Článek

Fiala (SPD): Vláda Petra Fialy skončí velkým průs...

 
Komentář na facebookovém profilu k (ne)činnosti vlády Petra Fialy
21.11.2022 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4699 článků)
Podobné články

Starý text Petra Fialy uzrál, vytáhl ho lídr SPD. Ten byl na akci ,,zelené mládeže" a viděl věci

 
Když se minulý pátek na Malostranském náměstí sešla demonstrace mládeže za klima, konala se souběžně vedle akce SPD, upozorňující na nebezpečí bídy a chudoby, které budou důsledkem tohoto „zelenání“. Jak poznamenává lídr pražské kandidátky SPD Josef Nerušil, média tento protiprotest ignorovala. V rozhovoru také připomněl starší text Petra Fialy, který jako na hrnec sedí na dnešní koalici SPOLU. A lídr Fiala z textu profesora Fialy nevychází příliš dobře.
30.09.2021 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4699 článků)

NÁZOR: 10 průs*rů Deníku Dity P.: Proč ČT pustila do vysílání porno od plotny?

 
Ditinu knížku mám moc ráda a vařím podle ní. Myslím, že i osoba Dity Pecháčkové je hodna obdivu, pro to, co dokázala. Moc si vážím i filmového díla pana Ondříčka (Grandhotel, Ve Stínu, Samotáři..). Ale udělat z papíru pořad není jen tak a v případě Deníku je to spíš průs*r. A pořádný. Čtěte proč.
29.10.2013 13:15 |

podobné články

Facebook hrozí zrušením facebookové stránky Tomia Okamury, Radima Fialy i hnutí SPD. Okamura se chce bránit i u soudu

 
Facebook hrozí zrušením facebookové stránky Tomia Okamury, Radima Fialy i hnutí SPD. „Stránce hrozí zrušení zveřejnění. Vaší stránce v důsledku pokračujího porušování zásad komunity hrozí zrušení zveřejnění,“ mohli se dočíst předseda hnutí SPD Tomio Okamura, místopředseda SPD Radim Fiala i sprvvce facebookové stránky hnutí SPD.
14.07.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Tomio Okamura (2952 článků)

Vláda má důvěru Sněmovny. Fiala se omluvil za sprosťárnu, pak děkoval

 
Vláda Petra Fialy (ODS) Petra Fialy podle očekávání pohodlně získala důvěru Sněmovny. Pro hlasovalo 106 poslanců, proti byli zástupci ANO a SPD. Debata trvala 23 hodin a jde o český rekord. Projevy byly vydatné a dlouhé, expremiér Andrej Babiš (ANO) ve druhém projevu obvinil členy vlády z demagogie. Mikrofony zachytily, jak si Fiala postěžoval, že „už ho to taky s*re“.  Vyjádřil se tak na adresu ministrů, kvůli jejichž absenci se musely vyhlašovat pauzy. Později se za silná slova omluvil. Dvoudenní maraton ve Sněmovně sledovali reportéři Blesk Zpráv podrobně.
12.01.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4699 článků)

„Bojíte se EU, drží vás pod krkem!“ Ve studiu to vřelo. Ke Skopečkovi přisedl Fiala z SPD

 
V Partii Terezie Tománkové na CNN Prima News se střetli místopředseda Sněmovny Jan Skopeček (ODS) a místopředseda SPD Radim Fiala. Ten si nebral servítky a hned na úvod konstatoval, že vláda Petra Fialy (ODS) pomáhá občanům České republiky vůbec nejmíň ze všech občanů EU. A Skopeček se hned začal bránit. A Fiala znovu vyrazil do útoku. „Vy se bojíte Evropské unie, jste svázaní, drží vás pod krkem,“ hřímal ve studiu. Došlo i na odměny manažerů ČEZ. Skopeček vysvětloval, proč je správné, že jsou tak vysoké.
05.06.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4699 článků) , Jan Skopeček (401 článků) , Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků)

Fiala si jediným výrokem o dávkách zavařil. A hodně. „To je průs*r...“ zuří exposlankyně. A nejen ona

 
„Výrazně jsme zvýšili množství domácností, které mají nárok na sociální dávky.“ Tento podivuhodný výrok je uveden na twitterovém i facebookovém profilu premiéra Petra Fialy od 20. června jako citace z jeho vyjádření v nedělní Partii televize Prima. ParlamentníListy.cz se v anketě zeptaly, jak tento výrok chápat?
21.06.2022 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4699 článků)

Vláda by podle předsedy SPD měla šetřit na nepřizpůsobivých. „To ale neučiní,“ uvedl

 
Předseda SPD Tomio Okamura se obává, že vláda Petra Fialy skončí velkým průšvihem a že na výzvy, které před ní stojí, nestačí. „Navíc jsou její členové naprosto euroservilní, čili mají totálně svázané ruce a nedokážou se postavit proti diktátu Bruselu, který nyní způsobuje většinu problémů, neboť většina legislativy přichází z EU,“ uvedl přímo na sociální síti.
21.11.2022 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4699 článků) , Tomio Okamura (2952 článků)

Fiala řešil Ukrajinu v Londýně. A chápe ty, co nešli kvůli Zemanovi na metály na Hrad

 
Premiér Petr Fiala (ODS) vyrazil na návštěvu do Velké Británie, kde jej čekalo setkání lídrů V4 s britským premiérem Borisem Johnsonem. Podle předsedy vlády se představitelé Česka, Maďarska, Polska i Slovenska shodli na tom, že je zapotřebí snížit závislost EU na nerostných surovinách z Ruska. Řešení ale není jednoduché a nepřijde v řádu dnů i týdnů, jak konstatoval Fiala. Lídři během úterního jednání načali i uprchlickou krizi. Podle Fialy se musí zapojit celá Evropa, která by se kromě vyjádření solidarity měla i ostře vymezit proti ruské agresi. Rusko podle Fialy jasně nepříspívalo k diplomatickému řešení, ač v něj světové špičky stále doufají. Fiala zmínil, že se s Borisem Johnsonem viděl poprvé a bylo to příjemné setkání na jehož konci si oba premiéři vyměnili telefonní čísla.
08.03.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4699 článků)

„To se nemělo stát. Ne teď.“ Odhalili jsme dotační království předsedy ODS Fialy. Desítky milionů tečou k panu profesorovi

 
EXKLUZIVNĚ Petr Fiala často a rád mává rukama. Na všechny světové strany, aby tak zdůraznil své myšlenky a teze. Předseda ODS, štědře placený místopředseda Poslanecké sněmovny, poslanec, kritik. Fiala kritizuje především premiéra Babiše. Vadí mu to, jindy ono. Vadí mu Babišovy kroky, dotace. Jenomže Fiala není pouze politikem. Orientuje se v řadě dalších oblastí. Už v roce 1993 založil občanské sdružení Centrum pro studium demokracie a kultury (CDK), které se prý stalo jednou z nejúspěšnějších neziskových vzdělávacích a kulturních organizací. A právě do zmíněného spolku sídlícího v brněnské Venhudově ulici se PL podívaly… Výsledku se zdráhali uvěřit i někteří členové ODS. První část mapující dotace předsedy Petra Fialy právě začíná.
11.09.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4699 článků)

„Tohle smrdí obrovským průs*rem.“ V ODS mají strach o budoucnost. A Fiala? Hezká slova jsme neslyšeli

 
„Do švestek“. „Poženou nás svinským krokem“. „Fiala si žije jak princezna v paláci mimo realitu“. ParlamentníListy.cz se v posledních dnech věnovaly pátrání po náladách uvnitř vládní koalice a výsledky nejsou dobré. Padala slova o katastrofě či tornádu zlosti vůči vládě. Jestli se nic nezmění v přístupu vládního kabinetu, dojde prý k „největším občanským bouřím v moderních dějinách“.
03.06.2022 07:40 |

podobné články

Fiala (SPD): Vláda Petra Fialy se pohybuje za hranou zákona i Ústavy

 
Komentář na facebookovém profilu k zavádění cenzury vládou Petra Fialy
21.08.2022 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4699 článků)

Všichni budeme chudší. Fiala zbytečně konejšil, měl to říct natvrdo, soudí kníže

 
Čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg se stejně jako současná opozice vyjádřil kriticky k nedávnému projevu předsedy vlády Petra Fialy (ODS). Fialu však zkritizoval z jiného důvodu než Andrej Babiš (ANO) či Tomio Okamura (SPD). Schwarzenberg konstatoval, že Fiala byl ve svém projevu až příliš mírný. Napsal, že Fiala měl vystoupit mnohem ostřeji.
26.06.2022 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25089 článků) , Petr Fiala (4699 článků) , Karel Schwarzenberg (4058 článků) , Tomio Okamura (2952 článků) , Karel Fiala (228 článků) , Karel Fiala (145 článků)

Vy budete citovat z Charty 77? Nehoráznost, rozčílil se Fiala na poslance SPD

 
Premiér Petr Fiala dnes v Poslanecké sněmovně čelil interpelacím opozičních poslanců, kteří se mimo jiné zaměřili na údajné porušování svobody slova při vládním boji s dezinformacemi. Poslanec SPD Vladimír Zlínský při té příležitosti dokonce citoval Chartu 77, což mu poté premiér Fiala vyčetl. „Srovnávat dobu totalitního režimu s demokratickou společností, kde si vlastně každý může říkat, co chce, to je nehoráznost,“ uvedl Fiala.
12.05.2022 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4699 článků)

Fiala z SPD vzkazuje ANO: Často jsme se shodli. Ale program kvůli křeslům neopustíme

 
Spekulace o povolební spolupráci ANO a SPD nabírají na intenzitě. O víkendu možnou spolupráci nevyloučil předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO), v úterý podobně hovořil místopředseda SPD Radim Fiala. „Nevyměníme ale křesla za program. Držíme slovo a budeme držet náš program,“ tvrdí ale Fiala, podle nějž bude zásadní zejména prosazení všeobecných referend.
13.09.2021 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků)

Není to jen Babiš. Láska neví, co čekat od Fialy

 
Záměr premiéra Petra Fialy (ODS) vystoupit tuto neděli s televizním projevem necelý týden před volbami se střetává s dosti silnou kritikou opozice a šéf opozičního hnutí ANO Andrej Babiš Fialu označil za zbabělce kvůli tomu, že s ním nepůjde do společné televizní debaty. „Odlétám v zastoupení prezidenta na pohřeb královny Alžběty II.,“ osvětluje však Fiala. Jeho televizní projev ale mezitím s obavami vyhlíží i senátor Václav Láska (SEN 21). Neví, co má od Fialy očekávat.
17.09.2022 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25089 článků) , Petr Fiala (4699 článků) , Václav Fiala (161 článků)

Není to jen Babiš. Láska neví, co čekat od Fialy

 
Záměr premiéra Petra Fialy (ODS) vystoupit tuto neděli s televizním projevem necelý týden před volbami se střetává s dosti silnou kritikou opozice a šéf opozičního hnutí ANO Andrej Babiš Fialu označil za zbabělce kvůli tomu, že s ním nepůjde do společné televizní debaty. „Odlétám v zastoupení prezidenta na pohřeb královny Alžběty II.,“ osvětluje však Fiala. Jeho televizní projev ale mezitím s obavami vyhlíží i senátor Václav Láska (SEN 21). Neví, co má od Fialy očekávat.
17.09.2022 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25089 článků) , Petr Fiala (4699 článků) , Václav Fiala (161 článků)

Vláda Petra Fialy získala po 23 hodinách jednání Sněmovny důvěru

 
Vláda Petra Fialy (ODS) získala po téměř 23 hodinách důvěru. Získala ji bez problémů, protože pětikoalice má v dolní komoře většinu, vládu tak celkem podpořilo všech 108 koaličních poslanců. Opoziční poslanecké kluby ANO a SPD nové vládě důvěru nevyslovily.
13.01.2022 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4699 článků)

Půjdeme se pást? EU i vláda nás vedou do pekel. Místopředseda SPD Fiala promlouvá o tom, co čeká naši ekonomiku

 
ROZHOVOR Předseda poslaneckého klubu hnutí SPD a současně předseda hospodářského výboru Poslanecké sněmovny Radim Fiala se velmi angažoval v prosazování zákona o potravinách. Ten po velkém tlaku odmítl Senát s odkazy na pravidla Evropské unie. Podle Fialy to reálně znamená, že pokud nás postihne válka, hladomor či další pandemie, půjdeme se pást.
23.03.2021 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (403 článků) , Radim Fiala (403 článků)

Odmítám zvýhodňování nepřizpůsobivých a cizinců. Volby jsou referendem o škodlivé Fialově vládě, říká Okamurův kandidát na primátora Jablonce

 
ROZHOVOR „Zářijové komunální a senátní volby jsou referendem o škodlivé vládě Petra Fialy, která kašle na české občany a vůbec neřeší zdražování. Vláda radši pomáhá Ukrajině a poklonkuje Bruselu, místo aby hájila zájmy slušných českých občanů. Hnutí SPD ví, jak vyřešit zdražování. Chceme, aby státem ovládaný ČEZ českým občanům a firmám zajistil levné ceny elektřiny a aby vláda dojednala přímý kontrakt s producentem plynu za levnou cenu, podobně jak se na tom dohodli třeba Maďaři. Hnutí SPD hájí naši zemi před diktátem Bruselu a masovou imigrací,“ říká kandidát hnutí SPD na primátora Jablonce nad Nisou Michal Švarc.
09.09.2022 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4699 článků)