. Informuje o tom v neděli agentura AFP.
09.10.2011 09:20 |

podobné články

Ve Výchovném ústavu v Brandýse nad Orlicí se zřítil strop. Nikdo není zraněn

 
Ve Výchovném ústavu v Brandýse nad Orlicí se 19. srpna zřítila část stropní konstrukce v prvním podlaží. Strop o rozměrech zhruba jeden krát sedm metrů spadl v části přístupového schodiště do kanceláří, obytné části a technického zázemí. Nikdo nebyl zraněn, obyvatelé museli být přestěhováni jinam, informoval dnes Jan Rytíř z Výchovného ústavu a Dětského domova se školou v Králíkách, pod nějž brandýské zařízení patří. 
28.08.2013 14:45 |

podobné články

Šokující fotografie z divadla, kde se zřítil strop: Zázrak, že zraněných není víc

 
Hasiči, kteří zasahovali v londýnském divadle Apollo, kde se během představení na diváky zřítil strop, jsou přesvědčeni, že je zázrak, že raněných na místě nebylo víc. To dokazují i fotografie přímo z místa katastrofy, které kolují na sociálních sítích.
20.12.2013 14:42 |

podobné články